Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantrická masáž Dark Touch

Toužíte předat otěže do rukou svého průvodce a ponořit se do tajemných hloubek odevzdání, aktivního přijímání a hluboké relaxace? Pak je Dark Touch přesně tím, co jste hledali. Pozorně si však přečtěte, co přesně můžete od této nové služby očekávat a co nikoliv.

Dark Touch je spojení tantrické masáže a prvků ze světa Kink. Jde tedy o tantra masáž okořeněnou o mnoho speciálních prvků a vzrušujících pomůcek. Tento zážitek jsme navrhli tak, aby vaše tělo zažilo skutečnou jízdu světem potěšení. Budete opečováni smyslnými doteky, ovinuti provazy, které vám pomohou se hluboce zrelaxovat, energií vás pak nabije část s důtkami a hravost probudí pomůcky dle vašeho výběru. Čeká vás ohňostroj emocí a nových pocitů.

Díky tantrické masáži Dark Touch dostane vaše tělo příval nové energie. Můžete se odevzdat, nechat odejít stres nebo emoce, které držíte ve svém těle. Můžete se znovu spojit se svou citlivostí nebo divokostí. Dotknout se vlastní temnoty - tím nejlaskavějším, nejjemnějším a nejbezpečnějším způsobem.

 • Tantrická masáž Dark Touch, 120 min
  5200 Kč

Na co se mohu těšit?

 • Hluboké uvolnění i pro ty, kteří opravdu velmi těžko pouští otěže kontroly.
 • Vzrušující dynamické a pevné doteky.
 • Pevnost a relaxační účinky provazů.
 • Masáž, která pomáhá léčit stud.
 • Energizující práci s důtkami.
 • Celou řadu speciálních nástrojů, které pomohou vybudovat energii pro prohloubení celkového zážitku.
 • Hledání potěšení na místech, která by vás možná nenapadla.
 • Pevné vedení tantrickým průvodcem.

Co tato služba není?

Dark Touch není BDSM session. Celá služba je vedena v energii péče, neočekávejte tedy žádné ponižování ani přehnaně dominantní přístup, který by narušoval vaše osobní hranice. Celá služba je vedena v bezpečném prostředí a řídí se beze zbytku naším etickým kodexem.

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz: Tantrická masáž Dark Touch

Darujte unikátní tantra masáž Dark Touch, které spojuje světy tantrických masáží a kinku v unikátní zážitek ukazující nové hloubky prožitku, smyslnosti a odevzdání.

Objednat
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!