Tantra masáže Praha s.r.o. – Masáž horkými mušlemi „Tokoriki“

Masáž horkými mušlemi pochází z ostrova Tokoriki v souostroví Fidži. Tento exotický rituál spojuje blahodárné účinky prohřívání mušlemi a energetické intuitivní polynéské masáže s celkovým ošetřením vašeho těla za pomoci cukrového peelingu a kokosového másla. Jedná se o luxusní proceduru s výrazným uvolňujícím účinkem na tělo i mysl.

Jak masáž probíhá:

Během 150 minutové procedury zažijete cukrový peeling z třtinového cukru a vyživujícího kokosového oleje, tlakovou masáž prováděnou přes sarong, 75ti minutovou masáž celého těla horkými mušlemi, nanesení kokosového másla a následný zábal, spojený s masáží hlavy a obličeje a luxusní květinovou koupel, spojenou s podáváním čerstvého ovoce a chutného čaje. Teplo z mořských mušlí, spojené s plynulým pohybem během masáže navozuje pocit uvolnění, odstraňuje bolesti svalů, únavu i pocity napětí a stresu. Masáž má výrazný energetický účinek na tělo i mysl, regeneruje a odbourává energetické bloky. Budete se po ní cítit odpočatí a plni energie.

  • Masáž horkými mušlemi Tokoriki, 150 min
    3900 Kč

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz: Masáž horkými mušlemi „Tokoriki“

Masáž horkými mušlemi je luxusním dárkem, který ocení i ty nejnáročnější ženy! Rituál Tokoriki zahrnuje uvolňující masáž celého těla za pomoci horkých mušlí, cukrový peeling a květinovou koupel.

Masáž Tokoriki v délce 150 min zahrnuje komplexní ošetření celého těla.

Objednat
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!