Tantra masáže Praha - články


Tantra masáže Praha s.r.o. – Má první tantrická masáž

První tantrická masáž očima muže. Proč se pro ni rozhodl, co mu běželo hlavou i co při ní zažíval. Přečtěte si autentický popis zkušenosti z první tantrické masáže očima našeho klienta Davida.


Občas se člověk ocitne v životní situaci, která mu příliš nevyhovuje. Byl jsem již delší dobu rozladěný kvůli mému zaměstnání, neměl jsem v té době přítelkyni a trávil jsem dost času sám. Zasekl jsem se v nějakém bodě a cítil jsem, že potřebuji změnu. Cítil jsem, že potřebuji pochopení blízkého člověka, zahalit trochou něhy a péčí o tělo i duši. V té době jsem náhodně potkal mou kamarádku, která se zúčastnila kurzu tantrických masáží. Nadšeně mi o tom vyprávěla a doporučila mi, abych si tento zážitek dopřál. Asi týden jsem nad tím přemýšlel, hledal si nějaké informace a pak jsem se rozhodl, že si objednám tantrickou masáž v centru Tantra Masáže Praha. Zavolal jsem do centra a s pomocí milé recepční jsem si vybral masérku, která mne bude mou první tantrickou zkušeností provázet.


Když jsem dorazil do centra, byl jsem příjemně překvapen atmosférou a krásným designem celého centra. Ujala se mě recepční a odvedla mě do místnosti, kde měla masáž probíhat. Po chvilce přišla masérka a další půl hodinu jsme si příjemně povídali o tom, co pro mě znamená tantra, co od tantrické masáže očekávám a tak podobně. Přečetl jsem si před tím pár informací, ale jen stěží jsem si dovedl představit, jak to bude vlastně celé probíhat, jak se budu cítit a co budu prožívat. Masérka mi blíže popsala, co vše zažiji v následujících třech hodinách. Těšil jsem se, ale byl jsem i trochu nesvůj, přece jen, tříhodinovou masáž, kde jsem většinu času úplně nahý, nezažívám denně. Poté mne masérka nechala samotného, tak dlouho, jak jsem jen potřeboval. Dal jsem si sprchu a na chvíli se položil na podložku a snažil se relaxovat. Když jsem se cítil připravený, zazvonil jsem na malý zvonek a masérka přišla.


Masáž začala ve stoje jakýmsi úvodním rituálem. Od začátku jsem vnímal, že je mi dávána úcta a bezpečí, byl to pro mě celkem nový pocit, byla mi věnována pozornost s maximální péčí. V každém okamžiku jsem prožíval hlubší uvolnění. Cítil jsem, jak mi povolují ztuhlé svaly a myšlenky z reálného světa odchází někam do pozadí. Po úvodním rituálu mě masérka uvedla na podložku, a když jsem se položil na záda, cítil jsem uvolňující proud energie, byl jsem zcela odevzdaný dalšímu pokračování masáže. Masérka mě svými doteky „připoutávala“ k zemi, ležel jsem nehnut a oddával jsem se jejímu umění. Na této masáži jsem poprvé zažil masáž horkými ručníky. Bylo to neuvěřitelně příjemné. Horké ručníky rozproudily mou energii doslova od hlavy až k patě. Přiložení horkého ručníku na čelo mě absolutně dostalo, to horko bylo zkrátka příjemné a pro mě zcela nové. Stejně tak pro mě bylo nové, když jsem ucítil tlak přes horký ručník v oblasti pánve, je to nepopsatelné, kombinace horka a přítlaku je na některých partiích velmi vzrušující. Na závěr mi masérka zabalila do horkých ručníků chodidla a posledními tahy jakoby vytáhla energii, která se v chodidlech nahromadila, znovu jsem zažíval pocity uvolnění. Ležel jsem sice nahý, ale po této části jsem se cítil jako bych měl ještě o vrstvu méně.


Masáž hebkými předměty? Ač by si člověk řekl, že to není zrovna příliš mužné. Při tantrické masáži jsem byl v takovém rozpoložení, že hodnocení mé či druhých, co je a co není mužné, správné či špatné mi bylo zcela ukradené. V této masáži, všechno prostě jen je, bez dalších soudů a hodnocení. A vše je přirozené a příjemné.


Když přišla na řadu olejová masáž celého těla, začal jsem se postupně téměř rozpouštět, cítil jsem, jak ruce masérky rozvolňují všechny mé svaly a já nad tím nemám žádnou kontrolu, byl jsem bezvládný, odevzdaný v čase i prostoru, a bláhově spokojený. Vrcholem relaxace se stala masáž lávovými kameny, tam jsem skutečně už ztrácel veškerou bdělost, byl to zvláštní pocit, byl jsem tam, ale vědomě už snad ani ne. A po této hluboké relaxaci, kdy jsem měl pocit, že už se má energie nemůže nijak rozvířit, jsem začal cítit příliv nové energie. Masérka pokračovala masáží intimních partií a já prožíval něco zcela nevšedního. Bylo to znovuzrozující pocit. Vlna energie, která mnou proudila, stále zvyšovala mé vzrušení, byl to pocit blaha a absolutního splynutí. Měl jsem pocit, že masérka je se mnou propojená a veškerou mou energii dokáže dokonale rozvádět celým mým tělem. Byly tam okamžiky, kdy jsem měl pocit, že dojde k úplnému vyvrcholení, ale pak jako by masérka vzala nahromaděnou energii a rozvedla ji po celém těle. Lhal bych, kdybych řekl, že mě občas nezavalila neuvěřitelná touha, aby došlo k fyzickému vyvrcholení (ejakulaci), zároveň však jedna část mne cítila, že bych tu energii ztratil. Tato část mého Já si chtěla tuto energii zachovat, jakoby věděla, že ty tři hodiny masáže, relaxace a proudění energií mají hlubší význam než je úroveň fyzického vyvrcholení. Na konci masáže masérka skutečně rozvedla energii do celého těla a já si ji uchoval, v závěru si položila hlavu na můj hrudník a já se cítil silný a uctívaný, a zároveň mnou probíhala vděčnost a pokora, která v tu chvíli patřila mé masérce. Byly to neuvěřitelné okamžiky a jeden bezrozměrný zážitek.


Když odešla masérka, zůstal jsem ještě chvíli ležet na podložce a odpočíval jsem. Poté jsem si dal sprchu a znovu zazvonil zvonečkem na masérku. Když přišla, cítil jsem velkou pokoru, nenacházel jsem v tu chvíli slov. Masérka se na mě dívala upřímným pohledem a můj zážitek se mnou sdílela. Bylo příjemné si o tom ještě krátce popovídat, mít možnost s ní sdílet své pocity a na závěr jí poděkovat za krásný zážitek.


Odcházel jsem z centra a cítil jsem se jiný, cítil jsem se uvolněný ale také uctívaný. Což je velmi zvláštní pocit, ve kterém jsem nalezl novou sílu do života. Můj přístup k životu se změnil. Díval jsem se na svět jinýma očima, cítil jsem větší míru pochopení k ostatním lidem a přál jsem si, aby měli všichni tu příležitost něco podobného zažít. Doposud jsem nezažil, aby někdo intenzivně pečoval tři hodiny jen o mě, o mé tělo a duši. Vše, co jsem během tantrické masáže prožíval, ve mně zanechalo silný pocit, který si mohu navždy uchovat. Je to nezapomenutelná zkušenost s příjemným přesahem do osobního života. Upřímné „děkuji“ centru Tantra Masáže Praha a masérce, která mi věnovala svůj čas a umění.


Pro Tantra masáže Praha s.r.o. napsal: David

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!