Tantra masáže Praha s.r.o. – Havajská masáž „Lomi Lomi“

Unikátní masáž z Havajských ostrovů si vás získá svou exotickou atmosférou spojující rytmickou hudbu s vůní tropických dálek a léčivými účinky tradiční masážní techniky využívající nejen dlaně, ale také předloktí a váhu masírujícího. Pomocí dlouhých tahů, zahrnujících celé tělo, tak dochází k hlubokému fyzickému i psychickému uvolnění. Rytmická část masáže rozproudí přirozenou životní energii, takže z masáže budete odcházet nejen odpočatí, ale také plní optimismu.

Jak masáž probíhá:

Masáž začíná kontaktní masáží pro uvolnění napětí, která se provádí přes sarong či ručník, poté následuje olejová masáž, začínající dlouhými hlubokými tahy podél páteře, za pomoci předloktí, tím dochází k protažení vzpřimovačů a hlubokých zádových svalů. Následně jsou uvolňovány, ramena, lopatky a krční páteř. Není zapomenuto ani na oblast rukou, dekoltu, beder, kyčlí a příjemnou masáž zadečku. Závěrem masáže zažijete extatickou masáž nohou, kde jsou pomocí dlouhých tahů předloktí důkladně promasírovány stehenní i lýtkové svaly a následně také chodidla.

Možné variace naší havajské masáže:

Havajská masáž KOKOSOVÝ SEN

Tato varianta masáže využívá vyživujících účinků a příjemné vůně 100% bio kokosového oleje, který vás po zavření očí přenese do tropických dálek. Za zavřenými víčky možná uslyšíte šum moře. Jeho krásnou vůni budete vnímat na pokožce celý den.

Havajská masáž EXOTICKÉ OPOJENÍ

Opojné květinové vůně jasmínu, růží, mučenky či plumérie vás pohladí po těle i po duši a dají vám možnost vybrat si to, co právě potřebujete. Luxusní oleje značky Pure Fiji vyživí vaši pokožku a zanechají ji hedvábně jemnou a voňavou.

  • Havajská masáž Lomi-Lomi, 60 min
    1600 Kč
  • Havajská masáž Lomi-Lomi, 90 min
    2200 Kč
  • Havajská masáž Lomi-Lomi, 120 min
    2700 Kč

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz: Havajská masáž Lomi-Lomi

Havajská masáž je zajímavým a exotickým dárkem pro muže i ženy! Masáž příjemně protáhne celého tělo, zatímco voňavé oleje, exotická hudba a příjemné prostředí jí dodají nádech luxusu.

 

Objednat
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!