Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Michaela

Tantra masérka Michaela

Míša působí na první pohled jako smyslná bohyně a vaše očekávání v tomto směru nezklame. Její pohyby jsou ladné a ženské, její vystupování charismatické a její masáž je slastným opojením.

Co má ráda:

Učarovala mě něžná krása a hrdost koní , do jejichž sedla ráda usedám a nechávám se unášet krajinou. Miluji také toulky přírodou a krásu polodrahokamů.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je pro mě nejen životní styl, hluboká relaxace, smyslné doteky či rozvádění a sdílení energie ... Je to něco co mě naplňuje a umožňuje mi nalézt cestu k naší přirozenosti, učí nás přijímat a milovat sami sebe. Tantra je spirituální cesta, kde se spolu potkáváme a navzájem  respektujeme jeden druhého. Tantra masáže mě přitahují svými možnostmi působit nejen na povrchu těla, ale i v lidském nitru. Ráda se nechávám znova překvapovat a fascinovat každým novým, krásným setkáním.

Oblíbené tantra masáže:

Míša miluje dlouhé masáže se kterými si může vyhrát a vložit do nich celou svou ženskost a energii a prožít s klientem opravdu smyslné, mystické setkání. Její oblíbené masáže jsou tantrická masáž De luxe, pro čas který nabízejí a také tantrické masáže pro páry, protože nabízí možnost předávat své zkušenosti a poznatky pro partnerský vztah.

Galerie

Reference

Absolvovali jsme masáž pro páry s Venuší a Michaelou. Byl to krásný zážitek, který rezonoval celý víkend. Obě jsou citlivými průvodkyněmi, s nimiž se všechny počáteční obavy rozplynuly až překvapivě rychle. Moc doporučuji.
Lucie, 38 let
Partner již dlouho toužil po tomto zážitku ale já jsem se dlouho zdráhala. Nakonec jsem se rozhodla mu věnovat k narozeninám párovou luxusní masáž a za masérky jsme si vybrali Alenku a Míšu. Prostředí masáží je velice útulné a krásné, před samotnou masáží si s námi masérky povídaly, všechny otázky nám zodpověděly a my měli dostatek času na přípravu, celkově byla atmosféra velice uvolněná, takže moje počáteční obavy ze studu se ihned rozplynuly.
Zážitek byl nezapomenutelný, ten pocit, že vy nemusíte nic a někdo se věnuje jen a pouze vám, byl úžasný. Na konci masáže jsme byli plní pozitivních myšlenek a úsměv na tváři jsme měli snad ještě během spánku. Já jsem osobně zažívala dlouhodobý stres a díky slečnám jsem na něj dokázala zapomenout a hodně dlouho po odchodu od nich se mi dařilo myslet jen na pozitivní věci.
Ihned jsme se rozhodli, že v nejbližší době si tento luxusní dárek pro naše tělo i mysl opět nadělíme. Za nás za oba rozhodně doporučuji a ještě jednou Alenko a Míšo děkujeme!
Jana, 28 let
Michaelo, Tantra masáž se díky Vám pro mne stala jisto jistě nezapomenutelným zážitkem. Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za nádherný vstup do světa tantrických rituálů. Každá vteřina mne obohatila a odcházel jsem s pocitem lehkosti mysli i těla.
Pája, 66
Jsem hodně introvertně založený, proto jsem se dlouho odhodlával objednat si tantrickou masáž, kterou jsem toužil vyzkoušet. Vstřícná komunikace s recepcí při domluvě termínu a výběru masérky ve mne zanechaly velice pozitivní dojem. Dnes jsem tedy absolvoval svoji první tantrickou masáž. Už při příchodu jsem byl příjemně překvapen klidným prostředím, prostoupeným relaxační hudbou a vůněmi. Po chvíli přišla masérka paní Michaela(Míša), která mne přivítala a pak mi objasnila, jaký bude průběh masáže. Byla milá, usměvavá, vstřícná, spontánní, takže moje počáteční nervozita rychle opadla. Průběh masáže byl skvělý, krásně uvolňující. Masérka Míša se mi plně věnovala na vysoce profesionální úrovni, byla milá, usměvavá, plně soustředěná. V průběhu celé masáže jsem zažíval neskutečné uvolnění a pohodu. Po masáži a sprše jsme s na závěr ještě s Míšou chvíli povídali o rodinách, dovolené a pod. Celkový dojem celé masáže, i osobního přístupu masérky Míši hodnotím jako úžasný, neskutečný zážitek, který si budoucnu hodlám určitě zopakovat.
Juraj
Dekuji za dnešní úžasný zážitek s Michaelou. Nevsedni a vzrušující. Budu z toho sexuální energii čerpat i v následujících dnech.
Luba, 50 let
Dnes jsem absolvoval masáž s Míšou. Úžasný člověk sálající pozitivní energií. Velice doporučuji zkusit tuto masáž
Hokejista
V tomto týdnu jsem absolvoval masáž u paní Michaely. Chtěl bych vyzdvihnout velice přátelský, empatický a vysoce profesionální - v tom dobrém slova smyslu - přístup. Do masáže evidentně zapojila nejen ruce, ale i duši a cit. Prostě masáž byla opravdu super, naprosto plnila nebo spíše předčila moje očekávání. Současně bych chtěl pochválit prostředí v slonu Staropramenná, ve kterém jsem byl poprvé, a na který jsem před masáží nečetl dobré reference. Naštěstí reference se ukázaly jako liché.
Jan
Děkuji za krásný zážitek. Mé hodnocení bude velmi stručné, protože není nic, na co bych si mohl stěžovat. Jednání s recepcí bylo zcela v pořádku, masérka velmi příjemná a samotnou tantrickou masáž jsem si ohromně užil.
David
Chtěl bych v tomto svátečním čase poděkovat paní Michaele. Před nedávnem jsem u ní prožil první tantrickou masáž. Asi každý víme, jak nás první zkušenost může ovlivnit. Jsem rád, že jsem měl to štěstí, že právě paní Michaela se stala, byť tak trochu náhodou, nebo řízením osudu, mojí průvodkyní. Hned při úvodním povídání ze mě nenásilně sňala rozpaky a já si dovolil se následně odevzdat a přijmout masáž. Byla opravdu úžasná, osvobozující a zanechala ve mně jen pozitivní pocity. Pravděpodobně nejdůležitější pro mě bylo vytvoření bezpečného prostoru a pocitu důvěry. Ještě jednou za vše DĚKUJI…
Milan, 50let
Michaelo, Tantra masáž se díky Vám pro mne stala jisto jistě nezapomenutelným zážitkem. Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za nádherný vstup do světa tantrických rituálů. Každá vteřina mne obohatila a odcházel jsem s pocitem lehkosti mysli i těla.
Pája, 66 let
Jsem hodně introvertně založený, proto jsem se dlouho odhodlával objednat si tantrickou masáž, kterou jsem toužil vyzkoušet. Vstřícná komunikace s recepcí při domluvě termínu a výběru masérky ve mně zanechaly velice pozitivní dojem. Dnes jsem tedy absolvoval svoji první tantrickou masáž. Už při příchodu jsem byl příjemně překvapen klidným prostředím, prostoupeným relaxační hudbou a vůněmi, po chvíli přišla masérka Michaela, která mne přivítala, a pak mi objasnila, jaký bude průběh masáže. Byla milá, usměvavá, vstřícná, spontánní, takže moje počáteční nervozita rychle opadla. Průběh masáže byl skvělý, krásně uvolňující. Masérka Míša se mi plně věnovala na vysoce profesionální úrovni, byla milá, usměvavá, plně soustředěná. V průběhu celé masáže jsem zažíval neskutečné uvolnění a pohodu. Po masáži a sprše jsme si na závěr ještě s Míšou chvíli povídali o rodinách, dovolené apod. Celkový dojem celé masáže, i osobního přístupu masérky Míši hodnotím jako úžasný, neskutečný zážitek, který si budoucnu hodlám určitě zopakovat.
Juraj, 67
U Míši jsem absolvoval svou první tantrickou masáž ve svém životě – zanechala ve mě takovou energii, jakou jsem snad nikdy nepocítil, čerpal jsem z ní ještě další 3 dny. Těším se, až se zase jednou vrátím.
Zdenek, 37
Rád bych se podělil o svoje zkušenosti s tantrickou masáží ve vašem centru. Masáž jsem absolvoval u slečny Michaely, a vše proběhlo naprosto v pořádku. Už samotné objednání bylo velice příjemné, komunikace s recepcí, domluva termínu, aby tam byla mnou preferovaná masérka, na mě udělalo dobrý dojem. Samotná masáž pak byla naprosto skvělá. Celkově prostory velice hezké, útulné, čisté, s příjemnou atmosférou, jemnou hudbou a úžasnou vůní vonné tyčinky. Masérka Míša byla velice profesionální, spontánní, usměvavá, hned ze mě opadla nervozita během chvilky. Byla to moje první zkušenost s tantrou. Celý průběh masáže byl skvělý, moc jsem si vše užil, a také po masáži jsme ještě zůstali chvilku v příjemném objetí. Byl to skvělý zážitek, byla to známka určitého propojení. I po masáží a sprše jsem si ještě užil závěrečný povídaní, kde nikdo nestopoval čas a myslím, že jsme to i trochu protáhli. Celkově dojem perfektní, určitě jsem nebyl naposled na tantra masáži a jiné centrum než to vaše ani hledat nebudu.
Milan
Dnes jsem absolvoval tantrickou masáž u slečny Michaely a byl jsem velice spokojený. Byla to moje první tantrická masáž, neměl jsem žádné konkrétní očekávání, ale výsledek byl naprosto úžasný. Perfektní komunikace, obrovská laskavost, masérka mě vším perfektně provedla, a před masáží i po masáži jsme si chvilku povídali. Bylo to úžasné, nikdo nekoukal na čas, byl tam velice úžasný přístup, propojení s masérkou na vyšší úrovni- velká vděčnost- to je to, co pociťuji. Určitě jsem nebyl naposled, vřele doporučuji, pokud někdo zvažuje a není si jistý.
Milan, 38
Musím říct, že moje včerejší návštěva Prahy se opravdu povedla i přes to velké horko. Ale já mám léto rád, tak nebrblám. U vás v salonu to bylo opět suprově. Míša a Mili se o mě staraly tak, jako kdybych patřil k nim do rodiny, možná ještě líp. Probrali jsme s děvčaty všechno možné od masáží a s čím jak se pracuje (což mě vždycky zajímá), třeba lávové kameny, pokračovali jsme politikou a dospěli jsme až k cestování a třeba k Řecku. Myslím, že bychom si měli co povídat 24 hodin. Doufám, že se zase ukážu brzy, záleží to taky na tom, jak rychle spraví koleje na křižovatce u Anděla.
Vláďa
Uspěchaná doba, hodně stresu. Na to je jediný lék, a to tantra masáž v podání masérky jménem Michaela. Pro nováčka či zkušeného je Míša skvělý průvodce. Děkuji
Slávek, 42
Rád bych napsal moji zkušenost s tantrickou masáží s Míšou. Tantra masáž jsem dostal jako dárek od manželky (osvícená to žena). Na webových stránkách jsem si vybral dle mého názoru nejsympatičtější masérku Míšu a udělal jsem dobře. Všechny masérky jsou hezké, i když samozřejmě některé se mi líbí víc, některé méně. Z cca 5 "finalistek" mého soukromého výběru jsem si vybral nakonec Míšu díky jejímu hezkému úsměvu :-) Působila strašně mile, což se mi jen potvrdilo. Nemám rád patos, tak nechci nějak přehánět, nicméně musím říct, že s celým prostředím, přístupem i samotnou masáží jsem byl moc spokojen. Byl jsem na tantra masáži poprvé a trochu jsem nevěděl co od toho čekat. Bál jsem se trochu lascivnosti, ale můžu říct, že nic takového se nekonalo. Prostředí je moc hezké, čisté a příjemné. Je k dispozici soukromé WC, sprcha, pití, malé občerstvení. Skvělé. K samotné masáži - moc fajn je už uvítací rozhovor. Míša je velmi empatická a příjemná slečna. Hezky jsme si popovídali, dozvěděl jsem se instrukce a masáž mohla začít. Celá masáž probíhá jen za svíce svíček a hraní uklidňující hudby, takže je velmi intimní a klidná. Vše působilo moc příjemně a současně na nejvyšší úrovni. Nemůžu srovnávat, ale masáž Míši na mě působila naprosto profesionálně, perfektně, bez úlevy na 100%. Bylo vidět, že do toho dává maximum. Současně ale vše působilo strašně přirozeně a uvolněně. To, že to bylo mimořádně příjemné a fajn není nutné pak logicky nijak zdůrazňovat. Míša byla výborná. Já jsem byl trochu nervózní, ale brzo nervozita opadla. Moc krásný zážitek. Pokud čekáte "erotický fyzický servis", tak ten tady nečekejte. Jasně, že dochází i na intimitu a intimní masáž (měl jsem i masáž prostaty), ale působilo to na mě daleko výš, než jen obyčejná lechtivější masáž. Bylo to daleko víc a hlubší prožitek. Míša byla skvělá. Pokud chcete maximální profesionální přístup, perfektní výkon bez kompromisů, ale současně strašně milého, empatického a přirozeně působícího človíčka s fascinujícím úsměvem je Míša ta pravá volba.
Erik
Uspěchaný a z práce unavený člověk se stále snaží mít věci pod kontrolou a často se příliš vzdaluje od kontaktu s přírodou a se svojí přirozeností. Tantra v podání Míši mě uvedla k fascinujícím prožitkům, které se ani nedají popsat slovy.
Honza, 38
Byla to má druhá tantrická masáž ve vašem centru. Stejně jako ta první byla hodně energická a zážitková. Na počátku jsem byl nervózní, ale Míša byla skvělá a klidná. Oceňuji její teoretické znalosti i schopnost naslouchat.
Petr
Vážená paní Torstenová,
chtěl bych touto cestou poděkovat Míše za nádhernou čtyřhodinovou tantrickou masáž. Vám děkuji za vše, co jste vytvořila. Se srdečným pozdravem.
Radim
Dnes jsem absolvoval první letošní masáž se 3 krásnými masérkami. Bylo to
opět velmi magické, protože šlo o "M" ve 3 podobách: Martinka, Mili a Míša.
Byly to opět krásně strávené 3 nedělní hodiny. Holky, patří vám veliký dík a
doufám, že časem opět zopakujeme.
Vláďa
Tantrická masáž od Míši je neuvěřitelná, krásná a pokaždé se nemůžu dočkat další masáže. Po masáži se cítím krásně nejenom po zbytek dne, ale ten pocit vydrží í několik dní. Míša je krásná profesionální masérka, cítím osobní přístup, který je pro mě při tantrické masáži důležitý. Moc děkuji za fantastický zážitek a těším se na další setkání.
Michal
Včera jsem absolvoval fantastický zážitek s Míšou. Absolutně bezkonkurenčně nejlepší masáž v mém životě. Hodně jsme na začátku povídali i při masáži. Po ní jsem už jen mručel jako medvídek, zpětné vazby nebylo zapotřebí... fantastické!
Richard
Chtěl bych upřímně poděkovat za neuvěřitelný a krásný zážitek, který jsem prožil při tantrické masáži s Míšou. Byl to pro mě dosud nepoznaný a nádherný výlet do neznáma. Přiznám se, že jsem nečekal takový vliv na mé tělo i duši, dokonce se dá i částečně rozdělit mé vnímání sexuality na dobu před tantrickou masáží a po ní. Opravdu neobvyklé a krásné, užil jsem si ty chvíle moc!
Zdeněk
Tento týden jsem u vás strávil mnoho spokojených hodin a chtěl bych vám poděkovat za opravdu velmi příjemné chvíle. Potěšil mě profesionální a diskrétní přístup, krásné prostředí pokojů, a především nádherné, kouzelné, a přívětivé slečny; především Míša. Každý vnímá masáž a vše okolo ní po svém, za sebe musím říct, že, zejména s Míšou, jsem zažil přímý přenos do nebe (doslova :), intenzivní pocity štěstí a vzrušení v celé své bytosti, otevření energetických kanálů a duševní probuzení/nabití. Někdy v budoucnu se budu těšit znovu na shledanou. Přeji vám hodně úspěchů, štěstí a prosperity.
Martin
Chci vám poděkovat za včerejší úžasný zážitek s Míšou a Aničkou. Stále jsem se z toho ještě nevzpamatoval. Vyzkoušel jsem tantra masáž poprvé v životě a už vím, že to určitě nebylo naposledy. Nebylo pro mne jednoduché se napoprvé úplně uvolnit, ale celý zážitek byl přesto úžasný, zejména díky krásnému přístupu vašich nádherných a fascinujících masérek. Včera jsem nedokázal najít ta pravá slova, a nenašel bych ani dnes, dokud mě nenapadlo anglické "Heavenly". Na otázku "co byste dělal, kdyby měl být zítra konec světa" už mám odpověď: zašel bych k vám ;-). Děkuji za velmi profesionální a zároveň vřelý přístup.
Martin
Míša je bohyně s kouzelnýma rukama, plná pozitivní a krásné energie. Provedla mě mojí první zkušeností s tantrickou masáží a já jen stěží mohu najít slova, abych popsal to, co jsem v jejích něžných rukách prožil. Bylo to jako sen, o kterém jsem doufal, že nikdy neskončí. Nádherná relaxace, vzrušení, něha! Namaste můj krásný anděli. Těším se na brzkou shledanou.
Francesco
1 Slovo = skvělé! Moc díky.
Igor
Míša je nádherná, milá a nesmírně pozitivní žena. K tomu všemu má zlaté ruce. Úžasná tantra masáž. Dávám 10/10.
David, 35
Šel jsem na tantra masáž a nevěděl, co od ní očekávat. To, co jsem našel byl krásný člověk, který mi dal nejúžasnější smyslový zážitek v mém životě. Když jsem odcházel, cítil jsem jen lásku. Děkuji, Miško.
Carsten
I'm a little shy to be leaving a public review, but I also thought, that not leaving any review at all would be unfair to my most amazing and professional masseuse with whom I had the session with. My session was with Michaela who was absolutely incredible and definitely a goddess of tantra. When I got there, the receptionist and I had a brief interaction after which she led me to the massage room. I was a little early so I waited for a few minutes until Misa came in. She was super friendly and enthusiastic, we chatted for a while and she explained me what to expect as well as offered me water & fruits. She also reminded me that I should leave all my worries behind and just be the receiver to fully enjoy the experience. After that she requested me to take a shower.

After the shower we had the tantric opening ritual. Misa had such a loving touch full of attention and presence, she gave from her heart. It shows how much she loves what she does and how deeply she cares about the recipients well-being. I also tried to stay in the moment and fully immerse myself into the experience. The massage was fantastic and I'm surprised how the time fled. I felt so relaxed and confident. First time in my life I understood what a full body orgasm meant and that too without any actual release, I even didn’t want to after this experience. My whole body was in such a state of ecstasy that I didn’t care about any physical release. I felt so loved and cared about, which is what I have been craving for a while. Each part of my body and mind was energized & engaged as all my stresses & worries reduced (of course years of stress won’t go away in one session).

After the massage, Misa really made me feel comfortable and gave me time to recuperate. We also had a parting chat before leaving when I promised that I'll visit again soon. She also gave me such nice words of encouragement to help me with my confidence and I also got a few hugs, Misa has such an open and loving heart.

Before the visit I was afraid of how it would be like or what to expect but after the visit I regret about not booking a session earlier. I will definitely visit again and am also thinking of joining the tantra school. This massage has made me realize that there’s so much I don’t know about my body, mind and spirituality which I would definitely be exploring next.

Lastly I'd like to commend you for maintaining such an excellent and professional establishment. I would give 5/5 stars and would recommend to all. Thank you very much for this amazing experience, I'll see you soon again.
Sam
Super pleasant gentle care from beautiful woman! Her magic hands and open loving energy takes you up in to higher atmospheres. I enjoyed every part of tantra Deluxe massage from Michaela. I will come back one day soon!
Much Love and magic Wesley from the Netherlands
Wess, 33
I was a bit apprehensive before the session: this was going to be my first experience of tantra after all. Micheala was immediately very welcoming and made me feel at ease: curious and patient we chatted for a good while before even talking about the massage! After our 15 mins conversation all my worries were gone and I was eager to start the experience. I went for the 3 hours Deluxe tantra massage and I was very happy I did, it went by so fast, it was definitely the right choice. As to how I felt during the massage - it's hard to describe. I think it was close to therapy for me: I have been in a bit of bad place in both my personal and work life. After the massage it felt like I had found myself again, my energy and good humor is back and I feel fantastic now! I can't wait to come back, now that I have experienced tantra, I truly believe it will be a part of my life forever. Thank you Michaela for such a wonderful evening!
Oliver, 28
So beautiful, so perfect. You touched my body, my soul and my heart to tears! Hope to be able to come back.
Thank you!
Martin, Sweden
I have been using your services for over two years and can honestly say that I’ve had really positive experiences with different masseurs both female and male. I had never tried or experienced Tantra before I first came to your studio. I had a massage with Michaela. I wasn’t sure what to expect and was keen to find someone that I connect with and see on a regular basis, like I did with Katerina. Michaela exceeded my expectations. She is clearly a very experienced and skilled masseuse. From the moment we met she made me feel comfortable and confident. We spoke for a while before the massage so she understood what my expectations were and I felt that we had a strong connection before we started. During the breathing ritual I felt incredible sexual energy between us and felt waves of pleasure throughout the massage. I will definitely arrange another session with Michaela!!
Mark
A Sunday evening 3.5 hours tantra Deluxe with a bath with Michaela is for sure the best way to close the week and be ready for the upcoming one with a full replenishment of good energy. Thanks to you Michaela for your care and for my new experience of hot lava stones! I’m looking forward to coming back soon.
Pete
I have experienced a tantra massage of two hours from Michaela today. Michaela is very tender, and her massage very sensual. She made me feel energized in whole of my body, from fingers to toes. It has been totally relaxing. Thank you, Michaela; you're a really wonderful person! It has been my first time at this studio, but I will certainly come back.
Michael, 42, Germany
I really enjoyed the experience of tantra massage at your studio. The guy at the reception was friendly and professional. The place is very clean and has a magical atmosphere. The masseuse Michaela was wonderful; I enjoyed the massage a lot and will be happy to come back. Kind regards.
AU
Thank You so much for the wonderful session! It was a big pleasure to be covered by Your bright charisma, Your careful empathy and Your amazing skills. What an unforgettable journey! All the best and good luck!
Karel
My tantra massage experience with Michaela was truly magical. It was a very first time when I had such a charming and skillful masseuse. She shows empathy which I really appreciated. I am looking forward to my next visit.
O.M., 39, Switzerland
I was fortunate to receive a tantra massage deluxe from Misa this week. It is not easy to describe the fantastic outcome of the massage. Meeting Misa and receiving a massage from her gave me hope for a better tomorrow. I had a few tantra massages before but this one was by far the best. Actually I can’t think it gets any better! Thank you Misa.
Yiannis
I want to express my deepest appreciation for the tantra massage from Michaela. Her massage was the most delightful tantra massage I have ever had. Her warmth, tenderness and attention gave me a soothing and blissful time! She made me feel comfortable and at ease all the time. She patiently explained everything I was interested in at beginning of the massage session. During the massage and afterwards she helped me unwind in her gentle way, I found the feeling I had indescribable. I do want to come to Prague again, and soon, and have another extended massage session with Michaela. She is so heavenly!
Ven
I would like to commend Michaela for the attentive and immensely enjoyable massage, and I can say that I'm still feeling rejuvenated more than 24 hours after my Tantra Deluxe Massage with her. I definitely felt a connection with her during the entire massage. I truly appreciated the subtle little things she did that I believe enhanced the massage. Her sunny and energetic personality also could be felt through her skillful and instinctive touch. If you give Michaela enough time, she will make you forget all your worries in life. Please thank her for a fantastic massage experience that I can honestly describe as a heavenly treat.
Jason
Hi, my friend sent me to your place because he thought I needed to try something new. And I did. Masseuse Michaela was lovely and sweet. The time flied quickly and next time I will definitely go for a longer option of the massage because 90 minutes is nothing and I even think I will have two masseuses next time :).
Carl
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!