Tantra masáže Praha – články


Tantrická masáž jako rituál zasvěcení do intimního života

Tantrická masáž pro mladé jako alternativa starobylého rituálu a nový způsob nahlížení sexuality!
Čtěte více …

Tantrické zasvěcení

Pamatujete si ještě na první intimní chvilky s člověkem opačného pohlaví ? Pro některé jsou tyto chvíle milou vzpomínkou, pro mnohé však dobou plnou nejistoty a úporné snahy o pochopení druhého pohlaví . Řada dospělých říká, že tajemství svého těla začala objevovat až mnoho let poté, co začali se sexuálním životem. K opravdové uvolněnosti a prožívání rozkoše často vede strastiplná cesta plná hledání vztahu ke svému tělu, spontaneitě , způsobů vlastního vyjádření a mnohdy i nepříjemných zážitků. Ve školách se možná proberou pohlavní nemoci, ale jak zacházet se svým tělem a tělem toho druhého, to už dospívající nikdo nenaučí. Řada mladých mužů to řeší sledováním porna či rituální návštěvou bordelu (kam je vezme hodný strýc či bratranec). Mladé dívky zase hledají vztahy se staršími partnery, od kterých se mohou něco naučit. Návštěva bordelu a sledování porna, však často vede k mylnému pojetí vlastní sexuality, nepochopení ženských fyzických ani psychických potřeb, ztrátě sexuální intimity a jakémusi odcizení a zdevalvování pohledu na sex vůbec. Kde se však mají mladí naučit plnohodnotnému vnímání sexuality, když ačkoliv je dnešní společnost sexu plná, se o intimitě či respektu jaksi nemluví?

Mnoho mladých mužů sní o tom, že budou do sexuálního života uvedeni zralou, zkušenou ženou, která jim bude průvodkyní i trpělivou učitelkou, ale toto štěstí mají jen někteří. Nejde tu o zvrhlost, ani nemístné fantazie! Rituální zasvěcení do sexuality je však známo již zdob matriarchátu, kdy zralé ženy při svátcích plodnosti učili mladé muže na hranici dospělosti sexuálním dovednostem i umění jak potěšit ženu a otevíraly jim tak bránu k plnohodnotnému sexuálnímu životu a vztahové intimitě s jejich budoucí partnerkou.

Tantrická masáž, čerpající z předkřesťanské spirituality, prováděná s úctou, přijetím, pochopením i průvodcovstvím se tak může stát náhradou tohoto starobylého rituálu sexuálního zasvěcení. Mladý muž či dívka, kteří již dovršili 18 let, při ní zažijí respektující, vzrušující, uvolňující i objevné doteky, které jim otevřou dveře k vlastním tantrickým zkušenostem, probudí v nich fantazii a chuť experimentovat a jaksi mimoděk jim umožní ucítit posvátnost dnešní dobou tak zprofanované sexuality. Zážitek tantrické masáže se tak může stát pokladnicí inspirace, ze které bude mladý muž či žena čerpat ještě dlouhou dobu po své první masáži.

Říkáte si, že by tantrická masáž byla pro vašeho potomka hezký dárek a rádi byste mu zprostředkovali tyto zážitky, ale stále nevíte zda je to vhodné? Nemusíte mít obavy! Možná vás překvapí, že se díky takovému dárku mezi vámi a vaším synem či dcerou otevře komunikace na toto téma. Vaše dítě si uvědomí, že je konečně považujete za dospělé a začne s vámi jako dospělé mluvit. Tantrická masáž pozitivně ovlivní vývoj dospívajícího jedince a stane se tak alternativou k zprofanované sexualitě dnešní doby.

Tantrická masáž pro mladé – Novinka!

Nově v naší nabídce nyní Tantrická masáž pro mladé. Více zde.

Napsala Bc. Michaela Lynnette Torstenová, MBA

Zakladatelka Tantra masáže Praha s.r.o., psychoterapeutka, manažerka, lektorka tantry a skupin osobnostního rozvoje, koučka, lektorka jógy a holistické práce s tělem, masážní terapeutka (10 let praxe), autorka terapeutické tantrické masáže techniky „Inner wave“, lektorka masáží. Číst více

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!