Tantra masáže Praha s.r.o. – Co je tantra masáž

Tantrická masáž

Tantra masáž je unikátním a propracovaným rituálem vycházejícím z tantrické filosofie a principů, který si získává stále větší oblibu mužů, žen i párů po celém světě. Je pozvánkou do světa tělesné smyslnosti, něžné péče i vzrušujícího objevování extatických prožitků. Je způsobem jak vystoupit z hranic každodennosti a plně se oddat přítomnému okamžiku. Tantrická masáž má podobu intimního rituálu mezi dávajícím a přijímajícím, ve kterém se spojují prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s osobním přístupem, citlivou pozorností a hlubokými znalostmi práce s energií, které způsobí, že vás tantrická masáž nejen uvolní, ale také naplní vzrušením, něhou i pocitem životní síly a inspirace. Dávající je při ní citlivým průvodcem, který pomáhá přijímajícímu rozvíjet a objevovat vlastní sexualitu.

Tantra masáž omlazuje, zkrášluje a léčí na rovině těla i duše.

Co během tantrické masáže zažijete

Tantrická masáž se tradičně provádí na futonu, při svitu svíček a zvuku orientální hudby v klidném a nerušeném prostředí. Součástí tantra masáže jsou různé druhy doteku, od jemných až po dynamické. Zažijete omývání a masáž horkými ručníčky, hlazení hebkými peříčky a kožešinkami, použití speciálních aromaterapeutických silic, vůní a přírodních vyživujících olejů, ale i uvolňující tlakové části bez použití oleje. V rámci delší masáže jsou pro uvolnění použity i lávové kameny. Tantrická masáž zahrnuje celé tělo přijímajícího, od hlavy až po konečky prstů u nohou.

Tantrická masáž je, na rozdíl od jiných masáží, masáží holistickou, zahrnuje tedy také masáž intimních partií, v tantře nazývaných joni a lingam. Při této masáži často dochází ke změně účelového pojímání sexuality a otevření se novému, meditativnímu a bezúčelnému prožívání intimity a vzrušení. Celkově se jedná se o masáž léčivou, která pracuje s mnoha rovinami člověka. Do masáže může být zahrnuta také masáž prostaty.

Tantra však nabízí víc. Masér či masérka vás provedou technikou tantrického dechu, který vám otevře cestu k dokonalému fyzickému i psychickému uvolnění a pocítění energie v celém těle. Tato přirozená energie je prožívána jako hluboký, naplňující a oživující pocit, který přetrvává ještě dlouho po skončení samotné masáže.

Hranice tantrické masáže

Jen v rámci bezpečných a jasných hranic jsou možné hluboké a intenzivní prožitky na obou stranách.

Tantrická masáž je o zkoumání sexuality v rámci hranic vlastního těla a její důležitou součástí je respekt k hranicím dávajícího. Během tantrické masáže tedy zůstává přijímající po celou dobu v pasivní, přijímající roli, nedochází při ní k sexu, ani k erotické výměně s masérem či masérkou.

Tantrická masáž a nahota

V tantrické masáží je nahota znakem otevřenosti a srozumění s vlastním tělem, umožňuje odložit zábrany a stud a prožít potěšení pramenící ze svobody a uvolněnosti. Přijímající je tedy během masáže nahý, zakrytý pouze sarongem, který masér či masérka postupně odkrývá. Masér či masérka taktéž začínají masáž v sarongu, který si později mohou ponechat jen okolo boků. Při dlouhodobé práci a vzájemné důvěře je možná nahota úplná.

Účinky tantrické masáže

Tantrická masáž tak nejen prohlubuje sexuální prožívání přijímajícího, pomáhá budovat uvědomění a zvyšuje citlivost vlastního těla, ale navíc vede k umění sdílení intimity s partnerem, otevřené komunikaci a respektu k sobě i druhému.

Ze zdravotních účinků tantrická masáž pomáhá při poruchách erekce, potížích s prostatou, předčasné ejakulaci, vaginitidě, bolestivém sexuálním styku, nefyziologicky podmíněných potížích s otěhotněním, nedostatku energie, vitality a chuti do života, depresi z nedostatku péče a intimních doteků, zlepšuje vztah k sobě samému i k partnerovi, zbavuje napětí a stresu, uvolňuje svaly a podporuje krevní oběh.

Tantrická masáž je velmi oblíbená také mezi páry, u kterých podporuje vzájemnou přitažlivost a důvěru a přináší novou inspiraci a poznání.

Tantrická masáž a hygiena

Při tantrické masáži je důležitý pocit tělesné čistoty u přijímajícího i dávajícího. Každá naše masérna je tedy vybavena sprchou či vanou pro váš komfort.

Masér či masérka se po každé masáži taktéž osprchuje a ruce ošetří antibakteriálním mýdlem či gelem. Na přání může masérka pro intimní masáž použít latexové rukavičky. U masáže prostaty jsou rukavičky samozřejmostí.

Náš tip!

Zajímá vás více o tom jak tantrická masáž probíhá, nebo se chcete dozvědět více o masáži joni a lingamu? Vše o průběhu tantra masáže najdete zde.

Můžete si také přečíst nejčastější otázky mužů, žen i párů na téma tantrická masáž. Pokud Vás zajímají názory lidí, kteří již tantrickou masáž vyzkoušeli, můžete si je přečíst zde.

Nerozumíte pojmům jako jsou joni, lingam, čakry, energie kundaliní či tantrická sexualita? Přečtěte si náš článek Tajemná tantra – slovníček pojmů.

zpět


Objednávky - Akce a slevy - Nejčastější otázky

Co je tantra masáž

Rozhovor s Michaelou L. Torstenovou o tantrických masážích - Co je tantra masáž

Naše tantra masáže:

Klasická tantra masáž

Klasická tantra masážSmyslná, uvolňující masáž, která v sobě zahrnuje olejovou masáž celého těla, omývání horkými ručníčky, použití aroma-terapeutických silic..

Tantrická masáž De luxe

Tantrická masáž De luxeLuxusní tantra masáž, při které zažijete to nejlepší z tantrické masáže a vychutnáte si dostatek času jen pro Vás..

Luxusní masáž Pretty woman

Luxusní masáž Pretty womanSmyslná, luxusní tantrická masáž, kterou ocení zejména ženy. Tato masáž zahrnuje a oslavuje ženu řadou rituálů..

Partnerská tantra masáž

Partnerská tantra masážMasáž můžete sdílet i se svým partnerem. Umocňuje se sexuální energie i vzájemná důvěra přijímajících..

Další tantrické masáže

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2023, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!