Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantrická masáž ve tmě

Zahalte se do mystického tajemství tmy a prožijte ničím nespoutaný pocit svobody. Tantrická masáž ve tmě vás zbaví prvotních zábran a pomůže vám uvolnit se do hlubokého extatického prožitku.

Setkání začneme rituálem pro navázání důvěry a prohloubení vzájemné intimity, poté vás již uložíme na pohodlný futon a promačkáme a rozhoupeme celé vaše tělo v rytmu tlukotu vašeho srdce. Za pomoci teplých ručníčků vás zbavíme napětí a otevřeme vaše srdce i mysl. Budeme vás hýčkat hebkými kožešinkami, peříčky a teplým orientálním olejem, až zapomenete na celý svět. Poslední zbytky napětí rozpustí horké lávové kameny, masáž hlavy, chodidel a zadečku. Když je celé vaše tělo krásně uvolněné a mysl soustředěná, rozproudíme i energii vaší první čakry.  

Na vaše přání můžeme do této masáže zahrnout také masáž prostaty či nové dimenze. U masáže v délce 3h a více může být součástí i rituální tantrická koupel s masáží přímo ve vaně. Splňte si své sny a prožijte dokonalý pocit odevzdání.

 • Tantrická masáž ve tmě, 105 min
  4300 Kč
 • Tantrická masáž ve tmě, 120 min
  5300 Kč
 • Tantrická masáž ve tmě, 150 min
  6150 Kč
 • Tantrická masáž ve tmě, 180 min
  7000 Kč
 • Tantrická masáž ve tmě, 210 min
  8050 Kč
 • Tantrická masáž ve tmě, 240 min
  8650 Kč
 • Tantrická masáž ve tmě, 300 min
  10750 Kč

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz: Tantrická masáž ve tmě

Mystická tantrická masáž, která vám pod rouškou tmy pomůže poodhalit tajemství tantry i úplného odevzdání. Za pomoci tantrických dechových technik rozproudíme vaši energii a zkušenými doteky vás uvedeme do stavu hluboké relaxace, kde můžete načerpat tolik potřebnou energii a radost.

Objednat
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2022, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!