Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Tomáš

Tantra masér Tomáš

Tantra je pro mě spojení všeho. Probouzí v nás vše, co potřebujeme. Člověk nikdy neví, co mu přinese, jestli hlubší sebepoznání, léčení, uzdravení,dobití baterek… jisté je jen to, že je to jedinečný a příjemný zážitek. Je to něco, díky čemu člověk nalézá to, co nemůže nalézt, nebo pochopit. Forma meditace, relaxace, napojení na sebe a připojení se na centrální databázi

Co má rád:

Mám rád svět jako na dlani. Miluju ten pocit, když se vznáším nad vší tou krásou, kterou svět představuje. Cítím, že jako pilot musím víc než jen respektovat živly a přírodní zákony. Musím přírodě skutečně naslouchat a milovat ji. Možná i díky této cestě jsem se dostal k tantře a pochopil, že musím naslouchat i sobě samému. Mám rád smysl, který dává péče o tělo a duši. Malé rituály, které člověka přivedou k tomu, co má rád a co potřebuje ve svém životě. Rád se nechávám unášet, možná proto se tak rád plavím po moři, kde stejně tak rád vidím nekonečný obzor jako pevninu kam přistát.

Proč dělá tantra masáže:

Tantru nejlépe poznáte vlastním prožitkem. Rád vás provázím nikdy nekončící zábavou, která dá mnohem víc než jen dobrý pocit. Jedinečnost a sílu tantry zažíváme během každého rituálu, kde společně pracujeme na všech úrovních bytí a energie. Když se zaposloucháme, cítíme své potřeby, touhy nebo dokonce i strach a blokace. Jen svůj vnitřní hlas často neposloucháme. Můžeme se mnohokrát ztratit a jít špatným směrem, ale tantra je jednou z cest jak se znovu najít a vyléčit. Vím, jaké je to být ve světě ztracený a také vím, jaké štěstí je nalézt to co tak dlouho hledáte.

Oblíbené tantra masáže:

Mám rád čtyřruční tantrické masáže pro jejich schopnost dokonalého uvolnění a navození pocitu duševního i fyzického blaha.

Reference

Moc moc moc bych chtěla poděkovat Tomášovi a Martinovi za úžasný večer/zážitek/masáž/všechno!

To skoro ani není možný, jak to bylo hezký.

Oba velice pozorní, empatičtí a navíc sympaťáci, to se pak člověk snáz svěří do jejich rukou i přes počáteční nervozitu, kterou brzy úplně rozpustili.
Cítila jsem se v bezpečí, hýčkaná a rozmazlovaná a při vzpomínce na horký olejíček a lávové kameny se rdím ještě teď.
A začínám šetřit, abych znovu dorazila dřív, než za deset let :).
Děkuju!

PS: dík taky za doporučení odborné literatury - objednáno ;)
Ivča
Partnerskou Tantrickou masáž Deluxe jsme dostali s manželem od přátel jako dárek k narozeninám. Přicházeli jsme se smíšenými pocity. Vybrali jsme si Tomáše a Venuši a rozhodli jsme se, že si masáž užijeme každý zvlášť. Recepce nás mile uvítala a pro mě bylo první setkání s Tomášem úlevou, byla jsem mile překvapena. Je to velice sympatický, příjemný a pohledný muž. Už během rozhovoru mě uvolnil jeho klidný hlas a hned jsem mu začala plně důvěřovat. Celý rituál byl příjemný, uvolňující a vzrušující. Každá masáž je jiná, je to hodně osobní věc a Tomáš i tu naši zvládnul na jedničku. Tomáš je opravdu empatický a do této "práce" dává srdíčko. Dobře se s ním i povídá, brala bych ho i za kamaráda :) Tímto mu posílám poděkování, pozdrav a přání, ať se mu daří krásně.
Eva
Nedávno jsem absolvovala masáž ve vašem centru a ráda bych tímto poděkovala Tomášovi, který byl po celou dobu masáže vnímavým a citlivým průvodcem a tím mě umožnil cestu do sebe sama a hluboký meditační prožitek. Energie, kterou jsem si z masáže odnesla byla neskutečná.
Moc děkuji
Petra
Pan Tomáš je velmi šikovný masér, který ve mě zanechal po masáži velmi hluboký pocit spokojenosti, který dozníval ještě několik hodin poté. Již jeho příchodem do masérky dokázal při společném rozhovoru vytvořit uklidňující a bezpečné prostředí. Velmi mu děkuji za empatický a ohleduplný přístup, se kterým přistupoval k mému tělu, duši... K celé mé osobnosti, dále také za sdílení a maximální otevřenost v oblasti sexuality. Cítila jsem se jako žena, od které se nic neočekává, není hodnocena, může být sama sebou. Kdybych nežila v Brně, jistě bych pana Tomáše brzy navštívila. Byla jsem moc spokojená.
Lenka
Byla jsme s partnerem na párové masáži a bylo to naprosto skvělé, uvolňující, důvěrné. Já měla maséra Tomáše, který je opravdu skvělý tantra masér. Přítel měl Johanku a též byl moc spokojený.
Radka
Tomáši, moc děkuji za úžasnou empatii, za pocit hýčkané bohyně, za odpoutání se od všedního dne. Děkuji za intimitu a vzrušení v každé části mého těla.
Děkuji za čas, který jsem s Tebou mohla strávit. Na příjemné vlně jsem se nesla ještě další den. Určitě bych se chtěla vrátit.
Broňa
Dobrý den.,
Moc bych Vám chtěla poděkovat za masáž Pretty Women. Nejdřív jsem se strašně styděla, ale Tomáš byl úžasný.
Byl skvělý průvodce tantry. Nečekala jsem, že to ve mě zanechá takový dojem. Co prožijí a co dokáže udělat s ženou. Chci ho domů... :)
Jelikož jsem absolvovala i párovou masáž s manželem u masérek Daniely a Sun i masáž zrození Venuše.
Nemůžu říct, která masáž byla nejhezčí. Asi s Tomášem.
Všechny měly své kouzlo.
Všude o vašem studiu vyprávím, jste úžasní.
Sny se prý mají plnit. A já sem ráda, že jste mi moje sny splnili. Poznala jsem smyslnost dotyku. Moc krásný masirovani, fantazirovala jsem, zjistila jsem co se mi líbí a i masérny jsou moc hezky zařízený.
Moc děkuji.
Jiřina
Dobrý den, včera jsme byli s manželem na masáži, a chtěli jsme moc poděkovat.
Bylo to nádherný zážitek, předejte naše poděkování Tomášovi a Daniele a moc rádi se u Vás znovu objednáme. (pokud jsem doted měla energie jako jaderná elektrárna, tak ted mám energie jako dvě takové elektrárny. :-) Nic podobného jsem nezažila, absolutně fantatastické!
Alena
Rád bych poděkoval za neskutečný zážitek, který jsem zažil při masáži s Tomášem. Měl jsem poukaz na 3.5 hodinovou masáž Deluxe. Tomáš je velmi sympatický mladý muž, který je opravdu nadaným tantrickým masérem. Masáž nejprve začala dechovým cvičením ve stoje, potom následovala koupel ve vaně a pak jsme se přesunuli na futon. Těžko se dá popsat slovy, co jsem vše prožíval, ale bylo to něco nádherného. Takových zážitků jsem v životě moc neměl, jako při masáži s Tomášem a chtěl bych mu za to velmi poděkovat. Určitě si tuto masáž znovu u Tomáše objednám.
Zdeněk
Rád bych Vám touto cestou podal zpětnou vazbu na svůj první zážitek s tantrickou masáží, kterou jsem u vás v centru absolvoval. Na webových stránkách jsem si podle fotky vybral Tomáše, má opravdu jiskrné oči, sálá z něj pokora a upřímnost. První setkání s ním mně prozradilo, že jsem se nemýlil.
Během dvouhodinové tantrické masáže Deluxe byl Tomáš vynikajícím průvodcem, od první minuty jsem od jeho rukou a těla cítil naprosté bezpečí, a proto jsem se úplně uvolnil. Nemám problém psát naprosto upřímně o svých intimních pocitech, během dvou hodin jsem zažil několik mimořádně silných vnitřních orgasmů, brnělo mě celé tělo, ruce a nohy jsem necítil, nacházel jsem se ve stavu totální rozkoše. Něco podobného jsem naposledy zažil při klasickém sexu před pěti lety se svým milencem, ale to byl tehdy slabý odvar. V silnějším měřítku jsem vnitřní orgasmy zažil až teď při tantře s Tomášem. Tomášovi jsem poděkoval a popřál, Vám vinšuji klidný závěr adventu, pokojné vánoční svátky a do 21. roku 21. století hlavně pevné zdraví. Ať tuto těžkou dobu přečkáte bez větší újmy.
Kamil B.
Zkusil jsem Tantru poprvé a musím říct, že jen těžko se dá slovy popsat zážitek. Už dlouho jsem nebyl v
situaci, kdy jsem si přál, aby to neskončilo. Tomáši, moc Ti děkuji za perfektně zvládnutou roli průvodce tímto silným a tajemným světem.
Milan, 53 let
Velmi děkuji Tomášovi za obohacující zážitek.
Adam
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!