Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Tomáš

Tantra masér Tomáš

Tantra je pro mě spojení všeho. Probouzí v nás vše, co potřebujeme. Člověk nikdy neví, co mu přinese, jestli hlubší sebepoznání, léčení, uzdravení,dobití baterek… jisté je jen to, že je to jedinečný a příjemný zážitek. Je to něco, díky čemu člověk nalézá to, co nemůže nalézt, nebo pochopit. Forma meditace, relaxace, napojení na sebe a připojení se na centrální databázi

Co má rád:

Mám rád svět jako na dlani. Miluju ten pocit, když se vznáším nad vší tou krásou, kterou svět představuje. Cítím, že jako pilot musím víc než jen respektovat živly a přírodní zákony. Musím přírodě skutečně naslouchat a milovat ji. Možná i díky této cestě jsem se dostal k tantře a pochopil, že musím naslouchat i sobě samému. Mám rád smysl, který dává péče o tělo a duši. Malé rituály, které člověka přivedou k tomu, co má rád a co potřebuje ve svém životě. Rád se nechávám unášet, možná proto se tak rád plavím po moři, kde stejně tak rád vidím nekonečný obzor jako pevninu kam přistát.

Proč dělá tantra masáže:

Tantru nejlépe poznáte vlastním prožitkem. Rád vás provázím nikdy nekončící zábavou, která dá mnohem víc než jen dobrý pocit. Jedinečnost a sílu tantry zažíváme během každého rituálu, kde společně pracujeme na všech úrovních bytí a energie. Když se zaposloucháme, cítíme své potřeby, touhy nebo dokonce i strach a blokace. Jen svůj vnitřní hlas často neposloucháme. Můžeme se mnohokrát ztratit a jít špatným směrem, ale tantra je jednou z cest jak se znovu najít a vyléčit. Vím, jaké je to být ve světě ztracený a také vím, jaké štěstí je nalézt to co tak dlouho hledáte.

Reference

Dobrý den.,
Moc bych Vám chtěla poděkovat za masáž Pretty Women. Nejdřív jsem se strašně styděla, ale Tomáš byl úžasný.
Byl skvělý průvodce tantry. Nečekala jsem, že to ve mě zanechá takový dojem. Co prožijí a co dokáže udělat s ženou. Chci ho domů... :)
Jelikož jsem absolvovala i párovou masáž s manželem u masérek Daniely a Sun i masáž zrození Venuše.
Nemůžu říct, která masáž byla nejhezčí. Asi s Tomášem.
Všechny měly své kouzlo.
Všude o vašem studiu vyprávím, jste úžasní.
Sny se prý mají plnit. A já sem ráda, že jste mi moje sny splnili. Poznala jsem smyslnost dotyku. Moc krásný masirovani, fantazirovala jsem, zjistila jsem co se mi líbí a i masérny jsou moc hezky zařízený.
Moc děkuji.
Jiřina
Dobrý den, včera jsme byli s manželem na masáži, a chtěli jsme moc poděkovat.
Bylo to nádherný zážitek, předejte naše poděkování Tomášovi a Daniele a moc rádi se u Vás znovu objednáme. (pokud jsem doted měla energie jako jaderná elektrárna, tak ted mám energie jako dvě takové elektrárny. :-) Nic podobného jsem nezažila, absolutně fantatastické!
Alena
Rád bych poděkoval za neskutečný zážitek, který jsem zažil při masáži s Tomášem. Měl jsem poukaz na 3.5 hodinovou masáž Deluxe. Tomáš je velmi sympatický mladý muž, který je opravdu nadaným tantrickým masérem. Masáž nejprve začala dechovým cvičením ve stoje, potom následovala koupel ve vaně a pak jsme se přesunuli na futon. Těžko se dá popsat slovy, co jsem vše prožíval, ale bylo to něco nádherného. Takových zážitků jsem v životě moc neměl, jako při masáži s Tomášem a chtěl bych mu za to velmi poděkovat. Určitě si tuto masáž znovu u Tomáše objednám.
Zdeněk
Rád bych Vám touto cestou podal zpětnou vazbu na svůj první zážitek s tantrickou masáží, kterou jsem u vás v centru absolvoval. Na webových stránkách jsem si podle fotky vybral Tomáše, má opravdu jiskrné oči, sálá z něj pokora a upřímnost. První setkání s ním mně prozradilo, že jsem se nemýlil.
Během dvouhodinové tantrické masáže Deluxe byl Tomáš vynikajícím průvodcem, od první minuty jsem od jeho rukou a těla cítil naprosté bezpečí, a proto jsem se úplně uvolnil. Nemám problém psát naprosto upřímně o svých intimních pocitech, během dvou hodin jsem zažil několik mimořádně silných vnitřních orgasmů, brnělo mě celé tělo, ruce a nohy jsem necítil, nacházel jsem se ve stavu totální rozkoše. Něco podobného jsem naposledy zažil při klasickém sexu před pěti lety se svým milencem, ale to byl tehdy slabý odvar. V silnějším měřítku jsem vnitřní orgasmy zažil až teď při tantře s Tomášem. Tomášovi jsem poděkoval a popřál, Vám vinšuji klidný závěr adventu, pokojné vánoční svátky a do 21. roku 21. století hlavně pevné zdraví. Ať tuto těžkou dobu přečkáte bez větší újmy.
Kamil B.
Zkusil jsem Tantru poprvé a musím říct, že jen těžko se dá slovy popsat zážitek. Už dlouho jsem nebyl v
situaci, kdy jsem si přál, aby to neskončilo. Tomáši, moc Ti děkuji za perfektně zvládnutou roli průvodce tímto silným a tajemným světem.
Milan, 53 let
Velmi děkuji Tomášovi za obohacující zážitek.
Adam
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2022, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!