Valentýnské pohlazení

Prožijte s námi svátek zamilovaných, vždy myslíme na páry i nezadané.

V našem centru na Den sv. Valentýna vždy pamatujeme, protože je to oblíbená příležitost, jak mohou lidé projevit lásku nejen vůči partnerovi, ale také sami sobě. Letos jsme připravili trochu netradiční, ale o to slavnostnější služby, kterými můžete obdarovat své partnery, nebo sebe sami. Láskyplný dotek našich masérek a masérů je tu pro vás po celý rok.

Tantrická masáž s kněžkami tantrického chrámu je určena pro všechny, kteří si chtějí vybrat atmosféru a náladu tantra masáže přesně podle svých potřeb, přání i fantazie. Každá z kněžek našeho tantrického chrámu je jiná: svou povahou, vystupováním i vzhledem. Každá k vám tedy bude přistupovat jinak. Setkání s ní začíná již v momentě, kdy vstoupíte do dveří. S každou z našich kněžek prožijete nezapomenutelné a zajímavé chvíle. Tuto masáž nabízíme v různých délkách.

Za zvuku mořských vln vás necháme odpočívat v koupeli se solí z Mrtvého moře, růžového oleje a plátků růží, která vás naladí na pocit nevinnosti, jenž je nám vlastní od doby, co jsme přišli na svět. Následuje očistný přírodní cukrový peeling na futonu a smyslná tantrická masáž. Při této masáži budete zahrnuta láskyplnou péčí a něhou, které vás vyživí a nasytí touhu po láskyplných dotecích. Masáž vytvořená našimi lektorkami speciálně pro ženy.

Tantrickou masáž můžete sdílet i se svým partnerem. Společný tantrický zážitek výrazně prohloubí vaši intimitu a důvěru a stane se tak opravdovou oslavou vašeho partnerského spojení. Luxusní tantrická masáž Deluxe nabízí dostatek času pro hluboký, vzrušující a transformační zážitek, který rozproudí vaše vzrušení a přinese Vám novou energii a radost. Dopřejte si nadpozemsky krásný zážitek smyslné péče zaplavující celé tělo. Tuto masáž nabízíme v různých délkách. Při zakoupení masáže v délce 3h a více získáte navíc partnerskou růžovou koupel zdarma. Uvedená sleva platí pro všechny tantrické masáže ve společné místnosti.

» Více informací o akci Valentýnské pohlazení «

  • • Akce platí od 27. ledna do 14. února 2023
  • • Dárkové poukazy zakoupené v rámci této akce můžete využít až po dobu šesti měsíců.
  • • Všechny inzerované služby lze prožít také jako partnerské. V tomto případě stačí zakoupit dva vouchery a při objednávce nám sdělit, že se jedná o partnerskou tantrickou masáž či kurz.

Tak již na nic nečekejte a pojďte s námi oslavit svátek zamilovaných.