Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantrická masáž „Zrození Venuše“

Z plodové vody jsme přišli na svět, 70 % lidského těla je tvořeno vodou, voda je tak naší přirozenou součástí, která uklidňuje, konejší a navozuje pocit důvěry a bezpečí.Vede nás do stavů hluboké meditace.

Koupel

Za zvuku mořských vln vás necháme odpočívat v koupeli se solí z Mrtvého moře, růžového oleje a plátků růží, která vás naladí na pocit nevinnosti, která je nám vlastní od doby, co jsme přišli na svět. V první fázi budete v koupeli odpočívat sama, ve vlastní intimitě, později se k vám připojí masér a masérka, který vám namasíruje ztuhlé šíjové svaly i vlasovou část hlavy, včetně reflexních bodů. Poté vám žínkou omyje záda, čímž vás uvolní a připraví na následující rituál.

Peeling

Následuje očistný přírodní cukrový peeling na futonu, který odstraní odumřelou kůži a provoní celé vaše tělo příjemnou sladkou vůní. Tato procedura je velmi příjemná a pečující. Následuje opětovné krátké omytí v lázni.

Masáž

Poté vás již čeká dlouhá a krásná celo-tělní masáž včetně chodidel, hlavy, obličeje či zadečku, za pomoci horkých žínek, kožešinek, peříček, teplých mušlí a oleje exotické vůně, zaměřená na uvolnění svalů, odpočinek i probuzení vitální energie první a druhé čakry. Při této masáži budete zahrnuta láskyplnou péčí a něhou, které vás vyživí a nasytí touhu po láskyplných dotecích. Součástí této masáže může být i prodloužená intimní masáž joni a pánevního dna, ale můžete ji prožít i bez této části.

Relaxace

Po masáži vás přikryjeme šátkem a necháme vstřebat celý zážitek u šálku horkého čaje a misky chutného čerstvého ovoce. Budete-li chtít, můžete si relaxaci vychutnat opět v horké lázni.

  • Tantrická masáž „Zrození venuše“, 180 min
    7050 Kč

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz: Tantrická masáž Zrození Venuše

Luxusní tantrická masáž pro ženy, které se chtějí nechat hýčkat. Romantická koupel, voňavý peeling a celotělní masáž horkými mušlemi, to vše dělá z masáže Zrození venuše nezapomenutelný dárek!

Poukaz na tantra masáž Zrození Venuše automaticky zahrnuje Masáž Nové dimenze na požádání.

Objednat
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!