Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Petr

Tantra masér Petr

Petr je charismatický muž příjemného vystupování, který vás okouzlí svým jedinečným masérským uměním, zkušenými doteky, vnitřní vyrovnaností i hluboce tantrickým přístupem, ve kterém se mísí něha, smyslnost, přijetí i vášeň. Nechte jej být vaším průvodcem a zažijte mužské doteky, o kterých jste zatím pouze snila.

Co má rád:

Několik posledních let se vědomě zabývám uvolněním, plynutím i hledáním vzájemného propojení, kterému můžeme říkat energie. Nejprve intuitivně, tancem, později vědomě, skrze dotek, který mě dovedl až k umění tantrické masáže. Miluji Argentinské tango, bachatu, zouk, improvizační tanec i inspirativní procházky přírodou. V zimě běhám na lyžích a v létě surfuji.

Proč dělá tantra masáže:

Stále v sobě cítím ten krásný pocit a klid po skončení mé první tantrické masáže. Vybavuji si údiv nad hloubkou relaxace, na kterou jsem si sáhl i míru intimity, která se dotkla mého srdce. Tantra mě ovlivnila, proměnila a transformovala natolik, že se pro mě postupně stala životním postojem, filosofií i nástrojem růstu. Byla logickým vyústěním radosti z tance, doteku, napojení i extatického prožívání, o který mám chuť se podělit a předávat tak tantrickou zkušenost i tuto krásnou životní filosofii dál.
Tantrická masáž má velký potenciál osobnostního rozvoje, ve smyslu prohloubení vnímaní vlastního těla, rozvoje sexuality, vnímání i posouvání hranic, rozšiřování prožívání intimity i vnitřní svobody. Nahota či sexualita nejsou v tantrické masáži cílem, ale příjemným prostředkem ke svobodě, otevřenosti a hlubokému sebepřijetí.
Pro ženy může být tato jedinečná masáž zážitkem přijetí a péče, kterou nemusí vracet, ale mohou si ji plně vychutnat tak, jak si přejí a potřebují, bez společenských masek, očekávání nebo hodnocení. Tantrická masáž však není jen o doteku na těle, je dotekem, mezi dvěma srdci, komunikací beze slov, společným odevzdáním se plynutí energie.
Těším se z radosti, se kterou přijímající žena odchází. Z každé změny vnímání, myšlení, cítění i prožívání, kterou jsou patrné již na rovině těla, ve změně postoje či výrazu tváře.
Tantra mě přivádí k hlubším otázkám lásky, partnerství, lidské přirozenosti, svobody i hloubky lidského bytí.

Oblíbené tantra masáže:

Většina žen, které jsem měl tu čest poznat, potřebuje dostatečný čas a prostor, v němž mohou pocítit radost z odevzdání a plného fyzického i psychického uvolnění. Mám proto rád delší tantrické masáže Deluxe či pečující masáž Pretty Woman, které umožňují přijímající ženě, aby se ztratila v množství nádherných doteků na celém těle a prožila probuzení své sexuality. Jedinečným zážitkem je také masáž Zrození Venuše s masáží přímo ve vaně, která vás odnese do úplné relaxace a meditace či čtyřruční tantrické masáže, které pomáhají pustit kontrolu a pocítit propojení mezi třemi srdci, v rituálu plném blízkosti a něhy.

Galerie

Reference

Děkuji za nový hluboký zážitek. Pan Petr je opravdu charismatický muž, jenž mi všechno podrobně vysvětlil. Masáž byla opravdu příjemná, plná něhy, smyslnosti, i pevného stisku. Uklidňující pocit, vyrovnanost a příval energie mi zůstal i dlouho poté. Doporučuji.
Miroslava
Rádi bychom poděkovali Angelice a Petrovi za krásný zážitek při pondělní masáži. Pravidelně si objednáváme partnerskou masáž Deluxe, ale tentokrát jsme se rozhodli jinak. U manžela vyhrály Kněžky chrámu tantry a já jsem si vybrala Pretty Women. Aroma koupele, které byly součástí masáží nás oba velmi příjemně překvapily, krásný zážitek při kterém ztratíte pojem o čase. Jako vždy jsme odcházeli spokojení, odpočinutí, plni energie a těšíme se na další návštěvu.
Jana a Jarda
Me and my wife had a luxury tantra couples massage with Michaela and Petr. We have nothing but positive things to say about the experience, especially the openness to discuss our needs and concerns before and during the massage. After some less positive past experiences in tantra, we can definitely say that Michaela and Petr exceeded our expectations and we'll definitely return in our next visit to Prague. Joao
Joao
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!