Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra Wellness - Luxusní prožitkové masáže

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší masáže a Spa procedury z různých koutů světa, které si nyní můžete užít i u nás. Všechny uvedené masáže jsou zaměřeny prožitkově, naše masérky vám tedy poskytnou nejen profesionální masérské umění, ale také osobní přístup a pochopení. Masáže jsou zaměřené na uvolnění ztuhlých a bolavých svalů, relaxaci, načerpání nových sil i celkovou harmonizaci organismu. Používáme při nich ty nejkvalitnější 100% přírodní masážní oleje a suroviny. Všechny uvedené lze absolvovat také jako párovou masáž.

Terapeutická rehabilitační masáž

Terapeutická rehabilitační masáž

Speciální kombinace masážních technik zaměřená především na záda, hýždě, bedra, ramena, hlavu a šíji. Masáž dlaněmi i předloktím a masáž tlakových bodů, doplněné léčivými účinky bylinných olejů, dokonale odstraní bolest, svalovou ztuhlost, fyzické napětí i stres.
(Číst více)

Havajská masáž „Lomi-Lomi“

Havajská masáž „Lomi-Lomi“

Exotická havajská masáž v rytmu mořských vln zapojuje do masáže, krom dlaní, i masáž předloktím, díky čemuž příjemně protáhne a uvolní celé vaše tělo i stresovanou mysl. Budete odcházet odpočatí a plní energie.
(Číst více)

Hluboce relaxační masáž Poklad Orientu

Hluboce relaxační masáž Poklad Orientu

Masáž Poklad Orientu vychází z tradičních ayurvédských léčebných postupů a přináší hluboké uvolnění těla i mysli. Zahrnuje masáž celého těla, včetně masáže hlavy a chodidel. Využívá také účinků tepla a esenciálních olejů.
(Číst více)

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny patří, zejména v sychravých zimních měsících, mezi nejoblíbenější masáže v našem centru. Horké lávové kameny prohřejí celé vaše tělo, uvolní ztuhlé a bolavé svaly a nabijí vaše tělo energií.
(Číst více)

Královská Bali masáž

Královská Bali masáž

Bali masáž byla pro své uvolňující a pěstící účinky, oblíbenou zkrášlující procedurou Indonéských princezen. Užijte si olejovou masáž celého těla exotickými oleji s vůní plumérie a mučenky, voňavý peeling i květinovou koupel.
(Číst více)

Relaxační aroma masáž

Relaxační aroma masáž

Relaxační aroma masáž využívá jedinečných účinků esenciálních aromaterapeutických olejů v kombinaci s uvolňující akupresurou a olejovou masáží celého těla. Pomáhá při přetížení a celkovém fyzickém a psychickém vyčerpání.
(Číst více)

Reflexní masáž chodidel

Reflexní masáž chodidel

Procedura známa přes 4500 let je založena na poznatku, že všechny orgány jsou propojeny nervovými drahami s reflexními ploškami na chodidlech. Masáž chodidel tak přináší nejen uvolnění a relaxaci, ale i pomoc při potížích.
(Číst více)

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy

Relaxační akupresurní masáž hlavy, ramen a šíje je tím pravým po náročném pracovním dni. Uvolňuje, uklidňuje a pomáhá od napětí a stresu. Výborná je také v kombinaci s reflexní masáží chodidel.
(Číst více)

Masáž horkými mušlemi „Tokoriki“

Masáž horkými mušlemi „Tokoriki“

Masáž horkými mušlemi je unikátním polynéským rituálem, který ocení zejména ženy. Užijte si květinovou koupel s plátky růží a solí z Mrtvého moře, voňavý cukrový peeling i olejovou masáž celého těla za pomoci horkých mušlí.
(Číst více)

Objednávky - Akce a slevy - Reference

Tantra masáže Praha s.r.o. – Oriental Spa & Wellness

Vychutnejte si své oblíbené tradiční i exotické masáže a Spa procedury v našem orientálně laděném centru, kde vás kromě kvalitní masáže a osobního přístupu našich terapeutů čeká také atmosféra typická pro kulturu, ze které tyto překrásné masáže pocházejí! Najdete u nás ruční nástěnné malby, exotické sochy, hedvábné látky i čerstvé květiny a vůně z dalekých krajů. Dopřejte si, aby vaše masáž byla opravdovým zážitkem všech smyslů! Samozřejmostí je dokonalá znalost používaných masérských technik i filosofie práce s tělem, stejně jako respek a úcta k našim klientům. Kořeny našeho centra sahají až do roku 2004, od kdy vám přinášíme služby té nejvyšší kvality. Nechte se hýčkat!

Nejkrásnější exotické masáže

Otestovali jsme pro vás nejlákavější exotické a orientální masáže z celého světa. Přečtěte si jaký je jejich průběh i blahodárné účinky a napište nám, které druhy masáže byste chtěli zažít v našem centru!

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2023, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!