Tantra masáže Praha – články


Tantra masáže Praha s.r.o. - Tantrická masáž pro moderní ženu

Moderní žena

Tantra masáž pro ženu

Být úspěšnou ženou v dnešní době znamená mít krásné tělo, pěstěné nehty, jemnou a hladkou, pokud možno opálenou, pokožku, samozřejmostí je pěkné značkové oblečení, boty na vysokém podpatku, originální parfém a zajímavé šperky. Měla by umět výborně anglicky a domluvit se i jiným jazykem, v kurzu je francouzština. Měla by hodně cestovat a to i pracovně, v létě k moři, v zimě lyžovat do Alp a samozřejmě nevynechávat poznávací cesty do exotických zemí. Měla by být dobrá v nějakém sportu, mít přehled o dění ve světě, chodit do divadla, umět tančit a vařit, pokud možno i exotická jídla. Základem všeho pak je, že musí být „dobrá v posteli“ . Měla by se ráda milovat alespoň 2x denně na nejrůznějších místech, mít zálibu v orálním sexu, střídat jednu polohu za druhou a ještě ke všemu být multi-orgastická! Orgasmus musí prožívat často a hlasitě, aby její přítel věděl, že je dobrý milenec. Až přijdou děti, měla by chodit na kurzy plavání s dětmi a do mateřského centra, aby se udržovala ve formě. Perfektně zvládnutá domácnost je samozřejmostí. Na mateřské by neměla být moc dlouho, aby jí neutekla kariéra. Dítě by si mělo zvykat na samostatnost a kolektiv co nejdříve, a tak rychle šupky do jeslí. Ideální výchova je samozřejmě bilingvální, přičemž by se nemělo zapomínat na dětské koníčky, nejlépe balet, zpěv, hru na klavír či moderní pětiboj. Pokud chce žena, aby z dítěte vyrostl perspektivní člověk, musí se začít již v útlém věku. Při tom všem se musí samozřejmě usmívat a tvářit se sebejistě a vyrovnaně. Stěžovat si může jen ve frekvenci přestupného roku a to pouze s podobně pěstěnou kamarádkou, nad kvalitním vínem.

Moderní žena a tantra

Jednoho dne se od kamarádky dozví, že je teď moderní tantra. Vzpomene si, jak v ELLE četla 10 tipů a triků, jak být dobrá milenka a říká si, že by mohla svůj repertoár trochu oživit, protože na muže může přijít krize středního věku a co by si pak počala. Musí se udržovat IN. Má teď trochu hluboko do kapsy, protože pleťové masky a značkové oblečení pro děti taky něco stojí, ale naštěstí jí její COOL kamarádka koupí dárkový poukaz na tantra masáž, který jí předá v růžové obálce, se spikleneckým mrknutím a slovy, že doufá, že jí pak bude referovat.

Žena přichází do tantrického centra s tím, že by chtěla být lepší milenka, aby s ní byl manžel spokojenější. Do vztahu se už začíná vkrádat stereotyp a taky je poslední dobou nějak unavená. Jí sice denně vitamíny a minerály, pravidelně medituje a cvičí power jógu, ale život ji už nějak zmáhá. Má strach, aby si manžel nenašel mladší, kdyby ona už nebyla IN. Do sexu se poslední dobou musí nutit. Taky je prý teď tantra moderní, tak chce být v obraze.

Moderní žena a ona sama

Masáž s pohlazením

Tantrická masérka jí vysvětluje jak bude masáž probíhat. Mluví o důvěře, intimitě a vzájemném napojení. Zmiňuje, že kdyby nějak překročila její hranice, má jí dát znamení a mohou masáž kdykoliv zastavit nebo přerušit. Mluví o tom, ať zkusí na nic nemyslet a jen prožívat, ponořit se sama do sebe a nechat se prostoupit něhou. Má nechat přijít všechny pocity, které se objeví. Nic nefiltrovat, prostě jen být. Sama se sebou a u sebe. Vnímá smysl těch slov a má pocit, jako by byla zase malá. Být sama sebou. Ještě než přišly všechny ty požadavky. Může prožít naprosto cokoliv.Všechno co se stane je v pořádku.

Zapomíná na to, proč sem vlastně přišla, dívá do očí ženy před sebou a cítí, jak se jí tělem rozlévá teplo. Nemá dokonalou postavu, ani trendy účes, ale je jaksi přirozená. Čiší z ní život a energie. Začíná cítit jakési vzrušení a očekávání.

Tantrická masáž začíná. Masérka k ní přistupuje a za zvuku chrámové hudby jí položí ruce na hlavu a dlouhými tahy až k rukám jakoby z ní sundávala tíhu století. Postupně ji obejme a kolébá v náručí, hladí, masíruje ztuhlá chodidla i hlavu a šíjové svaly, na celé tělo jí přikládá horké ručníčky, přes které jí masíruje. Do prsou jí vtírá růžový olej, hýčká její zadeček a stehna. Nespěchá. Vyhraje si s každým kouskem jejího těla, jakoby jej nábožně uctívala. Boky, ruce, ňadra, obličej a na konec intimní místa. S posvátnou úctou vstupuje do svatyně a její dotek léčí. Nic nemusí a ten pocit osvobozuje. Uvolňuje se, doteky jsou tak příjemné ... Za chvíli se jí tělem rozlévá nepopsatelné blaho. Křičí, tečou jí slzy, směje se ... Zjišťuje, že ji masérka zase drží v náručí, hladí ji po tváři a drží za ruku. Ptá se jí, jak se cítí. Chce se jí křičet, že nic takového nikdy nepoznala. Že se konečně cítí jako žena. Jako smyslná, krásná bohyně, ale nemůže mluvit a tak jen pevně stiskne masérčinu ruku.

Masérka jí napouští vanu, do které sype květiny a lije vonné oleje. Pobízí ji, aby si ještě odpočinula. Meditovala a nechala vše doznít. Žena vstupuje do koupele, každá buňka jejího těla jakoby čišela životem. Vnímá teplotu vody, vůni jasmínu, chuť pomeranče. Leží, má zavřené oči, nic nemusí. Může jen být. Neví zda má brečet nebo se smát. Pořád se za něčím hnala, ale všechno bylo tady. Stačí si to vzít.

Divoká žena

První co udělá je, že si koupí pohodlné boty. Už má těch podpatků plné zuby. Volá do práce a bere si týden volna, ne nemůže na poradu, něco naléhavého jí do toho přišlo. Druhý den stráví lenošením s knihou. Jak je to dlouho co nic pořádného nečetla? 4 roky? Cítí se náramně. Muže přivítá nenalíčená, s mokrou hlavou, jen v plátěné košilce. Sundává mu oblek a kravatu ... má chuť se pomilovat, ale teď po jejím. S dlouhou předehrou a pomalu. Chce svého muže cítit, vychutnat si ho. Jsi jako vyměněná. Kroutí hlavou a objímá ji v náručí.

Tantrická masáž pro dva

Chce, aby to prožil s ní. Chce se s ním spojit tak, jako nikdy, nejenom tělesně, ale i duší. Jako to cítila s tou úžasnou masérkou. On není věřící, ani duchovní, ale cítí, že to musí jít. Přicházejí do tantra centra spolu. On se nervózně rozhlíží, Ona se usmívá. Tentokrát ji čeká tantrická masáž od muže, jemu vybrala svou masérku. V břiše jí létají motýli. Snad se mu to bude líbit. Ukazuje se, že masér je přítelem její masérky. Manžela to uklidňuje, nemusí žárlit. Nervózně se usmívá a je viditelně nesvůj. Dlouho si povídají o jejich tantrickém vztahu i o tantře samotné. Masér ani masérka nikam nespěchají, nechávají jim čas. Postupně opadnou ledy a jejich první společná tantrická masáž začíná. Hudba je tentokrát jiná. Více energetická, šamanská. Zavírá oči a nechává se unášet rytmem. Doteky maséra jsou jiné. Pevné, vzrušující, bezpečné. Dávají hranice i láskyplnou náruč. Když po chvíli ulehá na futon, mrkne očkem po manželovi. Vidí, že je uvolněný a jakoby v transu. Usměje se a dál se již věnuje sobě. Odplouvá dál a dál do uvolnění. Vytrhne ji až její vlastní křik se mísí se vzdechy partnera. Masér a masérka jim dají ruce k sobě a tiše opouštějí místnost. Milují se. Divoce, vášnivě a přirozeně. Neexistuje snaha, neexistuje cíl. Je jen tady a teď. Oni dva a rytmus bubnů. Po tváři jí tečou slzy.

Pár slov závěrem

V dnešní době, kdy je sexualita odtržena od intimity stále méně mužů a žen prožívá opravdové mystické spojení. Sex se stává mechanickým, plným snahy, partneři se odcizují a hledají naplnění v milostných eskapádách. Doba, kdy se ženy v z časopisů učí, jak správně předstírat orgasmus je jaksi pokřivená.

Tantrická masáž je naproti tomu hluboce terapeutický způsob práce se sexualitou, intimitou, vnímavostí i spiritualitou. Zahrnuje všechny dimenze člověka a propojuje jej s jeho podstatou. Učí jej prožívat sám sebe autenticky, netlačit na sebe a umět se oddat, což je cesta k opravdovému spojení s vlastním tělem a pocity i spojení s partnerem.

Tantrická cesta je náročná, protože vyžaduje trpělivost, která dnešním lidem chybí. Člověk nesmí čekat, že se hned stane zázrak. Ta cesta je právě v oné bezúčelnosti, vlastní zenovým mistrům. Odměna je však trvalá, protože člověk jakmile zahlédne Eden, již se ho nevzdá a už ví, kudy k němu.

Tantrická masáž není samospasná, ale mnoha lidem dokáže ovlivnit život velmi zásadním způsobem. Je to život měnící zkušenost a jediné co vyžaduje, je vaše otevřenost.

Tantrická masáž je součástí širšího učení, zvaného tantra a často je vstupní branou k ní.

Napsala Bc. Michaela Lynnette Torstenová, MBA

Zakladatelka Tantra masáže Praha s.r.o., psychoterapeutka, manažerka, lektorka tantry a skupin osobnostního rozvoje, koučka, lektorka jógy a holistické práce s tělem, masážní terapeutka (10 let praxe), autorka terapeutické tantrické masáže techniky „Inner wave“, lektorka masáží. Číst více

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!