Tantra masáže Praha s.r.o. – Komplexní kurz tantrické masáže pro profesionální terapeuty

Individuální kurz tantrické masáže pro profesionální terapeuty vás citlivým způsobem zasvětí do tajů tantrického učení a pomůže vám plně pochopit principy, techniky i podstatu tantrické masáže. Naučíme vás, jak pracovat s tělem, energií, emocemi i sexualitou, a jak plně využít terapeutický potenciál tantrické masáže. Pomalu a citlivě vás připravíme na profesionální praxi, ve které se budete cítit dobře vy i vaši klienti, a v rámci které budete poskytovat tantrické masáže té nejvyšší kvality s opravdovým porozuměním tomuto překrásnému umění.

Fotogalerie kurzu

Komplexní kurz tantrické masáže pro profesionální terapeuty
Komplexní kurz tantrické masáže pro profesionální terapeuty
Komplexní kurz tantrické masáže pro profesionální terapeuty
Komplexní kurz tantrické masáže pro profesionální terapeuty
Komplexní kurz tantrické masáže pro profesionální terapeuty
Komplexní kurz tantrické masáže pro profesionální terapeuty
Komplexní kurz tantrické masáže pro profesionální terapeuty
Komplexní kurz tantrické masáže pro profesionální terapeuty

Obsah kurzu

 • TANTRICKÁ MASÁŽ V PROFESIONÁLNÍ PRAXI

  Co je to tantrická masáž a jaké jsou její hranice? Pro koho je vhodná a s čím může klientům pomoci? Jaký je význam rituálu? Jak vytvořit správné prostředí a atmosféru. Co je potřeba probrat před jejím začátkem? S čím tantrická masáž vlastně pracuje? Tantrická masáž jako profese. Psychohygiena a hranice tantrické masérky či maséra.

 • UMĚNÍ ROZHOVORU

  Rozhovor slouží jako základní prostředek k navázání důvěry i citlivému stanovení hranic tantrické masáže. Hravou a zábavnou formou vás naučíme seznámit různé typy klientů s průběhem tantrické masáže, jejími hranicemi i možnostmi. Vyzkoušíte si, jak naučit klienty dechovým technikám, pro prohloubení jejich prožitku, jak si získat jejich důvěru a vytvořit atmosféru pro bezpečí a sdílení.

 • TANTRICKÉ DECHOVÉ TECHNIKY A JEJICH ZAŘAZENÍ DO TANTRICKÉ MASÁŽE

  Dechové a meditační techniky pro zklidnění mysli a naladění na přijímání či dávání tantrické masáže. Mužský a ženský dech. Vnitřní flétna. Práce se svaly pánevního dna. Velký tah aj.

 • RITUÁL OTEVÍRÁNÍ SE DŮVĚŘE

  Zahajovací rituál tantrické masáže. První kontakt. Důvěra, uvolnění a odevzdání. Práce s nahotou a studem. Variace rituálu pro těhotné, lidi s nadváhou a zdravotním omezením.

 • BIO-ENERGETICKÉ TECHNIKY PRO ODSTRANĚNÍ NAPĚTÍ

  Body-terapeutické a bio-energetické techniky pro uvolnění těla a mysli. Masáž hlavy a chodidel. Uzemňující techniky. Práce s napětím a obavami.

 • AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ HORKÝMI RUČNÍČKY

  Za pomoci tepla, vonných olejů a příjemné uzemňující masáže uvolníme poslední zbytky napětí, rozhýbeme energii a připravíme tělo pro práci se sexuální energií.

 • MASÁŽ HEBKÝMI PŘEDMĚTY

  Kožešinky, peříčka, vějíře či hedvábí. Jak zvýšit citlivost těla a prohloubit přijímání potěšení.

 • OLEJOVÁ MASÁŽ CELÉHO TĚLA VČETNĚ MASÁŽE LÁVOVÝMI KAMENY

  Uvolňující masáž celého těla za pomoci teplého oleje a horkých lávových kamenů s důrazem na klientovo prohloubení kontaktu s vlastním tělem, uvolnění napětí a tělesných bloků i probouzení transformační energie kundalini. Při olejové masáži propojujeme tělesné segmenty a umožňujeme energii kundalini volně proudit.

 • INTIMNÍ MASÁŽ JONI A LINGAMU

  Tantrická masáž muže a tantrická masáž ženy, v čem se liší a v čem jsou si podobné. Rozdílnost mužských a ženských potřeb. Práce se sexuální energií a její rozvádění po těle. Mapy extáze – erotogenní zóny muže a ženy. Techniky intimní masáže joni a lingamu. Práce s dechem při intimní masáži. Vnitřní orgasmus.

 • MASÁŽ PROSTATY A MASÁŽ NOVÉ DIMENZE

  Technika masáže prostaty a masáže nové dimenze. Energie první čakry a jak s ní pracovat. Obavy a tabu klientů. Hygiena.

 • RITUÁL TANTRICKÉ KOUPELE

  Dechové a masážní techniky pro rituální tantrickou koupel.

Délka a ceny:

Jednotlivci: 40h – 72000 Kč

Výuka probíhá individuální, praktickou formou, při které lektorka pracuje pouze s vámi. Časově jsou setkání rozdělena do bloků po 4 – 6h, podle vašich časových možností. Modelem pro výuku je některý z členů našeho masérského týmu. Výuka vychází z vašich zkušeností a zaměřuje se na to, co vás zajímá a co potřebujete.

Páry (dvojice): 50h – 95000 Kč

Výuka probíhá praktickou sebezkušenostní formou a vždy vychází z vašich zkušeností, přání i potřeb. Výuková setkání jsou rozdělena do bloků po 5 – 8h, podle vašich možností. Učit se můžete jeden na druhém či na některém z členů našeho masérského týmu.

Skupiny (do 4 osob): 60h – 144000 Kč

Výuka probíhá praktickou sebezkušenostní formou a vždy je kladen maximální důraz na individuální přístup ke všem zúčastněným. Výuková setkání jsou rozdělena do bloků po 6 – 8h, dle vašich časových možností a preferencí. Učit se budete na sobě navzájem.

Skupiny (do 6 osob): 60h – 207000 Kč

Výuka probíhá praktickou sebezkušenostní formou a vždy je kladen maximální důraz na individuální přístup ke všem zúčastněným. Výuková setkání jsou rozdělena do bloků po 6 – 8h, dle vašich časových možností a preferencí. Učit se budete na sobě navzájem.

Za výuku v jiném než českém a slovenském jazyce je účtován poplatek, který je odvozen od typu a délky kurzu. Bližší informace Vám poskytneme na e-mailu skola@tantramasaze.com

V ceně výuky je zahrnuto:

 • Lektorné.
 • Odměna modelky (maséra či masérky našeho masérského týmu).
 • Tištěný manuál s detailním popisem probíraných technik.
 • Certifikát o absolvování kurzu.
 • Zapůjčení všech pomůcek a vybavení včetně masážních olejů.
 • Průběžné občerstvení ovocem a nápoji.
 • V.I.P. voucher na 30% slevu na libovolnou tantra masáž z naší nabídky pro každého z absolventů kurzu. (Nelze kombinovat s jinými slevami a benefitními poukazy.)

 

Místo:

Centrum Tantra masáže Praha s. r. o., Na Čečeličce 5, Praha 5, 150 00 nebo Centrum Integrity s. r. o., Staropramenná 7, Praha 5, 150 00

Objednávka výuky:

Kontaktujete nás prosím telefonicky +420 774 451 565 či e-mailem skola@tantramasaze.com a společně vybereme termíny, které vám budou vyhovovat.


Doporučené produkty ke kurzům

Rukavice

Jemné kožišinové rukavice z králičí kůže jsou nedílnou součástí každé tantrické masáže. Vyrábějí se v různých barvách – stačí si jen vybrat!

Pírka

Mazlivá pštrosí pírka pro probouzení citlivosti a vnímavosti celého těla.

Vějíře

Heboučké vějíře slouží pro vytvoření kontrastu mezi teplem z horkých ručníčků a chladem proudu vzduchu. Ovívání vějířem má zároveň rituální význam.

Sarongy

Sarong je typickým indickým rituálním oděvem, používáme jej tedy i jako oděv pro tantra masáže či jako přikrývku klienta.

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz na kurz: Komplexní tantrická masáž pro profesionální terapeuty

Kurz je určen začínajícím i praktikujícím tantrickým masérům a masérkám, kteří chtějí plně porozumět umění tantrické masáže a naučit se poskytovat služby té nejvyšší kvality na profesionální úrovni. Dárkový poukaz na tento kurz je hodnotným a zajímavým dárkem, který přinese obdarovanému vše, co potřebuje k dráze profesionálního tantrického terapeuta.

Objednat
Komplexní kurz tantrické masáže pro profesionální terapeuty Komplexní kurz tantrické masáže pro profesionální terapeuty

Reference

Chtěla bych se s vámi podělit o zážitky z kurzu tantrické masáže. Kurz se mi moc líbil, a to nejen proto, že jsem si při jednom ze cvičení báječně odblokovala bederní páteř, která mě zlobí už mnoho měsíců (teď už mě vůbec nebolí a cítím v celé bederní oblasti neobvyklé teplo). Ani chvilku jsem se během kurzu nenudila, byl příjemně dynamicky koncipován, bez hluchých míst, pohyb střídala teorie a následná praxe. Dozvěděla jsem s ...

Markéta, 31

Chtěl bych tímto poděkovat lektorce Míše, za trpělivost, ochotu a celé vedení při kurzu tantrické masáže. Byl to pro mě slovy nepopsatelný zážitek a poznání jiné stránky života a smyslu intimních prožitků. Opravdu to nejde popsat slovy, ale bylo to nádherné a mockrát děkuji!

Martin, 27

Na kurz tantra masáží jsem se přihlásila hlavně ze zvědavosti. Chtěla jsem poznat nové tváře a prožít něco tajuplného. Z počátku ve mně zápasil ostych a stud, který však po chvilce v příjemném a přátelském prostředí, s milými lidmi zcela vymizel. Na kurzu jsem se naučila intenzivně vnímat své pocity i potřeby svého těla, ale získala jsem i větší empatii k ostatním. Míša mě skrze tantru naučila dávat i přijímat doteky, využívat ...

Olga, 23

Kamarád, který mi kurz u Míši doporučil, mi řekl, že mu tantra změnila život, a já po jeho absolvování konečně chápu proč. Míša je skvělá a profesionální lektorka, která dokáže naučit i toho nejmíň nadaného studenta. Umí krásně vysvětlit a je vidět, že Tantru miluje a vyzná se v ní. Atmosféra kurzu byla hlavně díky Míše úžasná. Mohu jen doporučit.

Martin, 34

Mohla bych napsat, že kurz, který jsem absolvovala s Míšou byl dokonale profesionálně zvládnutý, plný nových poznatků, někdy až bolestivě intenzivní a autentický. Chci ale napsat něco jiného. V životě máme okamžiky, na které chceme rychle zapomenout, okamžiky, na které prostě časem zapomeneme a okamžiky, které si budeme pamatovat navždy. A právě takovým okamžikem byl pro mě tenhle kurz. Míšo, jsem moc ráda, že jsi vstoupila do ...

Andrea, 35

Přemýšlela jsem, jak obohatit náš společný život s partnerem. Dnes již vím, že zvolit kurz tantrické masáže "Od doteku k intimitě" byla správná volba. Nejenže jsem v Praze prožila tři krásné a příjemné dny, v kterých jsem se úžasně uvolnila, ale poznala jsem navíc i milého a inspirujícího člověka, kterým byla naše lektorka. Jani, upřímně a z celého srdce Vám děkuji za krásné myšlenky, za krásné vedení mého těla a mých rukou. V ...

Simona, 44

Milé Tantra masáže Praha, rád bych s vámi sdílel svoje zkušenosti a zážitky z pobytu ve vašem tantra studiu. Navštívil jsem individuální 20 h kurz tantrické masáže, moje lektorka byla Jana a modelkami byly Eva a Bára. Kurz byl pro mě naprosto novou a úžasnou zkušeností! Děkuji tímto Janě i oběma modelkám. Naučil jsem se spoustu nového a dostal cenný a důležitý feedback, díky kterému teď mohu nejen překvapit svoji partnerku, al ...

Rune

Milá Jano, rád bych vám znovu poděkoval za krásnou cestu do umění tantry a tantrické masáže. Moc se mi líbilo vaše učení a příjemná atmosféra během celého víkendu. Byl to skvělý zážitek a hodně jsem se naučil. Děkuji také Evě, která nám dělala modelku. Byly to kouzelné a vzácné chvíle, které jsem ve vašem centru strávil a zůstanou v mé mysli navždy. Ještě jednou děkuji!

Etien

Děkuji za zážitky i prožitky z lednového víkendového kurzu tantrické masáže „Od doteku k intimitě“ - příjemné prostředí, vynikající lektorka Jana, skvělé zážitky z vnímání intimních prožitků a pocit radosti ze získání inspirace pro partnerský vztah. Díky.

Anna

Odborný garant

Bc. Michaela Lynnette Torstenová

Bc. Michaela
Lynnette Torstenová, MBA

Zakladatelka Tantra masáže Praha s.r.o., psychoterapeutka, manažerka, lektorka tantry a skupin osobnostního rozvoje, koučka, lektorka jógy a holistické práce s tělem, masážní terapeutka... Číst více

Lektoři

Andrea

Alena

Lektorka tantrických masáží a vědomého prožitku. Tantře se věnuje již mnoho let a úspěšně vede hromadné kurzy i individuální programy. Zaměřuje se na cestu sebepoznání a čisté tantry. Její silnou stránkou je jemné vedení, propojování poznatků a důraz na sebe rozvoj. Číst více

Andrea

Andrea

Lektorka kurzů tantrické masáže a školy tantrického sexu, zkušená tantrická masérka a průvodkyně. Nabízí zejména individuální a partnerskou výuku tantrické masáže, ale i provázení osobními tantrickými tématy Číst více

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2022, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!