Tantra masáže Praha s.r.o. – Relaxační aroma masáž

Relaxační aroma masáž je dokonalým spojením vybraných masérských technik s použitím esenciálních olejů a uklidňující akupresurou. Využíváme při ní léčebné prvky klasické masáže, uvolňující techniky havajské masáže předloktím, hluboce relaxační techniky akupresurní masáže hlavy a chodidel, doplněné o léčivé působení tepla horkých lávových kamenů.

Relaxační aroma masáž zklidňuje tělo i mysl, odstraňuje únavu a navozuje pocit pohody. Pomáhá zejména při dlouhodobém přetížení, nervovém vyčerpání, depresi, nespavosti a jiných těžkostech. Napomáhá při bolestech svalů, zlepšuje tok lymfy a prokrvení pokožky, pomáhá při detoxikaci tím, že odplavuje zplodiny z metabolismu. Díky svým harmonizačním účinkům patří mezi nejoblíbenější masáže v našem centru.

Jak masáž probíhá:

Relaxační aroma masáž je vždy přizpůsobena vašim přáním a potřebám. Její účinky mohou být hluboce relaxační i velmi energizující a to dle použitých masérských technik a postupů i směsi aromaterapeutických esenciálních olejů, která je připravena přímo pro vás. Masáž je prováděna na lehátku a pracuje s celým vaším tělem, akupresurními body i důležitými energetickými centry. Celkově masáž zahrnuje mnoho druhů doteků - pomocí dlaní, předloktí, ale i teplých lávových kamenů.

Součástí masáže je:

 • příprava směsi aromaterapeutických olejů jen pro vás
 • masáž nahřátými ručníčky s vonnými oleji k uvolnění a rozehřátí svalů
 • celotělní masáž pomocí teplého oleje
 • antistresová masáž hlavy a obličeje
 • reflexní masáž chodidel
 • masáž lávovými kameny

 • Relaxační aroma masáž, 90 min
  2300 Kč
 • Relaxační aroma masáž, 120 min
  2700 Kč

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz: Relaxační aroma masáž

Uvolňující relaxační masáž celého těla za pomoci originální směsi esenciálních olejů v kombinaci s uklidňující akupresurou. Masáž je doplněna o blahodárné účinky tepla lávových kamenů.

Aroma masáž uvolňuje a dodává energii, pomáhá při stresu a vyčerpání.

Objednat
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!