Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Marek

Tantra masér Marek

Marek je nesmírně precizní a citlivý muž s krásným dotekem, který v každém člověku hledá jeho unikátní příběh. Díky bezprostřednímu přístupu si vás získá hned v prních několika vteřinách vašeho setkání.

Co má rád:

Mám rád všechny ty malé věci, co zpříjemňují život - vůni kávy, dobré jídlo, zachumlat se v zimě do deky, sednou si do křesla s knihou, nejraději detektivkou, sejít se u dobrého vína s přáteli, povídat si do nočních hodin… Taky mám rád vše, co souvisí s uměním - hudbu, filmy, divadlo, galerie. Mám rád svůj klavír, jazz i underground, vodu, sauny, tanec, sport… Jsem zároveň optimista i pesimista, introvert i extrovert, romantik i cynik, melancholik i komik. Záleží, na kterou část mé osobnosti právě narazíte.

Proč dělá tantra masáže:

Při jiných masážích člověk zůstává hodně ve své hlavě, pořád se kontroluje. Například: dotyky na chodidlech (na hlavě, v tříslech…) mě vzrušily, není se mnou něco v nepořádku? Není to trapné? Tantrická masáž je jedinečná a úžasná v tom, že bere člověka jako jeden celek, propojuje duševní a tělesnou stránku, nad ničím se nepohoršuje, neřeší, co je a není „vhodné“ či „trapné“, přijímá zkrátka člověka takového, jaký je. Tantru dělám, protože není dogmatická, nestojí nad vámi žádný guru, který by vám něco přikazoval. Jde vždy o jedinečné svobodné setkání dvou (nebo více) lidských bytostí, které spolu sdílí intimní prostor a mají na sebe vyhrazený čas. Setkání se může vyvinout pokaždé trochu jinak, ale vždy probíhá bez předsudků a s respektem jednoho k druhému.

Oblíbené tantra masáže:

Při tantrické masáži je skutečně důležité na nic nespěchat. Vypnout hlavu, zhluboka dýchat a věnovat důkladný čas každému kousku těla. Proto mám radši delší masáže. Baví mě ale i čtyřruční masáž, protože do hry vstupuje další člověk s jinou energií. Při této masáži, kdy máte ruce masérů jakoby na celém těle zároveň, si opravdu připadáte jako uctívaný bůh či bohyně.

Reference

Po delší pauze, naprosto dychtící po dotecích jsem se opět vypravil do tantra studia, abych si v pátek 26. 1. 2024 vychutnal Tantra masáž DeLuxe v délce 240 minut u pana Marka. Vím, že patří mezi novější členy masérského týmu, zaujal mě jeho popisek na webových stránkách a byl jsem přesvědčen, že jeho umění musím vyzkoušet na vlastním těle. Nelituji a jeho umění doporučuji ostatním...
Marek je pro mě přesně tím tantrickým masérem, který v sobě snoubí životní zkušenosti a pochopení pro druhého, protože nepatří do kategorie náctiletých. Navíc mně sdělil, že je znamením Štír. Po úvodním rozhovoru jsem si s ním vychutnal meduňkovou koupel plnou příjemných doteků. Na podložce se pak moje tělo chvělo pod přívalem vzrušujících okamžiků v podobě horkých ručníků, jemných rukaviček a lávových kamenů. Olejová masáž zakončená stimulací prostaty ve mně vyvolala sérii stupňujících se orgasmů, které jsem prožil i hlasově.
S panem Markem byla tato tantra zase jiná, vlastně hodně jiná, rád bych mu poděkoval za čtyřhodinovou péči a pochopení, protože se mnou není taková masáž jednoduchá. Doteky ve mně způsobují chvění celého těla přecházející ve vnitřní orgasmy. Na Markovi jsem pozoroval a rád jsem se na jeho obličej díval, jak si masáž se mnou užívá, jak má jiskru v očích, jak mně ty hluboké prožitky upřímně dopřává. Je jedním z mála masérů, který opravdu v hloubi pánve umí najít prostatu a důkladně ji stimulovat. Přál bych všem mužům, aby zažili při tantře ten slastný pocit, kdy se při stimulaci prostaty "rozlévá" horko do pánve a vy jen cítíte, jak se násobí vaše vzrušení. Zároveň pan Marek souhlasil s tím, že kdykoliv během procedury, ale také po ní ho mohu pevně obejmout, abych poděkoval za dílčí prožitky a zklidnil svoje dýchání.
Všechny typy masáží využívám v různých centrech už strašně dlouho, poznal jsem už hodně terapeutů, ale pan Marek je po dlouhé době jediným, u něhož jsem neměl pocit, že masíruje jen pro peníze, ale především pro radost, hravost a vzrušení, které předává druhým.
Marku, moc děkuji za příjemný pátek, za nové okamžiky a nabití pozitivní energií. Rád se k Vám zase objednám...
Kamil
S přítelem jsme byli na párové masáži. Krásné prostředí, profesionální služby, lidský a velmi osobní přístup. Již samotné objednání a domluva byla milá a bezproblémová. Samotná masáž byla naprosto úžasná. Od přivítání až po rozloučení bezpečné milé intimní a vřelé prostředí. Určitě přijdeme zase. Naprosto fantastický zážitek s úžasnými maséry, kteří svou práci dělají srdcem a jsou to profesionálové každým coulem..
Jan a Jana
Úžasný profesionální přístup a velmi příjemné prostředí. Pochybuji, že bychom tam s manželem byli naposledy.
Filipína
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!