Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Juan

Tantra masér Juan

Juan je milý, otevřený a pozitivně smýšlející člověk, který vás nakazí svým optimismem a smyslem pro humor. Jeho masérské umění a přirozenost, s jakou přistupuje k tělu, tantře i sexualitě vás okouzlí a zbaví posledních zbytků studu či rozpaků. Juan je skvělou volbou pro všechny muže, které láká zažít masáž s mužským dotekem a nebojí se experimentovat. Přeneste se za hranice každodennosti a zažijte masáž, o které jste doposud pouze snili.

Co má rád:

Zajímám se o zdravý životní styl, což je opravdu velice široké téma. Rád se na chvilku zastavím nad dobrým šálkem kávy a užívám si přítomný okamžik. Rád se věnuji meditaci, józe, běhu, tarotovým kartám, cvičení s vlastní vahou a léčivým kamenům. Od života rád přijímám nové výzvy.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra si mě sama zavolala. Již několik let se věnuji klasickým masážím, ale věděl jsem, že chci najít ještě hlubší způsob, jak pozitivně vstoupit lidem do života a zlepšit ho. Nějaký celkový přesah. Když jsem byl na své první masáži jako přijímající, uvědomil jsem si, že to je přesně to, co chci dělat. Úžasný prožitek a cesta k vlastní podstatě. Propojení více technik, které dohromady vedou k úžasnému prožitku pro každého z nás. I když jsem poměrně mladý, vyzkoušel jsem už ve svém životě mnohé. Teď jsem ovšem konečně našel poslání, které lze dělat srdcem.

Oblíbené tantra masáže:

Nejraději mám dlouhé masáže. Ty mi dávají dostatek času na práci s každým tématem, které mi přijímající do masérny přinese. Díky tomu ho mohu vést tak, aby toho stihl objevit co nejvíce.

Video

Reference

V neděli 24. 3. jsem měl 3,5 hodinovou Tantra masáž Deluxe s masérem Juanem. S masáží jsem byl velmi spokojený, neboť masér Juan je výborný masér.
Zdeněk
Chtěl bych tímto ještě jednou poděkovat masérům Juanovi a Matyášovi za skvělou 3 hodinovou čtyřruční masáž Deluxe. Velmi jsem si to užíval a byl jsem s masáží nadmíru spokojen. Určitě si ji znovu objednám.
Zdeněk
Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat za perfektní 3,5 hodinovou masáž Deluxe masérovi Petrosovi. Je to výborný tantrický masér.
Zdeněk
Včera jsem měl 3,5 hodinovou masáž s masérem Petrosem. Byl jsem u něj už podruhé a opět to byl nezapomenutelná zážitek. Petros je vynikající tantrický masér. S masáží jsem byl velmi spokojený a chtěl bych tímto způsobem Petrosovi ještě jednou moc poděkovat.
Zdeněk
Absolvoval jsem Deluxe tantra masáž s Petrosem. Byl to velmi příjemný zážitek. Petros byl profesionál, věnoval se mi na 100% a vše dělal s ohledem na mé přání.
Rozhodně doporučuji.
Radim
Na tantrické masáži jsem byl poprvé v životě a vybral jsem si jako maséra Petrose. Své volby vůbec nelituji, ba naopak.
Jsem Petrosovi velmi vděčný za nádhernou masáž Deluxe.
Zpočátku jsem byl nervózní, neboť jsem nevěděl přesně, co mě čeká, každopádně už od první chvíle nervozita díky Petrosovi odpadla a mohl jsem se plně uvolnit.
Všem, kdo váhají, doporučuji neváhat, neboť se jedná o zážitek, který se opravdu nedá slovy popsat.
Každý se zkrátka musí připravit na to, že zažije opravdový pocit blaženosti při vytvoření tak silné vnitřní energie, která je téměř hmatatelná.
Petros je úžasný, všem ho vřele doporučuji a už nyní se těším na další masáž - samozřejmě u Petrose
Jakub
Na masáži Deluxe jsem byl ve Vašem centru podruhé a trochu jsem se bál, že to nebude tak dobré, jako minule.
Naštěstí Petros je opravdový profesionál, je k tomu milý a otevřený. Pomohl probudit mou vášeň, užil jsem si to naplno. Bohužel to neumím vše popsat v češtině a myslím si, že i v polštině bych měl problém mou zkušenost popsat.
Jsem ateista, ale kdybych věřil, že nebe existuje, tak bych řekl, že Petros má k němu klíč.
Moc děkuji a doufám, že se mi to podaří zopakovat.
Bogdan
Chtěl bych ještě jednou vyjádřit díky masérovi Petrosovi za úžasnou masáž Deluxe. Byl jsem velmi spokojený a nedá se to vyjádřit ani slovy, jaký jsem pociťoval nádherný prožitek. Ještě jednou moc děkuji.
Zdeněk
Velmi příjemná nejen masáž, ale i zjištění, že mládě jménem Petros je člověk na svém místě, profesionál se zdravým entuziasmem, bystrý a vnímavý, sympatický i empatický, vzácná kombinace charisma a přirozené inteligence.
Petros není "jen" masér, Petros je osobnost, ze které září něco, co neumím pojmenovat. Budete s ním chtít trávit svůj čas a rádi se k němu vracet.
Opravdu, veliké DĚKUJI, masáž jsem si užil a bylo to moc fajn.
Radek
Dobry den,
chtěl bych Vám velmi poděkovat za uskutečnitelný slovy nevypovídající zážitek s mojí první návštěvy ve Vašem centru.

A jak to tak bývá po prvé jsem se strašně bál, byl jsem nervózní co asi může přijít, ale po chvilce rozhovoru s panem Petrosem jsem ztratil prvni davku nervozity.

Pan masér musel mit se mnou hodne tezkou praci, ne moc lehce se uvolňuji. Tímto mu velice děkuji, je to opravdovy profik, ktery vi co dělá a cele dve hodiny se naplno věnoval memu ztuhlemu telu.

Urcite se k Vam jeste jednou podivam. Mate nadherny interier, ktery pusobi velmi klidne a pozitivne na cloveka. Jen bych asi trochu stlumil hudbu pri masazi, ale to jsem mel pana masera poprosit o stiseni, ale neni to nic, co by bylo na skodu cele masazi.

Komunikace s recepcí byla na jedničku.

Jeste jednou Vam z celeho srdce dekuji, probudili jste ve me neco krasneho. A hlavne velike diky panu Petrosovi byl se mnou stale a to co jsem prozival jsem mel pocit, ze prozivá se mnou.
Roman
Byl jsem na masáži poprvé a jsem Petrosovi velmi vděčný. Pomohl opět probudit mou vášeň, která byla léta opomíjena. Připomenul mi kouzlo niterného vzrušení. Dokonce objevil nová erotogenní místa mého těla, u kterých bych to nečekal. Byl to úchvatný zážitek. Přál bych si, aby nikdy neskončil. Připomenul jsem si, že vzrušení není pouze o fyzickém tělu a že středem mého vzrušení mohu být i já sám a ne další osoba. Žil jsem z tohoto zážitku ještě několik dnů a při vzpomínce mnou projížděl blesk energie :) Chci to rozhodně rozvíjet.
Petros byl velmi pozorný, pečlivý. Cítil jsem se s nim od první chvíle uvolněním. Děkuji
Vašek
U Petrose jsem zažil jedny z nejhezčích pocitů v životě! Je citlivý, dokáže se na vás skvěle naladit. Je spíš menší postavy, což mně osobně vůbec nevadilo, protože to jeho pohybům dodává lehkost - máte zkrátka pocit, že je najednou všude!:-) Líbí se mi, jak je bezprostřední a jde hodně nablízko . Okamžitě si tak k němu vytvoříte potřebnou důvěru. Mohu jedině doporučit!
(Byl jsem v rámci masérského tréninku.)
Marek
Petros je velmi vnímavý masér, který se na mě během chvilky dokázal dokonale naladit a rychle si získat mou důvěru. Díky za skvělou masáž!
V prvom rade by som rád povedal, že už od prvého momentu riešenia rezervácie som po telefóne bol veľmi milo prekvapený skvelou komunikáciou, a verte či nie, už vtedy bolo cítiť dobrú energiu z ľudí s ktorými som rozprával. Boli sme dva páry, ja s manželkou a kamarát s priateľkou, a predstavte si kĺbko vystresovanej štvorice ako zvonia s napätím na zvonček na budove s nápisom tantra masáže, napätie sa dalo krájať, ale už po otvorení dverí nás na druhej strane čakalo kĺbko štvorice usmiatych, milých profesionálov ktorý z nás ten stres odbúrali myslím do pár minút. Mali sme masáž deluxe 120min, a nemám slov. Bolo to skrátka perfektné, uvoľňujúce, prečkalo to asi všetky naše očakávania, a myslím že nás to veľmi povzbudilo do budúcna aj po sexuálnej stránke s partnerkou, jednoznačne sme sa zhodli že si zarezervujete aj masáž pre páry pri najbližšej možnej príležitosti. Technika masáže bola fakt na urovni, nechýbal cit ale ani správne “zatlačenie” na body ktoré ste predtým možno ani nepoznali 10/10!
Martin
I wanted to write to express our appreciation for a wonderful experience.
Special thanks to Michaela and Petros for supporting us with our first Tantric massage. We were both a little nervous, but were immediately reassured by Michaela and Petros. They made us both feel at ease and provided us with all the information we needed.
The massage room was well prepared , beautifully designed and Michaela made sure we had everything we needed for a very relaxing massage. Both Michaela and Petros were very professional and also respectful, which we both appreciated.
It was truly a memorable experience and one we would like to repeat. We hope to be back to Prague next year and would love to visit you again.

Please pass on our thanks.
The English Couple
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!