Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Venuše

Tantra masérka Venuše

Venuše je smyslná, éterická a otevřená žena se vřelým srdcem i hlubokým porozuměním. Tantrické masáže s ní jsou plné něhy a smyslnosti. Svými jemnými doteky vás provede cestou plnou překvapení, radosti i silných zážitků, při kterých prožijete propojení s vaším nitrem i hluboké uvolnění.

Co má ráda:

Mám ráda život se vším, co obnáší. Vše co přináší poznání a radost, harmonii a krásu. Věnuji se hudbě, tanci, zpěvu, malování a další umělecké tvorbě. Mám ráda vodu, ve které plavu, přírodu, kde se projdu, lidi které obejmu a zvířata běhající kolem. Miluji planetu Zemi, na které ráda cestuji a poznávám krásy a různá zákoutí tohoto světa. Dotek přírody je pro mne důležitý i v masáži, při které ráda používám léčivé krystaly a kameny.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je mou přirozenou součástí. Masážím se věnuji již několik let, avšak tantrická masáž je speciální spojením hlubokého dotyku, propojením smyslů, něhy i energie s uvolněním, očistou i nabitím. Vnímání svého těla, pocitů a emocí, které nás vedou k většímu pochopení sebe sama. Doteky a blízkost s druhým člověkem jsou mou přirozeností a úcta a láska k druhým posláním. Tento pocit vkládám do prožitku tantrické masáže.

Oblíbené tantra masáže:

Tantrická masáž je cestou do nitra, aby masáž měla účinek a smysl a mohlo se jít do hloubky a silného prožitku, je nejlepší mít dostatek času, kde je prostor na vzájemné naladění a uvolnění. Proto mám ráda delší tantrické masáže Deluxe, kde se mysl může rozplynout a tělo s dechem rozvinout. Mám ráda tantrické rituály a tantrické koupele s masáží ve vaně. Propojení s vodou je úžasným uvolňujícím zážitkem.

Galerie

Reference

Absolvovali jsme masáž pro páry s Venuší a Michaelou. Byl to krásný zážitek, který rezonoval celý víkend. Obě jsou citlivými průvodkyněmi, s nimiž se všechny počáteční obavy rozplynuly až překvapivě rychle. Moc doporučuji.
Lucie, 38 let
V úterý jsem byl u Vás na 3 hodinové tantra masáži u vynikající a skvělé masérky Venuše. Masáž proběhla přesně podle mích představ a já jsem byl maximálně spokojen. Masérka Venuše je velmi jemná a citlivá a masáž od ní je naprosto jedinečná. Byl jsem u Vás již několikrát u masérek Evy, u Andreji, ale tato masáž byla neuvěřitelná a já nevěřil, že bych někdy mohl prožít ještě luxusnější masáž. Jinak máte krásné prostředí a maximální soukromí a to je skvělé. Ještě jednou děkuji výjimečné top masérce Venuši a již nyní se těším, až se s touto dámou opět setkám. S pozdravem
Pavel, Strakonice
Musím upřímně říct, že po tantrické masáži s Venuší nemám slov. V jednu chvíli jsem měl pocit jako bych měl na rukou peří a mohl někam odletět. Masérce Venuši bych tímto chtěl ještě jednou moc poděkovat, protože jsem díky ní nechal vše prostě volně plynout a užíval si jejích příjemných doteků. Skvělá masáž a celkově super zážitek. Doporučuji a těším se příště.
Filip, 28 let
Včera jsem prvně navštívil vaše centrum. Na internetových stránkách jsem si zjistil potřebné informace a také jsem si vybral masérku. Mojí volbou byla Venuše. Byl to mě nezapomenutelný zážitek, hlavně díky Venuši. Při našem rozhovoru před masáží mi všechno vysvětlila a pak už jsem nechal vše na ní.
Celou masáž, trvající 2,5 hodiny, jsem si moc užil, báječně jsem se uvolnil. Pro příště rozhodně zvolím delší.Venuše je nejen krásná, ale také strašně milá žena. Masáž si určitě zopakuji a samozřejmě zase s ní.
František, 43 let
Venušina podvečerní masáž byla nezapomenutelná cesta k uvolnění a naprosté volnosti. Jedním slovem bych tento zážitek popsal "super". Moc ti za tvou masáž děkuji a budu se opět těšit na nějakou nezapomenutelnou masáž s tebou.
Filip
Thank you for helping us coordinate an unforgettable experience! We love your space and loved our massages and the sweet energy of Venus and Alena. They felt like old friends! They have a lot of wisdom in their hands and minds and we are so grateful for them to introducing tantra to us. Thank you for fitting us in in short notice.
Our already fabulous relationship is just a little sweeter now with a renewed understanding of what we enjoy to be able to share with one another.
We live in California, let us know if you have any visiting masseuses or great connections out here.
Unfortunately, the options out here in California are not quite the same as many are not legitimate tantric masseuses. Thank you.
Katie and Ryan
Hi,

Thank you for a wonderful experience and a great service. I will certainly visit your center every time I visit Prague. It was a great start to my tantra journey - excelent tantra massage. Thank you Venus!
Ron
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!