Tantra masáže Praha s.r.o. – Terapeutická rehabilitační masáž

Při této jedinečné hlubinné masáži využívá masér váhu svého těla a za pomoci masáže dlaněmi a předloktím působí nejen na samotné svaly, ale i na hlouběji uložené tlakové body, což uvolňuje hluboké svalové napětí. Kombinací tlakové a olejové masáže se odstraňují blokády, stres i svalová ztuhlost. Masáž tak osvobozuje od napětí a bolesti, rozpohybuje lymfatický systém a zároveň rozproudí energii po celém vašem těle.

Jak masáž probíhá:

Masáž začíná jemným protažením pro odstranění napětí a následným uvolněním svalových blokád přes sarong či ručník. Následuje olejová masáž s využitím aromaterapeutických silic, které krásně prohřejí a uvolní vaše svaly. Samotná masáž se zaměřuje na hluboké svaly podél páteře, oblast lopatek, ramenou, krční páteře a šíje, ale i na svalové skupiny v oblasti beder, kyčlí a zadečku. Masírující při ní masíruje nejen dlaněmi, ale i předloktím a využívá znalost tlakových bodů, které uvolňují hluboké svalové napětí. U delších masáží se masírující zaměřuje také na stehenní a lýtkové svaly, oblast chodidel, rukou a dekoltu. Masáž je doplněna o relaxační masáž pokožky hlavy, takže budete odcházet krásně odpočatí a uvolnění na těle i na duši.

Součástí masáže je:

Pasivní strečink

Strečink je speciální způsob pomalé pohybové aktivity, jež slouží k protahování svalů, zvětšuje kloubní pohyblivost a je využívána též k odstraňování svalového a psychického napětí.

Trigger point terapie

Spoušťové body jsou jednou z nejčastějších příčin bolestí pohybového aparátu. Trigger point terapie dokáže odstranit tělesné napětí i bolesti svalů. Pomáhá obnovit svalovou elasticitu i rozsah pohybu.

Proč vyzkoušet tuto masáž:

• Uvolňuje bolest a zatuhlost svalů.
• Zlepšuje rozsah pohybu.
• Léčí stará zranění a chronickou bolest.
• Harmonizuje vaše tělo a mysl.
• Snižuje stres.

  • Terapeutická rehabilitační masáž, 60 min
    1600 Kč
  • Terapeutická rehabilitační masáž, 90 min
    2200 Kč
  • Terapeutická rehabilitační masáž, 120 min
    2700 Kč

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz: Terapeutická rehabilitační masáž

Terapeutická rehabilitační masáž nejen hluboce uvolní celé vaše tělo a mysl, ale navíc zlepšuje i rozsah pohybu, léčí stará zranění a chronickou bolest. Je proto skvělým dárkem pro muže i ženy.

Harmonizujte své tělo i svou mysl.

Objednat
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!