Tantra masáže Praha s.r.o. – Škola tantra masáže

Individuální programy
pro osobní rozvoj

Vyberte si z některých z našich individuálních výukových programů a naučte se kouzlu tantrické masáže v takovém rozsahu, který je pro vás užitečný a v termínu, který vám vyhovuje. Individuální programy jsou vhodné pro všechny, kdo se chtějí učit vlastním tempem a nechtějí se nikomu přizpůsobovat. Jsou vhodné pro jednotlivce i malé skupiny.

Skupinová výuka

Máte rádi překvapení, chcete poznat nové lidi a přitahuje vás skupinová atmosféra? Pak je tato forma výuky určena právě pro vás. Setkání s novými lidmi přináší nové inspirativní zážitky. Naučte se kouzlo tanrické masáže v malé skupině pro kterou je charakteristický podporující a respektující přístup. Výuka probíhá v námi pořádaných termínech.

Tantrická masáž
v profesionální praxi

Chcete se stát profesionální tantrickou masérkou či masérem? Naučíme vás nejen umění opravdové tantrické masáže, ale i to, jak terapeuticky přistupovat ke klientům či jak zvládnout obtížná témata, která tantra masáž jako profese přináší. Pro majitele tantrických center nabízíme kurzy tantrické masáže pro masérky jejich centra, včetně možnosti odborné supervize, kurzy pro recepční i komplexní podporu při budování nového centra.

Škola tantrického sexu

Zažíváte někdy pocit, že váš sexuální život postrádá jiskru a nepřináší vám vytoužené vnitřní naplnění? Chybí vám při milování pocit vzájemné blízkosti? Milujete se poslední dobou méně často, než byste chtěli? Zapomeňte na všechno, co jste kdy slyšli o sexu a objevte s námi tajemství starodávných tantrických technik, které posunou váš sexuální život daleko za hranice vaší dosavadní zkušenosti.

Vyberte si ten nejlepší kurz právě pro vás...

O naší tantrické škole

Škola tradiční tantrické masáže Tantra masáže Praha má své kořeny v roce 2004. Od té doby prošlo našimi kurzy mnoho spokojených klientů z řad profesionálních tantrických masérek a masérů, i normálních mužů a žen, kteří se chtěli naučit masírovat svého partnera a obohatit svůj život o toto překrásné starobylé umění. Naše výuka probíhá výhradně v malých skupinkách (do šesti osob), díky čemuž vám můžeme nabídnout skutečně individuální přístup a zajistit vám tak kurzy té nejvyšší kvality.

Naši lektoři procházejí dlouhodobým tantrickým tréninkem a několikaletou praxí v oblasti profesionální tantrické masáže. Samozřejmostí jsou rozsáhlé pedagogické zkušenosti s výukou dospělých a terapeutický přístup k vašemu prožívání. Většina našich lektorů jsou zároveň profesionální terapeuti či právě absolvují psychoterapeutický výcvik. Všichni hovoří plynně anglicky.

Rychlý průvodce kurzy tantry a tantrické masáže Vyberte si ten nejlepší kurz právě pro vás...

Odborný garant

Bc. Michaela Lynnette Torstenová

Bc. Michaela
Lynnette Torstenová, MBA

Zakladatelka Tantra masáže Praha s.r.o., psychoterapeutka, manažerka, lektorka tantry a skupin osobnostního rozvoje, koučka, lektorka jógy a holistické práce s tělem, masážní terapeutka... Číst více

Lektoři

Andrea

Alena

Lektorka tantrických masáží a vědomého prožitku. Tantře se věnuje již mnoho let a úspěšně vede hromadné kurzy i individuální programy. Zaměřuje se na cestu sebepoznání a čisté tantry. Její silnou stránkou je jemné vedení, propojování poznatků a důraz na sebe rozvoj. Číst více

Andrea

Andrea

Lektorka kurzů tantrické masáže a školy tantrického sexu, zkušená tantrická masérka a průvodkyně. Nabízí zejména individuální a partnerskou výuku tantrické masáže, ale i provázení osobními tantrickými tématy Číst více

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!