Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Martin

Tantra masér Martin

Martin je charismatický muž s velkýma rukama, pevným dotekem a dokonalou znalostí anatomie a práce s tělem, kterou se profesionálně zabývá již 15 let. Je příjemným společníkem a opravdovým profesionálem, který nabídne vašemu tělu to, co právě potřebuje.

Co má rád:

Inspiraci nacházím v při toulkách v přírodě, která je pro mě zdrojem klidu a radosti. Hlavu mi spolehlivě vyčistí pořádný trénink ve fitku či hodina jógy, kterou si dopřávám pravidelně. Hladinu adrenalinu mi spolehlivě zvedne seskok z letadla či výstup do vysokých hor. Miluji cestování a dobrodružství, ale i klidné chvíle u kávy s dobrou knihou či milou společností.

Proč dělá tantra masáže:

Jako profesionální sportovec vnímám masáže nejen jako skvělou relaxaci, ale i jako důležitou součást péče o zdraví a celkovou pohodu. Masáž je skvělým způsobem, jak vrátit tělu jeho přirozenou rovnováhu, pomoci mu od bolesti a nastartovat proces regenerace a léčení. Důležitou součástí je i odbourání stresu a psychické uvolnění, které jsou nedílnou součástí každé dobré masáže.

Oblíbené tantra masáže:

Masáž vždy uzpůsobuji vašim přáním, potřebám i tělesnému stavu. Mou oblíbenou masáží je terapeutická rehabilitační masáž. Při této jedinečné hloubkové masáži využívám kombinaci tlakové a olejové masáže a zároveň znalost tlakových bodů, které uvolňují hluboké svalové napětí. Kombinací všech těchto prvků se uvolňují blokády, stres i svalová ztuhlost. Masáž tak odstraňuje napětí a bolest, rozpohybuje lymfatický systém a zároveň rozproudí energii po celém vašem těle, takže se budete cítit jako znovuzrození.

Galerie a video medailonek

Reference

Masáž jsem dostala jako dárek od kolegů a moc jim za to děkuji. Salon působí velmi příjemně a útulně, je luxusně zařízen. Masér Martin mi na začátku nabídl vodu, čaj a ovoce, zeptal se zda mám nějaké problémy a o jakou masáž bych měla zájem. Masáž byla naprosto úžasná, pan masér věděl přesně kde víc přitlačit a kde masírovat jemněji. Dopřál mi masáž nejen zad a šíje, ale i zadečku, nohou (včetně plosek chodidel), paží, dekoltu a na závěr i hlavy. Použitý teplý masírovací olejíček byl velmi příjemný a jeho vůně byla jemná a nevtíravá.

Masáž byla velmi profesionální, odcházela jsem naprosto uvolněná, největší efekt jsem pocítila druhý den ráno po probuzení, kdy člověk vstává jak znovuzrozený.
Jiřina
S masáží u pana Martina jsem byla velice spokojená, zejména oceňuji profesionální přístup i odbornost na vysoké úrovni. Mám velké problémy s páteří, zejména krční a masáž mi velmi pomohla.
Marta L.
Masáž byla úžasná a rád zase někdy přijdu
Petr
Martin mluví dokonale anglicky a je absolutním profesionálem. Po problémech se zády cítím rozdíl, který dělá dobrá masáž, a cítil jsem, že se Martin opravdu soustředil na problémové oblasti a posoudil, co by mi pomohlo, spíše než jen poskytovat standardní masáž. Měl také tipy, jak mezitím pomoci. Určitě bych doporučil a vrátí se!
Tom
Nikdy jsem nic podobného nezažila. Uvolňující energie, požitek a prožitek. Martin je skvělý. Prostředí je útulné, voňavé, nabíjející.
B.
Skvělá uvolňující a relaxační masáž. Pan Martin je velice šikovný a talentovaný masér. Ztuhlá ramena mi krásně uvolnil, cítila jsem se po masáži jako úplně nový člověk! Krásné prostředí a blízkost metra jako další příjemný bonus.
Andrea
Jedinečné, skvělé, úžasné. Nádherný pocit. Martin je prostě Martin!!!
Jana
Úžasná masáž, uvolňující stres i svaly.
Rob
Luxusní masáž! Kam se hrabou thajské salóny! Je ohromný rozdíl, když má někdo fyzickou sílu a přitlačí na záda! Jediné masážní studio kam se vrátím!
Hector Attila David
Perfektní skvělá masáž. Nejlepší na jaký jsem kdy byl.
Matúš
I já měla možnost zažít opravdu skvělou masáž, která vás naprosto zbaví stresu, a vy si můžete užít uvolnění celého těla a to hlavně díky šikovným rukám maséra Martina. Doporučuji všem, co se potřebují na chvíli zastavit, a cítí bolest v šíji a zádech.
Jana
Naprosto jedinečný zážitek, luxusní prostředí. Martin je profesionál, jakého jsem doposud nepotkala. Masáž jsem dostala jako dárek k narozeninám, ale určitě budu i nadále využívat tyto služby. Bezkonkurenční!
Jana
Odborný přístup, skvělá práce, znalosti a přátelská atmosféra z masáže u Martina dělá naprosto úchvatný zážitek.
Pavel
Krásné prostředí a úžasná masáž. Martin je opravdu profesionál, který dokáže propojit svalovou masáž s „terapií“. Tak intenzivní zážitek z masáže jsem zažila poprvé a rozhodně se budu vracet.
Pavlína
U maséra Martina jsem byla již podruhé. Tentokrát jsem zvolila 120 minutovou masáž a nelitovala jsem. Byl to nádherně strávený čas, kdy mě Martin promasíroval celé tělo, uvolnil zatuhlá místa. Odcházela jsem příjemně odpočatá. Určitě to nebyla moje poslední návštěva.
Lucie
Profesionální přístup a krásný prostředí. Moc jsem si to užil. Vřele doporučuji.
Martin
Skvělá masáž, krásné čisté prostředí, moc mi to pomohlo na ztuhlá ramena.
Andrea
Voucher na terapeuticko-rehabilitační masáž jsem dostala od kolegů k narozeninám. Nejdřív jsme nemohli najít termín, který by se hodil oběma stranám, ale salón mi vyšel vstříc a platnost voucheru mi prodloužil. Prostředí je příjemné a útulné. Martin je sympatický a opavdový profesionál. Byla to jedna z nejlepších masáží, na které jsem byla. Odcházela jsem odpočinutá a měla jsem pocit, že mám záda a nohy a něco lehčí :-)
Alena
Na Martinových rukou jsem se stal závislým více jak před rokem, a od té doby pravidelně využívám jeho masážních služeb. Nejvíce jsem si oblíbil 2 hodinovou, hloubkovou, relaxační masáž celého těla. Martinův přístup ke klientovi je individuální a maximálně profesionální. Dokáže se okamžitě napojit na potřeby klienta a nakombinovat různé metody (baňky, horké kameny, thajskou masáž aj.) pro odblokování ztuhlosti těla a navodit tak požadovanou relaxaci, které také pomáhá neuvěřitelně příjemná atmosféra samotného masážního salonu.
Lukáš
Masáž jsem darovala mamce a byla s ní nad míru spokojená. Určitě se znovu vrátí.
Barbora
Chodím k Martinovi pravidelně na masáže již více než rok a jsem velmi spokojen. V minulosti jsem vyzkoušel nespočet masérů, ale on je jednoznačně nejlepší. Z důvodů sedavého zaměstnání mám problém se zády. Po jeho masáži se cítím jako znovuzrozený. Záda mi povolí a cítím se výborně. Vždy přesně pozná, který bod na zádech mám zablokovaný a na co se zaměřit. Je to velký profesionál. Mohu ho opravdu vřele doporučit.
Roman
Terapeutickou rehabilitační masáž u Martina jsem dostala jako Ježíška od syna a snachy. Je mi 71 let, v mládí jsem aktivně sportovala, cvičím, hýbu se dodnes, ale život na mně zanechal stopy a záda a páteř bolí, obzvlášť po Vánocích jsem se cítila jak v krunýři. A tak jsem si záhy vybrala svůj dárek u Martina. Velice mi pomohl, uvolnil zatuhlé svaly, pracoval velmi citlivě vůči mým problémům. Byla to pro mé tělo velice dobře strávená hodina, Martin umí i dobře naslouchat. Odcházela jsem svěže, druhý den jsem se cítila mnohem uvolněněji. Vzala jsem si ponaučení, že ke cvičení je dobré přidat i občasné masáže, což mi doporučuje i lékařka. Ovšem je dobré využít opravdu ty odborně provedené. Martinovi děkuji.
Katarina
Masáž jsem dostal jako vánoční dárek. Kromě neskutečné síly Martinových paží bych také vyzdvihnul jeho klidný charakter. Dobře jsme si popovídali o Slovensku, USA, cestování i józe, což jsou všechno naše více či méně podobné zájmy. Po této masáži jsem odcházel opravdu uvolněný, musím říct, že to byla jedna z nejlepších masáží, na které jsem kdy byl a rozhodně jsem u Vás nebyl naposledy.
Marek
Prostředí salonu je velice příjemné a útulné (až intimní), vkusně, luxusně zařízené. Na začátku mi pan masér nabídl výborný zelený čaj a zajímal se, jestli mám nějaké problémy se zády. Dopřál mi chvilku, abych se odstrojila, a pak se dal do práce. Během 90 minut došlo nejen k masáži zad (použil i baňky), ale i krku, zadečku, chodidel, lýtek, stehen, rukou a dekoltu. Na závěr mě čekala i relaxační masáž hlavy. Masér Martin svoji práci rozumí a je vidět, že ji dělá s láskou a citem. Ví přesně, kam sáhnout, kde jsou bolavá místa. Masáž byla moc hezká, příjemná. Odcházela jsem velmi spokojená, opravdu odpočatá a uvolněná nejen na těle, ale i na duši. Vřele doporučuji.
Lucie
Martin je skvělý masér s velkýma rukama, který se dokáže napojit na Vaše tělo a hýčkat ho. Uvolní Vám nejen bolavé tělo, ale i mysl. Navíc je velice milý a je vidět, že práci kterou dělá, dělá opravdu rád. Děkuji za skvělý zážitek :-)
Veronika
Luxusní prostředí, snadná domluva při rezervaci, výborná dopravní dostupnost, terapeuticko rehabilitační masáž byla opravdu silová, intenzivní, se zaměřením na moje konkrétní problémy se zády, masér Martin byl příjemný a soustředěný.
Jarka
Příjemné, luxusní prostředí, dobrá domluva při rezervaci, dopravní dostupnost, ale hlavně výborný masér.
Jana
S masáží u pana Martina jsem byl naprosto spokojen, byl velice příjemný a masáž jsem si velice užil a hlavně mi pomohla. Mohu ho jen všude doporučit a to i dělám. Určitě přemýšlím o další návštěvě. Děkuji Vám a hlavně panu Martinovi za skvělý zážitek.
Libor
Příjemné prostředí, schopný masér, který umí a má fyzický fond na pořádné prohmátnutí ztuhlých svalů. Bylo to fajn. Doporučuji všem
Rado
Masér je zkušený profesionál se znalostí pohybového aparátu a s individuálním přístupem.
Stanislav
Děkuji za výjimečnou masáž plnou nabíjející pozitivní energie, ze které se až tají dech a ze které budu ještě dlouho čerpat :)
Radka
Poukázku dostala naše skvělá šéfová. Výborná relaxace, uvolnění. Prý by šla znova. Takže za náš palec up.
Katka
Nejlepší masáž na jaký jsem kdy byla, příjemné prostředí, milý masér. Odcházela jsem zrelaxovaná uvolněná. Určitě přijdu znova.
Maria
Prostředí centra je velice příjemné a útulné, až intimní, vkusně, luxusně zařízené. Na začátku mi masér Martin nabídl výborný zelený čaj a zajímal se, jestli mám nějaké problémy se zády. Dopřál mi chvilku, abych se odstrojila, a pak se dal do práce. Během 90 minut došlo nejen k masáži zad (použil i baňky), ale i krku, zadečku, chodidel, lýtek, stehen, rukou a dekoltu. Na závěr mě čekala i relaxační masáž hlavy. Masér Martin svoji práci rozumí a je vidět, že ji dělá s láskou a citem. Ví přesně, kam sáhnout, kde jsou bolavá místa. Masáž byla moc hezká, příjemná. Odcházela jsem velmi spokojená, opravdu odpočatá a uvolněná nejen na těle, ale i na duši. Vřele doporučuji.
Lucie
Musím potvrdit, že informace v medailonku, že je Martin charismatický muž s velkýma rukama a pevným dotekem je naprosto pravdivá. Masáž v jeho stylu byla ta nejúžasnější, kterou jsem doposud zažila. Nikdy předtím jsem po masáži neměla pocit, že se k danému masérovi budu chtít vrátit, toto se ovšem změnilo. Někoho, kdo masíruje s takovou chutí, silou a zároveň něhou těžko pohledat. Děkuji za úžasnou masáž a budu se těšit příště.
Rita, 35
Moje zkušenost byla naprosto bezchybná. Rychlá domluva při rezervaci termínu, dobře dostupná lokalita, příjemné a čisté prostředí. Masér Martin si se mnou na začátku pohovořil, aby se zaměřil přesně na to, co potřebuji. Dobře mi padl zelený čaj a možnost zakousnout trochu ovoce. Masáž samotná naprosto splnila účel. Martin má opravdu silné ruce, chvílemi jsem si myslela, že až moc, ale druhý den mne nic nebolelo a polevila i úporná tenze zádových svalů mezi lopatkami a na šíji. Takže chci Martinovi moc poděkovat a určitě k němu ještě na masáž zajdu.
Nadia
Skvělý přístup maséra. Jednoznačně doporučuji. Masáž byla příjemná a určitě rád zopakuji.
Marek
Skvělá, vemi profesionální a intuitivní masáž. Velmi sympatické chování maséra i příjemné prostředí. Určitě zopakuji.
J.K.
Výborná masáž, málokdo umí tak přitlačit, perfektní jednání.
Martin
Příjemné prostředí, schopný masér, který umí a má fyzický fond na pořádné prohmátnutí ztuhlých svalů. Bylo to fajn. Doporučuji všem
Stanislav
Masér Martin je zkušený profesionál se znalostí pohybového aparátu a s individuálním přístupem. Skvělá masáž!
J.
Jako manažerka zažívám během pracovního týdne spoustu stresu, masáž proto už dlouho patří k mým pravidelným rituálům. Než jsem poznala Martina, vyzkoušela jsem různé druhy masáží od thajských po havajské masáže, od lávových kamenů po čínskou masáž, reflexologii a akupunkturu až po masáž rehabilitační. Vyzkoušela jsem luxusní SPA centra, hotely i soukromníky, maséry i fyzioterapeuty, často na doporučení mých přátel a známých. Od té doby, co jsem vyzkoušela masáž od Martina, bych už ale neměnila! Martin je nejen příjemný člověk, ale především je skvělý masér. Jeho masáže jsou zároveň terapeutické i hluboce relaxační, jeho dotek je pevný i vědomě procítěný. Martin skvěle rozumí anatomii a přesně ví, jak uvolnit ztuhlá záda, bolavá bedra i napjatou šíji. Pasivní strečink na konci masáže je skvělé protažení. Masáže s ním mi pomáhají udržet si harmonii, pohodu i zdraví v osobním životě i při mé náročné práci. Děkuji!
Michaela, 33let, Praha
Veronika
Ludmila
Excellent massage therapist. So glad I found a gentle, caring massage that is always relaxing as well as therapeutic.
Gregory Hill
If you want to experience a massage that truly makes a difference, you need to feel the magic hands of Martin. After several visits, I’m still impressed and amazed by his deep body knowledge and his superlative massage repertoire. His gentle yet a firm touch, his pleasant presence, his attentive attitude and his impressive awareness of the body make a massage session with him a unique experience. And the best part is that besides a perfect massage technique, you get to feel the human side of it, a flow of energy that connects with your body, mind and spirit. Martin and his massage get a superlative evaluation from a recurrent user of massages – best treatment ever, or better said, the best care possible! You just feel safe, pampered and rejuvenated. And a strong desire to return again and again. Just like I’m doing…and I’m not living in Prague. Thank you Martin for your healing touch – a heavenly gift to me!
R.
I am a writer and currently backpacking in Europe. As I carry my heavy backpack and often end up writing, I needed my usual massage. I had my neck and right shoulder entirely stiff with muscle tension. Only a few times, I tried to have a massage, away from my home. It is always a hit-and-miss game. But this time, by finding Martin, I've hit the jackpot!! Not to mention his kindness and professionalism, he is a well-skilled certified massage therapist. If I lived close by, I would have been his regular client for sure! Thanks much, Martin!!
Hauron
I would highly recommend Martin. He was extremely knowledgeable and professional. At the start of my trip, having been travelling by car, on planes and through airports for nearly 24 hours, I found myself in extreme discomfort in my lower back. Martin’s extensive knowledge of the body and of various massage techniques enabled him to address the various issues and muscle spasms I was experiencing. He provided a relaxing atmosphere, and also discussed my issues/needs prior to starting, to ensure he would get the problems sorted. I only wish he was closer, as I undoubted would be a regular client if he was. If I ever find myself in Prague again, I would absolutely ensure I was able to get an appointment with Martin - his skill allowed me to enjoy my vacation.
Patrick, Canada
Martin provides a legitimate and professional massage that is outstanding. After a long transatlantic flight, it was just what I needed. Not only was the massage therapeutic, but he also made me feel very welcomed. He engaged in conversation at the beginning to help relax and connect but soon the soothing music was all that was heard. For anyone traveling to (or living in) Prague, I would highly recommend you schedule a session with Martin at his convenient and attractive location. I’m glad I did!
Jeff
I came for the massage almost coincidentally, but it was the best treatment for my little bit over trained body. I got the best care that I can imagine and from that time I became a regular client. Martin is very professional, firm and pleasant massage therapist. I would recommend his massage to everyone who trains hard or is exhausted from hard working, physically or mentally.
Tereza
I enjoyed a fabulous combination of a state of trance and relax, being treated by the most attractive, attentive and knowledgeable massage therapist. Martin is a great and wonderful person, gives an unbelievable creative massage with professional touch and sensitivity. He is full in concentration on you and before and after he does a charming and intelligent conversation. Thanks for this very special massage date.
David
Martin is worth the metro ride. His studio is beautiful, clean and very serene. When he opened the door I could not stop looking at him. He is so good looking. His massage was powerful in sense that he worked you to release tensions but without being a painful deep tissue. He knows the body muscle structure as his physic shows it. He knows what to stretch, how to knead and how to rub the knots. He is super professional, kind and great to talk to. I hope to meet him again one day.
Aly
Martin was very professional and warm. He has great technical skill when it comes to targeting tension and difficult area of your body. He was able to relieve some extreme tightness in my body. He made me completely relaxed and comfortable and I highly recommend him, very nice guy.
Jeff
I booked a last minute appointment with Martin during my trip to Prague. He was fine with fitting me in and making sure that I could get treated. He is an incredible massage therapist that really knows what he is doing. I am grateful that I have found a masseur that I can trust and deal with. Martin if you read this, THANK YOU for an incredible massage! I hope to book in once again I’m in Prague.
Eddie, Australia
I just love this studio. Great massages in an excellent environment. I have a massage with masseur Martin every week for at least 2h and he has been doing a great job. I highly recommend to visit him. My favorite is Deep tissue massage.
Martina
Martin gives the best deep tissue massage I have ever received. He knows exactly how to relieve the aches and pains in the body. I schedule appointments anytime I am in the same city as him. I can highly recommend Martins massage.
UTA, Germany
Martin is definitely one of the most thorough, rejuvenating, healing masseurs I have ever had the privilege to schedule an appointment with. I've gotten massages from him several times. He has incredible knowledge and his massage techniques are flawless. His stretching techniques have also helped my shoulders and lower back and upper back tremendously. He is always very generous with his knowledge and advice, helping me with an eating plan and with various exercises to help me attain my goals.
Michael, San Diego, CA
Martin is better than any other massage therapists I've ever tried. His has very strong touch which is what I wanted and he fantastically did. He has an amazing personality, well-traveled, and a lifelong journey in clean fitness and bodybuilding. I had 3 appointments with him while he was living in San Diego. His level of fitness is awesome and each time I requested 10/10 deep pressure and he did that for 2 hours. Not only he lasted the entire 2 hours but he was actually happy to do his workout on me. He was laughing and joked that he wishes all his clients were like this...Not only you will get a first-class massage from a CHAMPION, but also I received valuable tips on workouts.
I.H., San Diego
I met Martin at my local gym and immediately liked him. He gave me three massages during his stay in Redditch. I was so impressed by his professionalism and open-hearted demeanour I paid him more than he was asking and had he not left England for the USA I would happily have continued with his services. After each massage he left me feeling both relaxed and rejuvenated. Martin has the healing touch!
Robert, England, GB
Sessions like this make you worry a little if you will ever find another masseur that will match up. It was outstanding massage by consummate professional. Took cues from me on my preferences but more importantly used his expertise to deliver a great experience including some cosmic stretches at the end. I require extremely deep pressure and man does he deliver. I will not spend time in San Diego without booking a session.
Graeme, Bethesda, MD
Great massage, great experience. Wish it was longer. He was amazing, start to finish. Martin is a great guy, so knowledgeable, great mix of deep tissue therapeutic massage. He is also very handsome and in incredible shape. Very inspiring! Hope to see him again very soon.
Mike, San Diego, CA
Martin is extraordinary and a wonderful find in Prague. As a bodybuilder, he not only has knowledge of the body but he has real strength and a superb technique as well. He is a delightful man, great attitude, super friendly and really knows what he is doing. He provides what a therapeutic massage is supposed to be. I booked 90 minutes and got a massage of the highest quality that raises the bar significantly for my top category of masseurs. He is easy to book and in Prague very easy to find, near public transportation and his place is very inviting. He uses a minimum amount of natural oils because all of the strength in his muscles goes right into your body, consistently and evenly as he works on you. If you are in Prague or see him travelling other places, book him. For what you get his prices are extraordinarily reasonable. Thank you, Martin, for a wonderful experience!
Charles, Houston, TX
Martin has magic fingers! This talented, open-minded, open-hearted guy with a great attitude gives a relaxing massage, just what you need to invigorate those tired muscles after a heavy workout, or just to make you feel as though you're walking on air. I thoroughly recommend Martin for the best massage you'll ever have!
Bob, England, GB
Martin provides the best massages ever. I always take 2,5h long massage, because I work out in the gym regularly and my body gets often really tight. This guy knows exactly what he is doing and he is strong enough to release really tight muscles. He always helps me a lot. My favourite is a deep tissue massage. Highly recommended.
Michelle, San Diego, CA
For one of the most memorable massages you'll ever experience, check out Slovakian Martin whose magic fingers will work wonders on those tense and tired muscles. This world champion bodybuilder and highly qualified masseur is no meathead: a globe-trotter, he has a fascinating repartee to keep you entertained and whenever I can I make a massage by Martin a must. Do the same and you won't be disappointed.
Robert, UK
Martin is the best masseur I have come across. His massaging techniques can be felt with every movement of his hands. You get the feeling you’re being massaged by not one pair, but two pairs of hands at the same time. I can’t wait for my next massage. 100% satisfaction, I sincerely recommend. Thank you.
Martin
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2022, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!