Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Maya

Tantra masérka Maya

Není snadné popsat co všechno pro mě Tantra znamená. Představte si, že můžete pochopit co vám brání žít šťastný život. Že můžete dostat zrcadlo, které vám ukáže i skrytá zranění a neduhy vašeho těla i duše. Tak jsem se s Tantrou setkala já a podobnou proměnu přeji každému kdo po ní touží. Dotkla jsem se nejen fyzického, ale i energetického těla a začala být v harmonii se sebou i se světem. Tantra masáž mi dává možnost se prožít, být přijatá a cítit se jako bohyně. Tantra je pro mě o hlubokém spojení se sebou samým. Asi proto ji vnímám jako možnost se poznat, jako velkou duchovní cestu, potenciál k osobnímu růstu i jako naprosto dokonalý rituál očisty těla a duše.

Co má ráda:

Každý žijeme jiný život, ale všichni potřebujeme něhu, dotek a blízkost. Tantra masáži se věnuji, abych dala lidem možnost prožít co potřebují. V naší uspěchané době je dar zpomalit a získat zase trochu lehkosti bytí. Být v prostoru, kde běžné role a masky nemají místo. Kde můžete být jen sami sebou. To je svět ve kterém chci být průvodkyní. Nacházet radost, autenticitu a vrátit se k uctívání sebe sama. Přijďte se za mnou ponořit do jiného světa.

Proč dělá tantra masáže:

Miluji přírodu, zábavu, hloubku, sdílení a tanec. Léčení lidí ale vnímám jako životní poslání. Udělala jsem mnoho životních změn, protože mě velmi naplňuje pomáhat lidem aby se cítili lépe ve svém těle. Také mě velmi baví se dál vzdělávat. Věřím, že kdo ovlivňuje sám sebe hlubším poznáním, je darem pro okolí.

Reference

Byli jsme s manželem na 3,5h párové masáži v prosinci a moc jsme si to užili. Starala se o nás Maya s Johankou a obě byly fantastické. Dokonale jsem se uvolnila a nabila.
Petra
Mali sme partnersku masaz s Mayou a Mathewom. Velmi sme si to uzilili. Obaja maseri boli velmi skuseni, empaticki a pripraveni nam pomoct v kazdom momente. Doporucujeme.
Maria S.
I just wanted to write to say what a wonderful experience I had at the massage studio. This was my first tantra massage and Maya made me feel comfortable and completely relaxed. She was so caring and loving while meeting all my needs. The studio and bathrooms were extremely nice which quickly set my mind at ease upon entering.

The only recommendation that I would provide would be to have the receptionist describe how to enter the building. As a tourist from the USA, it was not easy to understand how to ring the buzzer or where to go once entering the building. However, I was able to send an email and the lovely receptionist responded quickly and was able to assist me with locating the studio.

Thanks so much for a wonderful professional experience. When I return to Prague, I will be back. Please send Maya my warm regards!
John
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!