Tantra masáže Praha s.r.o. - masérský tým

Všichni maséři a masérky z našeho týmu procházejí několika měsíčním výcvikem tantrické masáže, během kterého se seznamují také s všeobecnými tantrickými principy a rituály a moderními terapeutickými metodami provázení klienta. Samozřejmostí je oficiální certifikát z kurzu klasické masáže a další doplňující kurzy, jako jsou indická masáž hlavy, havajská masáž Lomi-Lomi, masáž lávovými kameny, reflexní masáž nohou, aromaterapeutická a relaxační masáž, taoistická tantra masáž, tradiční thajská masáž aj. Všechny spojuje hluboká úcta a respekt ke klientům a zájem o tantra masáže jako metodu rozvíjení a rozšiřování sexuálního prožívání, přijetí, lásky i úcty.

Eva

Tantrická masáž je pro mě smyslným rituálem, při kterém mohu hýčkat a dokonale uvolnit celé vaše tělo i mysl. Pomohu vám zastavit se, odložit na chvíli starosti života a oddat se sami sobě, svému tělu, energii mezi námi i hluboké relaxaci a prožitku. Tantra je pro mě hlubokou studnicí moudrosti, kterou však lze pochopit jen skrze vlastní prožitek.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Masérka Eva Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Lívia

Tantrická masáž nás učí, jak být přítomní ve vlastním těle, cítit jeho živost, energii a pulzaci, učí nás, jak prožívat svět okolo nás naplno, všemi smysly a každou buňkou našeho těla. Pomáhá nám zbavit se masek a všeho, co je nám cizí a co blokuje tok naší spontánnosti. Tantrická masáž je pro mě cestou k přirozenosti, léčení, lásce i živosti. Budu vaší průvodkyní na cestě k sobě samým, k divokým i něžným stránkám vaší bytosti. Budu o vás pečovat a naslouchat vám.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Lívia Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2SKC2CZC2

Sabina

V každém z nás je někde uvnitř krásno, které se při rituálu tantrické masáže stává dominantou osobnosti. Při masáži vzniká velká otevřenost a napojení dávajícího na přijímajícího, která napomáhá k hlubokému prožitku a transformační zkušenosti obou zúčastněných. Tato zkušenost není jednostranná a nikdy není stejná. Je mi ctí a radostí být součástí rituálu sebeobjevování jiné lidské bytosti, které skrze tantrické umění a dotek mohu pomoci odhodit všechny masky a role, kterými je v běžném životě spoutána. Tantra je pro mě cesta ke svobodě a harmonii. Pro tohle vše dělám tantrické masáže s láskou a soustředěností na onen výjimečný okamžik.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Sabina Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Míša

Tantra je cestou energie, lásky, doteku i hlubokého lidského kontaktu. Tantra je slovy nepopsatelná. Tantra se prožívá a žije. Změní Vám způsob myšlení, vnímání i cítění, zbaví vás bolesti a to nejen té fyzické, ale zahlazuje také jizvy na duši. S každou masáží se ponořujete hlouběji a hlouběji do svého nitra a jemně překračujete dosavadní hranice své zkušenosti. Druhý den se cítíte vitálnější, šťastnější a motivovanější. Každá masáž je tak novou, dobrodružnou cestou plnou překvapení, na které Vám budu ráda vaší průvodkyní.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Míša U. Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Andrea

Odjakživa mě zajímaly věci, které byly jiné, jakkoliv se odlišovaly od průměru. A tantra masáž taková je ve všech svých aspektech. Fascinuje mě, že s každým setkáním se lze naučit něco nového, lze nejen hodně dát a hodně dostat zpět. Tantra dává člověku nekončící možnost posouvání a objevování sama sebe skrze velmi přirozené a jednoduché věci a možnost tyto zkušenosti předávat dál. Připomíná, že v dnešní době dokážeme posouvat hranice téměř čehokoliv, ale mnohdy nedokážeme slyšet svoje vlastní tělo a duši. Často chceme létat, aniž bychom uměli stát nohama pevně na zemi. Pokud to sami sobě dovolíte, můžete zažít ten úžasný pocit z odhození všech masek, které v životě musíme nosit a nabrat energii pro svoje opravdové já.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Andrea Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Liduška

Tantrická masáž mi dává možnost vstoupit do prostoru, kde jsem druhému člověku velmi blízko a setrvat s ním v tichu, kde mohu naslouchat jeho duši, vnímat jeho potřeby, vést, učit i s úctou objevovat. Tantrická masáž umožňuje se na chvíli zastavit, zasnít být v jednu chvíli na jednom místě, sám sebou, bez společenské masky a všedních starostí. Láskyplný a vnímavý dotek je součástí procesu rozvoje sexuality i vlastního léčení. Ráda budu vaší citlivou a zvědavou průvodkyní.

Specializace: tantrické masáže pro muže i ženy: , , , , , , , , ,

Tantra masérka Liduška Tantra masáže Praha s.r.o.

CZC2

Katka

Tantrická masáž je pro mě způsob, jak pomáhat lidem milovat sami sebe, cítit se dobře ve svém těle, léčit stará zranění i procítit sílu vlastní sexuální energie. Budu vás hýčkat a povedu vás cestou uvolnění těla i mysli, na které navíc více poznáte a pochopíte sami sebe. Během rituálu tantrické masáže vám pomohu zbavit se stresu a rozmazlím vás tak, že nebudete chtít odejít.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Katka Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Ivana

Tantra je pro mě především cestou lásky, přijetí a hlubokého poznání sebe i druhých. Tantrická masáž je mi blízká, protože přináší nejen pocity vzrušení a extáze, ale i hluboký pocit lásky k sobě samotnému. To vše doplněno o pocit silně proudící energie a hlubokého uvolnění všech svalů i zbytečných myšlenek. Tantra je ve své podstatě cestou přijetí života, vlastního těla i sexuality ve všech jejích podobách a aspektech. Dovolte mi být vaší průvodkyní na této vzrušující a uvolňující cestě.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Ivana Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGA1CZC2

Venuše

Tantra je pro mě uctěním člověka jako božské bytosti, otevření se pocitům, přirozenosti, moudrosti těla, životu i lásce. Propojení duše a těla v harmonickém souznění, ve spojení vesmírných i zemských energií. Hudbou naladěna, tancem uvolněna, přírodou a tvořivostí, prodchnuta radostí, předávám tyto krásy života svým otevřeným srdcem a jemným dotykem k hlubokému prožitku uvolnění, k procítění svého nitra a přijetí těla takového jaké je, v jeho posvátnosti. Tantrická masáž je kouzelným rituálem plným něžných dotyků, propojení energií, blažených pocitů, otevřenosti a lehkosti. Je mou radostí sdílet a vést vás k poznání a procítění těchto jedinečných okamžiků.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Martin

Tantrickou masáž vnímám jako prostor, ve kterém může žena postupně a nenásilně odložit všechny role vnějšího světa a prožít hluboké a intimní setkání se sebou samou v proudu přítomného okamžiku. Skrze tělesný dotek a láskyplnou podporu se dotknout svého pravého Já a jeho bytí v něm. Při tantrické masáži má žena možnost prozkoumat a zažít prostor vnitřního klidu i přijetí sebe samé. Tantrická masáž nabízí mnohé poklady a je jen na nás samotných, do jaké hloubky se v její bezedné pokladnici dovolíme ponořit. Rád budu vaším průvodcem na cestě k sobě i tím, kdo vám poskytne tolik potřebnou péči a uvolnění.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , , , , , ,

Tantra masér Martin Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

David

(Specialista na muže)
Tantrická masáž je pro mě úžasný, smyslný a hluboký rituál, ve kterém můžete odložit starosti všedního života a spolu s nimi i veškeré masky a společenské role. S každým člověkem při ní pracuji individuálně a bez předsudků. Není pro mě důležité, kým jste v běžném životě, ale to s čím přicházíte, co potřebujete a jak vám mohu pomoci cítit se lépe. Na tantrické masáži mne neustále udivuje, jak prostý vědomý dotek, dokáže v člověku vyvolat emoce a začne uvádět věci do pohybu. Každý člověk je originál, a tak i každá masáž je pro mne novým zážitkem, na který se vždy neskutečně těším.

Specializace: tantra masáže pro muže od muže: , , , , , , ,

Masér David Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Jakub

Rituální tantra masáž je neopakovatelným uctěním lidské bytosti. V průběhu setkání mizí povinnosti a stereotypy každodenního života a do popředí vystupuje vnitřní krása člověka. Tantra masáž má mnoho tváří, stejně jako žena samotná. Umí být hravá a radostná, strhující a vášnivá ale i hluboce relaxační a spirituální. Je mi ctí pomoci otevřít dveře k Vám samým a sdílet unikátní okamžik probuzení těla a osvobození ducha.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , ,

Jakub Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Čtyř a více-ruční tantra masáže pro gurmány

"Dokonalá harmonie a souhra masérek během čtyř a víceruční tantra masáže vám umožní plně se ponořit do prožávání slasti přítomného okamžiku. Zapomenete na vše okolo a budete vnímat jen jejich doteky. Víceruční tantra masáž se stane nezapomenutelným zážitkem rozkoše a vytržení z všední reality. Přinese vám novou radost a hluboké oživení těla i duše. Čtyř a víceruční tantra masáže nabízíme pro muže i ženy."

Specializace: , , ,

Čtyř a více-ruční tantra masáže pro gurmány Tantra masáže Praha s.r.o.

Co je Tantra masáž?

Tantra masáž v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s atmosférou smyslného, intimního rituálu, který rozproudí vaši energii a naplní vás vzrušením, něhou i pocitem životní síly a inspirace. Tantrická masáž je založena na osobním přístupu, citlivé pozornosti i hlubokých znalostech práce s energií, které vám pomohou uvolnit se do objevování extatických prožitků a intimity vlastního těla. Číst více

Naše tantra masáže:

Smyslný rituál uctění těla

Smy­sl­ná, uvolňující masáž ce­lé­ho těla, vhod­ná jako opa­tr­ný vstup do tan­t­ra ma­sá­že či jako dárek. Ne­za­hr­nu­je in­tim­ní masáž.

Smyslný rituál uctění těla

Klasická tantra masáž

Smy­sl­ná, uvolňující masáž ce­lé­ho těla, při které za­ži­je­te pro­bou­ze­ní ži­vo­to­dár­né ener­gie a pří­jem­ně re­la­xu­je­te své tělo i svou mysl.

Klasická tantra masáž

Tantrická masáž Deluxe

Lu­xus­ní tan­t­ra masáž, při které za­ži­je­te to nej­lep­ší z umění tan­t­ric­ké ma­sá­že a vy­chut­ná­te si do­sta­tek času jen pro Vás.

Tantrická masáž Deluxe

Luxusní masáž pretty woman

Smy­sl­ná, lu­xus­ní tan­t­ric­ká masáž, kte­rou ocení zejmé­na ženy. Tato masáž za­hr­nu­je a osla­vu­je ženu řadou ri­tu­á­lů a vy­bra­ných tech­nik.

Luxusní masáž pretty woman

Tantrická masáž Zrození venuše

Pře­krás­ná tan­t­ra masáž pro ženy, které se chtě­jí cítit jako sku­teč­né Bo­hy­ně. Za­hr­nu­je kou­pel, pe­e­ling a masáž hor­ký­mi mušle­mi.

Tantrická masáž Zrození venuše

Partnerská tantra masáž

Tan­t­ra masáž mů­že­te sdí­let i se svým part­ne­rem. Umoc­ňuje se tím se­xu­ál­ní ener­gie i vzá­jem­ná dů­vě­ra při­jí­ma­jí­cích.

Partnerská tantra masáž

Čtyřruční tantra masáž

Do­pře­jte si zá­ži­tek do­ko­na­lé har­mo­nie více-ruční tan­t­ric­ké ma­sá­že a ztrať­te se v množ­ství nád­her­ných do­te­ků.

Čtyřruční tantra masáž

Masáž prostaty (pro muže)

Pro­sta­ta často bývá na­zý­vá­na muž­ský G-bod a její masáž při­ná­ší hlu­bo­ké a in­ten­ziv­ní pro­žit­ky, které jsou pro vět­ši­nu mužů zatím ne­zná­mé.

Masáž prostaty (pro muže)

Nové dimenze (pro ženy)

Jemná masáž za­deč­ku a anál­ní­ho ot­vo­ru pro­bou­zí ener­gii první čakry, uvolňuje pánev a při­ná­ší po­ci­ty vnitř­ní­ho na­pl­ně­ní.

Nové dimenze (pro ženy)

Tantra masáž pro gaye

Prů­běh tan­t­ra ma­sá­že se řídí pře­de­vším va­ši­mi po­ci­ty. Za­žij­te ji jako něžné po­hla­ze­ní či jako in­ten­ziv­ní masáž s pev­ným muž­ským do­ty­kem.

Tantra masáž pro gaye

Tantrická masáž pro mladé

Za­ži­je­te při ní uvolňující, vzru­šu­jí­cí i ob­jev­né do­te­ky, které vám ote­vřou dveře k tan­t­ric­kým zku­še­nos­tem a in­ti­mi­tě, pro­bu­dí vaši fan­ta­zii a chuť ex­pe­ri­men­to­vat.

Tantrická masáž pro mladé

Voňavé koupele:

Romantická růžová koupel

Ro­man­tic­ká kou­pel s rů­že­mi a šampaňským je tou pra­vou pří­pra­vou na při­jí­má­ní part­ner­ské tan­t­ric­ké ma­sá­že. Nech­te se hýč­kat.

Romantická růžová koupel

Jiskřivá pomerančová koupel

Na­čer­pej­te ener­gii a ra­dost v kou­pe­li s vůní slun­ných tropů, která vás pří­jem­ně na­la­dí pro smy­sl­né ma­sá­že i hře­ji­vé do­te­ky.

Jiskřivá pomerančová koupel

Pečující heřmánková koupel

Heř­mán­ko­vá kou­pel po­má­há na­vra­cet při­ro­ze­nou rov­no­váhu a har­mo­nii a je něž­nou pří­pra­vou na při­jí­má­ní tan­t­ric­ké ma­sá­že.

Pečující heřmánková koupel

Zklidňující meduňková koupel

Horká meduňková kou­pel spo­je­ná s bla­ho­dár­ný­mi účin­ky tan­t­ric­ké či re­la­xač­ní ma­sá­že je tím pra­vým lékem při ner­vo­vém vy­pě­tí.

Zklidňující meduňková koupel

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Twitter Google +

© 1998 - 2017, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!