Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Matyáš

Tantra masér Matyáš

V jeho společnosti snad ani nejde mít špatnou náladu, po chvíli v jeho přítomnosti se začnete bezděčně usmívat. Setkání a zážitky s ním se dají přirovnat k velké jízdě na horské dráze, plné bezprostřednosti a smíchu. Nemusíte se bát, že budete hodnoceni, posuzování či souzeni. Můžete být konečně sami sebou. Příjme vás se šarmem a odzbrojující upřímností. Ať už chcete změnu, odpočinek nebo se dotknout tajů vlastní sexuální energie, jste na správném místě. Nečekejte a zakuste znovu lehkost bytí, o kterou nás život tak často okrádá.

Co má rád:

Miluji společnost a všechny požitky, co život nabízí, zároveň ale dokáži ocenit klid, který skýtá samota. Ten s sebou totiž přináší vnitřní mír, díky němuž mohu přijmout a pochopit všechny své pocity a myšlenky. Proto mám rád, když se mohu plně oddat tomu, co dělám, a zapomenout na okolní svět – vše, co je, je tady a teď. Neexistuje nic, co by mi přinášelo větší radost než hledat v lidech krásu, ať už tu vnější, jež se snáze nachází, tak onu tajemnou, vnitřní. Fascinuje mě moudrost, která přichází s věkem, a to, jak životní zkušenosti formují lidskou duši.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je pro mě návrat k ztracenému, k něčemu, o co člověk v průběhu života postupně přichází. Je to touha po sebepoznání a sebepřijetí a zároveň ochota na sobě pracovat a posouvat své bytí za hranice všedního života; snaha vymanit se z ohrádky, do které nás uzavírá společnost a dogmata dnešního světa. Na tantře miluji upřímnost k sobě samému – není tu prostor na pokrytectví, nevylučujeme ze života ani z lidského těla žádnou jejich součást. Jedná se o místo absolutní svobody, kde neexistuje svazující "špatné" nebo "správné" a kde lze prostě jenom "být".

Oblíbené tantra masáže:

Všechny naše masáže v sobě mají něco, co je pro mě nesmírně cenné, ale největší potěšení mi přináší, když se do tantry mohu ponořit na delší dobu. Naše delší masáže mi dovolují plně se věnovat všemu, co k tantře patří, proto je mou oblíbenou tantrická masáž Deluxe.

Reference

Děkuji tímto Matyášovi za citlivý, empatický a profesionální přístup při Tantra masáži Deluxe. Díky němu jsem mohl na 3 hodiny zapomenout na všední starosti.
Tomáš
Chtěl bych tímto ještě jednou poděkovat masérům Juanovi a Matyášovi za skvělou 3 hodinovou čtyřruční masáž Deluxe. Velmi jsem si to užíval a byl jsem s masáží nadmíru spokojen. Určitě si ji znovu objednám.
Zdeněk
Na masáži Deluxe byl jsem ve Vašem centru potřetí a potřetí bylo to dokonalé.
Tentokrát měl jsem masáž od Matyáše, který je opravdový profesionál, je k tomu milý a otevřený. Pomohl probudit mou vášeň, užil jsem si to naplno. Měl jsem pocit, že ho masáž hodně baví a celou dobu jsem se cítil skvěle.
Moc děkuji a doufám, že se mi to podaří zopakovat!
Bogdan
Masáž od Matyáše byl velmi příjemný zážitek. V úvodním rozhovoru jsme si povídali o tom, co se mi na masážích líbí a na co se třeba může víc soustředit. Rozhovor nebyl formalita, Matyáš má přání naplnil do puntíku.
Moji úvodní nervozitu Matyáš rychle rozpustil a pak už to byla jedna velká jízda.
Matyáš je velmi vynalézavý ve svých dotycích.
Měl jsem pocit, že ho masáž hodně baví a celou dobu jsem se cítil skvěle. Čas hrozně rychle utekl. Velmi rád přijdu znovu.
Petr
Skvělá masáž od Matyáše, profesionální a osobní přístup, určitě se rád vrátím. Matyáš do toho dává maximum ze sebe, souzní s klientem a je velmi opravdový.
Tomáš
Poprvé jsem vyzkoušel čtyřruční tantra masáž Deluxe ve vašem centru a byl jsem velmi spokojený. Masáž byla spojena i s koupelí. Maséři Nari a Matyáš byli opravdu velmi pozorní a při masáži se navzájem doplňovali. S masáží jsem byl velmi spokojený a vřele ji doporučuji.
Zdeněk
Ďakujem za úplne skvelú masáž.
Najlepšia akú som kedy zažil.
Pavol
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!