Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Matthew

Tantra masér Matthew

Víření bubnů, ticho meditace, křik ptáků, šumění moře a vůně ohně. Přichází k vám s čistotou a hravostí dítěte i zkušeností a jistotou muže. Dokáže vládnout, dokáže naslouchat, dokáže najít pravou podstatu, především se však umí smát a žít. Dreamwalker, hledač tajemství a současně muž, který pochopil. Svěřte se do jeho rukou, otevřete se jeho duši a poddejte se jeho kouzlu. Čeká vás příběh bouří, něhy, vášně, čistoty i respektu k posvátnosti tantrického rituálu uctění těla.

Co má rád:

Kniha a dobrý čaj jsou dvě věci, které mě zaručeně uvolní a dostanou až na vrchol blaženosti. Neodolám však ani výzvě poprat se s přírodou, třeba při výstupu na vysoké hory, kde můžu pokořit své dosavadní možnosti. Zbožňuji dotek, hru energií mezi mužem a ženou a respekt s pozorností, která v tomto světě tolik chybí.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je pro mě cestou sebepoznání, rituálu a hlubokého prožitku. Z popela se rodí fénix a kouzlo nového začátku. Vždy jsem pociťoval dar léčivé energie, kterou mohu pomáhat lidem kolem sebe na spirituální úrovni, velký zlom ale nastal při spojení doteku a sexuální energie. Nová poznání mi pomohla lépe uchopit mé schopnosti, abych mohl pomáhat ženám na vyšší úrovni. Zbavit je stresu, starých bloků a trápení, ale také lépe pojmenovat jejich potřeby a naučit je užívat si slast přítomného okamžiku. Myslím, že tantrická cesta by měla být běžnou součástí života a sebepoznání a je chybou, že ji někdy nalézáme tak těžce.

Oblíbené tantra masáže:

Ačkoli i kratší masáže mohou mít svůj význam, ideální pro mě zůstávají delší tantrické masáže, mezi něž patří masáž Pretty Woman, Zrození Venuše nebo luxusní tantrická masáž Deluxe. Tři hodiny jsou již dostatečným časem na naladění, poznání a uvolnění, kdy se stoupající důvěrou stoupá také intenzita prožitku, který se postupně rozvine naplno. Přivítám vás čajem v atmosféře s příchutí orientu, a v pohodlí a bezpečí vás provedu vaším nitrem, až na hranici vás samotných. Chvíli budeme plout po klidných vlnách, abychom vzápětí vystoupili až na vrcholky hor.

Galerie

Reference

Včera jsem byla podruhé na masáži u Mathewa. Opravdu jsem byla nervozní – to je můj stálý problém a tentokrát hrál i se studem velkou roli. Mathew mi otevřel a uvedl mne do nádherné nové masérny /Indonesian room/. Kdykoli jsem se potom začala bát či stydět, Mathwův hlas mě uklidnil. Nedokážu pochopit jak je možné že cítí co říct. Zpětně mi Mathew dokázal vysvětlit proč jsem se bála a dokonce mi i poradit jak na sobě mohu dál pracovat.
Byl to pro mně opět krásný zážitek, po kterém jsem se cítila jako znovuzrozená. Zase jsem se posunula ve své cestě za sebevědomím. Moc děkuji za tak krásné centrum a báječné maséry.
SM
S masáží jsem byla maximálně spokojená. Šla jsem na tantra masáž poprvé, byla nervózní, ale Matěj byl klidný, milý, usmíval se, a já jsem byla nakonec moc ráda, že jsem přišla. Určitě se k Vám vrátím.
Eva
Masér Matthew působil velmi sympaticky, otevřeně a vyzařovala z něj uklidňující energie. Masáž byla velmi příjemná a intimní. Matthew byl velmi jemný a něžný a díky tomu jsem se dokázala krásně uvolnit, naladit sama na sebe a nestydět se. Děkuji
Věra, 25 let
Ve svém životě jsem prožila několik málo okamžiků, které mnou velmi silně zarezonovaly. Tantrickou masáž od Matěje považuji rozhodně za jeden z nich. Byla to má první zkušenost, a přesto, že jsem nevěděla, do čeho jdu, dokázal během společného povídání před masáží veškeré mé obavy a nervozitu v momentě rozptýlit. Vyzařuje totiž klid a dokáže plně naslouchat.

Samotná masáž pak byla velmi intenzivním, léčivým prožitkem. Asi nedokážu vystihnout, co nejvíc se mě dotýkalo, ale možná právě to byla ta samotná komplexnost všeho, co jsem mohla přijímat. Matějovo hluboké soustředěné dýchání bylo průvodcem po celou dobu masáže, dokázalo prohloubit prožitek a hlavně naprosto rozpustit čas. Bylo neuvěřitelné, s jakou úctou k ženskému tělu a ženě samotné Matěj k masáži přistupoval, a jak samozřejmě se na mě dokázal naladit už od prvního momentu. Dokázal tak s jistotou číst, co se ve mně odehrává, a reagovat na to přesně tak, jak jsem potřebovala. Já tak mohla cítit, jak se ve mě probouzí energie, kterou rozváděl po celém těle. Naprostý pocit bezpečí pak umocňoval fakt, jak je Matěj přítomný ve své mužské energii, ale nijak silově, naopak s naprostou samozřejmostí a pokorou.

Dozvuky masáže v podobě přívalu energie trvaly ještě několik dní, a další dva týdny jsem vnímala, jak se mé tělo čistí. Což bylo pro mě důkazem, v jak hlubokých vrstvách se mě masáž dotýkala.

Není důležité, jestli potřebujete "jen" uvolnit tělo a hlavu po náročné práci, nebo se vydat na cestu zpátky ke své ženské energii - Matěj je ve všech případech skvělým a vnímavým průvodcem. A protože jsem měla možnost si zažít od Matěje ty masáže už dvě, můžu s jistotou říct, že to pro něj rozhodně není rutina. Masíruje s vědomou pozorností, kdy reaguje přesně na to, co v daný moment žena potřebuje. A i když masíruje rukama, tak vše, co dělá, vychází hluboko z duše.
Matěji, děkuji.
Katka, 35 let
Matěje si zamiluje každá žena. Přesně věděl, co chci a co potřebuju. Ještě jednou moc děkuju, bylo to nepopsatelný.
Kristýna, 21 let
Neskutečný zážitek, připadala jsem si jako bohyně. Masér Matěj přesně vycítí, co potřebujete a zkušeně vás zasvětí do tajů tantry. Pro mě velký terapeutický zážitek a nádherná nabíjející energie. Doporučuji zažít každé ženě.
Gábina, 41 let
Ráda bych se podělila o dojmy z návštěvy Vašeho studia. Jelikož jsem hledala další posun ve svém životě, rozhodla jsem se vydat cestou poznání té nejkrásnější energie našeho těla. Vaše studio jsem si vybrala intuitivně nejen pro svoje vzdělávání, kdy momentálně máme za sebou první blok poznávání Tantry s masérkou Janou a Matějem, ale i pro samotnou tantru masáž. A musím od srdce říct, že to byla vážně dobrá volba. Centrum působí velice příjemně nejenom přístupem recepce, ale hlavně celkovým jednáním Vašich masérů s klienty, kdy opravdu chtějí předat to nejlepší. Jako instruktorka jógy jsem už hodně školení či výcviků prošla a opět se mi potvrdilo, že všechno je jenom o lidech. Velká gratulace, že máte tak skvělý tým!!!
Irena
Milý Matthew,

byl jsi průvodce mojí první tantrickou masáží v mém životě. Byl to pro mě hluboký a krásný zážitek, při kterém jsem mohla cítit Tvoji silnou pozitivní energii. Velké díky!!! Nepopsatelný zážitek, který stále doznívá.
Irena
S masáží pana Matthewa jsem byla velice spokojená.
Hana
V dětství a mládí jsem zažila s muži jen špatné věci a měla jsem z nich panický strach. Dlouho jsem hledala, kdo by mi pomohl. Maséry jsem si vybírala podle vzhledu a informací na vašem webu. Ve vašem centru jsem byla zatím celkem 3x. 2x u pana Ondry před x lety, kdy jsem bojovala sama se sebou, svými strachy a studem. Kamarád mi tenkrát doporučil tantra masáž, jako formu terapie na mé sebevědomí a odbourání strachu z mužů. Dodnes si pamatuju, jak jsem jela tenkrát do vašeho centra vyděšená a vystrašená. Jakmile jsem ale vstoupila, dýchla na mne pohoda a klid. Do dnes si dokonale pamatuju tu klidnou atmosféru, která mně uklidnila. Po příchodu pana Ondry do masérny se můj strach pomalu rozplýval. Začala jsem úžasnou péči a něhu. Díky citlivému přístupu jsem se dokázala uklidnit. Tenkrát jsem byla 2x na smyslném rituálu. Okouzlily mně hebké předměty, na které dodnes s úsměvem ráda vzpomínám. Rozhovor po masáži mi pomohl vše si srovnat. Poté jsem byla objednaná na třetí Tantrickou masáž Pretty Woman, ale pan Ondra u vás již bohužel nepracoval a tudíž jsem objednávku zrušila. Již v tu dobu byl můj strach vůči mužům aspoň na snesitelné úrovni. V mezičase jsem na internetu našla pána, který nabízel ve svém centru „tantra masáž s terapií“. Bohužel jsem se k němu objednala a dodnes toho lituju. Místo terapie jsem zažila peklo a strach vyrostl do obrovské velikosti. Sice jsem si v tom období našla přítele, se kterým jsem dodnes, ale i s ním mám velký problém.

Loni v listopadu jsem objevila, že máte v centru nového maséra Matthewa. Rozhodla jsem se, že se znovu okusím se svým strachem a studem bojovat. V listopadu jsem tedy napsala (nevím kde jsem v sobě našla tolik odvahy). Musím vyzdvihnout úžasnou práci vašich recepčních, které mi velmi trpělivě odpovídaly na moje vystrašené otázky. Poprosila jsem, aby vše z komunikace předali Matthewovi, protože s ústní komunikací s muži mám nesmírné problémy.
Když jsem přijela do Prahy tak jsem se klepala jak osika. Díky vaším recepčním jsem trefila do modré laguny bez sebemenších komplikací. Venku na mě již čekala usměvavá recepční. Když mně uvedla do masérny, byla jsem vyděšená a v panice jsem nemohla ani najít sponku do vlasů. Když jsem myslela, že uteču a vzdám se tak se ozval velmi milý hlas pana Matthewa, který se ptal, zda může dál. Ani nevím, zda jsem mu vůbec odpověděla. Dopřál mi dostatek času, abych si na jeho přítomnost zvykla, mluvil neuvěřitelně klidně. Nevím, jak se mu podařilo, že jsem s ním mluvila, i když sem u toho koukala na zem. Emoce vyhrály a já i brečela. Mluvili jsme o mém strachu, studu a o tom, co od masáže vlastně očekávám. Byla jsem od pana Mathewa pochválená že jsem přijela, že jsem se rozhodla na sobě pracovat apod. Bylo to pro mě pohlazení na duši. Svěřila jsem se mu, že mám strach z určitých částí masáže (lávové kameny a intimní část) a společně jsme se dohodli, že se rozhodnu v průběhu. Dokonce lávový kámen mi ukázal a vše mi vysvětlil.

Následně sprcha. Po zvonečku přišel pan Matthew, chtělo se mi strachem brečet. Jeho hlas mne uklidnil. Znovu mi vše ve zkratce vysvětlil. Masáž je asi zbytečné popisovat. Bojovala jsem se svými strachy a studem, ale zároveň jsem se cítila jako princezna. Vždy když jsem se hodně bála nebo se styděla, mě pan Matthew uklidnil, což se málo komu podaří, a masáž pokračovala. V průběhu masáže jsem poznala o sobě některé nové věci. Po masáži jsem ještě chvilinku ležela, poté šla do sprchy a následně jsme si s panem Matthewem povídali, a já se na něj dokázala dívat a mluvit, což mně hodně překvapilo. S panem Matthewem jsme měli dohodnutou ,,stopku,, kterou jsem nakonec ani nepoužila. Cítila jsem se opravdu skvěle a dokázala si i říct, když jsem se chtěla napít apod.

Nyní se na sobě budu snažit pracovat, abych si začala věřit, tolik se nebála, nestyděla a měla se ráda. Vaše centrum je plné úžasných lidiček. Moc děkuji, že vůbec existuje. Ještě jednou moc děkuji, že vůbec toto centrum existuje.
Heda
Mali sme partnersku masaz s Mayou a Mathewom. Velmi sme si to uzilili. Obaja maseri boli velmi skuseni, empaticki a pripraveni nam pomoct v kazdom momente. Doporucujeme.
Maria S.
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!