Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Michaela

Tantra masérka Michaela

Míša působí na první pohled jako smyslná bohyně a vaše očekávání v tomto směru nezklame. Její pohyby jsou ladné a ženské, její vystupování charismatické a její masáž je slastným opojením.

Co má ráda:

Učarovala mě něžná krása a hrdost koní , do jejichž sedla ráda usedám a nechávám se unášet krajinou. Miluji také toulky přírodou a krásu polodrahokamů.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je pro mě nejen životní styl, hluboká relaxace, smyslné doteky či rozvádění a sdílení energie ... Je to něco co mě naplňuje a umožňuje mi nalézt cestu k naší přirozenosti, učí nás přijímat a milovat sami sebe. Tantra je spirituální cesta, kde se spolu potkáváme a navzájem  respektujeme jeden druhého. Tantra masáže mě přitahují svými možnostmi působit nejen na povrchu těla, ale i v lidském nitru. Ráda se nechávám znova překvapovat a fascinovat každým novým, krásným setkáním.

Oblíbené tantra masáže:

Míša miluje dlouhé masáže se kterými si může vyhrát a vložit do nich celou svou ženskost a energii a prožít s klientem opravdu smyslné, mystické setkání. Její oblíbené masáže jsou tantrická masáž De luxe, pro čas který nabízejí a také tantrické masáže pro páry, protože nabízí možnost předávat své zkušenosti a poznatky pro partnerský vztah.

Galerie

Reference

S mou drahou přítelkyní Evičkou jsme zde poprvé vyzkoušeli partnerskou tantrickou masáž. A jak byly možná zezačátku i malinko obavy z doposud nepoznaného, tak nakonec ten fantastický zážitek předčil všechna možná očekávání. Ondřej s Michaelou byli úžasní, už od počátku, kdy jsme si nejdříve povídali a probrali důležité věci, tak hlavně potom při té masáži. Bylo to o blízkosti, porozumění a schopnosti dávat i přijímat. Od nejemnějších dotyků, které probouzí smysly, až to mrazí, přes masáž horkými lávovými kameny a spoustou dalšího až po vyvrcholení, opravdu nádherný a fakt nezapomenutelný zážitek. Moc děkujeme!
Adam + Eva.
Znovuzrození...
... tak bych pojmenoval stav, ve kterém jsem se nacházel po nádherné masáži s mou masérkou Michaelou po 180 minuté masáži deluxe..
I když to nebyla má první návštěva zde, rozhodně ve mne zanechala velice hluboký dojem.
Už od prního okamžiku, kdy jsem prošel vchodovými dveřmi, mne Míša velmi přátelsky uvítala a ten samotný pocit takzvané vítanosti mi velmi pomohl se uvolnit ještě před samotnou masáží.
Před návštěvou jsem byl trochu nervózní... ale i to díky atmosféře téměř okamžitě opadlo.
Masáž i následná koupel byla nepopsatelná a jelikož by žádná slova, jež bych použil dostatečně vyjádřila mé pocity, napíši jen, že já jsem se po celém zážitku cítil, jako bych a několik kil lehčí na těle i na duši. ???? Všechno bylo velmi nenucené a velmi přirozené a za to jsem opravdu vděčný.
Tímto bych chtěl Míše ještě jednou moc poděkovat... masáž mi velmi pomohla nejen po fyzické, ale i psychické stránce.
Opravdu doufám, že nebyla má poslední návštěva zde.
Ještě jednou moc děkuji. Byl to nezapomenutelný zážitek
Lukáš
Masáž s Míšou jsem si velmi užil, splnila má očekávání. Setkání bylo velmi příjemné a uvolňující, jen čas při masáži uběhl velmi rychle. Rád se za Míšou vrátím zpět.
Jarda
Dnes jsme s mou ženou měli u Vás tantrickou párovou masáž. Vše bylo úžasné a musím pochválit masérky Míšu a Danielu jsou moc šikovné, milé, přátelské a dokážou nádherně uvolnit. Moc děkujeme a všude Vás budeme chválit.
Marek a Anna
Míšo, byla jsi naprosto skvělá, byl to úžasný zážitek a určitě si to budu chtít zopakovat. Moc děkuji.
Petr
Skvělá masérka Michaela, krásné prostředí navozující duševní pohodu, úžasný čas strávený s příjemnou a milou dívkou!! Doporučuji!!
Jirka
S přítelem jsme byli na párové masáži. Krásné prostředí, profesionální služby, lidský a velmi osobní přístup. Již samotné objednání a domluva byla milá a bezproblémová. Samotná masáž byla naprosto úžasná. Od přivítání až po rozloučení bezpečné milé intimní a vřelé prostředí. Určitě přijdeme zase. Naprosto fantastický zážitek s úžasnými maséry, kteří svou práci dělají srdcem a jsou to profesionálové každým coulem..
Jan a Jana
Tantrickou masáž jsem dostal darem k narozeninám. Nic jsem si o průběhu nezjišťoval a nechal si to celé jako překvapení. Masérka Míša, kterou jsem si vybral byla naprosto neskutečná, uklidňující, profesionální, příjemná, něžná, komunikativní a hlavně empatická. Její přístup byl jedním slovem TOP a utvrdil mne, že výběr byl naprosto správný. Byla to moje první zkušenost s tantra masáží a troufnu si zde napsat, že to byl naprosto neskutečný životní zážitek. Tantra masáž mne natolik oslovila a cítil jsem se po ní skvěle, že ji velice brzo zopakuji.
Pavel
Velikou pochvalu pro masérky Danielu a Michaelu, jsou více, než skvělé !!!
Josef
Moc díky za velmi profesionální, příjemný skupinový zážitek s Andreou a Michaelou.
Madam El
Chci poděkovat masérce Míše za skvělý zážitek.
Nevěděl jsem jaká masérka bude a tak jsem přicházel s určitou nejistotou. Přivítala mě ale sympatická a velmi příjemná Míša, která se ukázala být i velmi komunikativní a už během prvních pár vět bylo jasné, že bude vládnout příjemná, pohodová atmosféra a tak to i bylo. Vše vysvětlila, navodila klidnou atmosféru a velmi brzy odbourala překážky, které jsem měl v hlavě. A po chvíli masáže, kdy mi laskavými doteky začala masírovat hlavu jsem se propadal do relaxu a při horkých ručnících už bylo mé uvolnění stoprocentní. Všechno proběhlo, jak mělo, byl to neuvěřitelný, intenzivní relaxační zážitek. Odcházel jsem nabitý energií.
A i závěrečné popovídání bylo velmi příjemné, že se mi ani nechtělo odcházet. A to je Míša nejenom sympatická, ale i atraktivní dáma.
Ještě jednou díky za super zážitek.
Kutná Hora
Děkuje Michaele a Daniele nejen za profesionálně a úžasně provedenou masáž, ale i za krásně strávené odpoledne.
Ať se daří.
Václav s Milanem
Měl jsem příležitost vyzkoušet Tantra masáž s masérkou Michaelou. Musím říct, že jsem byl s touto zkušeností velmi spokojen a odcházel jsem s pocitem hlubokého uvolnění a obnovené energie.
Hned po příchodu do studia jsem byl přátelsky přivítán Michaelou, která byla velmi profesionální a pozorná. Vysvětlila mi celý proces Tantra masáže.
Během masáže jsem cítil, jak se postupně uvolňuji a propouštím napětí, které jsem měl. Pocítil jsem proud energie proudící skrze tělo, což mi přineslo pocit rovnováhy a harmonie. Michaela byla vnímavá k mému tělu a reagovala na mé potřeby, což jsem velmi ocenil.
Po skončení masáže jsem se cítil jako nový člověk. Měl jsem hluboký pocit relaxace a vyrovnanosti. Bylo to skutečně blahodárné pro mé tělo i mysl. Michaela mi také věnovala čas na konci, abychom si povídali o mém prožitku.
Zavodnik
Chtěl bych ti Míšo poděkovat za nevšední, jedinečný a zcela výjimečný zážitek. Během tří hodin jsi mě zavedla do rozkvetlé zahrady, kde na mě čekalo mnoho překvapení, splněných přání a tužeb. Přišel jsem k Tobě plný nervozity, s plnou hlavou svých problémů a vyčerpán z neustálého rozdávání sama sebe. Dokázala jsi se vcítit do mě celého od prvního okamžiku a přesně jsi věděla co mi chybí, co potřebuji. Uvolnila jsi celou mou mysl a nabila mě energií na hodně dlouho. Až dojde, přesně vím, kam budou mé kroky směřovat. Ještě jednou moc děkuji, rád jsem Tě potkal a věřím, že se ještě uvidíme.

Všem určitě doporučuji vybrat si 3hodinový rituál, protože cokoli méně je za mě nedostačující a budete se zbytečně ochuzovat o nevšední zážitek. Kdyby to probíhalo půl dne, stále nebudete mít dost, tak využijte tuto možnost, nebudete litovat.
Ben
Tantrickou masáž s Míšou jsem si krásně užil. Umožnila mi nádherně pocítit její něhu, jemnost, přijetí a zároveň situaci odpovídající vášeň a náznaky dravosti. Byla milá a vnímavá, velice dobře se jí dařilo vystihnout i má nevyslovená přání. Když si ty nádherné prožitky znovu přivolávám do své mysli a svého těla, s pokorou jí vytýkám jedinou věc. Že nedokázala zastavit čas, aby ten prožitek nikdy neskončil. Pak bych ale zase nezažil tu další nádheru, kdy po masáži spočívala vedle mě s hlavou na mé hrudi a tichým jemným rozhovorem mě pomalu vracela do toho, čemu většinově říkáme realita.

PS: Vyřiďte prosím Míše, že k tomu závěrečnému spočinutí se v myšlenkách opakovaně vracím a jsem za něj velice vděčný. Necítil jsem se jako zákazník s masérkou, ale jako muž s ženou, se kterou prožil krásné chvíle. Díky!
Buddhista
Tantra masáž jsem zažil poprvé v životě a rozhodně doporučuji!!! Masérka Michaela byla naprosto skvělá, a můžu ohodnotit vše pouze jako super vynikající ... Rozhodně si najdu čas a půjdu zase.
Tomáš
Děkuji moc za úžasný zážitek, moc jsem si to užíval, Míša byla super.
Michal
Míšo, moc moc děkuji. Masáž s Vámi byla zkrátka úžasná. Člověk s Vámi tak nějak zapomene kde je a kým je. Prostě perfektní start víkendu.
Ještě jednou moc děkuji. Příští masáž určitě s Vámi.
Petr
Velmi příjemný prožitek s Michaelou, naplněný řadou milých překvapení. Tomu hodně pomohlo v úvodu sdělit, co mám rád a co bych si přál. Ale hlavně se pak uvolnit, sestoupit do těla, otevřít k přijímání a s důvěrou se nechat Míšou vést. Vnímal jsem napojení, respekt a lásku. Děkuji
Tomáš
Děkuji za mou první zkušenost s tantrickou masáží. Realita předčila očekávání. Intimní atmosféra, profesionální servis. Vybral jsme si masérku Michaelu a udělal jsem velmi dobře! Velmi komunikativní a sympatická, v úvodu mi stručně popsala, co můžu očekávat, a to se splnilo. Těším se na další návštěvu.
Karel
Vaše masérské centrum jsme minulý pátek s manželem navštívili již po šesté a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Manžel měl masérku Míšu a já si vybrala Ondru. Přístup obou je profesionální, ale zároveň i velmi lidský. Pokaždé od Vás odcházíme spokojení, odpočinutí a nabití pozitivní energií. Už teď se těšíme na další návštěvu u Vás. Přejeme hodně zdaru a prosím pokračujte v poskytování stejně kvalitních služeb jako doposud.
Jana a Jarda
Tantrickou masáž jsem dostal jako dárek od dětí k 50 narozeninám. Zpočátku jsem jen málo věděl, co mne čeká. Na internetu jsem si vybral krásnou masérku Míšu. A to, co jsem dnes zažil, nelze slovy ani popsat. Nejprve jsme si povídali, získali svou důvěru. Následná masáž byla něco tak krásného, lechtivého, něžného a procítěného, že to musím všem jen doporučit. Za rok bude i manželka slavit kulaté narozeniny a rozhodně pokud odhodí stud, bude tantra, mým zamýšleným dárkem. Děkuji moc Míšo.
Klient 158
Děkuji fantastické Míše. Je to profík a zlepšila mi den.
Honza
Miška je báječná a čas strávený s ní mi doplnil energii na dlouho dopředu, díky moc.
Jirka
Slečna Michaela předvedla perfektní masáž. Sedla mi lidsky i úrovní provedení služeb. Zregenerovala mé tělo i ducha na nmoho dní. Moc děkuji.
Fanda
Nebojím se říci, že tantra změnila můj život. Je to úžasná osvobozující cesta a zážitek potěšení. Je těžké to vysvětlit. Jsem vděčná za místa jako je Tantra Masáže Praha, kde lidé milují tantru jako já.Byla jsem tady na své první tantra masáži, a je to od té doby pro mne srdeční místo. Vždy se sem ráda vracím pro kvalitní služby, které jsou definitivně jedny z nejlepších v Praze. Děkuji tantra masérce MONĚ a Miše. jste skvěli.
Natali
Včera jsem již po třetí navštívil Tantra Masáže Praha. Musím říct, že zážitek předčil má očekávání.
Masáž v podání Míši je umělecké dílo. Zvláště pak její práce s vějíři a lávovými kameny. Mohu jen vřele doporučit. Možná vás čeká na konci překvapení. Míše moc děkuji.
Tomáš
Chtěl bych moc poděkovat masérce Michaele za krásné prožití masáže. Nevěděl jsem přesně co mne čeká ale ona mne svým profesionálním přístupem dostala někam kde jsem nikdy nebyl.
Moc děkuji Míšo.
Jirka
Nebojím se říci, že tantra změnila můj život. Je to úžasná osvobozující cesta a zážitek potěšení. Je těžké to vysvětlit. Jsem vděčná za místa jako je Tantra Masáže Praha, kde lidé milují tantru jako já. Byla jsem tady na své první tantra masáži, a je to od té doby pro mne srdeční místo. Vždy se sem ráda vracím pro kvalitní služby, které jsou definitivně jedny z nejlepších v Praze. Děkuji tantra masérce Mony a Miši. jste skvěli. Natali Děčín.
Natalija
Absolvovali jsme masáž pro páry s Venuší a Michaelou. Byl to krásný zážitek, který rezonoval celý víkend. Obě jsou citlivými průvodkyněmi, s nimiž se všechny počáteční obavy rozplynuly až překvapivě rychle. Moc doporučuji.
Lucie, 38 let
Partner již dlouho toužil po tomto zážitku ale já jsem se dlouho zdráhala. Nakonec jsem se rozhodla mu věnovat k narozeninám párovou luxusní masáž a za masérky jsme si vybrali Alenku a Míšu. Prostředí masáží je velice útulné a krásné, před samotnou masáží si s námi masérky povídaly, všechny otázky nám zodpověděly a my měli dostatek času na přípravu, celkově byla atmosféra velice uvolněná, takže moje počáteční obavy ze studu se ihned rozplynuly.
Zážitek byl nezapomenutelný, ten pocit, že vy nemusíte nic a někdo se věnuje jen a pouze vám, byl úžasný. Na konci masáže jsme byli plní pozitivních myšlenek a úsměv na tváři jsme měli snad ještě během spánku. Já jsem osobně zažívala dlouhodobý stres a díky slečnám jsem na něj dokázala zapomenout a hodně dlouho po odchodu od nich se mi dařilo myslet jen na pozitivní věci.
Ihned jsme se rozhodli, že v nejbližší době si tento luxusní dárek pro naše tělo i mysl opět nadělíme. Za nás za oba rozhodně doporučuji a ještě jednou Alenko a Míšo děkujeme!
Jana, 28 let
Michaelo, Tantra masáž se díky Vám pro mne stala jisto jistě nezapomenutelným zážitkem. Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za nádherný vstup do světa tantrických rituálů. Každá vteřina mne obohatila a odcházel jsem s pocitem lehkosti mysli i těla.
Pája, 66
Jsem hodně introvertně založený, proto jsem se dlouho odhodlával objednat si tantrickou masáž, kterou jsem toužil vyzkoušet. Vstřícná komunikace s recepcí při domluvě termínu a výběru masérky ve mne zanechaly velice pozitivní dojem. Dnes jsem tedy absolvoval svoji první tantrickou masáž. Už při příchodu jsem byl příjemně překvapen klidným prostředím, prostoupeným relaxační hudbou a vůněmi. Po chvíli přišla masérka paní Michaela(Míša), která mne přivítala a pak mi objasnila, jaký bude průběh masáže. Byla milá, usměvavá, vstřícná, spontánní, takže moje počáteční nervozita rychle opadla. Průběh masáže byl skvělý, krásně uvolňující. Masérka Míša se mi plně věnovala na vysoce profesionální úrovni, byla milá, usměvavá, plně soustředěná. V průběhu celé masáže jsem zažíval neskutečné uvolnění a pohodu. Po masáži a sprše jsme s na závěr ještě s Míšou chvíli povídali o rodinách, dovolené a pod. Celkový dojem celé masáže, i osobního přístupu masérky Míši hodnotím jako úžasný, neskutečný zážitek, který si budoucnu hodlám určitě zopakovat.
Juraj
Dekuji za dnešní úžasný zážitek s Michaelou. Nevsedni a vzrušující. Budu z toho sexuální energii čerpat i v následujících dnech.
Luba, 50 let
Dnes jsem absolvoval masáž s Míšou. Úžasný člověk sálající pozitivní energií. Velice doporučuji zkusit tuto masáž
Hokejista
V tomto týdnu jsem absolvoval masáž u paní Michaely. Chtěl bych vyzdvihnout velice přátelský, empatický a vysoce profesionální - v tom dobrém slova smyslu - přístup. Do masáže evidentně zapojila nejen ruce, ale i duši a cit. Prostě masáž byla opravdu super, naprosto plnila nebo spíše předčila moje očekávání. Současně bych chtěl pochválit prostředí v slonu Staropramenná, ve kterém jsem byl poprvé, a na který jsem před masáží nečetl dobré reference. Naštěstí reference se ukázaly jako liché.
Jan
Děkuji za krásný zážitek. Mé hodnocení bude velmi stručné, protože není nic, na co bych si mohl stěžovat. Jednání s recepcí bylo zcela v pořádku, masérka velmi příjemná a samotnou tantrickou masáž jsem si ohromně užil.
David
Chtěl bych v tomto svátečním čase poděkovat paní Michaele. Před nedávnem jsem u ní prožil první tantrickou masáž. Asi každý víme, jak nás první zkušenost může ovlivnit. Jsem rád, že jsem měl to štěstí, že právě paní Michaela se stala, byť tak trochu náhodou, nebo řízením osudu, mojí průvodkyní. Hned při úvodním povídání ze mě nenásilně sňala rozpaky a já si dovolil se následně odevzdat a přijmout masáž. Byla opravdu úžasná, osvobozující a zanechala ve mně jen pozitivní pocity. Pravděpodobně nejdůležitější pro mě bylo vytvoření bezpečného prostoru a pocitu důvěry. Ještě jednou za vše DĚKUJI…
Milan, 50let
Michaelo, Tantra masáž se díky Vám pro mne stala jisto jistě nezapomenutelným zážitkem. Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za nádherný vstup do světa tantrických rituálů. Každá vteřina mne obohatila a odcházel jsem s pocitem lehkosti mysli i těla.
Pája, 66 let
Jsem hodně introvertně založený, proto jsem se dlouho odhodlával objednat si tantrickou masáž, kterou jsem toužil vyzkoušet. Vstřícná komunikace s recepcí při domluvě termínu a výběru masérky ve mně zanechaly velice pozitivní dojem. Dnes jsem tedy absolvoval svoji první tantrickou masáž. Už při příchodu jsem byl příjemně překvapen klidným prostředím, prostoupeným relaxační hudbou a vůněmi, po chvíli přišla masérka Michaela, která mne přivítala, a pak mi objasnila, jaký bude průběh masáže. Byla milá, usměvavá, vstřícná, spontánní, takže moje počáteční nervozita rychle opadla. Průběh masáže byl skvělý, krásně uvolňující. Masérka Míša se mi plně věnovala na vysoce profesionální úrovni, byla milá, usměvavá, plně soustředěná. V průběhu celé masáže jsem zažíval neskutečné uvolnění a pohodu. Po masáži a sprše jsme si na závěr ještě s Míšou chvíli povídali o rodinách, dovolené apod. Celkový dojem celé masáže, i osobního přístupu masérky Míši hodnotím jako úžasný, neskutečný zážitek, který si budoucnu hodlám určitě zopakovat.
Juraj, 67
U Míši jsem absolvoval svou první tantrickou masáž ve svém životě – zanechala ve mě takovou energii, jakou jsem snad nikdy nepocítil, čerpal jsem z ní ještě další 3 dny. Těším se, až se zase jednou vrátím.
Zdenek, 37
Rád bych se podělil o svoje zkušenosti s tantrickou masáží ve vašem centru. Masáž jsem absolvoval u slečny Michaely, a vše proběhlo naprosto v pořádku. Už samotné objednání bylo velice příjemné, komunikace s recepcí, domluva termínu, aby tam byla mnou preferovaná masérka, na mě udělalo dobrý dojem. Samotná masáž pak byla naprosto skvělá. Celkově prostory velice hezké, útulné, čisté, s příjemnou atmosférou, jemnou hudbou a úžasnou vůní vonné tyčinky. Masérka Míša byla velice profesionální, spontánní, usměvavá, hned ze mě opadla nervozita během chvilky. Byla to moje první zkušenost s tantrou. Celý průběh masáže byl skvělý, moc jsem si vše užil, a také po masáži jsme ještě zůstali chvilku v příjemném objetí. Byl to skvělý zážitek, byla to známka určitého propojení. I po masáží a sprše jsem si ještě užil závěrečný povídaní, kde nikdo nestopoval čas a myslím, že jsme to i trochu protáhli. Celkově dojem perfektní, určitě jsem nebyl naposled na tantra masáži a jiné centrum než to vaše ani hledat nebudu.
Milan
Dnes jsem absolvoval tantrickou masáž u slečny Michaely a byl jsem velice spokojený. Byla to moje první tantrická masáž, neměl jsem žádné konkrétní očekávání, ale výsledek byl naprosto úžasný. Perfektní komunikace, obrovská laskavost, masérka mě vším perfektně provedla, a před masáží i po masáži jsme si chvilku povídali. Bylo to úžasné, nikdo nekoukal na čas, byl tam velice úžasný přístup, propojení s masérkou na vyšší úrovni- velká vděčnost- to je to, co pociťuji. Určitě jsem nebyl naposled, vřele doporučuji, pokud někdo zvažuje a není si jistý.
Milan, 38
Musím říct, že moje včerejší návštěva Prahy se opravdu povedla i přes to velké horko. Ale já mám léto rád, tak nebrblám. U vás v salonu to bylo opět suprově. Míša a Mili se o mě staraly tak, jako kdybych patřil k nim do rodiny, možná ještě líp. Probrali jsme s děvčaty všechno možné od masáží a s čím jak se pracuje (což mě vždycky zajímá), třeba lávové kameny, pokračovali jsme politikou a dospěli jsme až k cestování a třeba k Řecku. Myslím, že bychom si měli co povídat 24 hodin. Doufám, že se zase ukážu brzy, záleží to taky na tom, jak rychle spraví koleje na křižovatce u Anděla.
Vláďa
Uspěchaná doba, hodně stresu. Na to je jediný lék, a to tantra masáž v podání masérky jménem Michaela. Pro nováčka či zkušeného je Míša skvělý průvodce. Děkuji
Slávek, 42
Rád bych napsal moji zkušenost s tantrickou masáží s Míšou. Tantra masáž jsem dostal jako dárek od manželky (osvícená to žena). Na webových stránkách jsem si vybral dle mého názoru nejsympatičtější masérku Míšu a udělal jsem dobře. Všechny masérky jsou hezké, i když samozřejmě některé se mi líbí víc, některé méně. Z cca 5 "finalistek" mého soukromého výběru jsem si vybral nakonec Míšu díky jejímu hezkému úsměvu :-) Působila strašně mile, což se mi jen potvrdilo. Nemám rád patos, tak nechci nějak přehánět, nicméně musím říct, že s celým prostředím, přístupem i samotnou masáží jsem byl moc spokojen. Byl jsem na tantra masáži poprvé a trochu jsem nevěděl co od toho čekat. Bál jsem se trochu lascivnosti, ale můžu říct, že nic takového se nekonalo. Prostředí je moc hezké, čisté a příjemné. Je k dispozici soukromé WC, sprcha, pití, malé občerstvení. Skvělé. K samotné masáži - moc fajn je už uvítací rozhovor. Míša je velmi empatická a příjemná slečna. Hezky jsme si popovídali, dozvěděl jsem se instrukce a masáž mohla začít. Celá masáž probíhá jen za svíce svíček a hraní uklidňující hudby, takže je velmi intimní a klidná. Vše působilo moc příjemně a současně na nejvyšší úrovni. Nemůžu srovnávat, ale masáž Míši na mě působila naprosto profesionálně, perfektně, bez úlevy na 100%. Bylo vidět, že do toho dává maximum. Současně ale vše působilo strašně přirozeně a uvolněně. To, že to bylo mimořádně příjemné a fajn není nutné pak logicky nijak zdůrazňovat. Míša byla výborná. Já jsem byl trochu nervózní, ale brzo nervozita opadla. Moc krásný zážitek. Pokud čekáte "erotický fyzický servis", tak ten tady nečekejte. Jasně, že dochází i na intimitu a intimní masáž (měl jsem i masáž prostaty), ale působilo to na mě daleko výš, než jen obyčejná lechtivější masáž. Bylo to daleko víc a hlubší prožitek. Míša byla skvělá. Pokud chcete maximální profesionální přístup, perfektní výkon bez kompromisů, ale současně strašně milého, empatického a přirozeně působícího človíčka s fascinujícím úsměvem je Míša ta pravá volba.
Erik
Uspěchaný a z práce unavený člověk se stále snaží mít věci pod kontrolou a často se příliš vzdaluje od kontaktu s přírodou a se svojí přirozeností. Tantra v podání Míši mě uvedla k fascinujícím prožitkům, které se ani nedají popsat slovy.
Honza, 38
Byla to má druhá tantrická masáž ve vašem centru. Stejně jako ta první byla hodně energická a zážitková. Na počátku jsem byl nervózní, ale Míša byla skvělá a klidná. Oceňuji její teoretické znalosti i schopnost naslouchat.
Petr
Vážená paní Torstenová,
chtěl bych touto cestou poděkovat Míše za nádhernou čtyřhodinovou tantrickou masáž. Vám děkuji za vše, co jste vytvořila. Se srdečným pozdravem.
Radim
Dnes jsem absolvoval první letošní masáž se 3 krásnými masérkami. Bylo to
opět velmi magické, protože šlo o "M" ve 3 podobách: Martinka, Mili a Míša.
Byly to opět krásně strávené 3 nedělní hodiny. Holky, patří vám veliký dík a
doufám, že časem opět zopakujeme.
Vláďa
Tantrická masáž od Míši je neuvěřitelná, krásná a pokaždé se nemůžu dočkat další masáže. Po masáži se cítím krásně nejenom po zbytek dne, ale ten pocit vydrží í několik dní. Míša je krásná profesionální masérka, cítím osobní přístup, který je pro mě při tantrické masáži důležitý. Moc děkuji za fantastický zážitek a těším se na další setkání.
Michal
Včera jsem absolvoval fantastický zážitek s Míšou. Absolutně bezkonkurenčně nejlepší masáž v mém životě. Hodně jsme na začátku povídali i při masáži. Po ní jsem už jen mručel jako medvídek, zpětné vazby nebylo zapotřebí... fantastické!
Richard
Chtěl bych upřímně poděkovat za neuvěřitelný a krásný zážitek, který jsem prožil při tantrické masáži s Míšou. Byl to pro mě dosud nepoznaný a nádherný výlet do neznáma. Přiznám se, že jsem nečekal takový vliv na mé tělo i duši, dokonce se dá i částečně rozdělit mé vnímání sexuality na dobu před tantrickou masáží a po ní. Opravdu neobvyklé a krásné, užil jsem si ty chvíle moc!
Zdeněk
Tento týden jsem u vás strávil mnoho spokojených hodin a chtěl bych vám poděkovat za opravdu velmi příjemné chvíle. Potěšil mě profesionální a diskrétní přístup, krásné prostředí pokojů, a především nádherné, kouzelné, a přívětivé slečny; především Míša. Každý vnímá masáž a vše okolo ní po svém, za sebe musím říct, že, zejména s Míšou, jsem zažil přímý přenos do nebe (doslova :), intenzivní pocity štěstí a vzrušení v celé své bytosti, otevření energetických kanálů a duševní probuzení/nabití. Někdy v budoucnu se budu těšit znovu na shledanou. Přeji vám hodně úspěchů, štěstí a prosperity.
Martin
Chci vám poděkovat za včerejší úžasný zážitek s Míšou a Aničkou. Stále jsem se z toho ještě nevzpamatoval. Vyzkoušel jsem tantra masáž poprvé v životě a už vím, že to určitě nebylo naposledy. Nebylo pro mne jednoduché se napoprvé úplně uvolnit, ale celý zážitek byl přesto úžasný, zejména díky krásnému přístupu vašich nádherných a fascinujících masérek. Včera jsem nedokázal najít ta pravá slova, a nenašel bych ani dnes, dokud mě nenapadlo anglické "Heavenly". Na otázku "co byste dělal, kdyby měl být zítra konec světa" už mám odpověď: zašel bych k vám ;-). Děkuji za velmi profesionální a zároveň vřelý přístup.
Martin
Míša je bohyně s kouzelnýma rukama, plná pozitivní a krásné energie. Provedla mě mojí první zkušeností s tantrickou masáží a já jen stěží mohu najít slova, abych popsal to, co jsem v jejích něžných rukách prožil. Bylo to jako sen, o kterém jsem doufal, že nikdy neskončí. Nádherná relaxace, vzrušení, něha! Namaste můj krásný anděli. Těším se na brzkou shledanou.
Francesco
1 Slovo = skvělé! Moc díky.
Igor
Rainer
Just wanted to thank you for an amazing experience last night, my wife and I thoroughly enjoyed ourselves and the ladies went above and beyond to ensure our comfort and make sure we had the best experience possible!
Heath and Becky
Míša je nádherná, milá a nesmírně pozitivní žena. K tomu všemu má zlaté ruce. Úžasná tantra masáž. Dávám 10/10.
David, 35
Šel jsem na tantra masáž a nevěděl, co od ní očekávat. To, co jsem našel byl krásný člověk, který mi dal nejúžasnější smyslový zážitek v mém životě. Když jsem odcházel, cítil jsem jen lásku. Děkuji, Miško.
Carsten
Me and my wife had a luxury tantra couples massage with Michaela and Petr. We have nothing but positive things to say about the experience, especially the openness to discuss our needs and concerns before and during the massage. After some less positive past experiences in tantra, we can definitely say that Michaela and Petr exceeded our expectations and we'll definitely return in our next visit to Prague.
Joao
I wanted to write to express our appreciation for a wonderful experience.
Special thanks to Michaela and Petros for supporting us with our first Tantric massage. We were both a little nervous, but were immediately reassured by Michaela and Petros. They made us both feel at ease and provided us with all the information we needed.
The massage room was well prepared , beautifully designed and Michaela made sure we had everything we needed for a very relaxing massage. Both Michaela and Petros were very professional and also respectful, which we both appreciated.
It was truly a memorable experience and one we would like to repeat. We hope to be back to Prague next year and would love to visit you again.

Please pass on our thanks.
The English Couple
First, i want to thank you so much for your excellent support. This was my 2nd visit, and as always, you always deliver.

Second, my appreciation and my thanks go to Michaela. I never thought there are angels on Earth. Michaela is Angel of heaven sent from God to Earth. I never met a person like her. She is so so sincere and kind and care so much about people. I dont say this as a compliment, this is the truth. She is the type of a person you want to meet every day and spent every second with her. Thank you Michaela. You are engraved in my heart and my mind and my soul.

Thank you.
H.
Just wanted to thank you for an amazing experience last night, my wife and I thoughly enjoyed ourselves and the ladies went above and beyond to ensure our comfort and make sure we had the best experience possible.
I'm a little shy to be leaving a public review, but I also thought, that not leaving any review at all would be unfair to my most amazing and professional masseuse with whom I had the session with. My session was with Michaela who was absolutely incredible and definitely a goddess of tantra. When I got there, the receptionist and I had a brief interaction after which she led me to the massage room. I was a little early so I waited for a few minutes until Misa came in. She was super friendly and enthusiastic, we chatted for a while and she explained me what to expect as well as offered me water & fruits. She also reminded me that I should leave all my worries behind and just be the receiver to fully enjoy the experience. After that she requested me to take a shower.

After the shower we had the tantric opening ritual. Misa had such a loving touch full of attention and presence, she gave from her heart. It shows how much she loves what she does and how deeply she cares about the recipients well-being. I also tried to stay in the moment and fully immerse myself into the experience. The massage was fantastic and I'm surprised how the time fled. I felt so relaxed and confident. First time in my life I understood what a full body orgasm meant and that too without any actual release, I even didn’t want to after this experience. My whole body was in such a state of ecstasy that I didn’t care about any physical release. I felt so loved and cared about, which is what I have been craving for a while. Each part of my body and mind was energized & engaged as all my stresses & worries reduced (of course years of stress won’t go away in one session).

After the massage, Misa really made me feel comfortable and gave me time to recuperate. We also had a parting chat before leaving when I promised that I'll visit again soon. She also gave me such nice words of encouragement to help me with my confidence and I also got a few hugs, Misa has such an open and loving heart.

Before the visit I was afraid of how it would be like or what to expect but after the visit I regret about not booking a session earlier. I will definitely visit again and am also thinking of joining the tantra school. This massage has made me realize that there’s so much I don’t know about my body, mind and spirituality which I would definitely be exploring next.

Lastly I'd like to commend you for maintaining such an excellent and professional establishment. I would give 5/5 stars and would recommend to all. Thank you very much for this amazing experience, I'll see you soon again.
Sam
Super pleasant gentle care from beautiful woman! Her magic hands and open loving energy takes you up in to higher atmospheres. I enjoyed every part of tantra Deluxe massage from Michaela. I will come back one day soon!
Much Love and magic Wesley from the Netherlands
Wess, 33
I was a bit apprehensive before the session: this was going to be my first experience of tantra after all. Micheala was immediately very welcoming and made me feel at ease: curious and patient we chatted for a good while before even talking about the massage! After our 15 mins conversation all my worries were gone and I was eager to start the experience. I went for the 3 hours Deluxe tantra massage and I was very happy I did, it went by so fast, it was definitely the right choice. As to how I felt during the massage - it's hard to describe. I think it was close to therapy for me: I have been in a bit of bad place in both my personal and work life. After the massage it felt like I had found myself again, my energy and good humor is back and I feel fantastic now! I can't wait to come back, now that I have experienced tantra, I truly believe it will be a part of my life forever. Thank you Michaela for such a wonderful evening!
Oliver, 28
So beautiful, so perfect. You touched my body, my soul and my heart to tears! Hope to be able to come back.
Thank you!
Martin, Sweden
I have been using your services for over two years and can honestly say that I’ve had really positive experiences with different masseurs both female and male. I had never tried or experienced Tantra before I first came to your studio. I had a massage with Michaela. I wasn’t sure what to expect and was keen to find someone that I connect with and see on a regular basis, like I did with Katerina. Michaela exceeded my expectations. She is clearly a very experienced and skilled masseuse. From the moment we met she made me feel comfortable and confident. We spoke for a while before the massage so she understood what my expectations were and I felt that we had a strong connection before we started. During the breathing ritual I felt incredible sexual energy between us and felt waves of pleasure throughout the massage. I will definitely arrange another session with Michaela!!
Mark
A Sunday evening 3.5 hours tantra Deluxe with a bath with Michaela is for sure the best way to close the week and be ready for the upcoming one with a full replenishment of good energy. Thanks to you Michaela for your care and for my new experience of hot lava stones! I’m looking forward to coming back soon.
Pete
I have experienced a tantra massage of two hours from Michaela today. Michaela is very tender, and her massage very sensual. She made me feel energized in whole of my body, from fingers to toes. It has been totally relaxing. Thank you, Michaela; you're a really wonderful person! It has been my first time at this studio, but I will certainly come back.
Michael, 42, Germany
I really enjoyed the experience of tantra massage at your studio. The guy at the reception was friendly and professional. The place is very clean and has a magical atmosphere. The masseuse Michaela was wonderful; I enjoyed the massage a lot and will be happy to come back. Kind regards.
AU
Thank You so much for the wonderful session! It was a big pleasure to be covered by Your bright charisma, Your careful empathy and Your amazing skills. What an unforgettable journey! All the best and good luck!
Karel
My tantra massage experience with Michaela was truly magical. It was a very first time when I had such a charming and skillful masseuse. She shows empathy which I really appreciated. I am looking forward to my next visit.
O.M., 39, Switzerland
I was fortunate to receive a tantra massage deluxe from Misa this week. It is not easy to describe the fantastic outcome of the massage. Meeting Misa and receiving a massage from her gave me hope for a better tomorrow. I had a few tantra massages before but this one was by far the best. Actually I can’t think it gets any better! Thank you Misa.
Yiannis
I want to express my deepest appreciation for the tantra massage from Michaela. Her massage was the most delightful tantra massage I have ever had. Her warmth, tenderness and attention gave me a soothing and blissful time! She made me feel comfortable and at ease all the time. She patiently explained everything I was interested in at beginning of the massage session. During the massage and afterwards she helped me unwind in her gentle way, I found the feeling I had indescribable. I do want to come to Prague again, and soon, and have another extended massage session with Michaela. She is so heavenly!
Ven
I would like to commend Michaela for the attentive and immensely enjoyable massage, and I can say that I'm still feeling rejuvenated more than 24 hours after my Tantra Deluxe Massage with her. I definitely felt a connection with her during the entire massage. I truly appreciated the subtle little things she did that I believe enhanced the massage. Her sunny and energetic personality also could be felt through her skillful and instinctive touch. If you give Michaela enough time, she will make you forget all your worries in life. Please thank her for a fantastic massage experience that I can honestly describe as a heavenly treat.
Jason
Hi, my friend sent me to your place because he thought I needed to try something new. And I did. Masseuse Michaela was lovely and sweet. The time flied quickly and next time I will definitely go for a longer option of the massage because 90 minutes is nothing and I even think I will have two masseuses next time :).
Carl
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!