Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Nika

Tantra masérka Nika

Nika je nesmírně vnímavá, empatická a pečující bytost. Když se jí zadíváte do očí, máte pocit, jako by do vás viděla. Jako by pro ni neexistovaly masky, které všichni denně nosíme. Díky tomu dokáže výborně pracovat s každým tématem, které do setkání přinesete.

Co má ráda:

Miluji život přesně takový, jaký je a těším se ze všeho co mi přináší. Největší smysl a naplnění v životě nacházím prostřednictvím osobního rozvoje a spirituality. Zajímám se o zdraví a vše co k němu přispívá. S nadšením poznávám nová místa. Mám ráda přírodu, tanec a pohyb. Ráda se věnuji i psaní a malování. Nejvíce mě na životě fascinují jeho nekonečné možnosti a zkrátka miluji život a je toho spousty co na něm obdivuji.

Proč dělá tantra masáže:

Vždy byla má touha pomáhat lidem a tantra je pro mě dobrým prostředníkem, jak tuhle mou touhu naplnit. Vědomý dotek je úžasným nástrojem jak se hlouběji ponořit do svého nitra, odprostit se od všeho a naplno si tak prožít své teď a tady. Líbí se mi práce s energií a rozváděním ji po celém těle, také to že se nedotýkám pouze fyzického těla, ale zároveň lidské duše a srdce. Tantrické masáže vnímám jako cestu k vnitřní harmonii, zklidnění, nastavení se do stavu relaxace až meditace. Skrze vědomý dotek vás ráda provedu laskavou masáží, jejíž výsledkem může být pocit uvolnění, radosti ze života i případná transformace. Mým záměrem je především to, aby každý ode mne odcházel s úsměvem na rtech.

Oblíbené tantra masáže:

Každá masáž má své jedinečné kouzlo, přikláním se však k masážím, které jsou delší. Proto je i mou oblíbenou, masáž Deluxe, kde je dostatečný prostor pro přijímajícího i dávajícího. Tantrická masáž je komplexní proces, kde se nám mohou často i otevřít citlivější témata a proto by se neměl uspěchat.

Reference

Byl jsem nad očekávaní spokojený, Moc dík vám všem a Nice za tak nesmírně krásný zážitek. Cítil jsem se božsky a celou cestu domů jsem se radostí smál jen tak bez důvodu.
Ondra
Byla jsem na partnerské masáži a mojí masérkou byla velmi sympatická, krásná, příjemná, klidná a harmonicky působící Andrea. Od začátku mě dokázala hezky uvolnit svými doteky a dýcháním a postupně jsem se snažila vnímat rituál, který se mezi námi odehrával. Napojovala jsem se víc a víc na sebe a užívala si pocit péče, něhy, bezpečí a jemnosti, který mi velmi chyběl. Přiznávám, že jsem občas myšlenkami utekla, ale to je o mém cviku umět "být tady a teď ", který se učím. Ale brzy jsem se vrátila zpět k rituálu masáže a užívala si doteky plné laskavosti, s opravdu hlubokým energetickým přesahem. Vnímala jsem, že nejde jen o masáž fyzického těla, ale že formou masérčina doteku jde o něco mnohem hlubšího a léčivého. Po masáži při pohledu na mého "rozvolněného", ale přitom energeticky nabitého, ale současně vyklidněného, spokojeného a vzrušeného partnera mě zavalila vlna štěstí, neubránila jsem se tajnému úsměvu. Masáž probíhala ve velmi krásném a klidném prostředí, celkový zážitek byl pro mě samotnou na mém těle ve všech mých vrstvách nepopsatelně krásný. Byl to ten nejlepší dárek, který jsem partnerovi k výročí mohla dát:)
Moc děkuji za Váš čas, péči a za Vaše doteky, Andrejko a Niko!
Veronika
Velmi mě potěšil celkový přistup slečny Niky,od milého přivítání, přes velmi zajímavý úvodní rozhovor, který mě příjemně naladil na skvělou masáž.Vše probíhá v příjemném prostředí,ze kterého se na pár okamžiků stává příjemná relaxační oáza klidu,kde vnímáte pouze dech a doteky šikovných rukou masérky. Děkuji za úžasný zážitek.
Marek
Nika je půvabná a milá slečna, plná nakažlivé pozitivní energie, jejíž dotyky člověka dostanou do varu.
Jarda
Nika je skutečně výborná masérka, je vidět, že ji dlouhé masáže skutečně vyhovují, aby navázala kontakt s masírovaným. Její přístup je velmi pečující a laskavý a každý masírovaný ocení jistě i citlivost a ohleduplnost. Byl jsem již na několika tantrických masážích, ale Nika je jedna z nejlepších tantrických masérek ne-li nejlepší. Moc jsem si to užil a děkuji moc :)
Petr
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!