Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Martin

Tantra masér Martin

Martin je vysoký empatický muž s velice širokým spektrem doteků. Od pevného až po velice jemný. Masáž od něj může být ohnivě vášnivá i pečující a jemná. Za všech okolností je ovšem hravá. Kdykoliv se s ním potkáte, můžete si být jistí, že bude jeho tvář zdobit úsměv.

Co má rád:

Mou velkou láskou, která mi přináší vnitřní klid, je freediving a s ním spojená setkání s mořskými živočichy. Když jsem na jedné ze svých cest, vstávám za rozbřesku, abych si užil každou minutu v modrém nekonečnu pod hladinou. V našich zeměpisných šířkách jsem však spíše noční tvor, který miluje toulky Prahou v době, kdy město spí. Užívám si drobnosti jako šálek dobrého čaje v kruhu přátel, pečující doteky, učení se nebo mé zamilované fotografování. Celý život mám opravdu hodně rád legraci a moc rád ji přináším i ostatním. Hravost je velmi silným rysem mé osobnosti.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra masáže mě nesmírně baví. Nacházím v nich porozumění sexuální energii, splynutí s vlastním tělem, učí mě nebát se a respektovat nedokonalosti sebe i druhých. V první řadě je to pro mě ovšem krásný zážitek, který můžete prožít i bez znalosti filosofie, ze které vychází. Stačí se nechat vést svým průvodcem. Tantra masáž je magická v tom, že přináší hluboké a intenzivní zážitky všem, bez rozdílu. Stačí se uvolnit a oddat se svému tělu.

Oblíbené tantra masáže:

Pokud jde o individuální tantrické masáže, nejvíce mě baví ty v délce okolo tří hodin. To je totiž čas, kdy nemusím spěchat a mohu si s klientkami či klienty hrát. Žádný spěch, jen společné plynutí. Nejraději mám ovšem masáže víceruční, které se mohou stát krásným tancem dvou průvodců a přenést přijímajícího do úplně jiného rozměru.

Reference

Masáž od Martina pro mne byla magickým zážitkem. Cítila jsem se velmi příjemně a uvolněně. Jeho doteky byly krásné a pečující. Ráda se za Martinem vrátím zpět.
Jana
S radostí se dostávám ke zpětné vazbě na mou první zkušenost s tantrickou masáží. V první řadě bych ráda zdůraznila, že jsem se k vám chystala více jak 3 roky :-) měla jsem vyhlédnuté právě vaše centrum, jiná možnost ani nepřipadala v úvahu. Stejně, jako mě intuice dovedla právě k vám, tak vlastně i ty 3 roky čekání měli svůj důvod a tím je masér Martin. Tomu patří obrovské poděkování za nádherně strávený čas, který byl tak trochu z jiného světa. Trochu jsem se obávala, že nebudu schopna přijímání, jelikož je to něco, čeho se mi v běžném životě nedostává a člověk se dostává do úplně jiné role. Tyto obavy se rozplynuly po pár minutách strávených s masérem a já se tak mohla skutečně přesunout z reality do světa, odkud se nikomu nechce zpět :-) Každá minuta předčila má očekávání a nejen, že tělo dostalo to, po čem tak dlouho toužilo, ale dostaly se na povrch i emoce, které byly dlouho potlačované. Děkuji za krásné prostředí, které z člověka okamžitě odhodí veškeré zábrany, za profesionální a přitom neuvěřitelně laskavý přístup maséra a v neposlední řadě za možnost něco takového prožít. Z celého srdce doufám, že má návštěva nebyla poslední.
Mějte se nádherně a děkuji za to, co děláte.
Bára
Velice děkuji a jen vřele doporučuji tento nádherný zážitek. S Martinem už při povídání ze mě spadla nervozita a následovala neuvěřitelná jízda, úžasné hýčkání od začátku do konce, rozmazlování ve vaně i potom se všemi těmi smyslnými pomocníky. Martin je přesně takový, jak se o něm píše. Umí být pevný a jemný zároveň. Maximálně jsem si to s ním užila a vím, že to budu chtít zopakovat.
Dita
Milý Martine,
děkuji za nádherný zážitek při naší společné masáži Deluxe. Když jste se objevil ve dveřích a uviděla jsem Váš úsměv, tak ze mne spadla veškerá nervozita a cítila jsem se od první chvíle opravdu příjemně. Masáž byla velmi krásná a doznívala ve mne ještě několik dnů. Už teď se těším na další. Ty tři hodiny utekly velmi rychle.
Jana
Moc moc moc bych chtěla poděkovat Tomášovi a Martinovi za úžasný večer/zážitek/masáž/všechno!

To skoro ani není možný, jak to bylo hezký.

Oba velice pozorní, empatičtí a navíc sympaťáci, to se pak člověk snáz svěří do jejich rukou i přes počáteční nervozitu, kterou brzy úplně rozpustili.
Cítila jsem se v bezpečí, hýčkaná a rozmazlovaná a při vzpomínce na horký olejíček a lávové kameny se rdím ještě teď.
A začínám šetřit, abych znovu dorazila dřív, než za deset let :).
Děkuju!

PS: dík taky za doporučení odborné literatury - objednáno ;)
Ivča
Když jsem dostal poukaz na tantra masáž skoro vůbec jsem o ní nevěděl. Ale po příchodu do masážního studia jsem se hned cítil v bezpečném a krásném prostředí. Byl jsem usazen do masážní místnosti a nabídnut mi čaj. Poté přišel můj masér Martin a vše mi o masáži vysvětlil. I po vysvětlení jsme byl stále trochu nervózní co přijde. Ale musím říct, že to co přišlo mě úplně dostalo. Tak intenzivní dobrý pocit jsem nikdy necítil a v průběhu masáže se měnili pomůcky, které stále více a více zintenzivňovali prožitek z masáže. Po masáži jsem se cítil jak v jiném světě. Mohu všem jen doporučit. Masér Martin je příjemný a své práci rozumí.
Martin
Masáž s Martinem je nezapomenutelný zážitek, opravdový profesionál ve svém oboru. Pohlazení na těle i duši. Rád se budu vracet!
Petr
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!