Tantra masáže Praha s.r.o. – Masáž lávovými kameny

Masáž horkými kameny pochází z Havaje, někdy je proto též nazývána havajská masáž lávovými kameny. Rytmická masáž dlaněmi a předloktím je zde doplněna o účinky tepla, které lávové kameny při zahřátí absolvují a poté pomalu uvolňují. Tato jejich typická vlastnost se využívá k celkovému prohřátí organismu a rozproudění energie. Masáž horkými kameny tak patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější masáže a to zejména v chladnějších částech roku či při stavech hluboké únavy, kdy potřebujeme nabrat energii.

Jak masáž probíhá:

Havajská masáž lávovými kameny využívá čedičové kameny přírodního původu, zahřáté na teplotu 55-60 °C a teplého exotického oleje dle výběru klienta. Technicky jsou při ní používány dlaně, předloktí i váha masírujícího,stejně, jako je tomu u havajské masáže Lomi lomi. Důraz je kladen na protažení všech svalů, uvolnění spazmů a celkovou hlubokou relaxaci klienta. Teplo v kamenech dlouho vydrží a dokáže pronikat do tkání, svalů i kloubů a uvolnit i hluboce ztuhlá a bolavá místa. Doporučuje se při bolestech zad a kloubů, po sportovní zátěži i jako příjemná relaxace

  • Masáž lávovými kameny, 60 min
    2000 Kč
  • Masáž lávovými kameny, 90 min
    2500 Kč
  • Masáž lávovými kameny, 120 min
    3000 Kč

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz: Masáž lávovými kameny

Masáž horkými lávovými kameny je tím pravým dárkem ve studených zimních měsících! Lávové kameny krásně prohřejí a uvolní ztuhlé a bolavé svaly a dodají tělu životadárnou energii.

Tato masáž je vhodná při bolestech zad a celkovém vyčerpání.

Objednat
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!