Tantra masáže Praha s.r.o. – Umění rozhovoru – terapeutický přístup v tantrické masáži

Tento kurz je určen začínajícím i zkušeným profesionálním tantrickým masérkám a masérům, kteří chtějí naplno využít terapeutický potenciál tantrické masáže a zároveň být dobře připraveni na témata, se kterými se v rámci své tantrické praxe nevyhnutelně setkají. Kurz vede gestalt terapeutka, dramaterapeutka a tantrická lektorka s 10 letou osobní zkušeností s výukou i uměním dávání tantrické masáže. Kurz je veden praktickou, zážitkovou formou s využitím vybraných dramaterapeutických technik (role-playing, reflexe, zpětná vazba aj.), díky čemuž bude schopni nově nabyté dovednosti ihned využívat v praxi.

Forma: individuální výuka / výuka dvojic / výuka v malé skupině do 6 osob

Obsah kurzu

 • ZÁKLADY TERAPEUTICKÉHO PŘÍSTUPU

  Co je to terapeutický přístup, k čemu vám může být dobrý i jak jej využít při rituálu tantrické masáže. Přesah fyzického doteku - možné terapeutické účinky tantrické masáže.

 • ROZHOVOR JAKO PROSTŘEDEK K NAVÁZÁNÍ DŮVĚRY I CITLIVÉMU STANOVENÍ HRANIC

  Naučíte se jak vysvětlit různému typu klientů, co je to tantrická masáž a jak bude probíhat i to, jak klientovi přiblížit, co on sám může udělat pro zvýšení svého prožitku. Naučíme vás, jak si získat klientovu důvěru a vytvořit atmosféru bezpečí i jak citlivě stanovit hranice tantrické masáže.

 • PRÁCE SE ZAKÁZKOU A OČEKÁVÁNÍM

  Každý klient má k absolvování tantrické masáže jiný důvod a potřebuje od nás něco jiného. Poznání klientových potřeb a práce s nimi je způsob, jak si své klienty nejen získat, ale také udržet, a to i ve vzrůstajícím konkurenčním prostředí.

 • HRANICE TANTRICKÉ MASÁŽE

  Jaké jsou vaše hranice? Jaké jsou hranice klienta? Jaký mají hranice vlastně význam? Jak s nimi pracovat a co dělat, když je klient překračuje?

 • PROBLEMATICKÁ TÉMATA A JAK S NIMI PRACOVAT

 1. Klienti vyžadující orgasmus
 2. Klienti překračující hranice
 3. Nahota v tantrické masáži
 4. Zamilovaný klient
 5. Manipulativní klient
 6. Naštvaný klient
 7. Zklamaný klient
 8. Klient po traumatu.
 • TANTRICKÉ MASÁŽE PRO PÁRY

 1. Specifika práce s páry
 2. Žárlivost a jak s ní pracovat
 • TANTRICKÉ MASÁŽE PRO ŽENY

  Specifika práce se ženami.

 • NEBEZPEČNÁ TÉMATA ANEBO ČEMU SE VYHNOUT

  Hodnocení, kritika, hry a vše ostatní, co do tantrické masáže nepatří.

 • PSYCHOHYGIENA TANTRICKÉ MASÉRKY

  Význam ukotvení v tantrické filosofii, vlastní zkušenost, umění reflexe a sebereflexe, význam supervize.

 • ZÁVĚREČNÝ ROZHOVOR

  Jak tantra masáž uzavřít, co by mělo zaznít a čemu dát prostor? Přesah za hranice vašeho setkání.

Délka a ceny:

Jednotlivci: 10h – 19000 Kč


Dvojice: 12h – 23900 Kč


Skupiny (do 4 osob): 15h – 36900 Kč


Skupiny (do 6 osob): 15h – 53900 Kč


Za výuku v jiném než českém a slovenském jazyce je účtován poplatek, který je odvozen od typu a délky kurzu. Bližší informace Vám poskytneme na e-mailu skola@tantramasaze.com

V ceně výuky je zahrnuto:

 • Lektorné
 • Pohodlné prostory uzpůsobené výuce
 • Certifikát o absolvování kurzu „Terapeutický přístup v tantrické masáži“
 • Průběžné občerstvení ovocem a nápoji
 • Průběžné občerstvení ovocem a nápoji po celou dobu kurzu.
 • V.I.P. voucher na 30% slevu na libovolnou tantra masáž z naší nabídky pro každého z absolventů kurzu. (Nelze kombinovat s jinými slevami a benefitními poukazy.)

Místo:

Centrum Tantra masáže Praha s. r. o., Na Čečeličce 5, Praha 5, 150 00 nebo Centrum Integrity s. r. o., Staropramenná 7, Praha 5, 150 00

Objednávka výuky:

Kontaktujete nás prosím telefonicky +420 774 451 565 či e-mailem skola@tantramasaze.com a společně vybereme termíny, které vám budou vyhovovat.

Doporučené produkty ke kurzům

Rukavice

Jemné kožišinové rukavice z králičí kůže jsou nedílnou součástí každé tantrické masáže. Vyrábějí se v různých barvách – stačí si jen vybrat!

Pírka

Mazlivá pštrosí pírka pro probouzení citlivosti a vnímavosti celého těla.

Vějíře

Heboučké vějíře slouží pro vytvoření kontrastu mezi teplem z horkých ručníčků a chladem proudu vzduchu. Ovívání vějířem má zároveň rituální význam.

Sarongy

Sarong je typickým indickým rituálním oděvem, používáme jej tedy i jako oděv pro tantra masáže či jako přikrývku klienta.

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz: Umění rozhovoru – terapeutický přístup v tantrické masáži

Kurz je určen začínajícím i praktikujícím tantrickým masérům a masérkám, kteří chtějí naplno využít léčebný potenciál tantrické masáže a zároveň být připraveni na témata, se kterými se budou v rámci své profesionální praxe setkávat. Dárkový poukaz na tento kurz je hodnotným a zajímavým dárkem, který ocení všichni, kdo poskytují tantrické masáže jako profesionální službu.

Objednat
Umění rozhovoru – terapeutický přístup v tantrické masáži Umění rozhovoru – terapeutický přístup v tantrické masáži

Reference

Chtěla bych se s vámi podělit o zážitky z kurzu tantrické masáže. Kurz se mi moc líbil, a to nejen proto, že jsem si při jednom ze cvičení báječně odblokovala bederní páteř, která mě zlobí už mnoho měsíců (teď už mě vůbec nebolí a cítím v celé bederní oblasti neobvyklé teplo). Ani chvilku jsem se během kurzu nenudila, byl příjemně dynamicky koncipován, bez hluchých míst, pohyb střídala teorie a následná praxe. Dozvěděla jsem s ...

Markéta, 31

Chtěl bych tímto poděkovat lektorce Míše, za trpělivost, ochotu a celé vedení při kurzu tantrické masáže. Byl to pro mě slovy nepopsatelný zážitek a poznání jiné stránky života a smyslu intimních prožitků. Opravdu to nejde popsat slovy, ale bylo to nádherné a mockrát děkuji!

Martin, 27

Na kurz tantra masáží jsem se přihlásila hlavně ze zvědavosti. Chtěla jsem poznat nové tváře a prožít něco tajuplného. Z počátku ve mně zápasil ostych a stud, který však po chvilce v příjemném a přátelském prostředí, s milými lidmi zcela vymizel. Na kurzu jsem se naučila intenzivně vnímat své pocity i potřeby svého těla, ale získala jsem i větší empatii k ostatním. Míša mě skrze tantru naučila dávat i přijímat doteky, využívat ...

Olga, 23

Kamarád, který mi kurz u Míši doporučil, mi řekl, že mu tantra změnila život, a já po jeho absolvování konečně chápu proč. Míša je skvělá a profesionální lektorka, která dokáže naučit i toho nejmíň nadaného studenta. Umí krásně vysvětlit a je vidět, že Tantru miluje a vyzná se v ní. Atmosféra kurzu byla hlavně díky Míše úžasná. Mohu jen doporučit.

Martin, 34

Mohla bych napsat, že kurz, který jsem absolvovala s Míšou byl dokonale profesionálně zvládnutý, plný nových poznatků, někdy až bolestivě intenzivní a autentický. Chci ale napsat něco jiného. V životě máme okamžiky, na které chceme rychle zapomenout, okamžiky, na které prostě časem zapomeneme a okamžiky, které si budeme pamatovat navždy. A právě takovým okamžikem byl pro mě tenhle kurz. Míšo, jsem moc ráda, že jsi vstoupila do ...

Andrea, 35

Přemýšlela jsem, jak obohatit náš společný život s partnerem. Dnes již vím, že zvolit kurz tantrické masáže "Od doteku k intimitě" byla správná volba. Nejenže jsem v Praze prožila tři krásné a příjemné dny, v kterých jsem se úžasně uvolnila, ale poznala jsem navíc i milého a inspirujícího člověka, kterým byla naše lektorka. Jani, upřímně a z celého srdce Vám děkuji za krásné myšlenky, za krásné vedení mého těla a mých rukou. V ...

Simona, 44

Milé Tantra masáže Praha, rád bych s vámi sdílel svoje zkušenosti a zážitky z pobytu ve vašem tantra studiu. Navštívil jsem individuální 20 h kurz tantrické masáže, moje lektorka byla Jana a modelkami byly Eva a Bára. Kurz byl pro mě naprosto novou a úžasnou zkušeností! Děkuji tímto Janě i oběma modelkám. Naučil jsem se spoustu nového a dostal cenný a důležitý feedback, díky kterému teď mohu nejen překvapit svoji partnerku, al ...

Rune

Milá Jano, rád bych vám znovu poděkoval za krásnou cestu do umění tantry a tantrické masáže. Moc se mi líbilo vaše učení a příjemná atmosféra během celého víkendu. Byl to skvělý zážitek a hodně jsem se naučil. Děkuji také Evě, která nám dělala modelku. Byly to kouzelné a vzácné chvíle, které jsem ve vašem centru strávil a zůstanou v mé mysli navždy. Ještě jednou děkuji!

Etien

Děkuji za zážitky i prožitky z lednového víkendového kurzu tantrické masáže „Od doteku k intimitě“ - příjemné prostředí, vynikající lektorka Jana, skvělé zážitky z vnímání intimních prožitků a pocit radosti ze získání inspirace pro partnerský vztah. Díky.

Anna

Odborný garant

Bc. Michaela Lynnette Torstenová

Bc. Michaela
Lynnette Torstenová, MBA

Zakladatelka Tantra masáže Praha s.r.o., psychoterapeutka, manažerka, lektorka tantry a skupin osobnostního rozvoje, koučka, lektorka jógy a holistické práce s tělem, masážní terapeutka... Číst více

Lektoři

Andrea

Alena

Lektorka tantrických masáží a vědomého prožitku. Tantře se věnuje již mnoho let a úspěšně vede hromadné kurzy i individuální programy. Zaměřuje se na cestu sebepoznání a čisté tantry. Její silnou stránkou je jemné vedení, propojování poznatků a důraz na sebe rozvoj. Číst více

Andrea

Andrea

Lektorka kurzů tantrické masáže a školy tantrického sexu, zkušená tantrická masérka a průvodkyně. Nabízí zejména individuální a partnerskou výuku tantrické masáže, ale i provázení osobními tantrickými tématy Číst více

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2022, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!