Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Peter

Tantra masér Peter

Peter je zkušený muž s pevnými rukama a skvělým dotekem. Masážemi se zabývá již 11 let a masíroval v mnoha zemích světa. Vystudoval Fitness Pilates a masáže v Dublinu, dále pokračoval v Londýně a několik let na výletních lodích v pěti hvězdičkových Spa. Za mnoho let své praxe si vybudoval skvělé jméno jako profesionál, který dokáže lidem pomoct s jejich problémy.

Co má rád:

Rád se napojím na přítomný okamžik tady a teď. Upevňuji tak svou životní cestu vnímajíc, že život je nejen cesta, ale i ukázka toho, jak myslíme a cítíme. Plnost životní energie je na hraně rovnováhy a právě ta je velice důležitá v našem tvůrčím a dobrodružném životě. Miluji čtení knih o duchovním rozvoji, cvičení fyzického těla ve fitness a meditaci. Rád poznávám nové kraje, takže velkou částí mého života je cestovaní.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je spojení energií a správným dýcháním rozviřuje a rozjasňuje mysl. Je pro mě rituálem každodenního života a nalezením rovnováhy ve výměnné pozitivní energie dvou lidi. Cesta, ukazující, že seberozvoj dokážeme uplatnit i spojením vlastni vnímavosti s vírou, že tantra masáž je jedinečná technika, jak dojit k touze po radosti a spočinout v okamžiku.

Oblíbené tantra masáže:

Tantrická masáž vyžaduje čas, proto mám nejraději Tantrickou masáž Deluxe, která mi dává dostatek prostoru na práci s mými klienty. Pokud bych měl ale zmínit něco hodně unikátního, doporučil bych masáže ve tmě, které pomáhají se soustředit jen na vlastní tělo a umocnit tak vnitřní prožitek.

Reference

Jsem kontaktní člověk, takže masáž, která probíhala pod dohledem Petra, byla skvělá. Ví co dělá a dělá to dobře. Na jeho doporučení jsem vyzkoušel tantra masáž ve tmě a určitě bych stejnou doporučil i ostatním, protože ten zážitek je opravdu intenzivní. Navíc prostory studia jsou dokonalé. Čisté, voňavé a člověk se tam cítí velice příjemně.
Filip
Dnes jsem si užil úžasnou masáž od maséra Petera. A to od začátku až do konce. Masáž byla velice příjemná a uklidňující. Krásně jsem u ní zrelaxoval a odpočinul si! Na Tantrické masáži jsem byl podruhé a tentokrát to byl opravdu hluboký zážitek a relax. Masér Peter je opravdu znalý, ví co dělá a je opravdu profesionální. Děkuji a určitě se znovu objednám.
Luky
Děkuji masérovi Peterovi za úžasnou masáž. Všechno bylo skvělé, profesionální přístup, hezké prostředí a opravdu velmi příjemný zážitek.
Pokud budu moci, určitě se znovu objednám do Vašeho centra a budu jej doporučovat :)
Rob
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!