Tantra masáže Praha s.r.o. – Historie masérského týmu

Adéla

Tantra je pro mě dlouho hledaná cesta, na které se mohu ponořit do přítomného okamžiku a dotýkat se druhého člověka s posvátnou úctou a radostí. Tantrická masáž přináší příležitost setkat se sebou samým, otevřít své smysly a začít naslouchat vlastnímu tělu. Ráda vám během ní pomohu osvobodit se od každodenních starostí a nalézt své pravé já, které často schováváme pod různými maskami. Podejte mi ruku a nechte se po té cestě chvíli vést.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Adéla Tantra masáže Praha s.r.o.

FRC1DEC1ENGC1CZC2

Šárka

Šárka je vnímavá a citlivá žena s velkým srdcem a hlubokým porozuměním sobě i druhým. Její přímá povaha, inteligence i jemný smysl pro humor vás brzy uvolní natolik, že se s ní budete cítit naprosto přirozeně a bezpečně. Její masáže jsou dynamické, smyslné i něžné zároveň. Oddejte se jejím pečujícím dotekům a poznejte kouzlo tantrické masáže, která přesahuje hranice vaší dosavadní zkušenosti.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Masérka Šárka Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGA2CZC2

Evelína

Tantrická masáž mne pohltila svou schopností pohladit, uvolnit, přijmout a naladit se jeden na druhého. Magickým uměním zastavit čas uprostřed hektické moderní doby a prožít naplno ty jedinečné okamžiky vzájemné blízkosti, něhy i hlubokého odevzdání. Při masáži ráda vnímám splynutí energií mezi přijímajícím a dávajícím i hru doteků.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Evelina Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Nika

Tantra vstoupila do mého života přirozeně sama, jakoby hlas volání z hlubin mé duše a mého srdce byl vyslyšen vesmírem. Tantra je pro mne především další cestou mého duchovního rozvoje, sebepoznáním, návratem ke své pravé podstatě a ke spojení s vesmírem. Je pro mne cestou léčení a transformace vědomí. Fascinuje mě pro svůj hluboký a posvátný přístup k sexualitě. Tantra je pro mne naukou o duši, tomu jak pracovat s energií, o vědomém prožívání, lásce a přijetí. Je pro mě oslavou božství v nás. Tantra je pro mě vášnivou, dobrodružnou cestou a je mi ctí že po ní mohu kráčet a zároveň s sebou vzít každého, kdo si dovolí být ji otevřen.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Nika Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGA2CZC2

Anička

Tantra mi umožňuje setkávat se s lidmi na hluboké, intenzivní rovině, provázet je na jejich cestě za přirozeností a přinášet jim úlevu, slast a radost v této době plné stresu. Nalezla jsem v ní dokonalé spojení mezi filozofií těla a tělesnosti a psychoterapií, kterým se věnuji a bytostné oslavy života, kterého si vážím nadevše. Poskytuji všechno své umění a sebe celou, abyste se mnou prožili dokonalé spojení svého těla a své mysli, které tantra umožňuje.

Specializace: tantrické masáže pro muže i ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Anička Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Kate

Tantrická masáž mne pohltila svou schopností pohladit, uvolnit a naladit se jeden na druhého. Vnímám ji nejen jako smyslný rituál uctění našeho fyzického těla, ale jako možnost zastavit čas uprostřed hektické moderní doby a prožít naplno ty jedinečné okamžiky vzájemné blízkosti, něhy i hlubokého odevzdání. Přijďte na chvíli zastavit čas a vnímat jen moc přítomného okamžiku. Ráda se stanu vaší průvodkyní tantrou, světem probouzení smyslů.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Kate Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGA2CZC2

Diana

Diana je krásná smyslná žena, která vás překvapí svou vyrovnaností, zralostí a vnitřním klidem. Tantrické masáže s ní jsou plné něhy, hravosti i jemné smyslnosti, která vás zcela pohltí a zavede hluboko do vzrušující meditace.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Diana Tantra masáže Praha s.r.o.

ITB2ENGB2CZC2

Arya

Tantrická masáž je nádherným rituálem uctívajícím božskost každé lidské bytosti v celé její kráse. Zprostředkovává člověku blažené prožitky uvnitř posvátného prostoru tantrického chrámu, i prostoru v nás samých. S láskou a otevřeným srdcem se ráda stanu vaší průvodkyní na těchto cestách. Budeme spolu sdílet osvobození, jenž přináší tato mocná energie.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Arya Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Sun

Je zářivá a jiskrná jako slunečné ráno. Pohladí vás jemně jako jarní déšť, ale dokáže vás strhnout silou bouře. Zná vás, to víte od první chvíle, co je spatříte. Vidí do vašeho těla i duše. Dokáže naplnit vaše srdce radostí. Tajemná žena s vlasy barvy ohně vás zve k novému dobrodružství, podlehněte jejímu vábení. Vaše bohyně čeká, aby vám ukázala netušené kouty vás samotných a tomu nelze odolat.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Sun Tantra masáže Praha s.r.o.

FRB2ENGC1SKC2CZC2

Eva

Tantrická masáž je pro mě smyslným rituálem, při kterém mohu hýčkat a dokonale uvolnit celé vaše tělo i mysl. Pomohu vám zastavit se, odložit na chvíli starosti života a oddat se sami sobě, svému tělu, energii mezi námi i hluboké relaxaci a prožitku. Tantra je pro mě hlubokou studnicí moudrosti, kterou však lze pochopit jen skrze vlastní prožitek.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Masérka Eva Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Lívia

Tantrická masáž nás učí, jak být přítomní ve vlastním těle, cítit jeho živost, energii a pulzaci, učí nás, jak prožívat svět okolo nás naplno, všemi smysly a každou buňkou našeho těla. Pomáhá nám zbavit se masek a všeho, co je nám cizí a co blokuje tok naší spontánnosti. Tantrická masáž je pro mě cestou k přirozenosti, léčení, lásce i živosti. Budu vaší průvodkyní na cestě k sobě samým, k divokým i něžným stránkám vaší bytosti. Budu o vás pečovat a naslouchat vám.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Lívia Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2SKC2CZC2

Rijana

Tantra je pro mne cesta k sobě, ke svému tělu i duši. Je to cesta přijetí. Tantra učí, že jsi Jedno a že vývoj je možný jen prostřednictvím lásky. Jakmile se odevzdáte do mých rukou, provedu Vás zcela jinou dimenzí. V tomto láskyplném prostoru nehraje čas žádnou roli. Vaše smysly se probudí, Vaše tělesné buňky spolu splynou v jedno a ožijí v extatickém tanci, Vaše srdce se otevře a láska Vás prostoupí až do nejniternější hloubky Vašeho bytí.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Rijana Tantra masáže Praha s.r.o.

RUA1DEB1SPAB2ENGC1CZC2

Sofie

Tantra je pro mě fascinující nauka, která mi umožňuje objevovat neustále nové dimenze našeho bytí, prohlubuje mé vnímání a přikládám s ní polínka do svého vnitřního ohně. Vede mě k hlubšímu sebepoznání a k intenzivnějším prožitkům. Pomáhá nám sladit tělo, mysl a duši, abychom pak mohli plout životem s větší lehkostí a radostí.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , , , ,

Tantra masérka Sofie Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Angelika

Tantra je pro mě kombinací meditace, rituálů, uvolnění a uvědomění. Dovoluje člověku poznat sám sebe do největších detailů a stát se tím, kým doopravdy jsme. Je to spojení neskutečné krásy a poznání skrze naše doteky a pohlazení. Kombinace melodie, smyslných doteků, božské krásy každého z nás, orientální vůně a klidné atmosféry, dokáže objevit poklady.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , , ,

Tantra masérka Angelika Tantra masáže Praha s.r.o.

DEB2ENGC1CZC2

Veronika

Tantrická masáž je pro mě bránou do jiného světa, do místa, kde nezáleží na rolích a neexistují konvence ani společenské bariéry. Do místa, kde se nahota opět stává přirozenou, spolu se smyslností a krásou lidského těla. Baví mě, že mohu skrze tuto silnou rituální prožitkovou masáž pomáhat sobě i druhým lidem objevovat svou vlastní sexualitu, hýčkat je a zároveň uctít jejich tělo, mysl i ducha.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Veronika Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGA1CZC2

Maya

(Specialistka na ženy)
Čarodějka z říše snů a přání. Královna touhy a jemnosti. Políbená sluncem přichází do našeho světa, aby vyhnala temnotu z našich srdcí. Jemná a éterická duše, která vás učí létat a přijmout svoji posvátnou cestu. Je nositelkou světla a léčivého doteku. Nenechte si ujít možnost setkat se s ní, zasloužit si její přízeň. Jedno setkání může změnit celý život.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , , , ,

Tantra masérka Maya Tantra masáže Praha s.r.o.

DEB2ENGB1CZC2

Nikol

Nikol je jemná a něžná žena s půvabným vystupováním a milou povahou. Její masáže jsou příjemnou relaxací i něžnou cestou k vlastnímu tělu a prožívání.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , , , , ,

Masérka Nicole Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Elen

Specializovaná tantrická terapeutka

Tantrická masáž je pro mě způsob, jak vytvářet ráj na Zemi. Otevíráním brány přítomného okamžiku se vytrácí přemýšlení nad minulostí a budoucností. Díky tomu si můžete, alespoň na chvíli, odpočinout od všech starostí a problémů. Tajemný rituál tantrické masáže je rovněž oslavou jedinečnosti, která je vaší pravou podstatou. Dovolte mi uctít drahokam vašeho bytí. Svěřte se bez obav do mých rukou a na vlnách něhy, relaxace, hravosti, i vzrušení zažijete to, co jste možná celý život hledali. Bude mi nesmírným potěšením stát se vaší průvodkyní na cestě, která vede do nepoznaných hlubin vašeho těla i duše.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , ,

Tantra masérka Elen Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGA2CZC2

Mili

(Terapeutická masérka)
Tantrická masáž je pro mě duchovní, vzrušující i intimní rituál, který probouzí sexuální a životní sílu a skrze smyslné doteky propojuje všechny smysly, pomáhá rozvíjet a objevovat vlastní sexualitu a posvátnost. Je pozvánkou do světa hluboké relaxace, péče, krásy i něhy. Dovolte si prožít a procítit každý neopakovatelný okamžik a splynout na všech úrovních těla, ducha a duše sám se sebou i okolím. Bude mi ctí být vaší průvodkyní do nového způsobu bytí, ve které vám pomohu vypnout mysl, uvolnit se a plně se oddat přítomnému okamžiku, který posune hranice vašich prožitků.

Specializace: terapeutická a rehabilitační masáž, hluboce relaxační masáž, reflexní masáž chodidel, trigger point terapie, pasivní strečink. Masáže jsou určeny pro muže i ženy. ,

Tantra masérka Milena Tantra masáže Praha s.r.o.

SKC1CZC2

Táňa

Tantrické masáže mě oslovily především svou hloubkou, ať už ve smyslu prožitků zcela jiných rozměrů, tak pro své terapeutické účinky. Kombinace tantry, aromaterapie a masérského umění nám umožňuje na chvíli zpomalit nebo dokonce zastavit a léčit a harmonizovat naše tělo i ducha. Je fantastické dovolit si být tady a teď a naslouchat chvíli řeči vlastního těla, které nás dokáže nejvíc překvapit v momentech, kdy už si myslíme, že jej známe.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Táňa Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Katrin

Tantru považuji za Královskou masáž. Pomoci dechu, doteku, slova a příjemného prostředí se díky ní dokážeme ponořit do hluboké relaxace, uvolnění a probudit v sobě smyslnost. Obnovit životní energii. Můžeme prožít výjimečný pocit harmonie, radosti. Pro mne je tantra obohacující a prožitky získané díky ní považuji za klenot v mém životě.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: sportovní a rekondiční masáž, , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Katrin Tantra masáže Praha s.r.o.

DEA2ENGB2CZC2

Marie

Tantrická masáž mě naplňuje hlubokým štěstím. Získala si mě pro svou hloubku, stabilitu i proměnlivost. Představte si, že nastoupíte do malé loďky a necháte se unášet vlnami, v té chvíli existujete jen vy a souznění s veškerým životem na téhle zemi. Je plná něhy, lásky, pohlazení a proudění lidské energie. Dává nám přesně to, co nám v životě nejvíc chybí, a bez čeho vlastně jen přežíváme. Tantra je krásná svojí čistotou, vnímáním a přijetím svého těla, jak bylo stvořeno. Budu se těšit na náš společný prožitek plný harmonie, splynutí duší a energií.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Marie Tantra masáže Praha s.r.o.

CZC2

Tereza

Tereza je krásná mladá žena sportovního založení, plná něhy, zvědavosti i nezdolné vnitřní síly. Její milá společnost, šarm, inteligence i smysl pro humor vás rychle okouzlí. Jako fyzioterapeutka Vás zaujme také zkušeným masérským dotekem a hlubokými znalostmi práce s tělem. Tantrická masáž s ní je tak nejen cestou k sobě samému, ale i zaslouženou relaxací plnou něžných doteků.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Tereza Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Bára

Tantra je pro mě především cestou k lásce. Lásce k sobě, druhým i lásce k životu samotnému. Tantrická masáž je silným rituálem, ve kterém vám mohu skrze dotek předat toto vnímání krásy a božství ve vás samotných. Povedu vás k uvolnění, očištění a znovuoživení vašeho těla, kterým započneme cestu k navázání hlubokého a láskyplného kontaktu s vaší duší. Tantrická masáž tak bude nejen relaxací, ale i tou nejpříjemnější terapií, kterou jste kdy zažili.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Bára Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Tamara

Miluji něžné, hluboké i smyslné doteky a péče o druhé je mou druhou přirozeností. Tantrická masáž je pro mne rituálem, při kterém mohu dělat to, co dělám nejraději, dotýkat se a přinášet tak druhým nezapomenutelné zážitky. Spokojený klient, který se rád vrací je pro mě tou největší odměnou. Ráda budu vaší průvodkyní při objevování vlastního těla, intimity i nečekaných a dosud nepoznaných prožitků.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Tamara Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGA1CZC2

Mona

Žen jako ona nechodí po světě mnoho. Má v sobě něhu, která konejší i nespoutanost ohně, který vábí. Nechte se strhnout a unést. Dejte si schůzku s osudem a podívejte se do očí bohyně. Uvítá vás vřelým úsměvem, kvůli kterému už nikdy nebude chtít opustit její blízkost. Svěřte se do jejích hřejivých, laskavých rukou a prožijte cestu do nejskrytějších koutů svého těla i duše.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Mona Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Lijana

Tantrická masáž je pro mě opravdový rituál uctění lidského těla i lidské bytosti jako takové. V průběhu masáže se snažím probudit v přijímajícím pocit vlastní důležitosti a krásy, ne z hlediska ega, ale z pohledu bezpodmínečné lásky a individuality, která vychází z našeho nitra a často je skrytá za maskami našeho běžného vystupování. Tantrická masáž je pokaždé nová a dobrodružná cesta objevování svého těla pomocí něžných doteků a rozproudění energie, která čeká na to, být probuzena.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Lijana Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2SKC2CZC2

Sabina

V každém z nás je někde uvnitř krásno, které se při rituálu tantrické masáže stává dominantou osobnosti. Při masáži vzniká velká otevřenost a napojení dávajícího na přijímajícího, která napomáhá k hlubokému prožitku a transformační zkušenosti obou zúčastněných. Tato zkušenost není jednostranná a nikdy není stejná. Je mi ctí a radostí být součástí rituálu sebeobjevování jiné lidské bytosti, které skrze tantrické umění a dotek mohu pomoci odhodit všechny masky a role, kterými je v běžném životě spoutána. Tantra je pro mě cesta ke svobodě a harmonii. Pro tohle vše dělám tantrické masáže s láskou a soustředěností na onen výjimečný okamžik.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Sabina Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Kristýna

Tantra je cesta, život a setkání zároveň. Nedá se popsat slovy, musí se prožívat a žít. Tantrická masáž mi ukazuje jak být tady a teď, vypnout mysl a užívat si přítomný okamžik. Pokud člověk dokáže odložit své starosti, uvolnit se a cítit radost už jen z toho, že je, je to pro mě skutečné štěstí. Pokud chcete dotyk, který nejen rozproudí vaši sexuální energii, ale zároveň vyléčí na duši, bude mi potěšením být vaší průvodkyní.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , ,

Tantra masérka Kristýna Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Esmée

Tantrická masáž je jako procházka nočním lesem: tajemná, děsivá, obrovsky vzrušující a zároveň romantická i uklidňující. Vaše smysly se zbystří, naladíte se na rytmus jiného světa a vše, co znáte, se tam jeví trochu jinak. A pak před vámi ve stínu mezi stromy stojí zvíře a kouká se vám přímo do duše. Chcete utéct a zároveň chcete jít blíž. Vydáte-li se se mnou do čarovného lesa, budu vaší průvodkyní. Vezmu vás na neznámé stezky plné dobrodružství a podaří-li se nám na chvíli ztratit, pomohu vám se zase najít.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Esmée Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Andrea

Andrea je neobyčejně charismatická, inteligentní, osobitá a inspirativní mladá žena s milým smyslem pro humor, jiskrnou povahou a uměleckou duší. Umí naslouchat, pochopit, rozveselit i zaujmout. Tantrické masáže s ní jsou plné něhy, vášně, hlubokého prožitku i vzájemné blízkosti.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Masérka Andrea Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC1

Innes

S láskou a radostí Vás citlivě navedu do Vašeho nitra, kde naleznete ten nejkrásnější poklad, jaký máte - sebe. Bude to největší setkání Vašeho života. V tu chvíli se Váš život stane skutečně Vaším a budete si ho moci začít sami tvořit dle vlastních představ. Existuje mnoho cest jak se navrátit zpět k sobě a ke svobodě. Tantra je jednou z nich, půjdeme jí spolu? Povedu Vás krok za krokem. Až najednou zjistíte, že můžete jít sami, strach bude pryč. Vaše duše světlem a tělo chrámem.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Innes Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Denny

Denny je něžná a citlivá žena, která však umí být i divoká, vášnivá a hravá. Ráda cestuje a poznává nové kultury. Miluje herectví a světla reflektorů. Snadno se umí vcítit do druhých a získat si jejich důvěru. Tantrické masáže s ní jsou plné něžných doteků, smyslnosti, hravosti i vzájemné blízkosti.

Specializace: tantrické masáže pro muže i ženy: , , , , , , ,

Masérka Denny Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Ivana

Tantra je pro mě především cestou lásky, přijetí a hlubokého poznání sebe i druhých. Tantrická masáž je mi blízká, protože přináší nejen pocity vzrušení a extáze, ale i hluboký pocit lásky k sobě samotnému. To vše doplněno o pocit silně proudící energie a hlubokého uvolnění všech svalů i zbytečných myšlenek. Tantra je ve své podstatě cestou přijetí života, vlastního těla i sexuality ve všech jejích podobách a aspektech. Dovolte mi být vaší průvodkyní na této vzrušující a uvolňující cestě.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Ivana Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGA1CZC2

Míša

Tantra je cestou energie, lásky, doteku i hlubokého lidského kontaktu. Tantra je slovy nepopsatelná. Tantra se prožívá a žije. Změní Vám způsob myšlení, vnímání i cítění, zbaví vás bolesti a to nejen té fyzické, ale zahlazuje také jizvy na duši. S každou masáží se ponořujete hlouběji a hlouběji do svého nitra a jemně překračujete dosavadní hranice své zkušenosti. Druhý den se cítíte vitálnější, šťastnější a motivovanější. Každá masáž je tak novou, dobrodružnou cestou plnou překvapení, na které Vám budu ráda vaší průvodkyní.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Míša U. Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Ema

V tantrické masáži společně vytvoříme prostor, ve kterém se můžete zcela uvolnit a být sami sebou i se sebou, odložit masky i starosti všedního života a užívat si péči a vědomý, láskyplný dotek. Svěříte-li mi svou důvěru a oddáte se mé péči, pak během jedné tantrické masáže prožijete ve svém těle hloubku i sílu propojení všech živlů. Rozproudím ve vás oheň, který oživí a očistí celé vaše tělo, aby jej můj dech jako něžné pohlazení větru rozfoukal i do těch nejtajnějších míst na vašem těle. Rytmus masáže vás jako voda ponese na vlnách vzrušení a relaxace, zatímco pevnost mého doteku vás propojí se zemskou stabilitou a jistotou.

Specializace: tantrické masáže pro muže i ženy: , , , , , , , , ,

Tantra masérka Ema Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Marie

Tantrická masáž je pro mě možností podělit se s druhými o krásu jednoty těla a duše, jež vnímám. Stávat se průvodcem na cestě k nepoznanému a hlubokému. Je to čisté štěstí z obdarování a sdílení. Ať už toužíte po prožitku naprosté relaxace a klidu, nebo chcete probudit své spící energetické dráhy a prožít extatickou radost, tantrická masáž otevírá dveře ke všem těmto prožitkům. Bude mi ctí být vaší průvodkyní.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Marie Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB1CZC2

Kateřina

Tantra je pro mě nádherná, živelná, extatická energie, která nás vede do našich hlubin a otevírá v nás dveře, bránu k naší opravdové podstatě, k lásce, která se skrývá uvnitř nás. Rozpouští naše bolesti, pohladí na těle i na duši a otevírá cestu k hlubokému, láskou naplněnému bytí. Tantra mi pomáhá poznávat a cítit to, kdo skutečně jsem a plynout v proudu řeky Života. S vaším dovolením vás doprovodím na vaší cestě poznání.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , ,

Tantra masérka Kateřina Tantra masáže Praha s.r.o.

SPAC1CZC2ENGB1

Taťána

Tantrická masáž je pro mne uměním přítomného okamžiku. Je spojením pohybu, plynutí, meditace a společného bytí. Mohu při ní využít svou kreativitu, něhu i smyslnou ženskost. Baví mne hrát si a probouzet v druhých vzrušení i něhu. Mám ráda také okamžiky po masáži, kdy vidím proměnu oproti člověku, který ke mně na masáž přišel.

Specializace: , , , , ,

Tantra masérka Taťána Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB1CZC2

Liduška

Tantrická masáž mi dává možnost vstoupit do prostoru, kde jsem druhému člověku velmi blízko a setrvat s ním v tichu, kde mohu naslouchat jeho duši, vnímat jeho potřeby, vést, učit i s úctou objevovat. Tantrická masáž umožňuje se na chvíli zastavit, zasnít být v jednu chvíli na jednom místě, sám sebou, bez společenské masky a všedních starostí. Láskyplný a vnímavý dotek je součástí procesu rozvoje sexuality i vlastního léčení. Ráda budu vaší citlivou a zvědavou průvodkyní.

Specializace: tantrické masáže pro muže i ženy: , , , , , , , , ,

Tantra masérka Liduška Tantra masáže Praha s.r.o.

CZC2

Martina

Tantra mě naučila, že nejzajímavější cesty začínají hlubokým nádechem a že vědomý dotek je nepřirozenějším způsobem komunikace. Tantrickou masáž chápu jako léčení duše, chvíli zastavení, v níž existujeme teď a tady, můžeme poznávat své nejniternější potřeby, prožívat hravost, potěšení a radost. Chvíli, kdy můžeme být sami sebou, tak jak právě potřebujeme. Právě tento pocit “bytí v přítomnosti” je tím, čím mě tantra neustále přitahuje.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Martina Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Tereza

Tantra je pro mne posvátným rituálem setkání meditace a lásky. Je to přijetí vlastní tvůrčí podstaty, která dřímá v každém z nás. Je to způsob objevení, hýčkání a přijetí vlastní přirozenosti beze strachu a studu. Tantra je pro mne způsobem života, umožňující vnímat přítomný okamžik v jeho plnosti, i cestou růstu a transformace skrze nahlížení pravé podstaty sebe sama.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Tereza Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1SKC2CZC2

Lucie

Tantra je pro mne především životní filosofií, harmonickým spojením mužského a ženského principu i cestou k nirváně. U každého člověka převažuje některá polarita energií, ale k úplnosti a spokojenosti potřebujeme nalézt rovnováhu. Tantru vnímám jako cestu k vyváženosti a větší celistvosti, kterou následně prožíváme jako jednotu. Tantrická masáž je cestou k této jednotě, skrze tělo, vychutnávající pocity uvolnění a extáze a skrze mysl, zažívající chvíle nirvány a utišení. V božském momentu energetického propojení těla a duše se vracíme k přirozené harmonii a naší opravdové podstatě. Vědomí lásky a jednoty nás činí odolnější vůči stresu a umožňuje nám zachovat si příjemné pocity i dlouho po skončení tantrické masáže. Mým velkým přáním je podílet se na objevování vašeho potenciálu a životní síly.

Specializace: , , , , , ,

Tantra masérka Lucie Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB1CZC2

Luna

Prostupuje mnou zvědavost: na interakci s přírodou, na vás, na naší sexualitu. Tantra mi otevřela dveře do světa zvnitřnělého vnímání a citlivosti. Pojďme zaplnit prostor uctíváním našich duší, těl a myslí. Je mi ctí být vám oporou při cestě, kde společně prohloubíme prožitek a zvýšíme náš energetický potenciál.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Luna Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Lucie

U tantry mě překvapila její komplexnost, hloubka, síla a zároveň jemnost. Fascinuje mě její okamžitý léčivý dopad na tělo i na duši. V rituálu tantrické masáže se dostáváme blíže k sobě samým, poznáváme nepoznané a učíme se porozumět vlastnímu já. Tantra nám dává nekonečný prostor pro učení, odpočinek, meditaci i růst. Síla tantry se však může plně projevit, jen když se jí věnujete s otevřeným srdcem i duší. Ráda se stanu vaší průvodkyní na cestě k hlubším prožitkům, lepším vztahům, zdraví či více naplňující práci.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , ,

Tantra masérka Lucie Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Lilli

Za zvuku bubnů, za bouře a větru, za chvění motýlích křídel, na sklonku starého světa a při zrodu nového. Nespoutaná kněžka se vrátila do svého chrámu, aby vám pomohla najít vaše pravé já. Nikdy na tento svět nepatřila, a přesto je všude doma. Její síla vás ohromí stejně jako její jemnost. Tuhle ženu jste hledali celý svůj život, to víte od prvního momentu. Jste připraveni setkat se se ženou, která se dotkne i vaší duše?

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Lilli Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Daniela

Svůj volný čas trávím ráda v přírodě, obklopena klidnými zvuky lesa po letních bouřkách, kdy je vzduch plný energie a voní deštěm. Stejnou radost mi ovšem udělají i procházky po městě a objevování jeho dávné historie, která dýchá z každé položené cihly. Miluji tajuplné příběhy, mýty a legendy. Hodně si zakládám také na pohybu. Kromě tance, kterému se dokážu plně odevzdat, mě můžete potkat také v horách, kde lezu po skalách.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Daniela Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Hana

Tantrická masáž je překrásný smyslný rituál uctění těla v celé jeho kráse a přirozenosti. Vychází ze srdce a odehrává se mezi dvěma lidmi, kteří touží prožít něco nezapomenutelného. Tantrická masáž pro mě však znamená především svobodu. Osvobození těla a mysli za pomoci nádherné hudby, vonných svíček a smyslných doteků, které nás vedou k nám samotným, daleko od uspěchaného vnějšího světa. Ke každému člověku přistupuji s respektem a láskou. Umožním vám poznat se v té nejpřirozenější dokonalosti a odhodit všechny zábrany, které vám brání v přirozeném toku energie. Díky mým dotekům i výměně našich energií prožijete nezapomenutelné chvíle odpočinku i vnitřního naplnění, které přetrvá ještě dlouho po skončení samotné tantrické masáže. Bude mi ctí být vaší průvodkyní na této cestě.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , , ,

Tantra masérka Hanah Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1SKC2

Katka

Tantrická masáž je pro mě způsob, jak pomáhat lidem milovat sami sebe, cítit se dobře ve svém těle, léčit stará zranění i procítit sílu vlastní sexuální energie. Budu vás hýčkat a povedu vás cestou uvolnění těla i mysli, na které navíc více poznáte a pochopíte sami sebe. Během rituálu tantrické masáže vám pomohu zbavit se stresu a rozmazlím vás tak, že nebudete chtít odejít.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , ,

Tantra masérka Katka Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Bea

Díky tantrickému umění se učím vědomě dýchat, žít i milovat. S láskou a úctou přijímat i dávat a následovat svou intuici. Tantrická masáž rozproudí vaši životní energii, prozkoumáte v ní své potřeby a poskytne vám nové vhledy osvobozené od omezení, která svazují vaši schopnost prožívat potěšení. To vše v přítomném doteku, důvěře a porozumění. Společně uvolníme Vaše tělo, mysl i ducha a propojíme je v jednotu, ve které naleznete přirozenou rovnováhu. Ráda Vás provedu rituálem plným inspirace na cestě k blaženému a spokojenému životu. Těším se na společné setkání a energetický tanec našich duší.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Bea Tantra masáže Praha s.r.o.

ITB2ENGB1CZC2

Alicia

Tantrická masáž je pro mne setkáním plným blízkosti, emocí, doteků i sdílené energie. Je to prostor, ve kterém se můžeme potkat takoví, jací jsme. Tato kouzelná masáž jde daleko za hranice fyzického doteku a kromě samotné relaxace a odpočinku vám přinese tolik potřebnou životní energii, která přetrvá ještě dlouho po skončení samotné masáže. Nechte mne být vaší průvodkyní a vzít vás na cestu, na kterou nezapomenete.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , , ,

Tantra masáže Praha s.r.o.

DEB2RUC2ENGC1CZB1

Katka

Díky práci hudebnice jsem poznala mnoho cest jak poznat sama sebe, vnímat přítomný okamžik i jak projevit své skutečné, opravdové a divoké já. Čím více poznávám tantru, tím více chápu, že tato cesta je jednou z nejrychlejších, protože jde přes dotyk, který je naprosto skutečný, tady a teď, a jeho prožitku se nedá vyhnout ani tisíci slovy, které obvykle, naprosto zbytečně, v komunikaci používáme. Na tantrických masážích se mi nejvíc líbí a zároveň mě stále fascinuje to, jak se člověk dostává hluboko ke své podstatě. Kromě chvíle odpočinku a psychického i fyzického uvolnění je tantrická masáž také krásný a láskyplný způsob rozvíjení sama sebe a já jsem ráda, že mohu být její součástí.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , ,

Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Andrea

Tantrická masáž je pro mne fascinujícím rituálem plným něžných a smyslných doteků, během něhož se skrze tělo jemně a vnímavě dostáváme až k lidské duši. Za základ tantrické masáže považuji pokoru a bezmeznou úctu k lidskému tělu, ale i úctu k výjimečnosti každé lidské bytosti jako takové. Tantrická masáž je nezapomenutelný rituál, který představuje nezměrné uvolnění, osvěžení i potěšení prostřednictvím důmyslných jemných i energizujících doteků. Oslavující péče, pocit bezpečí a sounáležitosti během celé masáže Vám umožní poznat hlouběji sám sebe skrz nový rozměr fyzického i duševního prožitku, ale také oprostit se od jakkoliv stresujících či svazujících pocitů. Bude mi ctí stát se Vaší průvodkyní na cestě nového poznání a uctění Vaší jedinečnosti.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , , , , , , ,

Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Ester

Ester vás zaujme svou jemnou krásou i vnitřním klidem, který z ní dělá milou a citlivou společnici, která umí nejen naslouchat, ale i porozumět všemu, co s ní budete mít chuť sdílet. Její masáže jsou dokonalým spojením něhy, vášně i tantrické práce s dechem a energií. Tantrická masáž s ní je zážitkem, který vám otevře cestu k netušeným hloubkám vaší osobnosti a zanechá ve vás pocity, které budou přetrvávat ještě dlouho po skončení samotné masáže.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , ,

Ester Tantra masáže Praha s.r.o.

CZC2

Petra

Tantra masáž je pro mě hlubokým uctěním a oslavou těla jako takového i jedinečnou možností komunikovat. Je to komunikace na hluboké, symbolické úrovni, kdy lze v jednom okamžiku, v jediném dotyku, předat obrovskou škálu citů a poselství, které se dotýká celého člověka, jeho těla, mysli i duše. V každém člověku vidím jedinečnou bytost, odstín síly, která je podstatou všeho, co nás obklopuje i tvoří.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Petra Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC2CZC2

Kristýna

Tantra pro mě znamená krásnou cestu k lepšímu propojení a souhře tělesné i duševní stránky člověka. Je pro mě způsobem, jak se lépe poznat a "spřátelit se" se sebou samým a celým Vesmírem. A to je cesta nejen k lepšímu zdraví těla, mysli, ale i světa okolo nás. Dnešní doba po nás chce výsledky, výkon, úspěch, abychom byli ve střehu, abychom dokonale vypadali,...prostě "dávej a dávej". Stále slyšíme, že nejsme dost dobří, neodpovídáme - zrovna módnímu - ideálu. Většinou neznáme bezpodmínečnou lásku a i své vlastní tělo neumíme milovat a ctít. A jsme z toho pak nemocní, máme negativní pocit ze světa i ze sebe. Při tantrické masáži máte naopak možnost jen přijímat, prožít něžnou péči druhého člověka a dokonalé uvolnění mysli bez požadavků a soudů, "tady a teď" být skutečně v kontaktu se svým tělem. Umožní vám poznat krásu, úžasnou dokonalost a schopnosti vás jako celistvé bytosti. Stanu se průvodcem chrámem vašeho těla a díky mým dotykům spolu rozsvítíme světlo a vlijeme životní sílu i do míst, která jste opomíjeli nebo ještě nikdy nenavštívili. Tou úžasnou silou něhy a pohlazení třeba i opravíme trhliny ve zdech, kudy vám uniká vzácná energie.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Kristýna Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Tereza

Můj život je plný umění. Již několik let se plně se věnuji malbě, grafice a hudbě, které mne přes profesionální spolupráci přivedly až k umění tantrické masáže. Vždy pro mne bylo přirozené dávat, dotýkat se a léčit, ale až masérské umění dalo mým intuitivním schopnostem opravdový tvar. Tantrická masáž je uměním vědomého doteku, při kterém se snažím navázat kontakt s každým jednotlivým člověkem a pomáhám mu oprostit se od všech starostí, které brání jeho přirozené energii jen tak volně plynout. Když se tělo uvolní a mysl otevře, je to jako tanec na překrásnou vnitřní hudbu, kterou necháme společně zaznít.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , ,

Tantra masáže Praha s.r.o.

RUB2ENGB2CZC2

Lucie Š.

Tantrická masáž je pro mě smyslnou osvobozující hrou beze slov, intimní rituál oslavující tělo, duši i mysl, do kterého mohu naplno vložit své zkušenosti, kreativitu, něhu i smyslnost, kterou okořením energií svého mládí. To vše vytváří koktejl, jehož prostřednictvím vám způsobím nezapomenutelný a vzrušující zážitek. Tantrická masáž je pro mě nejen výzvou, jak druhého uvolnit co nejpřirozenějším a nejpříjemnějším způsobem, ale i cesta k objevování nových možností bez hranic.

Specializace: , , ,

Tantra masérka Lucie Š. Tantra masáže Praha s.r.o.

Pavlína

Tantra je Boží požehnání, které vstoupí do chrámu tak, že roztříští všechna skla v oknech. Tantra je slovy nepopsatelná. Tantra se prožívá a žije. Mám ráda život, svět, cesty duše i jejich smyslná setkání. Tantrické masáže dělám, protože tantra je cesta, život a setkání zároveň.

Specializace: , , , , , ,

Tantra masérka Pavlína Tantra masáže Praha s.r.o.

Katka

Tantrická masáž je pro mě místem spojení dvou duší, kdy jedna uctí druhou nádherným a smyslným rituálem, při kterém se společně navrátíme zpět k harmonii - tělesné, i duševní. Svět je pro mě dokonalým místem k životu - našla jsem svůj Ráj a Vám chci umožnit to samé. Spolu prožijeme mystickou podstatu prožitku dokonalosti a rovnováhy. Budu Vaším průvodcem na této cestě, ani na malou chvíli Vás neopustím. Společně budeme plynout v bezčasovosti.

Specializace: tantrické masáže pro muže i ženy: , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Katka Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Lea

Tantra dává možnost přistoupit ke druhému člověku beze slov, ve velké intimitě a opravdovosti. Otevírá zvláštní prostor, ve kterém spolu stojí dva lidé, jako by spolu stáli uprostřed vesmíru, kolem nich jsou hvězdokupy, mlhoviny, barevné galaxie. Člověk se odevzdává a nechává se kolébat v hlubokém proudu mystéria. Dotek rozjasňuje. Dotek krystalizuje. Dotek otevírá život.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , ,

Tantra masérka Lea Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Světlana

Tantrická masáž je pro mě cestou opravdové ženy, která miluje a plně přijímá sama sebe, má úctu ke svému tělu a duši, přijímá ostatní takové, jací jsou, protože má oči, jimiž vidí božskou jiskru v každé stvořené bytosti. Tantra je pro mě také cestou k poznání. S její pomocí se vracím ke své přirozenosti, otvírám se a s obdivem se dívám na vás i svět okolo mě.

Specializace: tantrické masáže pro muže i ženy: , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Světlana Tantra masáže Praha s.r.o.

RUC2ENGB2CZC2

Bára

Mou vizí je sdílet radost. Radost ze života, z jedinečného okamžiku, z uvolnění… Tantra je pro mě osobní cestou i posláním. Objevila jsem v sobě schopnost potěšit druhé, tantrická masáž představuje tvůrčí způsob, jak tuto schopnost nepromarnit. Při masáži proplouvá skrz mé dlaně a náruč zářivá uzdravující energie. Účinky tantrické masáže mě fascinují. Díky tantře jsem šťastná a dosahuji vnitřního naplnění.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , ,

Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Týna

Tantra je pro mne jednou z cest poznání sebe sama, která přináší možnost rozšířeného vnímání běžné reality. Díky ní jsem nalezla jazyk, kterým mohu popsat to, pro co jsem dřív neměla slova. Je pro mne vědomou cestou k člověku i sama k sobě. Tantrická masáž pro mne snoubí možnost hluboké relaxace s prostorem pro objevování sebe sama. Tantrická masáž poskytuje možnost se v této uspěchané době na chvíli zastavit a udělat něco neobvyklého – po celou dobu se soustředit jen sám na sebe.

Specializace: tantrické masáže pro muže i ženy: , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Kristýna B. Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Jana

Jana studovala filmovou školu ve Zlíně, odkud si odnesla nejen cenné umělecké zkušennosti, ale především lásku k umění a kráse. Než přišla do našeho centra, pracovala jako masérka, učitelka tance a kreativní návrhářka oděvů a uměleckých předmětů. Absolvovala školu shiatsu.

Specializace: , , ,

Tantra masérka Jana Tantra masáže Praha s.r.o.

Helena

Lidský dotek je pro ní způsob komunikace, kterým vyjadřuje úctu k druhému člověku a obdiv nad krásou lidského těla. Něhou ukrytou v tantrické masáži vypráví tomu druhému o své lásce ke světu, kterého jsou oba součástí.

Specializace: , , ,

Tantra masérka Helena Tantra masáže Praha s.r.o.

Helena

"Dotek je pro mě svět ticha, posvátný prostor bez omezení, kde se nedá manipulovat slovy. Pro toho, kdo to jednou okusil, je radostí provázet ostatní na této cestě objevování a uctění vlastního těla. Je úplně jedno, jak jsme narostli, malí, velcí, tlustí či tencí, zda jsme staří či mladí. Jsme to MY a každý náš tvar, záhyb či velikost má svůj jasný nezaměnitelný smysl. Přesně takoví chceme být přijímáni. Tantra masáž vnímám především jako dotekový rituál, probuzení citlivosti a smyslnosti, rozumem nevysvětlitelný blahodárný koktejl energie, živosti a lidského sblížení."

Specializace: , , , , ,

Tantra masérka Helena Tantra masáže Praha s.r.o.

Dáša

"Tantrická masáž je pro mě smyslný rituál k uctívání těla. Oslavuje jeho smysly a prožitky skrze potěšení. Umožňuje cestu do vlastního středu a tím vzájemnou harmonii mezi tělem a duchem. Během tantrické masáže se probouzející sexuální energie postupně rozvádí po celém těle, od prstů na nohou, po kořínky vlasů. Prožívání může být různé, od jemných vlnek na klidném jezeře, po vzrušující a divoké vlny na moři slasti. Bude mi ctí Vás provázet touto nezapomenutelnou cestou."

Specializace: , , , , , , ,

Tantra masérka Dáša Tantra masáže Praha s.r.o.

Lucie

"Skrze tantrickou masáž davám druhému člověku svou blízkost a vřelost. Slast která oplývá vzrušující erotikou i něhou zároveň. Tantra masáže mě přitahují svými možnostmi působit nejen na povrchu těla, ale i v lidském nitru. Ráda se nechávám znova překvapovat a fascinovat každým novým, krásným setkáním. Přijďte okusit mou něhu na vlastní kůži."

Specializace: , , , ,

Tantra masérka Lucie Tantra masáže Praha s.r.o.

Dušan a Helena

"Tantrická masáž páru je smyslným rituálem plným pochopení a vzájemnosti. Jsme tichými průvodci pocitů vašeho těla, jejichž energie patří Vám. Darujete si tím nejen možnost prožívání svobody v přítomnosti partnera, což je velkým obohacením každého vztahu, ale i možnou inspiraci pro Váš další partnerský život, kde by neměla chybět tolerance, hravost a radost. Partnerská tantrická masáž může být oslavou dlouholetého zralého vztahu, právě tak jako vzrušivým objevováním ve vztahu nabitém vzájemnou přitažlivostí. Jakým způsobem bude masáž probíhat, rozhodujete právě vy a vaše hranice. Vždy přináší nové okamžiky, nezatížené očekáváním a omezením. I pro nás je tento rituál krásným zážitkem, blízkým našim propojeným srdcím a pohledu na tantru a život vůbec."

Specializace: , , ,

Tantra maséři Dušan a Helena Tantra masáže Praha s.r.o.

Jana

(Specialistka na ženy)
Tantra je pro mě cestou k podstatě člověka. Je filosofií i uměním, kde jde o dokonalé porozumění s druhou bytostí. Sdílení energie a otevření nových bran poznání sebe samého je hluboký zážitek, podobný prvnímu lidskému doteku. Přináší radost, potěšení a přichází ve vzájemné důvěře a respektu. Proč tantrická masáž? Nalezla jsem v ní krásu těla, duše a nekonečné možnosti setkávání a objevování. Ráda Vás provedu všemi zákoutími vašich smyslů a otevřu Vám novou cestu k sobě, i ke světu okolo vás.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Jana Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2SKC1CZC2

Ondra

Není obvyklé potkat muže, který by byl pevný a přitom plný respektu a úcty. Možná je to jeho duše poutníka, která ve své svobodě probouzí svobodu druhých. Pokud toužíte být hýčkaná a poznat sama sebe, dovolte mu, aby vás vedl. Cesty s ním jsou něžné i divoké, plné posvátné úcty. Nechte se unést a pusťte se po proudu, i když nevíte, co vás čeká. Divoké peřeje, jemné houpání, nebo něco úplně nového…

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , ,

Tantra masér Ondra Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Martin

Tantrickou masáž vnímám jako prostor, ve kterém může žena postupně a nenásilně odložit všechny role vnějšího světa a prožít hluboké a intimní setkání se sebou samou v proudu přítomného okamžiku. Skrze tělesný dotek a láskyplnou podporu se dotknout svého pravého Já a jeho bytí v něm. Při tantrické masáži má žena možnost prozkoumat a zažít prostor vnitřního klidu i přijetí sebe samé. Tantrická masáž nabízí mnohé poklady a je jen na nás samotných, do jaké hloubky se v její bezedné pokladnici dovolíme ponořit. Rád budu vaším průvodcem na cestě k sobě i tím, kdo vám poskytne tolik potřebnou péči a uvolnění.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , , , , , ,

Tantra masér Martin Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Alice

K Tantře přistupuju stejně jako k životu. Otevřeně, bez očekávání a s důvěrou. Důvěrou v tisíciletou zkušenost starých civilizací, sílu duchovních rituálů, moudrost mých učitelů, mne a mých schopností i vzácnost každého setkání. Jednoduše s důvěrou ve správné plynutí věcí. Vážím si jedinečné vnímavosti našich těl a důvěřuji rituálu a tradici tantrické masáže. Právě v propojení těla a mysli vidím cestu k autentickému a smyslnému prožívání života. Pojďme spolu zkusit, kam vás chce vaše duše a tělo zavést. Možná nás čeká cesta do středu našich srdcí, do vašeho útlého dětství, nebo ještě před něj, možná mezi hvězdy…

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , ,

Tantra masáže Praha s.r.o.

DEA1RUB2ENGC1CZC2

Tomáš

Zvědavost, hravost a čistota. To jsou tři důležité klady setkání s tímto mužem. Svou vášeň a oddanost vkládá do hledání vašeho nitra, povznášení vašeho potenciálu a vnitřní síly. Je to empatický muž, který sám viděl v životě mnohé a vybral si cestu posvátné tantry. Někdo sny sní, někdo je žije, někdo je předává. Nechte se pozvat do svého snu a možná budete překvapeni sami sebou. Vykročte na cestu, která nemá konce...

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , , , , ,

Tantra masér Tomáš Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB1CZC2

Karolína

Abychom mohli dávat z celého srdce a být druhým průvodcem na cestě poznávání vlastního těla, musíme nejprve sami projít hlubokou proměnou. Musíme se naučit přijmout sami sebe a radovat se ze své přirozenosti. Rozhodnutí věnovat se umění tantrické masáže pro mě bylo vyústěním mé osobní cesty, která mne přivedla až do tantrického chrámu, kde mohu skrze doteky dávat druhým radost, potěšení, péči, lásku i uvolnění od všech starostí. Tantra mi zároveň dává pocit vlastního naplnění, radosti a klidu, oživuje mne a pomáhá mi být vnímavější a uvolněnější. Tantra je uměním meditace i uměním vědomého života. Tantrická masáž je pro mne především energizující a oživující rituál, který však zároveň nabízí hluboké zklidnění a relaxaci. Chcete-li mě poznat, dovolte mi se vás dotknout. Skrze dotek vám řeknu mnohem víc, než bych dokázala slovy.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , ,

Karolína Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Matthew

Tantrická masáž je pro mě spirituální cestou plnou hlubokého doteku, živoucí energie i sebepoznání. Být průvodcem na této jedinečné pouti se stalo mým posláním, které mě naplňuje a dodává mi sílu. Baví mě objevovat skryté a neznámé a uctívat krásu a sílu, kterou v sobě ženy mají a která mě nepřestává fascinovat. Uctívání ženské energie, jako energie životodárného počátku je bohužel již skoro zapomenuto, pomohu vám proto znovu zažehnout plamen a ukážu vám, že nic v tomto úžasném světě není nemožné.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , ,

Tantra masér Matthew Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Viktorie

Tantrická masáž mi dává možnost doopravdy potkat jeden druhého. Napřed u šálku dobrého čaje, poté hlouběji: v doteku, obětí, pohlazení i vzrušení. V oboustranné otevřenosti i upřímnosti sdíleného okamžiku. Líbí se mi, že tantrická masáž působí nejen na zdraví člověka, ale dokáže rozhýbat i ztuhlé vnitřní mechanizmy a potěšit i srdce.

Specializace: tantrické masáže pro muže i ženy: , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Viktorie Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2SKC2CZC2

Markéta

Tantra mě učí vnímat sebe i okolní svět jinak. Je pro mě ideální kombinací spirituality, mystiky, vyjádření úcty k tělu, hlubokého souznění a čiré radosti z vlastní sexuality. Mou přirozeností je pečovat o druhé, tantra se mi tedy stala více než smysluplnou a inspirativní prací. Je to směr, který mě baví objevovat, poznávat i integrovat do mého vlastního života. Tantrická masáž mi dává možnost být užitečná a pomoci druhým cítit se dobře. Miluji dotýkat se, tantra masáž vnímám jako nádherné a oboustranně obohacující setkání dvou lidí.

Specializace: , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Markéta Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Míra

Míra je neobyčejně charismatický muž. Uchvátí vás od prvního okamžiku svým vystupováním, otevřeností a bezprostředností. Jeho nadšení je nakažlivé. Když se s ním vydáte na cestu, nemusíte se ničeho obávat. Je až neuvěřitelné, že dokáže dát jistotu, oporu i sílu a přitom nechat prostor vám a vašim potřebám. V kažkém setkání vidí jedinečnost a neopakovatelný moment. V každém příběhu jeho hloubku. Do každého doteku dává celý svět.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , ,

Tantra masér Míra Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Jakub

Rituální tantra masáž je neopakovatelným uctěním lidské bytosti. V průběhu setkání mizí povinnosti a stereotypy každodenního života a do popředí vystupuje vnitřní krása člověka. Tantra masáž má mnoho tváří, stejně jako žena samotná. Umí být hravá a radostná, strhující a vášnivá ale i hluboce relaxační a spirituální. Je mi ctí pomoci otevřít dveře k Vám samým a sdílet unikátní okamžik probuzení těla a osvobození ducha.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , ,

Jakub Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Petr

Už samotné slovo Tantra ve mě evokuje něco tajemného. Něco, co je nanejvýš intimní, smyslné a léčivé. Je to setkání. Setkání dvou otevřených duší, připravených zažít a poodhalit něco hlubšího v sobě. Je to výzva a chuť zažít hýčkání a laskání našeho Božského těla. Otevření se síle v nás a ochutnání slasti a radosti z bytí, která pozvolna vtéká do VŠECH buněk onoho úžasného Božího chrámu.

Specializace: tantra masáže pro gaye: , , , , , , ,

Tantra masér Petr Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2SKC1CZC2

Milan O.

Prostřednictvím tantrické masáže se můžeme alespoň na chvíli vyjmout z tohoto světa a vychutnávat okamžiky plné něžných a upřímných doteků na tele i na duši, které nás přivedou na cestu lásky, vzrušení i otevřenosti a které nám pomůžu poznat lépe svoje tělo a více ho milovat takové jaké je. Při masáži spojuji energii těla a energii duše do jednoho božského chrámu nekonečné lásky. Každá masáž je pro mne oslavou těla i duše a zároveň meditací, při které zažijete okamžiky opravdové vnitřní extáze.

Specializace: tantra masáže pro muže od muže: , , , , , , ,

Tantra masér Milan O. Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2SKC2

David

(Specialista na muže)
Tantrická masáž je pro mě úžasný, smyslný a hluboký rituál, ve kterém můžete odložit starosti všedního života a spolu s nimi i veškeré masky a společenské role. S každým člověkem při ní pracuji individuálně a bez předsudků. Není pro mě důležité, kým jste v běžném životě, ale to s čím přicházíte, co potřebujete a jak vám mohu pomoci cítit se lépe. Na tantrické masáži mne neustále udivuje, jak prostý vědomý dotek, dokáže v člověku vyvolat emoce a začne uvádět věci do pohybu. Každý člověk je originál, a tak i každá masáž je pro mne novým zážitkem, na který se vždy neskutečně těším.

Specializace: tantra masáže pro muže od muže: , , , , , , ,

Masér David Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Peter

(Specialista na muže)
Tantra mi ukázala smyslnost cesty životem v jeho jednotlivých etapách. Její schopnost harmonicky pracovat s lidskou energií a transformovat ji na úrovni celého těla, je pro mě magická. Vnímám ji jako spojení duše, těla a mysli. Léčivou cestu hluboko do svého nitra. Představuje naši celistvost, funkční energii nasátou vzrušením, blažeností a napojení na fyzické opojení. Je tancem života na vibracích touhy po rovnováze.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , , , , , , ,

Tantra masér Peter Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2SKC2

Pavel

Tantrická masáž je pro mne neobyčejným, vzrušujícím a tajemným rituálem. Člověk se při ní může osvobodit od každodenních starostí, uvolnit se a nechat se unášet někam dál. Může pocítit něco nového a těžko popsatelného slovy, zlepšit si svůj vlastní sexuální život a probudit v sobě skryté touhy. Za pomoci maséra či masérky shodit masku, a být opravdu tím, kým jsme, třeba jen na malou chvíli.

Specializace: , , , , ,

Tantra masér Pavel Tantra masáže Praha s.r.o.

Jirka

Tantrická masáž je pro mě dokonalým spojením relaxace a intenzivního bytí s vlastním já, které nás neustále vede a učí, i když se jej snažíme ignorovat. To co mě v životě naplňuje, je péče o druhé, která mi přináší opravdovou radost. Je to radost z dávání doteků, ale i z toho, když vidím ženu rozkvést a rozzářit se ve své vlastní energii, jako je tomu při každé dobré tantrické masáži. Je to moment zastavení v tomto hektickém světě, moment, kdy věci mají opravdový smysl, moment, kdy se možná dvě srdce a dvě duše na chvíli propojí a předají si něco, co pak obě inspiruje a živí.

Specializace: , , , , , ,

Tantra masér Jirka Tantra masáže Praha s.r.o.

Marek

Tantrická masáž je pro mě setkání. Na začátku většinou s cizí osobou, v průběhu s nádhernou ženou a na konci sám se sebou. Tantru vnímám v každém krásném okamžiku, jako jemná vlákna propojující všechny bytosti.Tantra je neviditelná pavučina mezi námi, to co máme společné. Díky ní se můžeme pravdivě vnímat. Naše tělo je součástí tohoto světa,každá jeho buňka zná své místo i poslání. Tělo je moudrost, kterou v průběhu tantrické masáže společně objevujeme. Stačí jen tiše naslouchat, co naše tělo právě vypráví. Při tantrické masáží jde především o odložení všeho co k nám nepatří, až zbudeme jenom my. V tu chvíli můžeme vnímat co doopravdy potřebujeme abychom byli šťastni.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , , , , , ,

Tantra masér Marek Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGA2CZC2

Andrej

Tantra je pro mne životní cestou, která je zároveň velmi rychlou cestu k sobě i k ostatním lidem. Rozšiřuje mi vnímání každého z nás jako jedinečné nádherné bytosti hodné obdivu a respektu. Specifický tantrický přístup k sexuální energii může otevřít zcela nové dimenze pro její vnímání. Otvírají se obrovské možnosti pro prohloubení a umocnění prožitku. Tantra má veliký vliv i na psychiku, kdy se pomocí tantrické masáže zlepšuje sebepřijetí přijímající ženy, která zároveň prožívá pocit osvobození a tím se otvírá i cesta k cítění bezpodmínečné lásky a to jak k sobě tak i k ostatním bytostem. Rád bych se s Vámi podělil o sdílení všeobjímající lásky, kterou v sobě cítím a kterou nabízím. Je pro mne samozřejmostí respektovat a citlivě reagovat na individuální rozpoložení každé z Vás a velmi mi záleží i na vaší důvěře a pocitu bezpečí. Jsem i připraven vyslechnout a upřímně odpovědět na jakoukoliv otázku kterou mi položíte.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , , , , , ,

Tantra masér Andrej Tantra masáže Praha s.r.o.

RUB2ENGB2SKC2CZC2

Marek

Při rituálu tantrické masáže se snažím vytvořit především bezpečný prostor, ve kterém může přijímající žena navázat autentický kontakt s vlastním tělem a všemi jeho potřebami. Prostor, ve kterém je místo pro cokoliv, co je pro klientku důležité. Při tantrické masáži pro mne neexistuje nic, co by se mělo nebo muselo. Každá žena, ač v různých rolích (partnerky, milenky, matky), je v první řadě ženou. Při empatické masáži si pak může dovolit pustit všechny tyto role a být jen ženou, tedy pustit to tvrdé, mužské a vnímat a radovat se z toho, co je pro ni přirozené a co jí naplňuje. Tantra pro mě symbolizuje uctivé a laskavé přijetí sebe i všeho okolo mne, je silným nástrojem pro utváření vědomého a autentického života.

Specializace:

Tantra masér Marek Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2SKB2CZC2

Ondra

Žena byla prvním náboženstvím člověka, jeho prvním božstvem byla bohyně-matka. Tato tradice si nezaslouží upadnout v zapomnění. V tantře je podstatné, aby se Žena našla sama v sobě, aby si uvědomila, že skutečně existuje, aby přenesla tuto představu na sebe a svět a aby ji začlenila do svého života. Každá bohyně je, nebo se chce stát skutečnou ženou, která se nebojí prozkoumat nejskrytější koutky své bytosti, aby objevila nejhlubší kořeny bytí. Představte si, že se necháváte hýčkat, energie Vámi prostupuje a jedinou Vaší starostí je vychutnat jí až do dna... Tantrická masáž právě toto umožňuje. Vy jste středem vesmíru. Vy, teď a tady. Starost, co bylo předtím, nebo co bude potom, spolu pošleme po řece zapomnění. Daleko...

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , , , , , ,

Tantra masér Ondra Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB1CZC2

Tomáš

Tantrická masáž je pro mne skutečnou oslavou života, krásy a smyslnosti ve všech jejích dimenzích. Je to jedinečný zážitek blízkosti, smyslnosti i čisté přirozené energie, kterou můžeme sdílet v prostorách krásného tantrického chrámu, jehož atmosféra i genius loci vám umožní vychutnat si každý můj dotek a oddat se plně přítomnému okamžiku. Rád budu vaším průvodcem, který vám pomůže porozumět vaší sexualitě i vašemu tělu a jeho potřebám. Pojďte se na chvíli zastavit, zapomenout na starosti a nechat se hýčkat od hlavy až k patě. Rád budu vaším průvodcem!

Specializace: tantra masáže pro gaye: , , , , , , , ,

Tantra masér Tomáš Tantra masáže Praha s.r.o.

RUC2DEB2ENGC2CZC2

Milan

"Tantra masáž vnímám především jako intimní lidské setkání a příležitost k sebepoznání a probouzení vnitřní energie, radosti a chuti do života, pro mě i klienta. Pomáhá, ať už se chcete uvolnit anebo načerpat novou sílu, protože dává obojí a uspokojuje naši potřebu dotyků, blízkosti a přijetí. Budu citlivým průvodcem při zkoumání vaší sexuality, probouzení smyslů a prožívání přítomného okamžiku."

Specializace: tantra masáže pro muže od muže: , , , , , , ,

Tantra masér Milan Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Ondra

Tantra masáže jsou pro mě způsob, jak se oprostit od všech společenských masek a rolí, propojit se se svým podvědomím, sám se sebou, a pocítit, co ve skutečnosti chci a potřebuji ke štěstí. Něco téměř nadpřirozeného a přitom úplně nejpřirozenějšího. Propojení se s tělem a zároveň světem okolo. Zapálení vnitřního ohně a touhy, která dokáže transformovat svět kolem nás.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , , , , ,

Tantra masér Ondra Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Milan

Tantra je pro mě jednou z transformačních technik, která probouzí pudovou sexuální energii a mění ji na vitální životní energii a následně na energii duchovní. A pokud se naučíme dát ji volný průchod, stává se zdrojem kreativity a uvolnění vlastního potenciálu. Při tantrické masáži je pro mě důležité zachování jejích základních principů, kdy masáž není jen fyzickým dotekem mezi dvěma lidmi, ale dotekem mezi dvěma srdci, komunikací beze slov, splynutím dvou lidí v tantrickém rituálu blízkosti a důvěry, kdy žena dostává prostor k objevování vlastní smyslnosti a sexuality.

Specializace: , , , , , , , ,

Masér Milan Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Dušan

"Každá žena je pro mě uctívanou bohyní. I žena -bohyně však může trpět fyzickým zraněním z minulosti, vnitřními zábranami v otevírání se okolí, bloky ve vztahu k mužům, partnerům či sobě samé nebo prostě vyčerpaností. Ctím odvahu těch, které se rozhodnou vyzkoušet masáž vedoucí k novému elánu do všedních dní, ale často i k zásadním změnám v přístupu k životu. Těch, které dají přednost léčivému doteku a holistické péči o své tělo před antidepresivy, protože žádná z jeho částí neexistuje odděleně a oheň ženy je skryt tam, kde se rodí vášeň, inspirace i život sám. Vstupní branou silného emocionálního prožitku může být ale i ušní boltec nebo jemná masáž dlaně. S pokorou uvítám každou ženu, která se v sobě pokusí překonat bariéry předsudků a pokusí se vkročit do nových rozměrů bytí, protože tantra je více než masáž. Uvítám i tu, která se zrovna cítí hezky ve svém těle a chce mu dopřát nové doteky a potěšení. Není pro mě nic smysluplnějšího, než rozdávat chuť do života nebo ho spolu s někým oslavit.

Při tantrické masáži využívám rovněž energie reiki, shambally, umění indické masáže hlavy, reflexní masáže plosky nohy nebo dynamické prvky klasické relaxační masáže."

Specializace: tantra masáže pro ženy: , , ,

Tantra masér Dušan Tantra masáže Praha s.r.o.

Čtyř a více-ruční tantra masáže pro gurmány

"Dokonalá harmonie a souhra masérek během čtyř a víceruční tantra masáže vám umožní plně se ponořit do prožávání slasti přítomného okamžiku. Zapomenete na vše okolo a budete vnímat jen jejich doteky. Víceruční tantra masáž se stane nezapomenutelným zážitkem rozkoše a vytržení z všední reality. Přinese vám novou radost a hluboké oživení těla i duše. Čtyř a víceruční tantra masáže nabízíme pro muže i ženy."

Specializace: , , ,

Čtyř a více-ruční tantra masáže pro gurmány Tantra masáže Praha s.r.o.

Martin

Tento masér neposkytuje tantrické masáže.
Potřebujete důkladně promasírovat celé tělo, srovnat záda nebo se jen zbavit napětí a stresu? Hledáte maséra, který umí nejen hýčkat, ale také přitlačit? Martin je charismatický muž s pevným dotekem a dokonalou znalostí anatomie a práce s tělem, kterou se zabývá již přes 15 let. Odevzdejte se do jeho zkušených rukou a ulevte unaveným svalům, bolavým zádům i stresované mysli. Jako profesionální sportovec i masér s praxí s V.I.P. klienty v Anglii a USA vám Martin nabídne přesně to, co vaše tělo právě potřebuje. Dopřejte si terapeutickou, relaxační či rehabilitační masáž a obnovte nejen svou energii, ale i zdraví.

Specializace: terapeutická a rehabilitační masáž, hluboce relaxační masáž, indická masáž hlavy, reflexní masáž chodidel, trigger point terapie, pasivní strečink. Masáže jsou určeny pro muže i ženy. Gay friendly.

Masér Martin P. Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC1SKC2

Co je Tantra masáž?

Tantra masáž v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s atmosférou smyslného, intimního rituálu, který rozproudí vaši energii a naplní vás vzrušením, něhou i pocitem životní síly a inspirace. Tantrická masáž je založena na osobním přístupu, citlivé pozornosti i hlubokých znalostech práce s energií, které vám pomohou uvolnit se do objevování extatických prožitků a intimity vlastního těla. Číst více

Naše tantra masáže:

Smyslný rituál uctění těla

Smy­sl­ná, uvolňující masáž ce­lé­ho těla, vhod­ná jako opa­tr­ný vstup do tan­t­ra ma­sá­že či jako dárek. Ne­za­hr­nu­je in­tim­ní masáž.

Smyslný rituál uctění těla

Klasická tantra masáž

Smy­sl­ná, uvolňující masáž ce­lé­ho těla, při které za­ži­je­te pro­bou­ze­ní ži­vo­to­dár­né ener­gie a pří­jem­ně re­la­xu­je­te své tělo i svou mysl.

Klasická tantra masáž

Tantrická masáž Deluxe

Lu­xus­ní tan­t­ra masáž, při které za­ži­je­te to nej­lep­ší z umění tan­t­ric­ké ma­sá­že a vy­chut­ná­te si do­sta­tek času jen pro Vás.

Tantrická masáž Deluxe

Luxusní masáž pretty woman

Smy­sl­ná, lu­xus­ní tan­t­ric­ká masáž, kte­rou ocení zejmé­na ženy. Tato masáž za­hr­nu­je a osla­vu­je ženu řadou ri­tu­á­lů a vy­bra­ných tech­nik.

Luxusní masáž pretty woman

Tantrická masáž Zrození venuše

Pře­krás­ná tan­t­ra masáž pro ženy, které se chtě­jí cítit jako sku­teč­né Bo­hy­ně. Za­hr­nu­je kou­pel, pe­e­ling a masáž hor­ký­mi mušle­mi.

Tantrická masáž Zrození venuše

Partnerská tantra masáž

Tan­t­ra masáž mů­že­te sdí­let i se svým part­ne­rem. Umoc­ňuje se tím se­xu­ál­ní ener­gie i vzá­jem­ná dů­vě­ra při­jí­ma­jí­cích.

Partnerská tantra masáž

Čtyřruční tantra masáž

Do­pře­jte si zá­ži­tek do­ko­na­lé har­mo­nie více-ruční tan­t­ric­ké ma­sá­že a ztrať­te se v množ­ství nád­her­ných do­te­ků.

Čtyřruční tantra masáž

Masáž prostaty (pro muže)

Pro­sta­ta často bývá na­zý­vá­na muž­ský G-bod a její masáž při­ná­ší hlu­bo­ké a in­ten­ziv­ní pro­žit­ky, které jsou pro vět­ši­nu mužů zatím ne­zná­mé.

Masáž prostaty (pro muže)

Nové dimenze (pro ženy)

Jemná masáž za­deč­ku a anál­ní­ho ot­vo­ru pro­bou­zí ener­gii první čakry, uvolňuje pánev a při­ná­ší po­ci­ty vnitř­ní­ho na­pl­ně­ní.

Nové dimenze (pro ženy)

Tantra masáž pro gaye

Prů­běh tan­t­ra ma­sá­že se řídí pře­de­vším va­ši­mi po­ci­ty. Za­žij­te ji jako něžné po­hla­ze­ní či jako in­ten­ziv­ní masáž s pev­ným muž­ským do­ty­kem.

Tantra masáž pro gaye

Tantrická masáž pro mladé

Za­ži­je­te při ní uvolňující, vzru­šu­jí­cí i ob­jev­né do­te­ky, které vám ote­vřou dveře k tan­t­ric­kým zku­še­nos­tem a in­ti­mi­tě, pro­bu­dí vaši fan­ta­zii a chuť ex­pe­ri­men­to­vat.

Tantrická masáž pro mladé

Voňavé koupele:

Romantická růžová koupel

Ro­man­tic­ká kou­pel s rů­že­mi a šampaňským je tou pra­vou pří­pra­vou na při­jí­má­ní part­ner­ské tan­t­ric­ké ma­sá­že. Nech­te se hýč­kat.

Romantická růžová koupel

Jiskřivá pomerančová koupel

Na­čer­pej­te ener­gii a ra­dost v kou­pe­li s vůní slun­ných tropů, která vás pří­jem­ně na­la­dí pro smy­sl­né ma­sá­že i hře­ji­vé do­te­ky.

Jiskřivá pomerančová koupel

Pečující heřmánková koupel

Heř­mán­ko­vá kou­pel po­má­há na­vra­cet při­ro­ze­nou rov­no­váhu a har­mo­nii a je něž­nou pří­pra­vou na při­jí­má­ní tan­t­ric­ké ma­sá­že.

Pečující heřmánková koupel

Zklidňující meduňková koupel

Horká meduňková kou­pel spo­je­ná s bla­ho­dár­ný­mi účin­ky tan­t­ric­ké či re­la­xač­ní ma­sá­že je tím pra­vým lékem při ner­vo­vém vy­pě­tí.

Zklidňující meduňková koupel

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!