Tantra masáže Praha s.r.o. – nejčastější otázky firem

Jakým způsobem funguje váš program „Tantra masáže pro firmy“ ? Musím odebírat vaše služby každý měsíc ve stejné výši?

V rámci programu „Tantra masáže pro firmy“ si předem zvolíte částku, kterou převedete na náš účet a ze které můžete čerpat libovolné služby z naší nabídky. K této částce získáváte automaticky 10-25% navíc, dle výše převedené částky (firemní programy naleznete ZDE) . Výši čerpání služeb si můžete zvolit každý měsíc jinak (kredit je navýšen vždy dle aktuálně převedené částky). Jedinou podmínkou navýšení je pravidelná měsíční spolupráce, k předem zvolenému datu. Nevyčerpaný kredit vám automaticky převedeme do dalšího měsíce!

Jak funguje osobní ID a kdo z něj může čerpat?

Při registraci do programu „Tantra masáže pro firmy“ vám přidělíme osobní ID číslo, které nám prosím vždy sdělte při objednávce (telefonicky či emailem). Toto ID můžete sdělit komukoliv, kdo si přejete aby čerpal naše služby v rámci vaší firmy či přátel. Na vaše ID vám zdarma povedeme firemní účet, ze kterého budeme odečítat vámi vyčerpané služby. Na konci každého měsíce vám spolu s novou fakturou zašleme přehled o výši vyčerpaného kreditu a výši vašeho zůstatku.

Mohu svůj firemní kredit převést na dárkové poukazy?

Ano. Z vašeho kreditu můžete „zaplatit“ dárkové poukazy na libovolné tantra masáže z naší nabídky, které vám zašleme do 3 pracovních dní od data objednání!

Jaké letáky a firemní brožury dostaneme?

V rámci programu „Tantra masáže pro firmy“ od nás zdarma dostanete firemní brožury, vizitky či letáky, které můžete umísit ve vaší firmě, rozdat přátelům či věnovat obdarovaným. Letáky i vizitky máme v české i anglické verzi!

Je tantrická masáž vhodným dárkem?

Tantrická masáž se díky zájmu médií stává stále populárnější a pomalu se dostává do povědomý lidí jako zajímavý druh masáže vedoucí k hlubokým extatickým prožitkům. Redaktoři a redaktorky populárních časopisů chodí tantrické masáže sami vyzkoušet, aby pak o nich psali recenze (např. Elle, Novinky.cz., Redhot, Look magazín aj.). Tantra je zkrátka téma. Darovaná tantrická masáž je dle naší ankety považovaná za dárek, který je zkrátka v kurzu!

Jaká tantrická masáž je pro koho vhodná?

Abychom vám usnadnili výběr vhodné tantrické masáže, uvádíme u každé kategorie obdarovaných, jaké masáže z naší nabídky považujeme za přiměřený dárek. Obecně platí, že pro obchodní partnery, významné klienty či nadprůměrné zaměstnance se více hodí Tantrická masáž „De luxe“ v různých délkách, pro ženy pak Luxusní tantrická masáž Pretty woman. Tyto masáže dají jasně najevo, že si svých partnerů ceníte. Pro běžné zaměstnance je cenově přiměřenou variantou tantrická masáž „klasik“, která potěší a zrelaxuje. Pro přátele pak můžete volit tantra masáž pro páry či některou z masáží pro jednotlivce. Pro vás jako hlavu firmy doporučujeme Tantra masáž „De luxe“ v délce alespoň 2,5hod. Nechte se hýčkat!

Jak se mohu registrovat ?

Do programu „Tantra masáže pro firmy“ se zaregistrujete jednoduchým vyplněním on-line formuláře a pak již stačí jen vyčkat, až se vám ozveme! Registrační formulář ZDE.

Tantra masáže Praha s.r.o.


Jak tantra masáž probíhá - Objednávky - Akce a slevy

Co je Tantra masáž?

Tantra masáž v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s atmosférou smyslného, intimního rituálu .. Číst více

Tantrická masáž - video ukázka

Tantrická masáž - video ukázka

Tantra masáž - Tip na netradiční dárek!

Věnujte tantra masáž svému partnerovi, partnerce, kamarádovi či kolegovi! Tantrická masáž je milým a netrdičním dárkem k svátku, narozeninám, výročí či prostě jen tak, pro radost. Číst více

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!