Tantra masáže Praha s.r.o. – Hluboce relaxační masáž „Poklad Orientu“

Relaxační masáž „Poklad Orientu“ čerpá z tradičních ajurvédských léčebných procedur, jako jsou indická masáž hlavy, celotělová hloubková masáž teplým sezamovým olejem či reflexní masáž chodidel. Pracuje s důležitými energetickými centry a nejnamáhanějšími částmi těla, kde se během dne hromadí napětí a stres, čímž přináší rychlou úlevu od bolesti ztuhlých svalů a je tím pravým lékem pro váš nervový systém. Po náročném dni vás zbaví vyčerpání, uvolní tělo i mysl a pomůže přeladit se na osobní život.

Jak masáž probíhá:

Masáž začíná v sedě, kde masírující napřed bez použití oleje promasíruje hlavu, krk, ramena a šíji, čímž vás uvolní a nenásilně dostane do prožitku „tady a teď“ tak, aby starosti zůstaly za dveřmi.Masáž je příjemně energizující i relaxační a trvá přibližně 20-25 min. Poté vás masérka uloží na futon, kde vás za pomoci teplého sezamového oleje zbaví napětí v celém těle. Délka této části se řídí zvolenou délkou celé masáže a masérka se při ní více zaměřuje na problematická a bolavá místa. Příjemnou tečkou na závěr je reflexní masáž chodidel o délce 10 -15 min, která zharmonizuje vaši energii a uzavře celý proces. U delších masáží masérka využívá také tepelného účinku horkých lávových kamenů.

  • Masáž poklad Orientu, 60 min
    1600 Kč
  • Masáž poklad Orientu, 90 min
    2200 Kč
  • Masáž poklad Orientu, 120 min
    2700 Kč

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz: Hluboce relaxační masáž

Tato masáž zvaná také Poklad Orientu, vychází z tradičních ajurvédských léčebných procedur a přináší rychlou a účinnou úlevu od napětí i bolavých svalů. Zahrnuje olejovou masáž celého těla a mnoho dalšího.

Masáž zahrnuje také antistresovou masáž hlavy a reflexní masáž chodidel.

Objednat
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!