Tantra masáže Praha s.r.o. - masérský tým

Všichni maséři a masérky z našeho týmu procházejí několika měsíčním výcvikem tantrické masáže, během kterého se seznamují také s všeobecnými tantrickými principy a rituály a moderními terapeutickými metodami provázení klienta. Samozřejmostí je oficiální certifikát z kurzu klasické masáže a další doplňující kurzy, jako jsou indická masáž hlavy, havajská masáž Lomi-Lomi, masáž lávovými kameny, reflexní masáž nohou, aromaterapeutická a relaxační masáž, taoistická tantra masáž, tradiční thajská masáž aj. Všechny spojuje hluboká úcta a respekt ke klientům a zájem o tantra masáže jako metodu rozvíjení a rozšiřování sexuálního prožívání, přijetí, lásky i úcty.

Znalost angličtiny
B2
Znalost češtiny
C1
Masérka Eva Tantra masáže Praha s.r.o.

Eva

Eva je milá a sympatická mladá žena s přátelským úsměvem, na které vás zaujme především její lidský přístup, otevřenost a upřímná povaha. Zajímá se o své klienty, umí naslouchat a pochopit. Tantrická masáž s ní je jemná a něžná cesta do hlubin relaxace a uvolnění.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Znalost angličtiny
B2
Znalost slovenštiny
C2
Znalost češtiny
C2
Lijana Tantra masáže Praha s.r.o.

Lijana

Tantrická masáž je pro mě opravdový rituál uctění lidského těla i lidské bytosti jako takové. V průběhu masáže se snažím probudit v přijímajícím pocit vlastní důležitosti a krásy, ne z hlediska ega, ale z pohledu bezpodmínečné lásky a individuality, která vychází z našeho nitra a často je skrytá za maskami našeho běžného vystupování. Tantrická masáž je pokaždé nová a dobrodružná cesta objevování svého těla pomocí něžných doteků a rozproudění energie, která čeká na to, být probuzena.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Znalost angličtiny
B2
Znalost češtiny
C2
Tereza Tantra masáže Praha s.r.o.

Tereza

Tereza je krásná mladá žena sportovního založení, plná něhy, zvědavosti i nezdolné vnitřní síly. Její milá společnost, šarm, inteligence i smysl pro humor vás rychle okouzlí. Jako fyzioterapeutka Vás zaujme také zkušeným masérským dotekem a hlubokými znalostmi práce s tělem. Tantrická masáž s ní je tak nejen cestou k sobě samému, ale i zaslouženou relaxací plnou něžných doteků.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Znalost angličtiny
B2
Znalost češtiny
C2
Evelina Tantra masáže Praha s.r.o.

Evelína

Tantrická masáž mne pohltila svou schopností pohladit, uvolnit, přijmout a naladit se jeden na druhého. Magickým uměním zastavit čas uprostřed hektické moderní doby a prožít naplno ty jedinečné okamžiky vzájemné blízkosti, něhy i hlubokého odevzdání. Při masáži ráda vnímám splynutí energií mezi přijímajícím a dávajícím i hru doteků.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Znalost češtiny
C2
Tantra masérka Liduška Tantra masáže Praha s.r.o.

Liduška

Tantrická masáž mi dává možnost vstoupit do prostoru, kde jsem druhému člověku velmi blízko a setrvat s ním v tichu, kde mohu naslouchat jeho duši, vnímat jeho potřeby, vést, učit i s úctou objevovat. Tantrická masáž umožňuje se na chvíli zastavit, zasnít být v jednu chvíli na jednom místě, sám sebou, bez společenské masky a všedních starostí. Láskyplný a vnímavý dotek je součástí procesu rozvoje sexuality i vlastního léčení. Ráda budu vaší citlivou a zvědavou průvodkyní.

Specializace: tantrické masáže pro muže i ženy: , , , , , , , , ,

Znalost angličtiny
B2
Znalost češtiny
C2
Sabina Tantra masáže Praha s.r.o.

Sabina

V každém z nás je někde uvnitř krásno, které se při rituálu tantrické masáže stává dominantou osobnosti. Při masáži vzniká velká otevřenost a napojení dávajícího na přijímajícího, která napomáhá k hlubokému prožitku a transformační zkušenosti obou zúčastněných. Tato zkušenost není jednostranná a nikdy není stejná. Je mi ctí a radostí být součástí rituálu sebeobjevování jiné lidské bytosti, které skrze tantrické umění a dotek mohu pomoci odhodit všechny masky a role, kterými je v běžném životě spoutána. Tantra je pro mě cesta ke svobodě a harmonii. Pro tohle vše dělám tantrické masáže s láskou a soustředěností na onen výjimečný okamžik.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Znalost angličtiny
C1
Znalost češtiny
C2
Masérka Denny Tantra masáže Praha s.r.o.

Denny

Denny je něžná a citlivá žena, která však umí být i divoká, vášnivá a hravá. Ráda cestuje a poznává nové kultury. Miluje herectví a světla reflektorů. Snadno se umí vcítit do druhých a získat si jejich důvěru. Tantrické masáže s ní jsou plné něžných doteků, smyslnosti, hravosti i vzájemné blízkosti.

Specializace: tantrické masáže pro muže i ženy: , , , , , , ,

Znalost angličtiny
C1
Znalost češtiny
C1
Masérka Andrea Tantra masáže Praha s.r.o.

Andrea

Andrea je neobyčejně charismatická, inteligentní, osobitá a inspirativní mladá žena s milým smyslem pro humor, jiskrnou povahou a uměleckou duší. Umí naslouchat, pochopit, rozveselit i zaujmout. Tantrické masáže s ní jsou plné něhy, vášně, hlubokého prožitku i vzájemné blízkosti.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Znalost angličtiny
B2
Znalost češtiny
C2
Tantra masáže Praha s.r.o.

Venuše

Tantra je pro mě uctěním člověka jako božské bytosti, otevření se pocitům, přirozenosti, moudrosti těla, životu i lásce. Propojení duše a těla v harmonickém souznění, ve spojení vesmírných i zemských energií. Hudbou naladěna, tancem uvolněna, přírodou a tvořivostí, prodchnuta radostí, předávám tyto krásy života svým otevřeným srdcem a jemným dotykem k hlubokému prožitku uvolnění, k procítění svého nitra a přijetí těla takového jaké je, v jeho posvátnosti. Tantrická masáž je kouzelným rituálem plným něžných dotyků, propojení energií, blažených pocitů, otevřenosti a lehkosti. Je mou radostí sdílet a vést vás k poznání a procítění těchto jedinečných okamžiků.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , , , ,

Znalost angličtiny
C1
Znalost češtiny
C2
Tantra masér Martin Tantra masáže Praha s.r.o.

Martin

Tantrickou masáž vnímám jako prostor, ve kterém může žena postupně a nenásilně odložit všechny role vnějšího světa a prožít hluboké a intimní setkání se sebou samou v proudu přítomného okamžiku. Skrze tělesný dotek a láskyplnou podporu se dotknout svého pravého Já a jeho bytí v něm. Při tantrické masáži má žena možnost prozkoumat a zažít prostor vnitřního klidu i přijetí sebe samé. Tantrická masáž nabízí mnohé poklady a je jen na nás samotných, do jaké hloubky se v její bezedné pokladnici dovolíme ponořit. Rád budu vaším průvodcem na cestě k sobě i tím, kdo vám poskytne tolik potřebnou péči a uvolnění.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , , , , , ,

Znalost angličtiny
B2
Znalost češtiny
C2
Masér David Tantra masáže Praha s.r.o.

David

(Specialista na muže)
Tantrická masáž je pro mě úžasný, smyslný a hluboký rituál, ve kterém můžete odložit starosti všedního života a spolu s nimi i veškeré masky a společenské role. S každým člověkem při ní pracuji individuálně a bez předsudků. Není pro mě důležité, kým jste v běžném životě, ale to s čím přicházíte, co potřebujete a jak vám mohu pomoci cítit se lépe. Na tantrické masáži mne neustále udivuje, jak prostý vědomý dotek, dokáže v člověku vyvolat emoce a začne uvádět věci do pohybu. Každý člověk je originál, a tak i každá masáž je pro mne novým zážitkem, na který se vždy neskutečně těším.

Specializace: tantra masáže pro muže od muže: , , , , , , ,

Znalost angličtiny
B2
Znalost češtiny
C2
Jakub Tantra masáže Praha s.r.o.

Jakub

Medailonek se připravuje...

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , ,

Znalost angličtiny
B2
Znalost češtiny
C2
Petr Tantra masáže Praha s.r.o.

Petr

Petr je charismatický muž příjemného vystupování, který vás okouzlí svým jedinečným masérským uměním, zkušenými doteky, vnitřní vyrovnaností i hluboce tantrickým přístupem, ve kterém se mísí něha, smyslnost, přijetí i vášeň. Petr je skvělým průvodcem při objevování tantrické masáže pro všechny ženy, které chtějí zažít pevný mužský dotek, hřejivou smyslnost, uklidňující pocit odevzdání, i mužskou blízkost a pochopení. Něžným dotekem vás zavede do stavu nepopsatelné relaxace, zklidnění a vnitřního uvolnění. Zažijete s ním kouzelný rituál plný přijetí, něhy, probuzené ženskosti i plynutí energií, po kterém jste vždy toužila. Bude vaším průvodcem na cestě vědomého doteku, energetického propojení i smyslné, zemité tělesnosti.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , ,

Znalost angličtiny
B2
Znalost češtiny
C2
Masér Milan Tantra masáže Praha s.r.o.

Milan

Tantra je pro mě jednou z transformačních technik, která probouzí pudovou sexuální energii a mění ji na vitální životní energii a následně na energii duchovní. A pokud se naučíme dát ji volný průchod, stává se zdrojem kreativity a uvolnění vlastního potenciálu. Při tantrické masáži je pro mě důležité zachování jejích základních principů, kdy masáž není jen fyzickým dotekem mezi dvěma lidmi, ale dotekem mezi dvěma srdci, komunikací beze slov, splynutím dvou lidí v tantrickém rituálu blízkosti a důvěry, kdy žena dostává prostor k objevování vlastní smyslnosti a sexuality.

Specializace: , , , , , , , ,

Čtyř a více-ruční tantra masáže pro gurmány Tantra masáže Praha s.r.o.

Čtyř a více-ruční tantra masáže pro gurmány

"Dokonalá harmonie a souhra masérek během čtyř a víceruční tantra masáže vám umožní plně se ponořit do prožávání slasti přítomného okamžiku. Zapomenete na vše okolo a budete vnímat jen jejich doteky. Víceruční tantra masáž se stane nezapomenutelným zážitkem rozkoše a vytržení z všední reality. Přinese vám novou radost a hluboké oživení těla i duše. Čtyř a víceruční tantra masáže nabízíme pro muže i ženy."

Specializace: , , ,

Historii našeho masérského týmu si můžete prohlédnout ZDE


Objednávky - Akce a slevy - Reference

Co je Tantra masáž?

Tantra masáž v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s atmosférou smyslného, intimního rituálu, který rozproudí vaši energii a naplní vás vzrušením, něhou i pocitem životní síly a inspirace. Tantrická masáž je založena na osobním přístupu, citlivé pozornosti i hlubokých znalostech práce s energií, které vám pomohou uvolnit se do objevování extatických prožitků a intimity vlastního těla. Číst více

Naše tantra masáže:

Smyslný rituál uctění těla

Smyslná, uvolňující masáž celého těla, vhodná jako opatrný vstup do tantra masáže či jako dárek. Nezahrnuje intimní masáž..

Klasická tantra masáž

Smyslná, uvolňující masáž celého těla, při které zažijete probouzení životodárné energie a příjemně relaxujete své tělo i svou mysl.

Tantrická masáž De luxe

Luxusní tantra masáž, při které zažijete to nejlepší z umění tantrické masáže a vychutnáte si dostatek času jen pro Vás..

Luxusní masáž pretty woman

Smyslná, luxusní tantrická masáž, kterou ocení zejména ženy. Tato masáž zahrnuje a oslavuje ženu řadou rituálů a vybraných technik..

Tantrická masáž Zrození venuše

Překrásná tantra masáž pro ženy, které se chtějí cítit jako skutečné Bohyně. Zahrnuje koupel, peeling a masáž horkými mušlemi.

Partnerská tantra masáž

Tantra masáž můžete sdílet i se svým partnerem. Umocňuje se tím sexuální energie i vzájemná důvěra přijímajících..

Čtyřruční tantra masáž

Dopřejte si zážitek dokonalé harmonie více-ruční tantrické masáže a ztraťte se v množství nádherných doteků..

Masáž prostaty (pro muže)

Prostata často bývá nazývána mužský G-bod a její masáž přináší hluboké a intenzivní prožitky, které jsou pro většinu mužů zatím neznámé..

Nové dimenze (pro ženy)

Jemná masáž zadečku a análního otvoru probouzí energii první čakry, uvolňuje pánev a přináší pocity vnitřního naplnění..

Tantra masáž pro muže od muže

Průběh tantra masáže se řídí především vašimi pocity. Zažijte ji jako něžné pohlazení či jako intenzivní masáž s pevným mužským dotykem..

Tantrická masáž pro mladé

Zažijete při ní uvolňující, vzrušující i objevné doteky, které vám otevřou dveře k vlastním tantrickým zkušenostem a intimitě, probudí vaši fantazii a chuť experimentovat..

Tantrické masáže pro náročné

Tantra masáž s kněžkami

Zažijte tantra masáž svých snů a vyberte si atmosféru a naladění, ve kterém bude vaše masáž probíhat. Pro muže a ženy s fantazií.

Rituál tantrického zasvěcení

Vstupte s námi do našeho tantrického chrámu a prožijte tantra masáž jako opravdu mystický zážitek všech smyslů.

Luxusní prožitkové masáže:

Masáž horkými mušlemi Tokoriki

Pečující exotický rituál zahrnující masáž horkými mušlemi, cukrový peeling a intuitivní rytmickou masáž, uvolní vaše tělo i mysl..

Havajská masáž Lomi Lomi

Rytmická uvolňující masáž celého těla za pomoci předloktí a kokosového oleje uvolní ztuhlé svaly i tělesné bloky..

Masáž lávovými kameny

Unikátní léčebná masáž horkými lávovými kameny je to pravé i pro ta nejbolavější záda! Masáž skvěle zbavuje stresu i napětí..

Masáž Poklad Orientu

Orientální uvolňující masáž, která navrací životní energii, zbavuje podráždění a stresu a navíc je neskonale příjemná..

Voňavé koupele

Romantická růžová koupel

Romantická koupel s růžemi a šampaňským je tou pravou přípravou na přijímání partnerské tantrické masáže. Nechte se hýčkat.

Jiskřivá pomerančová koupel

Načerpejte energii a radost v koupeli s vůní slunných tropů, která vás příjemně naladí pro smyslné masáže i hřejivé doteky.

Pečující heřmánková koupel

Heřmánková koupel pomáhá navracet přirozenou rovnováhu a harmonii a je něžnou přípravou na přijímání tantrické masáže.

Zklidňující meduňková koupel

Horká meduňková koupel spojená s blahodárnými účinky tantrické či relaxační masáže je tím pravým lékem při nervovém vypětí.

Jakou kvalifikaci má váš masérský tým

Rozhovor s Michaelou L. Torstenovou o tantrických masážích - Jakou kvalifikaci má váš masérský tým

Tantra masáže na Facebooku


Facebook Twitter Google +

© 1998 - 2016, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!