Tantra masáže Praha s.r.o. – Reflexní masáž chodidel

Kořeny reflexní masáže chodidel sahají do doby před 4500 lety, kdy byla v rámci tradiční čínské medicíny objevena souvislost mezi akupresurní stimulací reflexních bodů na chodidlech a správnou funkcí vnitřních orgánů. Reflexní body jsou nervovými drahami spojeny se všemi orgány našeho těla a reflexní masáž chodidel tak přirozeným způsobem ovlivňuje správné fungování celého systému. Akupresurní masáž chodidel přináší energii, zbavuje stresu, navozuje klid a hlubokou relaxaci, působí příznivě také na zablokovanou páteř, bolesti hlavy, podporuje detoxifikaci a lymfatický systém, odstraňuje blokády v oblasti plosky nohy, kotníku a nártu, zbavuje pocitu těžkých nohou.

Jak masáž probíhá:

Během reflexní masáže chodidel je využita tlaková stimulace reflexních zón na chodidlech. Zóny odpovídají orgánům těla a každý bod je zakončením nervové dráhy, jejíž počátek je v mozku a prochází určitými orgány a končí na chodidle. Stimulací konkrétního bodu se pozitivně ovlivní funkce daného orgánu a lze započít proces jeho přirozené regenerace.

Reflexní masáž chodidel začneme koupelní nohou v teplé lázni za použití soli z Mrtvého moře a povzbuzujících esenciálních olejů. Poté jsou nohy ošetřeny peelingem, jenž odstraňuje ztvrdlou pokožku a povzbuzuje oběh krve. Zatímco jsou vaše chodidla masírována a ošetřována, je servírován výborný čaj. Poté jsou nohy osušeny a masáž pokračuje na pohodlném futonu. Následuje tlaková akupresurní masáž chodidel, která přináší maximální relaxaci. V této části masáže dochází k reflexivní stimulaci celého organismu, což navozuje uvolnění. Následuje masáž s kvalitními aroma oleji, která je závěrečnou částí procedury, dochází k uvolnění všech svalů, vazivových struktur i drobných kloubů na chodidle. Na přání může být reflexní masáž chodidel doplněna o antistresovou masáž hlavy, šíje a ramen.

  • Reflexní masáž chodidel, 30 min
    650 Kč
  • Reflexní masáž chodidel, 60 min
    1150 Kč
  • Reflexní masáž chodidel, 90 min
    1550 Kč

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz: Reflexní masáž chodidel

Akupresurní masáž chodidel působí příznivě na činnost vnitřních orgánů, uvolňuje od napětí, přináší pocit pohody a relaxace. Masáž zahrnuje také peeling koupel nohou v bylinkové lázni se solí z Mrtvého moře.

90 min varianta masáž zahrnuje také antistresovou masáž hlavy, ramen a šíje na přání.

Objednat
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!