Tantra masáže Praha – články


Tantra masáže Praha s.r.o. - Tantrické masáže v časopise In Style

Tantrické masáže v našem centru vyzkoušely také redaktorky časopisu In Style. Byly tímto nevšedním zážitkem tak nadšené, že se rozhodly je zařadit mezi osm nejlepších párových masáží v Praze, které tento časopis doporučuje svým čtenářkám a jich partnerům k vyzkoušení.

Tantra masáže Praha v časopisu In Style.

In Style: Dvojitá radost

Masáž je jedinečným zážitkem, tak proč si ji nezkusit užít ve dvou? Ať už s partnerem či kamarádkou - nezapomeňte, že sdílená radost je dvojnásobná!

Tantra masáže Praha
www.tantramasaze.com
tel: 603185066

Prožitek jen pro odvážné? Jestliže ve vašem vztahu panuje důvěra a harmonie, tak z téhle zkušenosti nemusíte mít strach. Tantrická masáž je rituál uctívání těla a váš vztah by se měl naopak po tomto prožitku ještě prohloubit. V tantře je vše dovoleno a vše, co vám bude příjemné, je přirozené. Celý rituál probíhá na futonech. Nejdříve jste zamotáni jen v sárí, které z vás masér či masérka postupně sundá. Masáž teplým olejem, přikládání nahřátých ručníků, hlazení peřím, to vše patří k tantra masáži. Kam až necháte masáž zajít, záleží jen na vás. Z vlastní zkušenosti doporučujeme se oddat přítomnému okamžiku a nebránit se ani masáži intimních partií (proto jste přece na tantře, ne?). Pokud stále váháte, zkuste to napoprvé sama, nebo s kamarádkou.

Cena párové tantra masáže - 90 minut za 5500 Kč

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!