Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Mona

Tantra masérka Mona

Miluji energii všeho kolem nás. Mám ráda hvězdy, slunce a měsíc, sny i realitu, ticho i zvuky přírody, moře i poušť, konce starého i začátky nového. Ušla jsem dlouhou cestu hledání sebe sama, oproštění se od předsudků, bariér a starých nastavení, které pro mě nebyly pravdivé. Teď už se nechávám ovlivnit jen vnitřním hlasem svého srdce.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra masáže jsem si vybrala proto, že je mou vášní hledat odpovědi na otázky, které život přináší. V tantrické masáži mohu nahlížet za hranice všednosti, objevovat nepoznané i spojovat protiklady. Mám ráda společné zastavení, povídání i naslouchání, hluboký dech a uvolnění, které přináší. Miluji ten moment, kdy oba zapomeneme na slova a vnímáme toho druhého jen skrze dotek a rozprouděnou energii. V tantrické masáži mohu spojit všechny tyto prvky a být vám průvodkyní na jedinečné cestě ke spojení s vaším vlastním já.

Oblíbené tantra masáže:

Největší odměnou je pro mě, pokud díky společnému setkání v rituálu tantrické masáže naleznete to, pro co jste si přišel a přenesete se blíže do svého nitra a ke svému srdci. Proto mám nejraději individuální tantrické masáže Deluxe, které poskytují dost času a prostoru společně tento záměr uskutečnit.

Galerie

Reference

Včera jsme navštívili s partnerem Vaše centrum. Šlo o naše první setkání s tantrickou masáží a byl to opravdu velký a silný zážitek. Moc děkujeme - obě masérky byly skvělé, milé, sympatické, jemné. Jsme si jisti, že Vaše centrum znovu a velmi rádi navštívíme.
Erika, 31 let
Děkuji za chvíle plné relaxu, odpočinku a načerpání energie, což jsem si stanovil jako cíl mé návštěvy u Vás. Masáž se mi líbila, neboť splnila můj cíl, se kterým jsem na masáž šel. A moc jsem jí užil – velký dík patří masérce Moně.
I jednání s recepcí bylo vstřícné, věcné a velmi flexibilní. Ať již při rezervaci termínu na příští den či platbě, tak u nabídky masáží i masérů. Děkuji.
Martin
Bylo mi velkým potěšením svěřit se do péče masérky Mony. Masáž v jejím podání je úžasný zážitek a skvělý relax pro tělo i mysl. Děkuji.
Alice, 50 let
Děkuji za chvíle plné relaxace, odpočinku a načerpání energie, což jsem měl jako cíl mé návštěvy u Vás:-)). Masáž jsem si moc užil, takže velký dík patří masérce Moně.
Jednání s recepcí bylo vstřícné, věcné a velmi flexibilní.
Martin
Dobrý den.V pondělí jsem byl již na čtvrté tříhodinové masáži u tantra masérky Mony. Opět skvělá, pokaždé jiná a vždy vynikající tantra masáž. Mona je luxusní top masérka a já se k ní zase velice rád vrátím. Děkuji Mono. Jinak musím pochválit i krásné prostory a milou recepci. Takže Vám moc děkuji a zase na viděnou.
Pavel
Mona je krásná, inteligentní a empatická žena, která se dokáže bavit na jakékoli téma. Její jedinečné dotyky a styl masáže mě přenesly do jiné dimenze! Opravdu se mi po masáži nechtělo odejít, krásné pocity a energii jsem cítil ještě několik dní. Těším se brzy na další masáž!
Adam, 45 let
Mona je prostě nejlepší!
Pavel, 49 let
Masáž byla úžasná, uvolňující, relaxační, zároveň doprovázena silnou energií, kterou jsem cítila fyzicky snad poprvé v životě. Děkuji tímto za citlivý, empatický přístup a jedinečný zážitek masérce Moně :-)
Eva
Chtěl bych vyjádřit velkou spokojenost s masáží u slečny Mony, na které jsem byl na konci července. Masáž byla skvělá a masérka od začátku do konce velmi vnímavá a přesně věděla, co zrovna cítím a potřebuji. Objednání a domluva naprosto bez problému, takže za mě velká spokojenost a určitě se zase někdy zastavím.
Josef
Včera jsem byl ve vašem centru na tantrické masáži s Monou. S Monou jsem byl již podruhé a myslím, že si časem vybudujeme vzájemné souznění. Byl jsem moc spokojen a určitě se objednám. Recepční byla milá, nabídla mi občerstvení i úsměv. Děkuji za úžasný zážitek.
Pavel
Velké poděkování ještě jednou Andreo a Mono za nádherný prožitek partnerské tantra masáže. Hluboce uvolňující zážitek, který v nás dlouho poté dozníval. Na masáž jsme přišli s hlavou plnou starostí, díky vaší něžné a citlivé péči se nám podařilo "vypnout" a dokonale se uvolnit. Po masáži jsme oba vypadali jako po "liftingu“ a s úsměvy od ucha k uchu. DÍKY MOC a těšíme se na příště.
Kateřina a Vítek
S partnerskou tantra masáží jsme byli moc spokojeni. Masérky odvedly skvělou práci a dopřáli nám krásný zážitek. Vzali ohled na naše přání, masáž nám na začátku vysvětlili a celkově byly moc pozorné. Přijdeme znovu.
TP
Moni, ďakujem za neskutočný zážitok a absolútne telesné a duševné prepojenie. Nádherné pocity vo mne budú doznievať ešte dlho.
Marek, 36 let
Mona, thank you for a wonderful experience. If I return to prague I would definitely book again.
Richard
We had a session with Mona and Alena and we'd like to leave some comments. We did the Luxury Couples massage. It was an absolutely amazing experience and we were thrilled. It was our first tantra massage experience and we absolutely loved it. The place was magical and the girls were very nice and they helped us relax and enjoy the whole experience to the maximum. When we visit Prague again definetely we will book an appointment. Thank you!"
Katerina & George
I’m a regular at your center. The last two sessions were with Ms. Mona were by far the best. Thank you, Mona, for your attention and professional approach and care. Your attention to details making sure I was relaxed and comfortable is something I valued a lot.
AMA, 53 years
Mona, you have a deep capacity for empathy. You give with all your heart, both in conversation and massage techniques. You deeply care in a genuine and human way. The massages have been so healing and remarkable. Thank you so much!
Stefano
Dear Mona, thank you very much for your wonderful tantra massage, it was more than perfect. Congratulations to you for having such a professional lady at your center.
R.
It was the first time I came here, and I don't know the others masseuses, but I’ve been welcomed by Mona! She is a so beautiful person and so nice attitude. Very professional! Thank you!
Seb, 44 years
Dear Mona, I have had a wonderful new experience with you. It was an amazing adventure with a nice relaxation and unforgettable soft touches. Our talk was more than a small talk. Thank you so much for your appreciation. I'm the new fan of you and when I will visit Praha, I will meet you again. Many kind regards.
Werner
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!