Tantra masáže Praha – články


Tantra masáže Praha s.r.o. - Tantrická masáž, tantra a tantrický sex v LOOK Magazínu !

LOOK Magazín ve spolupráci s Tantra masáže Praha s.r.o. odhaluje tajemné pozadí tantrického rituálu , tantrické masáže i tantry samotné a přináší tak inspiraci pro vaše milostné hrátky i společné objevné a fascinující zážitky.

Tantra masáže Praha v magazínu Look. Tantra masáže Praha v magazínu Look. Tantra masáže Praha v magazínu Look. Tantra masáže Praha v magazínu Look.

Textová verze

Tantra sex plný rozkoší!

Tantra. Toto slovo je opředené tajemstvím a dýchá z něj mystický vánek východní filozofie. Jak spolu souvisí indické náboženství a milostné opojení? A čím může prospět vašemu sexuálnímu životu? Poodhalili jsme roušku, pod níž se ukrývá zcela nový rozměr rozkoší...

Pustit se do výkladu toho, co tantra je, by bylo během na dlouhou trať. Její podstatu vystihují texty, takzvané tantry, v nichž hinduistický bůh Šiva vykládá tantrickou filozofii.Ne nadarmo bývá , ale toto pět tisíc let staré náboženství spojováno se sexem – spíše než spojením fyzickým se ovšem zabývá spojením duchovním. Mužská energie se protíná s ženskou a styk dostává posvátnou dimenzi. ,,My říkáme,že tantra je síť nebo předivo života,což může symbolizovat z esoterického hlediska pavučinu, jenž znamená Nejvyšší Matku Bohyni, kterou vzývaly čarodějky, nebo záchranou síť manželství, kdy sex už najednou není to, co bývalo,‘‘vysvětluje ve skutečnosti Ariana Argoni, která se se svým mužem Ravenem zabývají ezoterikou a společně jsou autory několika knih, včetně populární Magie sexu.

Jak provádět tantra rituál?

Ariana a Reven mají s Tatrou osobní zkušenosti a o svých zážitcích se nestydí mluvit. ,, Do tajů tantry mě zasvětil můj muž. Raven mi ukázal, že sex je nejenom krásný a dává radost a v partnerství i hlubokou věrnost, ale že i ,perverzita‘, jiné, nezvyklé polohy a ritualizace sexu může být vznešená. V tantře muž vzývá svou ženu jako bohyni, její uspokojení je na prvním místě, teprve potom muž začíná své ,velké finále‘, ‘‘říká Ariana.
Jak ale takový tantra rituál konkrétně probíhá ? ,,Nejprve je důležitá koupel celého těla, oba partneři se navzájem omývají, měla by to být příjemná, neuspěchaná chvíle, samozřejmě přitom mohou planout i svíce, po koupeli následuje jemná masáž celého těla. Kupodivu se pokračuje většinou jídlem, obvykle rybou a zeleninou. Tělo totiž potřebuje energii, sexuální energie je to samojsko životní energie, i zde platí, že všechno se má používat s mírou. Postel by měla vypadat tantricky - to znamená hodně různých barevných polštářů, měl by tam být velký přehoz a tak dále, prostě něco jako z pohádek tisíce a jedné noci – trocha romantiky do všední šedi… V tantře se vzývají dva bohové z hinduistického pantheonu, Šiva a jeho žena Dévi Šakti. Při orgasmu se na ně má dokonce intenzivně myslet. Maithuna, takzvaná léčivá soulož, spočívá v tom, že se s partnerem spojíme, snažíme se v myšlenkách udržet sexuální vzrušení, ale je to spojení bez pohybu. Je to docela těžké, ale při troše tréninku se to dá zvládnout,‘‘ popisuje Ariana.

Léčivé spojení

Tantrické spojení může trvat i několik hodin – a Ariana potvrzuje také zkušenost, že stejně dlouhý je někdy i tantrický orgasmus. Proto je důležité vybrat si správnou polohu. ,,Ke konci může, ale i nemusí dojít k vyvrcholení, to už záleží na chuti a domluvě,‘‘ vysvětluje Ariana. ,,Zajímavé je tantrický rituál obohatit jednou praktikou ze sexuální magie, což je společný orgasmus. I to se dá naučit, nacvičit. Protože je ve hře energie, je důležitý přísun potravy, takže i během maithuny je možné něco pojídat a popíjet, většinou se jedná o cokoliv šťavnatého ,‘‘ doplňuje.
Základem tantrického rituálu je tedy vzrušování se, spojení téměř bez pohybu a oddalování orgasmu. A to vede nejen k novému rozměru rozkoše, ale podle těch, kteří tantra sex provozují, má i blahodárné účinky na zdraví. ,,Tantra je hodně léčivá, protože se v ní praktikují pohyby, které kladně stimulují ženské záležitosti, nejenže vyléčí ze všech zánětů, ale když člověk praktikuje tantru, tak stárne pomalu. Pokud se tuto praktiku naučíte, bude vás nejenom bavit a vzrušovat, ale ženy se mohou díky tantrickým rituálům vyhnout inkontinenci, chorobám sexuálních orgánů a mužům pomáhají tantrické rituály při zvládání potíží s prostatou, s erekcí a vzrušivostí…‘‘Chválí účinky tantry Ariana Argoni.

Masáže pro odvážné

Příjemnou součástí tantrického sexu je také tantrická masáž. Stejně jako u samotného rituálu se zde klade důraz především na psychické sladění maséra a masírovaného, příjemné prostředí a pomalé, neuspěchané pohyby, které vedou k nekonečnému vzrušení a většinou i orgasmu. ,,Tantra masáž v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s atmosférou smyslného,intimního rituálu, který rozproudí vaší energii a naplní vás vzrušením a něhou. Do tantra masáže patří nejen celotělní masáž teplým sezamovým či mandlovým olejem, ale i masáž joni a lingamu (sanskrtský název pro ženské či mužské pohlaví ). Díky tantra masáži tak přestanete prožívat orgasmus pouze ve svém pohlaví, ale přenesete jej z pánve do celého těla, jako hluboký, naplňující a vzrušující pocit ,‘‘popisuje profesionální masérka Bc. Michaela Lynnette Torstenová, která má v Praze své centrum Integrity a její vlastní techniku, takzvanou,,Inner wave‘‘(vnitřní vlna) se k ní jezdí učit lidé z Čech i ze Slovenska.

Nechte se hýčkat

Aby člověk vyrazil na tantra masáž do specializovaného centra, chce to v každém případě odhodit stud. Možná právě díky němu jsou to spíše muži, kdo vyhledává tento netradiční zážitek. ,,Muži mají v tomto směru více odvahy jít do něčeho neznámého. Ženy ji dostanou většinou jako dárek od přítele či kamarádky, ale jsou i takové, co se objednají samy. S rostoucím povědomím o tantře a s vyprávěním kamarádek, co již tuto masáž zkusily, ale žen postupně přibývá. Mé nejmladší klientce bylo 20 let, nejstarší 58 let, ‘‘ popisuje Bc. Michaela, jaké je složení návštěvníků salónu.
Pokud by jste se rozhodla na vlastní kůži tantrickou masáž vyzkoušet, můžete si vybrat, jestli vám ji má provádět muž nebo žena. ,,Ženy dávají při první návštěvě většinou přednost ženě. Očekávají, že žena bude jejich tělu lépe rozumět,bude citlivější a že se před ní nebudou tolik stydět. Až při druhé nebo třetí návštěvě si pak vyberou muže. Jsou však i ženy, co dávají od počátku přednost mužsko-ženské polaritě. Většinou jsou překvapené jejich citlivostí a vnímavostí. Variantou jsou také masáže čtyřruční, kde mohou mít klientky muže i ženu najednou,‘‘ říká Bc. Michaela Lynnette Torstenová.

Obohaťte si milostné soužití!

Dvojce,které touží ozvláštnit své milostné soužití něčím netradičním, mohou navštívit tantra masáž pro páry. ,, Tuto masáž u nás absolvují zhruba dva až tři páry týdně. Pro některé pára je důležité být spolu v jedné místnosti, pro jiné je naopak přítomnost partnera rušivá a nemohou se plně ponořit do svých prožitků.Páry tedy mají možnost si vybrat, zda chtějí masáž zažít v jedné místnosti nebo každý ve svém prostoru,‘‘ popisuje Bc. Michaela Lynnette Torstenová. Pokud však máte žárlivého partnera, nebo vy sama těžko snesete, aby se jiná dáma dotýkala vašeho miláčka, dobře si rozmyslete, zda jste na takový zážitek připraveni. ,,Ženy, co mají žárlivější partnery, si většinou volí masérku ženu, na kterou partner z pravidla nežárlí. Žárlivost se u nás objevila jen jednou a to v situaci, kdy si partner masáž velmi užil a dosáhl při ní orgasmu, což rozčílilo jeho partnerku, která se těšila na promilovaný večer a od masáže očekávala pouze příjemné naladění na něj,‘‘ vzpomíná Bc. Michaela Lynnette Torstenová. Proto je u párové masáže důležité seznámit masérky s vaším přáním. Pokud máte pocit, že to není nic pro vás, ale přesto byste tantrickou masáž chtěla do vašeho milostného života zařadit, můžete také absolvovat kurz tantra masáže, kde se naučíte různé techniky a používání pomůcek jako jsou peříčka, vějíř, hebké látky, kožešinky, horké ručníčky a podobně, ale proniknete i do podstaty tantry, energií a významu samotného rituálu

Kolik stojí tantra masáž

Klasická tantra masáž trvající 1,5 hodiny přijde na 3000 Kč.
Tantra masáž pro páry ( 1,5 hodiny ) vás vyjde na 5500 Kč.
Kurz tantrické masáže trvá 20-25 hodin rozdělený obvykle do 4-5 hodinových výukových bloků.
Existuje také individuální výukový kurz pro páry, pak vyjde hodina na 750 Kč na osobu.

Více informací na :
Tantra masáže Praha s.r.o.
www.tantramasaze.com

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2023, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!