Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Tamara

Tantra masérka Tamara

S Tamarou už v prvním momentu zažijete pocit uvolnění a bezpečí. Jako byste tuhle ženu znali už dávno. Nehledá problémy, kde nejsou a nenechá to dělat ani vás. Její léčivý dotek a přijetí je požehnáním ve světě, kde se stále musíme přetvářet podle přání ostatních. Podrží vás v přítomném okamžiku a nechá promluvit kousky těla, o kterých jste snad ani neměli tušení. Zkuste se s ní vydat na cestu, kde neexistují limity, jen další dveře, které můžete společně otevřít.

Co má ráda:

Mám ráda život i všechny možnosti, které nám nabízí. Ráda cestuji do teplých, sluncem zalitých krajin, kde mohu relaxovat na vyhřáté pláži a užívat si klidu i hloubky moře. Miluju přírodu a zvířata, zejména kočky, které mám ráda převážně pro jejich vznešenou a svéhlavou povahu. Mezi mé koníčky kromě masáží patří sport všeho druhu, nejvíce však plavání a jízda na kole.

Proč dělá tantra masáže:

Masážím se jako profesionální masérka věnuji již delší dobu, prošla mnoha různými masérskými kurzy, až jsem se postupně dostala až k tantře, která mě zaujala možností působit nejen na povrchu těla, ale i v lidském nitru. Tantra masáž vnímám nejen jako smyslný rituál uctění našeho fyzického těla v celé jeho kráse a jedinečnosti, ale vidím v ní také možnost, jak dokonale zharmonizovat mysl a naplno prožít hluboké vnitřní uvolnění a radost. Přijďte na chvíli zastavit čas a vnímat jen moc přítomného okamžiku. Ráda se stanu Vaší tantrickou průvodkyní a ukáži vám, co všechno můžete ve svém těle prožít.

Oblíbené tantra masáže:

Mám ráda dlouhé tantrické masáže Deluxe, při kterých si mohu důkladně vyhrát s každým kouskem vašeho těla. Silným a krásným zážitkem jsou pro mě i čtyřruční tantrické masáže, které spojují energii dvou masérek do extatického tance plného doteků.

Galerie

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!