Tantra masáže Praha s.r.o. - masérský tým

Všichni maséři a masérky z našeho týmu procházejí několika měsíčním výcvikem tantrické masáže, během kterého se seznamují také s všeobecnými tantrickými principy a rituály a moderními terapeutickými metodami provázení klienta. Samozřejmostí je oficiální certifikát z kurzu klasické masáže a další doplňující kurzy, jako jsou indická masáž hlavy, havajská masáž Lomi-Lomi, masáž lávovými kameny, reflexní masáž nohou, aromaterapeutická a relaxační masáž, taoistická tantra masáž, tradiční thajská masáž aj. Všechny spojuje hluboká úcta a respekt ke klientům a zájem o tantra masáže jako metodu rozvíjení a rozšiřování sexuálního prožívání, přijetí, lásky i úcty.

Eva

Tantrická masáž je pro mě smyslným rituálem, při kterém mohu hýčkat a dokonale uvolnit celé vaše tělo i mysl. Pomohu vám zastavit se, odložit na chvíli starosti života a oddat se sami sobě, svému tělu, energii mezi námi i hluboké relaxaci a prožitku. Tantra je pro mě hlubokou studnicí moudrosti, kterou však lze pochopit jen skrze vlastní prožitek.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Masérka Eva Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Lívia

Tantrická masáž nás učí, jak být přítomní ve vlastním těle, cítit jeho živost, energii a pulzaci, učí nás, jak prožívat svět okolo nás naplno, všemi smysly a každou buňkou našeho těla. Pomáhá nám zbavit se masek a všeho, co je nám cizí a co blokuje tok naší spontánnosti. Tantrická masáž je pro mě cestou k přirozenosti, léčení, lásce i živosti. Budu vaší průvodkyní na cestě k sobě samým, k divokým i něžným stránkám vaší bytosti. Budu o vás pečovat a naslouchat vám.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Lívia Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2SKC2CZC2

Sabina

V každém z nás je někde uvnitř krásno, které se při rituálu tantrické masáže stává dominantou osobnosti. Při masáži vzniká velká otevřenost a napojení dávajícího na přijímajícího, která napomáhá k hlubokému prožitku a transformační zkušenosti obou zúčastněných. Tato zkušenost není jednostranná a nikdy není stejná. Je mi ctí a radostí být součástí rituálu sebeobjevování jiné lidské bytosti, které skrze tantrické umění a dotek mohu pomoci odhodit všechny masky a role, kterými je v běžném životě spoutána. Tantra je pro mě cesta ke svobodě a harmonii. Pro tohle vše dělám tantrické masáže s láskou a soustředěností na onen výjimečný okamžik.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Sabina Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Ema

V tantrické masáži společně vytvoříme prostor, ve kterém se můžete zcela uvolnit a být sami sebou i se sebou, odložit masky i starosti všedního života a užívat si péči a vědomý, láskyplný dotek. Svěříte-li mi svou důvěru a oddáte se mé péči, pak během jedné tantrické masáže prožijete ve svém těle hloubku i sílu propojení všech živlů. Rozproudím ve vás oheň, který oživí a očistí celé vaše tělo, aby jej můj dech jako něžné pohlazení větru rozfoukal i do těch nejtajnějších míst na vašem těle. Rytmus masáže vás jako voda ponese na vlnách vzrušení a relaxace, zatímco pevnost mého doteku vás propojí se zemskou stabilitou a jistotou.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Ema Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Míša

Tantra je cestou energie, lásky, doteku i hlubokého lidského kontaktu. Tantra je slovy nepopsatelná. Tantra se prožívá a žije. Změní Vám způsob myšlení, vnímání i cítění, zbaví vás bolesti a to nejen té fyzické, ale zahlazuje také jizvy na duši. S každou masáží se ponořujete hlouběji a hlouběji do svého nitra a jemně překračujete dosavadní hranice své zkušenosti. Druhý den se cítíte vitálnější, šťastnější a motivovanější. Každá masáž je tak novou, dobrodružnou cestou plnou překvapení, na které Vám budu ráda vaší průvodkyní.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Míša U. Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Elen

Jsem sladká elfí princezna i čarotvorná kouzelnice. Jsem vánkem, co hladí poupata magnolie i bouří která tančí vzduchem. Jsem voda i oheň. Tantrická masáž je pro mě způsob, jak vytvářet ráj na zemi. Umožňuje mi prožívat nekonečné potěšení z dávání, takže jsem zároveň dárkyní i obdarovávanou. V tajemném rituálu se s vámi ponořím do fascinujícího světa, ve kterém se střídá hebká něha s nespoutanou vášní.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Elen Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGA2CZC2

Andrea

Odjakživa mě zajímaly věci, které byly jiné, jakkoliv se odlišovaly od průměru. A tantra masáž taková je ve všech svých aspektech. Fascinuje mě, že s každým setkáním se lze naučit něco nového, lze nejen hodně dát a hodně dostat zpět. Tantra dává člověku nekončící možnost posouvání a objevování sama sebe skrze velmi přirozené a jednoduché věci a možnost tyto zkušenosti předávat dál. Připomíná, že v dnešní době dokážeme posouvat hranice téměř čehokoliv, ale mnohdy nedokážeme slyšet svoje vlastní tělo a duši. Často chceme létat, aniž bychom uměli stát nohama pevně na zemi. Pokud to sami sobě dovolíte, můžete zažít ten úžasný pocit z odhození všech masek, které v životě musíme nosit a nabrat energii pro svoje opravdové já.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Andrea Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Luna

Na dlouhé cestě životem jsem se rozhodla být inspirována troufalou indickou filosofií. Té, na které si jeden může dovolit prožitky bez očekávání či odsouzení, té, kde tělo a duše je oslavováno ve svém základě. Tento holistický přístup je způsob očisty, posílení i znovuzrození. Je mi ctí být oporou i průvodkyní životem druhých. Budu s Vámi dýchat, uklidňovat, léčit, uctívat tělo a obdivovat duši. Budeme prožívat a žít. Začneme?

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Luna Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Liduška

Tantrická masáž mi dává možnost vstoupit do prostoru, kde jsem druhému člověku velmi blízko a setrvat s ním v tichu, kde mohu naslouchat jeho duši, vnímat jeho potřeby, vést, učit i s úctou objevovat. Tantrická masáž umožňuje se na chvíli zastavit, zasnít být v jednu chvíli na jednom místě, sám sebou, bez společenské masky a všedních starostí. Láskyplný a vnímavý dotek je součástí procesu rozvoje sexuality i vlastního léčení. Ráda budu vaší citlivou a zvědavou průvodkyní.

Specializace: tantrické masáže pro muže i ženy: , , , , , , , , ,

Tantra masérka Liduška Tantra masáže Praha s.r.o.

CZC2

Katka

Tantrická masáž je pro mě způsob, jak pomáhat lidem milovat sami sebe, cítit se dobře ve svém těle, léčit stará zranění i procítit sílu vlastní sexuální energie. Budu vás hýčkat a povedu vás cestou uvolnění těla i mysli, na které navíc více poznáte a pochopíte sami sebe. Během rituálu tantrické masáže vám pomohu zbavit se stresu a rozmazlím vás tak, že nebudete chtít odejít.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Katka Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Ivana

Tantra je pro mě především cestou lásky, přijetí a hlubokého poznání sebe i druhých. Tantrická masáž je mi blízká, protože přináší nejen pocity vzrušení a extáze, ale i hluboký pocit lásky k sobě samotnému. To vše doplněno o pocit silně proudící energie a hlubokého uvolnění všech svalů i zbytečných myšlenek. Tantra je ve své podstatě cestou přijetí života, vlastního těla i sexuality ve všech jejích podobách a aspektech. Dovolte mi být vaší průvodkyní na této vzrušující a uvolňující cestě.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Ivana Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGA1CZC2

Venuše

Tantra je pro mě uctěním člověka jako božské bytosti, otevření se pocitům, přirozenosti, moudrosti těla, životu i lásce. Propojení duše a těla v harmonickém souznění, ve spojení vesmírných i zemských energií. Hudbou naladěna, tancem uvolněna, přírodou a tvořivostí, prodchnuta radostí, předávám tyto krásy života svým otevřeným srdcem a jemným dotykem k hlubokému prožitku uvolnění, k procítění svého nitra a přijetí těla takového jaké je, v jeho posvátnosti. Tantrická masáž je kouzelným rituálem plným něžných dotyků, propojení energií, blažených pocitů, otevřenosti a lehkosti. Je mou radostí sdílet a vést vás k poznání a procítění těchto jedinečných okamžiků.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Míra

Míra je neobyčejně charismatický muž. Uchvátí vás od prvního okamžiku svým vystupováním, otevřeností a bezprostředností. Jeho nadšení je nakažlivé. Když se s ním vydáte na cestu, nemusíte se ničeho obávat. Je až neuvěřitelné, že dokáže dát jistotu, oporu i sílu a přitom nechat prostor vám a vašim potřebám. V kažkém setkání vidí jedinečnost a neopakovatelný moment. V každém příběhu jeho hloubku. Do každého doteku dává celý svět.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , ,

Tantra masér Míra Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Martin

Tantrickou masáž vnímám jako prostor, ve kterém může žena postupně a nenásilně odložit všechny role vnějšího světa a prožít hluboké a intimní setkání se sebou samou v proudu přítomného okamžiku. Skrze tělesný dotek a láskyplnou podporu se dotknout svého pravého Já a jeho bytí v něm. Při tantrické masáži má žena možnost prozkoumat a zažít prostor vnitřního klidu i přijetí sebe samé. Tantrická masáž nabízí mnohé poklady a je jen na nás samotných, do jaké hloubky se v její bezedné pokladnici dovolíme ponořit. Rád budu vaším průvodcem na cestě k sobě i tím, kdo vám poskytne tolik potřebnou péči a uvolnění.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , , , , , ,

Tantra masér Martin Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Jakub

Rituální tantra masáž je neopakovatelným uctěním lidské bytosti. V průběhu setkání mizí povinnosti a stereotypy každodenního života a do popředí vystupuje vnitřní krása člověka. Tantra masáž má mnoho tváří, stejně jako žena samotná. Umí být hravá a radostná, strhující a vášnivá ale i hluboce relaxační a spirituální. Je mi ctí pomoci otevřít dveře k Vám samým a sdílet unikátní okamžik probuzení těla a osvobození ducha.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , ,

Jakub Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

David

(Specialista na muže)
Tantrická masáž je pro mě úžasný, smyslný a hluboký rituál, ve kterém můžete odložit starosti všedního života a spolu s nimi i veškeré masky a společenské role. S každým člověkem při ní pracuji individuálně a bez předsudků. Není pro mě důležité, kým jste v běžném životě, ale to s čím přicházíte, co potřebujete a jak vám mohu pomoci cítit se lépe. Na tantrické masáži mne neustále udivuje, jak prostý vědomý dotek, dokáže v člověku vyvolat emoce a začne uvádět věci do pohybu. Každý člověk je originál, a tak i každá masáž je pro mne novým zážitkem, na který se vždy neskutečně těším.

Specializace: tantra masáže pro muže od muže: , , , , , , ,

Masér David Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Čtyř a více-ruční tantra masáže pro gurmány

"Dokonalá harmonie a souhra masérek během čtyř a víceruční tantra masáže vám umožní plně se ponořit do prožávání slasti přítomného okamžiku. Zapomenete na vše okolo a budete vnímat jen jejich doteky. Víceruční tantra masáž se stane nezapomenutelným zážitkem rozkoše a vytržení z všední reality. Přinese vám novou radost a hluboké oživení těla i duše. Čtyř a víceruční tantra masáže nabízíme pro muže i ženy."

Specializace: , , ,

Čtyř a více-ruční tantra masáže pro gurmány Tantra masáže Praha s.r.o.

Co je Tantra masáž?

Tantra masáž v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s atmosférou smyslného, intimního rituálu, který rozproudí vaši energii a naplní vás vzrušením, něhou i pocitem životní síly a inspirace. Tantrická masáž je založena na osobním přístupu, citlivé pozornosti i hlubokých znalostech práce s energií, které vám pomohou uvolnit se do objevování extatických prožitků a intimity vlastního těla. Číst více

Naše tantra masáže:

Smyslný rituál uctění těla

Smy­sl­ná, uvolňující masáž ce­lé­ho těla, vhod­ná jako opa­tr­ný vstup do tan­t­ra ma­sá­že či jako dárek. Ne­za­hr­nu­je in­tim­ní masáž.

Smyslný rituál uctění těla

Klasická tantra masáž

Smy­sl­ná, uvolňující masáž ce­lé­ho těla, při které za­ži­je­te pro­bou­ze­ní ži­vo­to­dár­né ener­gie a pří­jem­ně re­la­xu­je­te své tělo i svou mysl.

Klasická tantra masáž

Tantrická masáž Deluxe

Lu­xus­ní tan­t­ra masáž, při které za­ži­je­te to nej­lep­ší z umění tan­t­ric­ké ma­sá­že a vy­chut­ná­te si do­sta­tek času jen pro Vás.

Tantrická masáž Deluxe

Luxusní masáž pretty woman

Smy­sl­ná, lu­xus­ní tan­t­ric­ká masáž, kte­rou ocení zejmé­na ženy. Tato masáž za­hr­nu­je a osla­vu­je ženu řadou ri­tu­á­lů a vy­bra­ných tech­nik.

Luxusní masáž pretty woman

Tantrická masáž Zrození venuše

Pře­krás­ná tan­t­ra masáž pro ženy, které se chtě­jí cítit jako sku­teč­né Bo­hy­ně. Za­hr­nu­je kou­pel, pe­e­ling a masáž hor­ký­mi mušle­mi.

Tantrická masáž Zrození venuše

Partnerská tantra masáž

Tan­t­ra masáž mů­že­te sdí­let i se svým part­ne­rem. Umoc­ňuje se tím se­xu­ál­ní ener­gie i vzá­jem­ná dů­vě­ra při­jí­ma­jí­cích.

Partnerská tantra masáž

Čtyřruční tantra masáž

Do­pře­jte si zá­ži­tek do­ko­na­lé har­mo­nie více-ruční tan­t­ric­ké ma­sá­že a ztrať­te se v množ­ství nád­her­ných do­te­ků.

Čtyřruční tantra masáž

Masáž prostaty (pro muže)

Pro­sta­ta často bývá na­zý­vá­na muž­ský G-bod a její masáž při­ná­ší hlu­bo­ké a in­ten­ziv­ní pro­žit­ky, které jsou pro vět­ši­nu mužů zatím ne­zná­mé.

Masáž prostaty (pro muže)

Nové dimenze (pro ženy)

Jemná masáž za­deč­ku a anál­ní­ho ot­vo­ru pro­bou­zí ener­gii první čakry, uvolňuje pánev a při­ná­ší po­ci­ty vnitř­ní­ho na­pl­ně­ní.

Nové dimenze (pro ženy)

Tantra masáž pro gaye

Prů­běh tan­t­ra ma­sá­že se řídí pře­de­vším va­ši­mi po­ci­ty. Za­žij­te ji jako něžné po­hla­ze­ní či jako in­ten­ziv­ní masáž s pev­ným muž­ským do­ty­kem.

Tantra masáž pro gaye

Tantrická masáž pro mladé

Za­ži­je­te při ní uvolňující, vzru­šu­jí­cí i ob­jev­né do­te­ky, které vám ote­vřou dveře k tan­t­ric­kým zku­še­nos­tem a in­ti­mi­tě, pro­bu­dí vaši fan­ta­zii a chuť ex­pe­ri­men­to­vat.

Tantrická masáž pro mladé

Voňavé koupele:

Romantická růžová koupel

Ro­man­tic­ká kou­pel s rů­že­mi a šampaňským je tou pra­vou pří­pra­vou na při­jí­má­ní part­ner­ské tan­t­ric­ké ma­sá­že. Nech­te se hýč­kat.

Romantická růžová koupel

Jiskřivá pomerančová koupel

Na­čer­pej­te ener­gii a ra­dost v kou­pe­li s vůní slun­ných tropů, která vás pří­jem­ně na­la­dí pro smy­sl­né ma­sá­že i hře­ji­vé do­te­ky.

Jiskřivá pomerančová koupel

Pečující heřmánková koupel

Heř­mán­ko­vá kou­pel po­má­há na­vra­cet při­ro­ze­nou rov­no­váhu a har­mo­nii a je něž­nou pří­pra­vou na při­jí­má­ní tan­t­ric­ké ma­sá­že.

Pečující heřmánková koupel

Zklidňující meduňková koupel

Horká meduňková kou­pel spo­je­ná s bla­ho­dár­ný­mi účin­ky tan­t­ric­ké či re­la­xač­ní ma­sá­že je tím pra­vým lékem při ner­vo­vém vy­pě­tí.

Zklidňující meduňková koupel

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Twitter Google +

© 1998 - 2017, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!