Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Ondra

Tantra masér Ondra

Ondra je opravdový muž na svém místě. Spojuje se v něm pevná mužská energie se schopností empatie a péče. Umí vést, držet, pečovat i naslouchat. Unese vaši radost, vaše vzrušení a vaše slzy. Ve všem bude s vámi, teď, tady a pro vás. Pomůže vám zapomenout na starosti i strachy a povede vás k vám samotným.

Co má rád:

Rád poznávám nové lidi, objevuji jejich nitro a zjišťuji, jaké jsou jejich motivace, jací jsou a co ve skutečnosti chtějí. Toužím po navazování hlubokých a smysluplných vztahů, blízkosti. Nejvíce si vážím svobody, která není zadarmo, ale bez které je život jen poloviční.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra mě oslovila jako zapřisáhlého neduchovního a racionálního člověka. Při své první tantra masáži v pozici přijímajícího jsem zažil něco neuvěřitelného. To mi ukázalo, jak moc je tělo propojené s myslí, kolik je toho ukryto v podvědomí a že abych se někam v životě posunul, musím nejprve změnit něco uvnitř sebe.

Oblíbené tantra masáže:

Mezi mé oblíbené masáže patří Tantra masáž Deluxe, kde je dostatek času na to získat vzájemnou důvěru a naplno rozvinout jedinečné téma, se kterým přichází konkrétní klient. Párové tantra masáže mě zase baví svou komplexností a potenciálem přinášet nový impuls a pohyb do vztahu.

Reference

Milá Alenko a Ondro, děkujeme za péči, kterou jste nám věnovali. Bylo to jako vždy úžasné. Odcházeli jsme odpočinutí a plni energie. Velmi rádi přijdeme znovu.
Jana a Jarda
Vaše masérské centrum jsme minulý pátek s manželem navštívili již po šesté a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Manžel měl masérku Míšu a já si vybrala Ondru. Přístup obou je profesionální, ale zároveň i velmi lidský. Pokaždé od Vás odcházíme spokojení, odpočinutí a nabití pozitivní energií. Už teď se těšíme na další návštěvu u Vás. Přejeme hodně zdaru a prosím pokračujte v poskytování stejně kvalitních služeb jako doposud.
Jana a Jarda
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2022, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!