Tantra masáže Praha s.r.o. - masérský tým

Všichni maséři a masérky z našeho týmu procházejí několika měsíčním výcvikem tantrické masáže, během kterého se seznamují také s všeobecnými tantrickými principy a rituály a moderními terapeutickými metodami provázení klienta. Samozřejmostí je oficiální certifikát z kurzu klasické masáže a další doplňující kurzy, jako jsou indická masáž hlavy, havajská masáž Lomi-Lomi, masáž lávovými kameny, reflexní masáž nohou, aromaterapeutická a relaxační masáž, taoistická tantra masáž, tradiční thajská masáž aj. Všechny spojuje hluboká úcta a respekt ke klientům a zájem o tantra masáže jako metodu rozvíjení a rozšiřování sexuálního prožívání, přijetí, lásky i úcty.

Eva

Tantrická masáž je pro mě smyslným rituálem, při kterém mohu hýčkat a dokonale uvolnit celé vaše tělo i mysl. Pomohu vám zastavit se, odložit na chvíli starosti života a oddat se sami sobě, svému tělu, energii mezi námi i hluboké relaxaci a prožitku. Tantra je pro mě hlubokou studnicí moudrosti, kterou však lze pochopit jen skrze vlastní prožitek.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Masérka Eva Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC1

Lívia

Tantrická masáž nás učí, jak být přítomní ve vlastním těle, cítit jeho živost, energii a pulzaci, učí nás, jak prožívat svět okolo nás naplno, všemi smysly a každou buňkou našeho těla. Pomáhá nám zbavit se masek a všeho, co je nám cizí a co blokuje tok naší spontánnosti. Tantrická masáž je pro mě cestou k přirozenosti, léčení, lásce i živosti. Budu vaší průvodkyní na cestě k sobě samým, k divokým i něžným stránkám vaší bytosti. Budu o vás pečovat a naslouchat vám.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Lívia Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2SKC2CZC2

Sabina

V každém z nás je někde uvnitř krásno, které se při rituálu tantrické masáže stává dominantou osobnosti. Při masáži vzniká velká otevřenost a napojení dávajícího na přijímajícího, která napomáhá k hlubokému prožitku a transformační zkušenosti obou zúčastněných. Tato zkušenost není jednostranná a nikdy není stejná. Je mi ctí a radostí být součástí rituálu sebeobjevování jiné lidské bytosti, které skrze tantrické umění a dotek mohu pomoci odhodit všechny masky a role, kterými je v běžném životě spoutána. Tantra je pro mě cesta ke svobodě a harmonii. Pro tohle vše dělám tantrické masáže s láskou a soustředěností na onen výjimečný okamžik.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Sabina Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Adéla

Tantra je pro mě dlouho hledaná cesta, na které se mohu ponořit do přítomného okamžiku a dotýkat se druhého člověka s posvátnou úctou a radostí. Tantrická masáž přináší příležitost setkat se sebou samým, otevřít své smysly a začít naslouchat vlastnímu tělu. Ráda vám během ní pomohu osvobodit se od každodenních starostí a nalézt své pravé já, které často schováváme pod různými maskami. Podejte mi ruku a nechte se po té cestě chvíli vést.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Adéla Tantra masáže Praha s.r.o.

FRC1DEC1ENGC1CZC2

Katka

Tantrická masáž je pro mě způsob, jak pomáhat lidem milovat sami sebe, cítit se dobře ve svém těle, léčit stará zranění i procítit sílu vlastní sexuální energie. Budu vás hýčkat a povedu vás cestou uvolnění těla i mysli, na které navíc více poznáte a pochopíte sami sebe. Během rituálu tantrické masáže vám pomohu zbavit se stresu a rozmazlím vás tak, že nebudete chtít odejít.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Katka Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Liduška

Tantrická masáž mi dává možnost vstoupit do prostoru, kde jsem druhému člověku velmi blízko a setrvat s ním v tichu, kde mohu naslouchat jeho duši, vnímat jeho potřeby, vést, učit i s úctou objevovat. Tantrická masáž umožňuje se na chvíli zastavit, zasnít být v jednu chvíli na jednom místě, sám sebou, bez společenské masky a všedních starostí. Láskyplný a vnímavý dotek je součástí procesu rozvoje sexuality i vlastního léčení. Ráda budu vaší citlivou a zvědavou průvodkyní.

Specializace: tantrické masáže pro muže i ženy: , , , , , , , , ,

Tantra masérka Liduška Tantra masáže Praha s.r.o.

CZC2

Ivana

Tantra je pro mě především cestou lásky, přijetí a hlubokého poznání sebe i druhých. Tantrická masáž je mi blízká, protože přináší nejen pocity vzrušení a extáze, ale i hluboký pocit lásky k sobě samotnému. To vše doplněno o pocit silně proudící energie a hlubokého uvolnění všech svalů i zbytečných myšlenek. Tantra je ve své podstatě cestou přijetí života, vlastního těla i sexuality ve všech jejích podobách a aspektech. Dovolte mi být vaší průvodkyní na této vzrušující a uvolňující cestě.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Ivana Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGA1CZC2

Andrea

Odjakživa mě zajímaly věci, které byly jiné, jakkoliv se odlišovaly od průměru. A tantra masáž taková je ve všech svých aspektech. Fascinuje mě, že s každým setkáním se lze naučit něco nového, lze nejen hodně dát a hodně dostat zpět. Tantra dává člověku nekončící možnost posouvání a objevování sama sebe skrze velmi přirozené a jednoduché věci a možnost tyto zkušenosti předávat dál. Připomíná, že v dnešní době dokážeme posouvat hranice téměř čehokoliv, ale mnohdy nedokážeme slyšet svoje vlastní tělo a duši. Často chceme létat, aniž bychom uměli stát nohama pevně na zemi. Pokud to sami sobě dovolíte, můžete zažít ten úžasný pocit z odhození všech masek, které v životě musíme nosit a nabrat energii pro svoje opravdové já.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Andrea Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Rijana

Tantra je pro mne cesta k sobě, ke svému tělu i duši. Je to cesta přijetí. Tantra učí, že jsi Jedno a že vývoj je možný jen prostřednictvím lásky. Jakmile se odevzdáte do mých rukou, provedu Vás zcela jinou dimenzí. V tomto láskyplném prostoru nehraje čas žádnou roli. Vaše smysly se probudí, Vaše tělesné buňky spolu splynou v jedno a ožijí v extatickém tanci, Vaše srdce se otevře a láska Vás prostoupí až do nejniternější hloubky Vašeho bytí.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Rijana Tantra masáže Praha s.r.o.

RUA1DEB1SPAB2ENGC1CZC2

Veronika

Tantrická masáž je pro mě bránou do jiného světa, do místa, kde nezáleží na rolích a neexistují konvence ani společenské bariéry. Do místa, kde se nahota opět stává přirozenou, spolu se smyslností a krásou lidského těla. Baví mě, že mohu skrze tuto silnou rituální prožitkovou masáž pomáhat sobě i druhým lidem objevovat svou vlastní sexualitu, hýčkat je a zároveň uctít jejich tělo, mysl i ducha.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Veronika Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGA1CZC2

Marie

Tantrická masáž mě naplňuje hlubokým štěstím. Získala si mě pro svou hloubku, stabilitu i proměnlivost. Představte si, že nastoupíte do malé loďky a necháte se unášet vlnami, v té chvíli existujete jen vy a souznění s veškerým životem na téhle zemi. Je plná něhy, lásky, pohlazení a proudění lidské energie. Dává nám přesně to, co nám v životě nejvíc chybí, a bez čeho vlastně jen přežíváme. Tantra je krásná svojí čistotou, vnímáním a přijetím svého těla, jak bylo stvořeno. Budu se těšit na náš společný prožitek plný harmonie, splynutí duší a energií.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Marie Tantra masáže Praha s.r.o.

CZC2

Venuše

Tantra je pro mě uctěním člověka jako božské bytosti, otevření se pocitům, přirozenosti, moudrosti těla, životu i lásce. Propojení duše a těla v harmonickém souznění, ve spojení vesmírných i zemských energií. Hudbou naladěna, tancem uvolněna, přírodou a tvořivostí, prodchnuta radostí, předávám tyto krásy života svým otevřeným srdcem a jemným dotykem k hlubokému prožitku uvolnění, k procítění svého nitra a přijetí těla takového jaké je, v jeho posvátnosti. Tantrická masáž je kouzelným rituálem plným něžných dotyků, propojení energií, blažených pocitů, otevřenosti a lehkosti. Je mou radostí sdílet a vést vás k poznání a procítění těchto jedinečných okamžiků.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , , , ,

Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Lijana

Tantrická masáž je pro mě opravdový rituál uctění lidského těla i lidské bytosti jako takové. V průběhu masáže se snažím probudit v přijímajícím pocit vlastní důležitosti a krásy, ne z hlediska ega, ale z pohledu bezpodmínečné lásky a individuality, která vychází z našeho nitra a často je skrytá za maskami našeho běžného vystupování. Tantrická masáž je pokaždé nová a dobrodružná cesta objevování svého těla pomocí něžných doteků a rozproudění energie, která čeká na to, být probuzena.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Lijana Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2SKC2CZC2

Denny

Denny je něžná a citlivá žena, která však umí být i divoká, vášnivá a hravá. Ráda cestuje a poznává nové kultury. Miluje herectví a světla reflektorů. Snadno se umí vcítit do druhých a získat si jejich důvěru. Tantrické masáže s ní jsou plné něžných doteků, smyslnosti, hravosti i vzájemné blízkosti.

Specializace: tantrické masáže pro muže i ženy: , , , , , , ,

Masérka Denny Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Martin

Tantrickou masáž vnímám jako prostor, ve kterém může žena postupně a nenásilně odložit všechny role vnějšího světa a prožít hluboké a intimní setkání se sebou samou v proudu přítomného okamžiku. Skrze tělesný dotek a láskyplnou podporu se dotknout svého pravého Já a jeho bytí v něm. Při tantrické masáži má žena možnost prozkoumat a zažít prostor vnitřního klidu i přijetí sebe samé. Tantrická masáž nabízí mnohé poklady a je jen na nás samotných, do jaké hloubky se v její bezedné pokladnici dovolíme ponořit. Rád budu vaším průvodcem na cestě k sobě i tím, kdo vám poskytne tolik potřebnou péči a uvolnění.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , , , , , ,

Tantra masér Martin Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

David

(Specialista na muže)
Tantrická masáž je pro mě úžasný, smyslný a hluboký rituál, ve kterém můžete odložit starosti všedního života a spolu s nimi i veškeré masky a společenské role. S každým člověkem při ní pracuji individuálně a bez předsudků. Není pro mě důležité, kým jste v běžném životě, ale to s čím přicházíte, co potřebujete a jak vám mohu pomoci cítit se lépe. Na tantrické masáži mne neustále udivuje, jak prostý vědomý dotek, dokáže v člověku vyvolat emoce a začne uvádět věci do pohybu. Každý člověk je originál, a tak i každá masáž je pro mne novým zážitkem, na který se vždy neskutečně těším.

Specializace: tantra masáže pro muže od muže: , , , , , , ,

Masér David Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Jakub

Rituální tantra masáž je neopakovatelným uctěním lidské bytosti. V průběhu setkání mizí povinnosti a stereotypy každodenního života a do popředí vystupuje vnitřní krása člověka. Tantra masáž má mnoho tváří, stejně jako žena samotná. Umí být hravá a radostná, strhující a vášnivá ale i hluboce relaxační a spirituální. Je mi ctí pomoci otevřít dveře k Vám samým a sdílet unikátní okamžik probuzení těla a osvobození ducha.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , ,

Jakub Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Čtyř a více-ruční tantra masáže pro gurmány

"Dokonalá harmonie a souhra masérek během čtyř a víceruční tantra masáže vám umožní plně se ponořit do prožávání slasti přítomného okamžiku. Zapomenete na vše okolo a budete vnímat jen jejich doteky. Víceruční tantra masáž se stane nezapomenutelným zážitkem rozkoše a vytržení z všední reality. Přinese vám novou radost a hluboké oživení těla i duše. Čtyř a víceruční tantra masáže nabízíme pro muže i ženy."

Specializace: , , ,

Čtyř a více-ruční tantra masáže pro gurmány Tantra masáže Praha s.r.o.

Historie masérského týmu

Co je Tantra masáž?

Tantra masáž v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s atmosférou smyslného, intimního rituálu, který rozproudí vaši energii a naplní vás vzrušením, něhou i pocitem životní síly a inspirace. Tantrická masáž je založena na osobním přístupu, citlivé pozornosti i hlubokých znalostech práce s energií, které vám pomohou uvolnit se do objevování extatických prožitků a intimity vlastního těla. Číst více

Naše tantra masáže:

Smyslný rituál uctění těla

Smyslná, uvolňující masáž celého těla, vhodná jako opatrný vstup do tantra masáže či jako dárek. Nezahrnuje intimní masáž..

Smyslný rituál uctění těla

Klasická tantra masáž

Smyslná, uvolňující masáž celého těla, při které zažijete probouzení životodárné energie a příjemně relaxujete své tělo i svou mysl.

Klasická tantra masáž

Tantrická masáž De luxe

Luxusní tantra masáž, při které zažijete to nejlepší z umění tantrické masáže a vychutnáte si dostatek času jen pro Vás..

Tantrická masáž De luxe

Luxusní masáž pretty woman

Smyslná, luxusní tantrická masáž, kterou ocení ze­jmé­na ženy. Tato ma­sáž za­hr­nu­je a oslavuje ženu řadou rituálů a vybraných technik..

Luxusní masáž pretty woman

Tantrická masáž Zrození venuše

Překrásná tantra masáž pro ženy, které se chtějí cítit jako skutečné Bohyně. Zahrnuje koupel, peeling a masáž horkými mušlemi.

Tantrická masáž Zrození venuše

Partnerská tantra masáž

Tantra masáž můžete sdílet i se svým partnerem. Umocňuje se tím sexuální energie i vzájemná důvěra přijímajících..

Partnerská tantra masáž

Čtyřruční tantra masáž

Dopřejte si zážitek dokonalé harmonie více-ruční tantrické masáže a ztraťte se v množství nádherných doteků..

Čtyřruční tantra masáž

Masáž prostaty (pro muže)

Prostata často bývá nazývána mužský G-bod a její masáž přináší hluboké a intenzivní prožitky, které jsou pro většinu mužů zatím neznámé..

Masáž prostaty (pro muže)

Nové dimenze (pro ženy)

Jemná masáž zadečku a análního otvoru probouzí energii první čakry, uvolňuje pánev a přináší pocity vnitřního naplnění..

Nové dimenze (pro ženy)

Tantra masáž pro gaye

Průběh tantra masáže se ří­dí především vašimi po­ci­ty. Zažijte ji jako něžné po­hla­ze­ní či jako in­ten­ziv­ní ma­sáž s pevným mužským dotykem..

Tantra masáž pro muže od muže

Tantrická masáž pro mladé

Zažijete při ní uvolňující, vzrušující i objevné doteky, které vám otevřou dveře k tantrickým zku­še­no­stem a intimitě, probudí vaši fantazii a chuť experimentovat..

Tantrická masáž pro mladé

Voňavé koupele:

Romantická růžová koupel

Romantická koupel s růžemi a šampaňským je tou pravou přípravou na přijímání partnerské tantrické masáže. Nechte se hýčkat.

Romantická růžová koupel

Jiskřivá pomerančová koupel

Načerpejte energii a radost v koupeli s vůní slunných tropů, která vás příjemně naladí pro smyslné masáže i hřejivé doteky.

Jiskřivá pomerančová koupel

Pečující heřmánková koupel

Heřmánková kou­pel pomá­há navracet při­rozenou rovnováhu a har­mo­nii a je něž­nou pří­pra­vou na přijímání tan­t­ric­ké masáže.

Pečující heřmánková koupel

Zklidňující meduňková koupel

Horká meduňková koupel spojená s blahodárnými účinky tantrické či relaxační masáže je tím pravým lékem při nervovém vypětí.

Zklidňující meduňková koupel

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Twitter Google +

© 1998 - 2016, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!