Oslavte s námi Sv. Valentýna

a získejte slevu až 20 %

Prožijte spolu nezapomenutelný Valentýnský zážitek plný jemného hýčkání v rukou našich zkušených masérek a masérů. Vezmeme vás do světa nových emocí a doteků, kde se každý okamžik stává příležitostí k objevování a prohlubování vlastních prožitků. Zažijete pocity blízkosti a přijetí. Nezáleží na tom, zda dorazíte v páru či sami, máte nejlepší příležitost vydat se najít svoje spokojenější já...

Vychutnejte si dostatek času jen pro Vás a nechte se doslova královsky hýčkat, během uvolňující a smyslné tantrické masáže celého těla za pomoci horkých ručníčků, hebkých kožešinek, orientálních olejů, a teplých lávových kamenů. To vše doplněno o reflexní masáž chodidel, energizující masáž hlavy, příjemnou masáž zadečku a tantrické techniky vedení dechu. Tuto masáž nabízíme v různých délkách.

Dopřejte si jeden z nejintenzivnějších tantrických zážitků a prožijte chvíle, o kterých jste dosud pouze snili. Hýčkat vás budou dvě masérky současně, a vás tak čeká hluboký zážitek plný něhy i vzrušujícího odevzdání, při kterém Vám dokonalá harmonie čtyř rukou umožní ztratit se v množství nádherných doteků na celém těle. Splňte si své sny a prožijte opravdové znovuzrození. Tuto masáž nabízíme v různých délkách a můžete ji prožít i v kombinaci pevné energie muže, která se snoubí s jemností a něhou ženy.

Tantrickou masáž můžete sdílet i se svým partnerem. Společný tantrický zážitek výrazně prohloubí vaši intimitu a důvěru a stane se tak opravdovou oslavou vašeho partnerského spojení. Luxusní tantrická masáž Deluxe nabízí dostatek času pro hluboký, vzrušující a transformační zážitek, který rozproudí vaše vzrušení a přinese Vám novou energii a radost. Dopřejte si nadpozemsky krásný zážitek smyslné péče zaplavující celé tělo. Tuto masáž nabízíme v různých délkách. Při zakoupení masáže v délce 3h a více získáte navíc partnerskou růžovou koupel zdarma. Uvedená sleva platí pro všechny tantrické masáže ve společné místnosti.

Objevte s námi kouzlo tantrické masáže a naučte se být průvodcem v tomto překrásném rituálu. Čekává vás nezapomenutelný víkend plný nových zážitků a inspirace v intimní skupince maximálně 6 osob, pod vedením naší zkušené lektorky. Tantrická masáž je obdarováním přijímajícího i vzrušující pozvánkou do světa smyslů, krásy a něhy. Spojuje v sobě uvolňující účinky klasické masáže, blahodárný vliv léčivých bylin, smyslnost a něhu tantry i taoistickou práci s energií, která stoupá a klesá ve vlnách. Délka kurzu je 20h a kurz probíhá v Praze.

» Více informací o akci Oslavte s námi Sv. Valentýna «

  • • Akce platí od 2. února do 14. února 2024
  • • Dárkové poukazy na masáže zakoupené v rámci této akce můžete využít do 30. 6. 2024. Poukazy na kurz mají platnost 1 rok.
  • • Tuto akci nelze kombinovat s jinými slevami či benefity.

Tak již na nic nečekejte a pojďte s námi oslavit svátek zamilovaných.