Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Petr

Tantra masér Petr

Petr je charismatický muž příjemného vystupování, který vás okouzlí svým jedinečným masérským uměním, zkušenými doteky, vnitřní vyrovnaností i hluboce tantrickým přístupem, ve kterém se mísí něha, smyslnost, přijetí i vášeň. Nechte jej být vaším průvodcem a zažijte mužské doteky, o kterých jste zatím pouze snila.

Co má rád:

Několik posledních let se vědomě zabývám uvolněním, plynutím i hledáním vzájemného propojení, kterému můžeme říkat energie. Nejprve intuitivně, tancem, později vědomě, skrze dotek, který mě dovedl až k umění tantrické masáže. Miluji Argentinské tango, bachatu, zouk, improvizační tanec i inspirativní procházky přírodou. V zimě běhám na lyžích a v létě surfuji.

Proč dělá tantra masáže:

Stále v sobě cítím ten krásný pocit a klid po skončení mé první tantrické masáže. Vybavuji si údiv nad hloubkou relaxace, na kterou jsem si sáhl i míru intimity, která se dotkla mého srdce. Tantra mě ovlivnila, proměnila a transformovala natolik, že se pro mě postupně stala životním postojem, filosofií i nástrojem růstu. Byla logickým vyústěním radosti z tance, doteku, napojení i extatického prožívání, o který mám chuť se podělit a předávat tak tantrickou zkušenost i tuto krásnou životní filosofii dál.
Tantrická masáž má velký potenciál osobnostního rozvoje, ve smyslu prohloubení vnímaní vlastního těla, rozvoje sexuality, vnímání i posouvání hranic, rozšiřování prožívání intimity i vnitřní svobody. Nahota či sexualita nejsou v tantrické masáži cílem, ale příjemným prostředkem ke svobodě, otevřenosti a hlubokému sebepřijetí.
Pro ženy může být tato jedinečná masáž zážitkem přijetí a péče, kterou nemusí vracet, ale mohou si ji plně vychutnat tak, jak si přejí a potřebují, bez společenských masek, očekávání nebo hodnocení. Tantrická masáž však není jen o doteku na těle, je dotekem, mezi dvěma srdci, komunikací beze slov, společným odevzdáním se plynutí energie.
Těším se z radosti, se kterou přijímající žena odchází. Z každé změny vnímání, myšlení, cítění i prožívání, kterou jsou patrné již na rovině těla, ve změně postoje či výrazu tváře.
Tantra mě přivádí k hlubším otázkám lásky, partnerství, lidské přirozenosti, svobody i hloubky lidského bytí.

Oblíbené tantra masáže:

Většina žen, které jsem měl tu čest poznat, potřebuje dostatečný čas a prostor, v němž mohou pocítit radost z odevzdání a plného fyzického i psychického uvolnění. Mám proto rád delší tantrické masáže Deluxe či pečující masáž Pretty Woman, které umožňují přijímající ženě, aby se ztratila v množství nádherných doteků na celém těle a prožila probuzení své sexuality. Jedinečným zážitkem je také masáž Zrození Venuše s masáží přímo ve vaně, která vás odnese do úplné relaxace a meditace či čtyřruční tantrické masáže, které pomáhají pustit kontrolu a pocítit propojení mezi třemi srdci, v rituálu plném blízkosti a něhy.

Galerie

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!