Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Venuše

Tantra masérka Venuše

Venuše je smyslná, éterická a otevřená žena se vřelým srdcem i hlubokým porozuměním. Tantrické masáže s ní jsou plné něhy a smyslnosti. Svými jemnými doteky vás provede cestou plnou překvapení, radosti i silných zážitků, při kterých prožijete propojení s vaším nitrem i hluboké uvolnění.

Co má ráda:

Mám ráda život se vším, co obnáší. Vše co přináší poznání a radost, harmonii a krásu. Věnuji se hudbě, tanci, zpěvu, malování a další umělecké tvorbě. Mám ráda vodu, ve které plavu, přírodu, kde se projdu, lidi které obejmu a zvířata běhající kolem. Miluji planetu Zemi, na které ráda cestuji a poznávám krásy a různá zákoutí tohoto světa. Dotek přírody je pro mne důležitý i v masáži, při které ráda používám léčivé krystaly a kameny.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je mou přirozenou součástí. Masážím se věnuji již několik let, avšak tantrická masáž je speciální spojením hlubokého dotyku, propojením smyslů, něhy i energie s uvolněním, očistou i nabitím. Vnímání svého těla, pocitů a emocí, které nás vedou k většímu pochopení sebe sama. Doteky a blízkost s druhým člověkem jsou mou přirozeností a úcta a láska k druhým posláním. Tento pocit vkládám do prožitku tantrické masáže.

Oblíbené tantra masáže:

Tantrická masáž je cestou do nitra, aby masáž měla účinek a smysl a mohlo se jít do hloubky a silného prožitku, je nejlepší mít dostatek času, kde je prostor na vzájemné naladění a uvolnění. Proto mám ráda delší tantrické masáže Deluxe, kde se mysl může rozplynout a tělo s dechem rozvinout. Mám ráda tantrické rituály a tantrické koupele s masáží ve vaně. Propojení s vodou je úžasným uvolňujícím zážitkem.

Galerie

Reference

Příjemné komplexní uvolnění celého těla. Prostor jak pečovat o sebe. RELAX, PROPOJENÍ CELÉHO TĚLA FORMOU RELAXU. Klid, naladění se na své tělo na sebe sama. ZA ODMĚNU. Díky
Bětka
Pro druhou tantra masáž jsem si vybral slečnu masérku Venuši.
Její jméno či přezdívka přesně odpovídá tomu co jsem z ní a jak jsem s sní cítil.
Při masáži jsem cítil jak ta její nádherná ženskost, její něžnost,její nádherná energie a i její erotičnost z ní proudí do mě.
Přivedla mě do takového nádherného tranzu, jak kdybych byl úplně v jiné dimenzi .Jako by jsme byly jen mi dva a kolem jen čistý vesmír.
Její doteky po mém celém těle mě dokonale uvolnili a poprvé v životě jsem cítil jak mi někdo rozeznívá, probouzí a propojuje čakry. Každý její dotek jsem cítil jako mnou prostupující nádherné teplo,ale zároveň byl elektrizující.
Poté mi všechny energie postupně propojila a úplně jsem cítil jak začli spolupracovat jako jedna super energie.Nakonec mi tu super energii rozvedla do celého těla propojila s mou duší a rozezněla celé mé tělo neskutečnou energií která explodovala v neskutečnou extázi.
Vnímal jsem ,uvědomoval jsem si každý centimetr svého těla.
Slečna Venuše do vás vstoupí, pročistí vaši duši, propojí vaše čakry , rozezní je aby jste si uvědomili že je opravdu máte.
Rozezní ve vás koncert energií.Pak z vás vystoupí,ale vy slečnu Venuši,její energii v sobě cítíte ještě několik dní néli týdnů po masáži.
Slečnu Venuši vřele doporučuji.
A opravdu si dejte délku masáže 3hodiny a déle.
Já jsem měl 4 hodiny a byl to neskutečný zážitek.Díky tomu jsme nemuseli spěchat a mohli jsme se ponořit do hloubky duše a vědomí s propojením těla.
Michal
O tantra masážích jsem přemýšlela dlouho, přítel jednou u vás byl a říkal, že to je prostředí které by pro mě mohlo být super. Tak jsem sebrala veškerou odvahu a zvedla telefon. Příjemná paní na recepci mě tedy objednala k Venuši a říkám vám ta bohyně mi byla normálně souzena. Původně jsem se ptala na jinou masérku, ale paní mi spíše nabídla Venuši (která byla upřímně první co mě zaujala, když jsem si maséry pročítala). To co se mnou udělala bylo až magické. Zbavila mě démonů se kterými jsem žila (a ano opravdu mohu mluvit už o minulém čase) 14 let. Takovou úlevu jsem necítila zatraceně dlouho a upřímně doufám, že to není naposled co jsem zde byla. Od té doby uvažuji i trochu jinak a lépe se vypořádávám se stresem.
Mockrát ji za to ještě jednou děkuji a těším na další setkání. Už jen ze zvědavosti co to se mnou udělá tentokrát.
Monika
Venušino vystupování je velmi příjemné a přirozené. Její masáž se mi velice líbila, ta masáž byla příjemně uvolňující a relaxační zároveň.
Jsem rád, že jsem se po její masáži zbavil nahromaděného stresu ze všedního dne a dopřál si trochu inspirace do dalších dní, velice rád bych v takových masážích pokračoval i do budoucna...
Filip
Venuše byla skvělou průvodkyní krajinou sexuální energie a její přístup se mi velmi líbil, děkuji.
Michal
Tvoje masáž byla očišťující jak na těla tak i na duši, s lehkostí pírka ze mě odešel veškerý stres a únava z práce i tvůj milý a upřímný přístup se mi velmi líbí, díky rozhovoru s tebou jsem se zase o něco víc dozvěděl o sobě.
Za to ti velice moc děkuji Venuše.
Filip
Dobrý den, je to už několik dní co jsem byl na své druhé Tantrické masáži v životě. Vybral jsem si slečnu/paní Venuši a UPŘÍMNĚ NEMOHL JSEM SI VYBRAT LÉPE!! Velmi krásná žena s neuvěřitelně citlivým přístupem, kdy člověk ztrácí veškerý pojem a čase, přítomnosti nebo čemkoliv jiném co jakkoliv připomíná realitu.

Nádherné chvíle umocněné příjemnou hudbou, prostředím, masérkou... ENERGIÍ, OKAMŽIKEM, SAMOTNOU PODSTATOU LIDSKOSTI A VEŠKERÉHO JEHO VĚDOMÍ, VĚDĚNÍ. Absolutní pocit ztráty studu a strachu po velmi krátké době, díky přístupu slečny Venuše, velmi přirozeného a velmi příjemného. Během 180min Deluxe masáži neexistoval čas, neexistovala minulost-přítomnost-budoucnost. BYLO JEN TADY A TEĎ!! Děkuji a už teďka se těším na další masáž
Ondra
Absolvovali jsme masáž pro páry s Venuší a Michaelou. Byl to krásný zážitek, který rezonoval celý víkend. Obě jsou citlivými průvodkyněmi, s nimiž se všechny počáteční obavy rozplynuly až překvapivě rychle. Moc doporučuji.
Lucie, 38 let
V úterý jsem byl u Vás na 3 hodinové tantra masáži u vynikající a skvělé masérky Venuše. Masáž proběhla přesně podle mích představ a já jsem byl maximálně spokojen. Masérka Venuše je velmi jemná a citlivá a masáž od ní je naprosto jedinečná. Byl jsem u Vás již několikrát u masérek Evy, u Andreji, ale tato masáž byla neuvěřitelná a já nevěřil, že bych někdy mohl prožít ještě luxusnější masáž. Jinak máte krásné prostředí a maximální soukromí a to je skvělé. Ještě jednou děkuji výjimečné top masérce Venuši a již nyní se těším, až se s touto dámou opět setkám. S pozdravem
Pavel, Strakonice
Musím upřímně říct, že po tantrické masáži s Venuší nemám slov. V jednu chvíli jsem měl pocit jako bych měl na rukou peří a mohl někam odletět. Masérce Venuši bych tímto chtěl ještě jednou moc poděkovat, protože jsem díky ní nechal vše prostě volně plynout a užíval si jejích příjemných doteků. Skvělá masáž a celkově super zážitek. Doporučuji a těším se příště.
Filip, 28 let
Včera jsem prvně navštívil vaše centrum. Na internetových stránkách jsem si zjistil potřebné informace a také jsem si vybral masérku. Mojí volbou byla Venuše. Byl to mě nezapomenutelný zážitek, hlavně díky Venuši. Při našem rozhovoru před masáží mi všechno vysvětlila a pak už jsem nechal vše na ní.
Celou masáž, trvající 2,5 hodiny, jsem si moc užil, báječně jsem se uvolnil. Pro příště rozhodně zvolím delší.Venuše je nejen krásná, ale také strašně milá žena. Masáž si určitě zopakuji a samozřejmě zase s ní.
František, 43 let
Venušina podvečerní masáž byla nezapomenutelná cesta k uvolnění a naprosté volnosti. Jedním slovem bych tento zážitek popsal "super". Moc ti za tvou masáž děkuji a budu se opět těšit na nějakou nezapomenutelnou masáž s tebou.
Filip
Thank you for helping us coordinate an unforgettable experience! We love your space and loved our massages and the sweet energy of Venus and Alena. They felt like old friends! They have a lot of wisdom in their hands and minds and we are so grateful for them to introducing tantra to us. Thank you for fitting us in in short notice.
Our already fabulous relationship is just a little sweeter now with a renewed understanding of what we enjoy to be able to share with one another.
We live in California, let us know if you have any visiting masseuses or great connections out here.
Unfortunately, the options out here in California are not quite the same as many are not legitimate tantric masseuses. Thank you.
Katie and Ryan
Hi,

Thank you for a wonderful experience and a great service. I will certainly visit your center every time I visit Prague. It was a great start to my tantra journey - excelent tantra massage. Thank you Venus!
Ron
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!