Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Zdeněk

Tantra masér Zdeněk

Zdeněk je básník i korzár v jedné osobě. Kultivovaný a divoký zároveň. Pevně uchopí Vaši přítomnost a provede Vás tantrickou masáží jako zkušený šaman. Pozorně a citlivě přistupuje již k navázání kontaktu při tantrickém rituálu a stejnou péči věnuje Vašemu tělu i duši po celou dobu masáže. Nabízí vřelou náruč doteků a laskavé přijetí zralého muže. Bude Vás hýčkat a rozmazlovat a rozeznívat struny loutny Vaší duše, která bude znít dlouhé hodiny po skončení rituálu.

Co má rád:

Rád tvořím. Ať šperky ze dřeva nebo z kamene, trochu poezie, to již jasné je. Miluji hudbu a hru na hudební nástroje a hra na bicí v hudební skupině mi pootevřela dvířka ke spojení srdcí, které učí tantrická cesta. Příležitostně maluji a sportuji. Zajímám se o drahé kameny a jejich využití jako prastarých přírodních učitelů a energetických zářičů. Rád využívám krystaly při tantrických masážích pro zesílení prožitků proudění energie v lidském těle.

Proč dělá tantra masáže:

Mám bohaté zkušenosti z klasických sportovních a relaxačních masáží a tantra masáže mi umožňují zjemnit techniku práce a využít jejich systematickou skladbu pro dosažení maximálních relaxačních a energizujících účinků, kterých se wellnessovými masážemi jen tak nedosáhne. Využití práce s dechem energizuje při masáži i mě osobně, a po dobré masáži si odnáším vzletný pocit a radost ze života. Věřím, že tantra masáže pomáhají zlepšovat mezilidské vztahy a nalézat vnitřní klid a spokojenost v životě.

Oblíbené tantra masáže:

Celá masáž se odvíjí od Vašeho záměru, který se snažím vkládat jako informaci pomocí doteků do Vašeho těla. Mám radši delší masáže, při kterých lze pečlivě uctít každý kousek Vašeho těla, řádně ho promasírovat a rozvibrovat i pomocí horkých lávových nebo drahých kamenů. V případě masáže pro muže věřím, že lze tantra masáží podpořit mužskou sílu tak, abyste se cítil maximálně přijímaný okolím a byl poctivým mužem. Též rád dávám terapeutickou rehabilitační masáž, kdy plně využívám znalosti akupresurních bodů a hloubkové masáže.

Reference

Zdeněk je evidentně velmi empatický člověk. Ví co dělá a hlavně jsem měla pocit, že přesně ví kam má sáhnout a kde pohladit a to přesně podle mých preferencí. Navíc je z něj přímo cítit úcta k tělu i psychice masírovaného. Tři hodiny absolutního odstínění od světa a starostí.
Johanka
Zážitky z vašich Tantra masáží se slovně jen velmi těžko popisují, protože se jedná o prožitky. Vybral jsem si šamanskou masáž právě jako novinku, abych zase zkusil něco jiného a opravdu jsem nelitoval. Vnímal jsem jí tak, že má větší duchovní rozměr než klasická tantrická masáž, který podporovaly i zajímavé zvukové kulisy. Byť i pro maséra Zdeňka je to trošku nové pole (jak se domnívám), tak byla provedena velmi dobře.

Děkuji za to a rád si jí po čase zopakuji.
Milan
Velmi příjemný zážitek. Pan Zdeněk je člověk na svém místě.
Jana
S masáží jsme byli moc spokojení. Andrea i Zdenek byli velice milí, příjemní empatičtí no prostě profíci. Rádi se zase vrátíme. Krásný zážitek
Žaneta
Bylo to dokonalé!
Moc jsem si to užila, pan Zdeněk je skvělý masér, byl moc milý a bylo to velice příjemné.
Určitě Váš salon využiji ještě několikrát
Přeji Vám hodně úspěchů a ať se Vám daří.
Martina
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!