Tantra masáže Praha s.r.o. – Královská Bali masáž

Bali je jedním z ostrovů exotické Indonésie, kde jsou masáže součástí každodenní péče o tělo i oblíbeným způsobem relaxace. Bali masáž byla po mnoho let utvářena mísením indické, arabské, čínské a malajské kultury. Výsledkem je exotická procedura, známá také jako královská masáž Indonéských princezen, protože omlazuje, zkrášluje a léčí..

Součástí tradiční Bali masáže je květinová lázeň, vonný peeling a celotělní olejová masáž exotickými oleji, jež provoní a vyživí sametovou ženskou pokožku.

Bali masáž je především masáží relaxační, její součástí je však také důkladné protažení svalů celého těla. Masáž naplňuje pozitivní energií a harmonizuje tělo i duši. Hluboká relaxace je samozřejmou součástí procedury.

Jak masáž probíhá:

Při proceduře královské Bali masáže budeme postupně probouzet všechny vaše smysly a pečovat o vás tak, abyste se cítila jak opravdová princezna. Masážní místnost je vyzdobena nástěnnými malbami, hedvábnými závěsy i exotickými dřevinami, atmosféru podtrhuje vůně esenciálních olejů i přítomnost pohodlné vany ve tvaru srdce.

Samotná masáž probíhá na pohodlném lehátku za zvuků uvolňující hudby. Celé tělo je nejprve protahováno přes nahřátou měkkou osušku, aby se uvolnily zatuhlé svaly i stresovaná mysl. Následuje celotělní olejová masáž exotickými masážními oleji s vůní plumérie a mučenky. Tahy masáže jsou příjemně dlouhé a vláčné, což relaxuje a tělo a napomáhá k jeho odpočinku. Po masáži následuje celotělní peeling, prokrvující pokožku, odstraňující odumřelé buňky a provoňující celé tělo orientální vůní květů. Masáž zakončuje koupel v délce dvaceti minut, jež je provoněna plátky růží a solí z Mrtvého moře. Zároveň se při ní můžete občerstvit čerstvým ovocem a nápoji.

  • Královská Bali masáž, 120 min
    3000 Kč

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz: Královská Bali masáž

Bali masáž je luxusním dárkem pro všechny ženy, které se chtějí nechat hýčkat. Masáž celého těla nejkvalitnějšími přírodními oleji, květinová lázeň s plátky růží a peeling celého těla pohladí po těle i po duši.

Bali masáž je tradiční zkrášlující procedurou indonéských princezen!

Objednat
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!