Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Ondřej

Tantra masér Ondřej

Ondřej je skutečný originál se smyslem pro individualitu každé bytosti. Jeho přístup je respektující, citlivý a jemný, ale nechybí mu preciznost ani péče o každý detail. Od masáže s ním můžete očekávat tanec energií, který zaplaví vaše tělo.

Co má rád:

Sedím na zapomenuté písečné pláži, pozoruju vlny a všechny odstíny oceánu. Procházím se podzimním lesem, ve vzduchu je cítit vlhké listí a slunce se sklání nad obzorem. Zabalen do deky, z křesla sleduju padající vločky a krmím kočku, piju čaj a nikam nemusím, snad jen v neděli do sauny. Raduji se když skončí zima, vše se probouzí a začíná nový život. Rád se raduji a obzvlášť z maličkostí - když uvidím vycházet měsíc nebo odraz pouliční lampy ve vodě. Mám rád přístavy, bouřky, setkání, pizzu, kina a Murakamiho knížky.

Proč dělá tantra masáže:

Baví mě vytvářet prostor, kde se můžeme zastavit, nadechnout a být sami sebou. Cokoli co si přinášíme, co se objevuje a s čím odcházíme je vítané. Pozorovat a všímat si všech prožitků, emocí a myšlenek. Nechat je přijít a zase odejít. Nesoudit. Potřebujeme místo, kde se cítíme bezpečně a můžeme si dovolit být autentičtí a bez zábran. Rád se potkávám s lidmi, které zajímá zkoumaní sebe samých a své tělesnosti. Uvolnit se a dopřát si celostní prožitek hloubky a krásy, který tantra nabízí.

Oblíbené tantra masáže:

Rád se do masáže ponořím a zapomenu na všechen okolní svět. Proto rád masíruju delší masáže, ve kterých se můžu lidem věnovat s velkou péči a beze spěchu. Do hlubokého prožitku se skvěle dostává při masáži ve tmě. Baví mě dynamika čtyřručních masáží a práce s dvojicemi při párových masážích.

Reference

Návštěva Tantra masáží Praha byla moje premiéra, ale veškerá nervozita ze mě spadla už po uvítání ve vchodu. Příjemná paní recepční, příjemné a čisté prostředí. Zrovna u tantra masáže jsem potřebovala mít pocit, že jsem v bezpečí a že jsou vyslyšeny i mé obavy, nervozita – a to všechno se stalo. Ondřej byl skvělý průvodce (ano nechci říct masér, protože mi přijde, že tenhle termín zdaleka neobsahuje vše :) ) a moc jsem si celé „uctění těla" užila!
Marianna
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!