Tantra Academy s.r.o. - Účastnická dohoda

Děkujeme, že jste si vybrali kurz pořádaný Tantra masáže Praha s.r.o. Pro zajištění co nejpříjemnějšího průběhu kurzu si prosím pečlivě přečtěte účastnickou dohodu. V případě nutnosti informovat nás o důležitých skutečnostech tak prosím učiňte spolu s odesláním přihlášky. Veškeré takto získané informace považujeme za důvěrné a nebudou sděleny třetí osobě.

 1. 1. Kurzu se účastníte dobrovolně a na vlastní odpovědnost.
 2. 2. Do ničeho vás nebudeme nutit, máte tedy právo odmítnout jakoukoliv z vyučovacích aktivit, pokud by překračovala vaše hranice.
 3. 3. Pokud se nechcete či nemůžete zúčastnit některé z částí výuky, dejte nám to prosím předem vědět, abychom o vás neměli starost. Vaše rozhodnutí budeme respektovat.
 4. 4. Abychom mohli zajistit vaši bezpečnost, potřebujeme být informováni o důležitých skutečnostech týkajících se vašeho psychického stavu, zejména pokud se psychiatricky léčíte. V některých případech může být účast na kurzu podmíněna souhlasem ošetřujícího lékaře. Informaci o psychiatrické léčbě prosím uveďte do sekce „zdravotní stav“ v přihlašovacím formuláři.
 5. 5. Trpíte-li akutním infekčním onemocněním, nemůžete se bohužel kurzu zúčastnit z důvodu ochrany vás i ostatních účastníků. Rádi vás však uvidíme v jiném termínu, kdy se budete cítit lépe a kurz si také více užijete.
 6. 6. Souhlasem s Účastnickou dohodou prohlašujete, že si nejste vědomi žádných závažných okolností ve svém zdravotním a psychickém stavu ani jiných okolností, které by vám bránily v účasti na vámi zvoleném kurzu.
 7. 7. Pokud byste o nás rádi napsali nebo jiným způsobem publikovali dění na kurzu, budete potřebovat náš písemný souhlas.
 8. 8. Přejete-li si konkrétního lektora, dejte nám to prosím vědět v sekci „Poznámky“ v přihlašovacím formuláři. Pokusíme se vám vyjít vstříc. Z organizačních důvodů si však vyhrazujeme právo lektora změnit, bude-li to nutné k zajištění vaší výuky.

Organizace výuky a domlouvání termínů:

 1. 1. Pokud jste si vybrali skupinovou formu výuky, jsou termíny předem vypsány na našich webových stránkách a s odesláním přihlášky si konkrétní termín přímo zarezervujete.
 2. 2. V případě balíčku individuální výuky si jednotlivé lekce domlouváte přímo s vaším lektorem či koordinátorkou výuky, a to na e-mailu skola@tantramasaze.com.
 3. 3. Abychom zajistili návaznost a smysluplnost vaší výuky, je potřeba kurz absolvovat nejpozději do tří měsíců od jeho zahájení. Máte-li pro přerušení kurzu vážné důvody, informujte nás o tom prosím e-mailem, abychom společně našli způsob, jak váš kurz dokončit. Nevyčerpáte-li předplacené hodiny, peníze vám bohužel nebudou vráceny.
 4. 4. Délka platnosti dárkových poukazů či předplacené výuky je jeden rok od jejich zakoupení.

Změna termínu výuky:

 1. 1. Chápeme, že plány se mohou měnit, jelikož jsme však pro vás rezervovali čas vašeho lektora i prostory pro výuku, umožňujeme změnu již odsouhlaseného termínu individuální výuky nejpozději 24 hodin před tímto termínem, a to e-mailem na adrese skola@tantramasaze.com. Zrušíte-li výuku méně než 24 hodin předem, váš termín a náklady na něj vynaložené bohužel propadají.
 2. 2. Jedná-li se o námi pořádaný skupinový kurz, umožníme vám zdarma změnu termínu nejpozději jeden měsíc před jeho konáním. Uhrazená záloha bude převedena na nově zvolený termín.

Zrušení účasti na kurzu:

 1. 1. Pokud jste si svou účast na kurzu rozmysleli, napište nám to prosím e-mailem na adresu skola@tantramasaze.com.
 2. 2. Zrušíte-li svou účast na skupinovém kurzu méně než čtyři týdny před jeho konáním, účtujeme si storno poplatek ve výši 3 000 Kč, přičemž zbylou část zálohy vám převedeme na nově zvolený termín konání.
 3. 3. Zrušíte-li účast na skupinovém kurzu méně než týden před jeho konáním, činí storno poplatek 50 % z ceny vybraného kurzu.
 4. 4. Pokud se na kurz bez jeho předchozího zrušení nedostavíte, musíme vám bohužel účtovat 100 % ceny vybraného kurzu, neboť jsme vám vaše místo rezervovali a nemohli jej nabídnout jinému účastníkovi.
 5. 5. Rozhodnete-li se kurz v jeho průběhu ukončit, peníze vám bohužel nebudou vráceny.
 6. 6. Neradi přistupujeme k radikálním řešením, ale zakládáme si na naší profesionalitě a zajištění bezpečnosti vaší i ostatních účastníků. Proto porušíte-li závažným způsobem tuto Účastnickou dohodu (např. nesdělením důležitých informací) můžete být z kurzu bez náhrady vyloučeni.
 7. 7. Máte-li nějakou polehčující okolnost týkající se vaší neúčasti na přihlášeném kurzu, nevylučujeme možnost individuální výjimky po domluvě s lektory a posouzení vaší situace.

Ochrana osobních údajů a zasílání obchodních sdělení

Ve věci ochrany a zpracování osobních údajů účastníků kurzu a dále zasílání obchodních sdělení se použijí tyto podmínky ochrany osobních údajů.

zpět


O nás - Reference - Co je tantra masáž

Zakladatelka Centra Integrity

Bc. Michaela Lynnette Torstenová, Tantra masáže Praha s.r.o.Lektorka tantry a ženských sebezkušennostních skupin, zakladatelka Centra Integrity, autorka techniky tantrické masáže Inner wave (vnitřní vlna). Masérka, absolventka 2-letého výcviku Sky dancing Tantry, kurzu šamanismu aj. Více než 6 let vlastní masérké praxe..

Tantra masáž - Tip na netradiční dárek!

Věnujte tantra masáž svému partnerovi, partnerce, kamarádovi či kolegovi! Tantrická masáž je milým a netrdičním dárkem k svátku, narozeninám, výročí či prostě jen tak, pro radost. Číst více

Tantrické masáže v kontextu

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!