Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Tereza

Tantra masérka Tereza

Tereza je žena jemné krásy, hlubokého pohledu zářivých očí, jejíž tvář vždy zdobí přátelský úsměv. Okouzlí vás svou bezprostředností, klidem a éterickou vyrovnaností. Její přítomnost značí tajemství a probouzí očekávání věcí příštích. Dřímá v ní posvátná síla, která vás vtáhne na neobyčejnou cestu poznávání sebe samých.

Co má ráda:

Zajímám se o poznávání lidských příběhů. Potěšení nacházím především ve spiritualitě, která mi umožňuje vnímat okolí skrze vnitřní svět a obohacuje mě o pochopení lidského dění. Zalíbení nacházím také při klidné procházce, kde přijdu do přímého kontaktu s přírodou, ale stejně tak se nechám ráda unášet na vlnách hudby.

Proč dělá tantra masáže:

Tantrické masáže mi přinášejí pocit naplnění. Jsou pro mě spojením užitečného s příjemným. Jsou zdrojem posvátného a uctivého setkání duší, nalezením sebe sama, uměním plně prožít přítomný okamžik a nechat věci plynout. Umožňují nám být sami sebou a pocítit úplnou blízkost a pochopení. Pomáhají nám porozumět vlastnímu tělu a ponořit se do jeho hlubin, kde se skrývají nepředstavitelné zkušenosti a krásy.

Oblíbené tantra masáže:

Přikláním se k déle trvajícím masážím, jako jsou Deluxe 2,5h až 3h, při kterých se lze více uvolnit, zvědomit si tělo a plně prožít přítomný okamžik. Především pokud máte jako přijímající potíže s uvolněním je tento čas navíc nesmírně prospěšný. Při tantrické masáži totiž plyne čas zcela jinak.

Reference

Měl jsem obrovské štěstí, že jsem měl sezení s Terezou a Simonou. Tantru znám z osobního života a většina toho, co se v Praze propaguje, není skutečná tantra. Tohle bylo velmi skutečné!

Přivítali mě vřelé úsměvy a objetí a od té chvíle jsem měl pocit, že mám plnou pozornost obou žen. Nebylo na škodu, že jsou obě naprosto nádherné. Naše propojení bylo elektrické. Orgasmus není smyslem tantry, ale bylo mi to OPRAVDU jedno. Cesta byla cílem.

PS: Když moje partnerka potřebovala zrušit sezení na poslední chvíli, celý tým byl velmi chápavý a rychle změnili naši rezervaci bez pokuty.

Velmi brzy se vrátím zpět do Prahy pro další masáž.

Děkuji!!
AJ
Po náročném dni plném povinností jsme se s manželkou spontánně rozhodli k rezervaci večerní párové masáže Deluxe (120 min). Vše na nás od začátku působilo velmi profesionálně, s Terezou a Michaelou jsme se cítili po celou dobu v naprostém bezpečí a užili si tak veškerou péči přesně podle našich ideálních představ. Osobně jsem došel ke dvěma poznatkům. 120 minut je minimum (vypnout mozek na povel není jednoduché). A že nelze zplošťovat zážitek do průběhu masáže, či "onoho večera". Z uvolněné pozitivní - radostné energie čerpají už několik dní nohy, které vesele šlapou do kopců na procházkách a ruce elektrizují tak, že si připadám jako "Pán blesků". Děkujeme za vše a brzy opět na viděnou.
Jan a Jana
Byli jsme moc spokojeni a děkujeme masérkám Simoně a Tereze za jejich péči a profesionalitu.
Jana
Tantra masáž u Terky byla jedním slovem super. Po úvodním naladění a krátkém povídání následovala skvělá a velmi příjemná masáž. Terka se krásně dokázala navnímat na moje tělo a byl to velmi intenzivní prožitek. Měl jsem základ 90min a mrzelo mě, že jsem si nedal rovnou 120min. Terčina masáž stojí určitě za delší prožitě:) Díky a rád přijdu zase!
Honza
Byl jsem na masáži Deluxe u masérky Terezy a byl to nezapomenutelný zážitek.
Předčilo to ma očekávání. Děkuji!
Adam
V prvom rade by som rád povedal, že už od prvého momentu riešenia rezervácie som po telefóne bol veľmi milo prekvapený skvelou komunikáciou, a verte či nie, už vtedy bolo cítiť dobrú energiu z ľudí s ktorými som rozprával. Boli sme dva páry, ja s manželkou a kamarát s priateľkou, a predstavte si kĺbko vystresovanej štvorice ako zvonia s napätím na zvonček na budove s nápisom tantra masáže, napätie sa dalo krájať, ale už po otvorení dverí nás na druhej strane čakalo kĺbko štvorice usmiatych, milých profesionálov ktorý z nás ten stres odbúrali myslím do pár minút. Mali sme masáž deluxe 120min, a nemám slov. Bolo to skrátka perfektné, uvoľňujúce, prečkalo to asi všetky naše očakávania, a myslím že nás to veľmi povzbudilo do budúcna aj po sexuálnej stránke s partnerkou, jednoznačne sme sa zhodli že si zarezervujete aj masáž pre páry pri najbližšej možnej príležitosti. Technika masáže bola fakt na urovni, nechýbal cit ale ani správne “zatlačenie” na body ktoré ste predtým možno ani nepoznali 10/10!
Martin
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!