Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Marek

Tantra masér Marek

Marek je nesmírně precizní a citlivý muž s krásným dotekem, který v každém člověku hledá jeho unikátní příběh. Díky bezprostředímu přístupu si vás získá hned v prních několika vteřinách vašeho setkání.

Co má rád:

Mám rád všechny ty malé věci, co zpříjemňují život - vůni kávy, dobré jídlo, zachumlat se v zimě do deky, sednou si do křesla s knihou, nejraději detektivkou, sejít se u dobrého vína s přáteli, povídat si do nočních hodin… Taky mám rád vše, co souvisí s uměním - hudbu, filmy, divadlo, galerie. Mám rád svůj klavír, jazz i underground, vodu, sauny, tanec, sport… Jsem zároveň optimista i pesimista, introvert i extrovert, romantik i cynik, melancholik i komik. Záleží, na kterou část mé osobnosti právě narazíte.

Proč dělá tantra masáže:

Při jiných masáži člověk zůstává hodně ve své hlavě, pořád se kontroluje. Například: dotyky na chodidlech (na hlavě, v tříslech…) mě vzrušily, není se mnou něco v nepořádku? Není to trapné? Tantrická masáž je jedinečná a úžasná v tom, že bere člověka jako jeden celek, propojuje duševní a tělesnou stránku, nad ničím se nepohoršuje, neřeší, co je a není „vhodné“ či „trapné“, přijímá zkrátka člověka takového, jaký je. Tantru dělám, protože není dogmatická, nestojí nad vámi žádný guru, který by vám něco přikazoval. Jde vždy o jedinečné svobodné setkání dvou (nebo více) lidských bytostí, které spolu sdílí intimní prostor a mají na sebe vyhrazený čas. Setkání se může vyvinout pokaždé trochu jinak, ale vždy probíhá bez předsudků a s respektem jednoho k druhému.

Oblíbené tantra masáže:

Při tantrické masáži je skutečně důležité na nic nespěchat. Vypnout hlavu, zhluboka dýchat a věnovat důkladný čas každému kousku těla. Proto mám radši delší masáže. Baví mě ale i čtyřruční masáž, protože do hry vstupuje další člověk s jinou energií. Při této masáži, kdy máte ruce masérů jakoby na celém těle zároveň, si opravdu připadáte jako uctívaný bůh či bohyně.

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2023, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!