Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Ondra

Tantra masér Ondra

Ondra je opravdový muž na svém místě. Spojuje se v něm pevná mužská energie se schopností empatie a péče. Umí vést, držet, pečovat i naslouchat. Unese vaši radost, vaše vzrušení a vaše slzy. Ve všem bude s vámi, teď, tady a pro vás. Pomůže vám zapomenout na starosti i strachy a povede vás k vám samotným.

Co má rád:

Rád poznávám nové lidi, objevuji jejich nitro a zjišťuji, jaké jsou jejich motivace, jací jsou a co ve skutečnosti chtějí. Toužím po navazování hlubokých a smysluplných vztahů, blízkosti. Nejvíce si vážím svobody, která není zadarmo, ale bez které je život jen poloviční.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra mě oslovila jako zapřisáhlého neduchovního a racionálního člověka. Při své první tantra masáži v pozici přijímajícího jsem zažil něco neuvěřitelného. To mi ukázalo, jak moc je tělo propojené s myslí, kolik je toho ukryto v podvědomí a že abych se někam v životě posunul, musím nejprve změnit něco uvnitř sebe.

Oblíbené tantra masáže:

Mezi mé oblíbené masáže patří Tantra masáž Deluxe, kde je dostatek času na to získat vzájemnou důvěru a naplno rozvinout jedinečné téma, se kterým přichází konkrétní klient. Párové tantra masáže mě zase baví svou komplexností a potenciálem přinášet nový impuls a pohyb do vztahu.

Reference

Velmi děkuji Ondrovi za skvělou Tantra masáž "Zrození Venuše". V jeho přítomnosti se vždy cítím velmi příjemně, bezpečně a pokaždé zažiji něco opravdu výjimečného.
Jana
Milá Alenko a Ondro, děkujeme za péči kterou jste nám včera věnovali. Jako vždy jste byli oba úžasní. Tříhodinová masáž nám utekla neskutečně rychle a oba jsme odcházeli velmi spokojení, odpočinutí a plni energie. Už se těšíme na další návštěvu.
Jana a Jarda
Byla jsem dvakrát u maséra Ondry. Velmi mě zaujal a oceňuji Ondrův profesionální přístup, procítěnost při masáži a empatii se zájmem při vstupním a výstupním pohovoru. Doufám, že v tom bude ještě dlouho pokračovat :)
Magdaléna
Děkuji Ondrovi za úžasný zážitek a skvělou relaxaci. Rozhodně předčilo moje očekávání.
Sylvie
Milá Alenko a Ondro, děkujeme za péči, kterou jste nám věnovali. Bylo to jako vždy úžasné. Odcházeli jsme odpočinutí a plni energie. Velmi rádi přijdeme znovu.
Jana a Jarda
Vaše masérské centrum jsme minulý pátek s manželem navštívili již po šesté a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Manžel měl masérku Míšu a já si vybrala Ondru. Přístup obou je profesionální, ale zároveň i velmi lidský. Pokaždé od Vás odcházíme spokojení, odpočinutí a nabití pozitivní energií. Už teď se těšíme na další návštěvu u Vás. Přejeme hodně zdaru a prosím pokračujte v poskytování stejně kvalitních služeb jako doposud.
Jana a Jarda
V prvom rade by som rád povedal, že už od prvého momentu riešenia rezervácie som po telefóne bol veľmi milo prekvapený skvelou komunikáciou, a verte či nie, už vtedy bolo cítiť dobrú energiu z ľudí s ktorými som rozprával. Boli sme dva páry, ja s manželkou a kamarát s priateľkou, a predstavte si kĺbko vystresovanej štvorice ako zvonia s napätím na zvonček na budove s nápisom tantra masáže, napätie sa dalo krájať, ale už po otvorení dverí nás na druhej strane čakalo kĺbko štvorice usmiatych, milých profesionálov ktorý z nás ten stres odbúrali myslím do pár minút. Mali sme masáž deluxe 120min, a nemám slov. Bolo to skrátka perfektné, uvoľňujúce, prečkalo to asi všetky naše očakávania, a myslím že nás to veľmi povzbudilo do budúcna aj po sexuálnej stránke s partnerkou, jednoznačne sme sa zhodli že si zarezervujete aj masáž pre páry pri najbližšej možnej príležitosti. Technika masáže bola fakt na urovni, nechýbal cit ale ani správne “zatlačenie” na body ktoré ste predtým možno ani nepoznali 10/10!
Martin
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!