Den Sv. Valentýna je svátkem všech zamilovaných. Darujte svému miláčkovi zážitek, na který se nezapomíná a který si navíc užijete i vy. Společná tantrická masáž je hlubokým, sbližujícím zážitkem, o kterém jste doposud pouze snili.

Vychutnejte si romantické chvíle za svitu svíček v našem orientálně laděném centru, které vás zahřeje svou intimní atmosférou i krásnými indonéskými dekoracemi.

Ke všem partnerským masážím růžová koupel pro dvě osoby v hodnotě 1650,-kč zdarma!

Čeká vás společná koupel s plátky růží, solí z Mrtvého moře a nejkvalitnějšími přírodními oleji, v pohodlné vaně ve tvaru srdce, ke které vám naservírujeme vychlazený sekt a čerstvé ovoce. Poté se vás již ujmou naše zkušené masérky či maséři, kteří vás budou hýčkat teplými bylinnými ručníčky, vonnými oleji či horkými lávovými kameny, kterými krásně prohřejí a uvolní celé vaše tělo i stresovanou mysl. Tantrická masáž je však více než obyčejná masáž. Je to setkání, které vás povede k hlubšímu prožívání intimity, radosti i vzrušení a pomůže vám objevit pocity, které jste možná doposud nepocítili. Zažijete při ní rituál odevzdávání se důvěře, uvolňující antistresovou masáž hlavy a chodidel bez použití oleje i smyslnou masáž celého těla, včetně intimních partií, která vás naplní energií a vzrušením, které budete cítit ještě dlouho poté, co masáž skončí. Tantrická masáž vás nikam netlačí a vždy řídí vašimi hranicemi, takže nikdy nejde dál, než si vy sami přejete.Tantra masáž si můžete vychutnat společně či každý zvlášť.

Na vybranou masáž Vám vystavíme luxusní Dárkový poukaz s Valentýnkou a uplatnit jej můžete kdykoliv v průběhu roku.

Ke všem dárkovým poukazům na partnerské tantrické masáže zakoupeným od 1.2. do 14.2.2015 od nás navíc dostanete Romantickou růžovou koupel v hodnotě 1650 Kč ZDARMA.

Poukazy můžete zakoupit na recepci našeho centra nebo v našem E-shopu!

Video ukázka tantrické masáže

Co je tantrická masáž

Tantrická masáž je unikátním a propracovaným rituálem, který si získává stále větší oblibu mužů, žen i párů po celém světě. Je pozvánkou do světa tělesné smyslnosti, něžné péče i vzrušujícího objevování extatických prožitků. Je způsobem jak vystoupit z hranic každodennosti a plně se oddat přítomnému okamžiku.

Tantrická masáž má podobu intimního rituálu mezi dávajícím a přijímajícím, ve kterém se spojují prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s osobním přístupem, citlivou pozorností a hlubokými znalostmi práce s energií, které způsobí, že vás tantrická masáž nejen uvolní, ale také naplní vzrušením, něhou i pocitem životní síly a inspirace. Tantra masáž omlazuje, zkrášluje a léčí na rovině těla i duše.

Více informací

Kdo jsme

Jsme největším studiem pro tantrické masáže v České Republice, s kořeny sahajícími až do roku 2004, od kdy vám přinášíme tantrické masáže té nejvyšší kvality v překrásném prostředí nedaleko metra Anděl. Naše prostory jsou zařízeny v orientálním stylu, respektujícím kulturu, ve které mají tyto překrásné masáže svůj původ a kořeny a jsou navrženy tak, abyste se u nás cítili co nejlépe. Najdete u nás mnoho překrásných prvků z exotických zemí, soch, obrazů, maleb i čerstvých květin a vůní. Rádi budeme vašimi průvodci při objevování tantrické masáže, sami sebe i svého partnera.

O nás - Fotogalerie

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!