Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Luna

Tantra masérka Luna

Luna je nádherná bytost, která vás uhrane už svým pohledem. Jemná ženská krása se v ní pojí s klidem, jistotou a pochopením. Můžete se spolehnout na to, že vám ukáže zákoutí, které jste neznali a otevře dveře, které jste mysleli, že jsou možná navždy zavřené. Její citlivé a pevné vedení vám pomůže nastoupit na cestu, na kterou byste se možná nikdy neodvážili. Pojďte prožít nové dobrodružství.

Kurzy osobního rozvoje:
- Klíčové principy mediace, PaedDr. Jitka Jilemická
- Práce s hranicemi, Andrew Barnes
- Transformace stínu do životní síly a osobní svobody, Jan Komeda a Marie Koudelková

Co má ráda:

Odpočinek a vzrušení. Reflexivní hovory a černý humor. Respektování hranic. Zvuky, pohyby, dech a doteky. Čelit svým stínům. Příležitosti a výzvy narušit komfortní zónu a překlenout se do zóny učení a rozvoje. Ráda rozebírám emoce a o to víc, když si je odprožiju skrze tanec, tvorbu a interakci s blízkými osobami.

Proč dělá tantra masáže:

Přitahují mě mystickou silou. Občas mě překvapí, občas dojme a občas nabije natolik, že mám chuť měnit svět. Tantrické masáže mi ukázaly cestu, když jsem se cítila ztracená v životě a měla pocit, že vše co dělám, je beze smyslu. Byla jsem vedena, nikam nedotlačena a nikým nepřesvědčována – tantra se stala úlevou a příležitostí opouštět staré vzorce. Je pro mě dobrodružstvím s duší druhého, projevem přijetí; je pro mě učením o empatii a vzájemné úctě a respektu.

Oblíbené tantra masáže:

Takové, při níž člověk hledá, objevuje anebo si dovolí do prožitku jít naplno. Masáže, při níž zužitkuje pilíře tantrického prožitku a svým dechem, pohybem, přijímáním doteku a uvolňováním hlasu se dostane do dalších stavů vědomí. K tomu jsou výborné tantrické masáže Deluxe, při níž je dostatek prostoru tyto stavy rozvíjet. Masáže ve vaně a víceruční masáže dávají další rovinou prožitku; a poskytují prostor pro příští rozvoj.

Galerie

Reference

Byl jsem přijat velmi přátelsky, prostředí ve studiu považuji za velmi příjemné a krásné. Byl to úžasně strávený čas. Velice uklidňující a uctivá masáž s masérkou Lunou!
Komunikace s recepcí byla naprosto korektní a bez problémů.
Pokud mě moje cesta zavede zpět do/přes Prahu a pokud mi to čas dovolí, určitě si masáž znovu zarezervuji!
Jürgen
Prostě nádherná. Tak byla tříhodinová Tantra masáž Deluxe s Lunou.

Všechno začalo s milým úsměvem Luny a srdečným přivítáním. Slohová masérna byla plná tajemství a kouzla, příjemné vůně a teplého světla svíček. Počátečním rozhovorem u lahodného čaje jsem mohl sdělit svoje zkušenosti, potřeby a nejasnosti a tím jsme s Lunou budovali vzájemnou důvěru. Už u rituálu jsem se dobře uvolnil a vstoupil jsem do kouzelného a tajemného světa tantry. Díky navazující koupeli jsem se ještě více uvolnil, což bylo výbornou přípravou na to, co následoval. A to byla ta vlastní masáž, uklidňující, vitalizující, hluboce uvolňující, vzrušující a plná radostí najednou. Luna dokázala moc příjemnou cestou odstranit blokády v mém těle, aktivovat energie a nechat je volně proudit po celém těle. A to nejen v tom momentu, ale i s trvajícím efektem po masáži. Tato masáž byla výborným zážitkem a Luna dala mi ty nejlepší chvilky posledních měsíců. Dokonána byla celá ceremonie Tantra masáže závěrečným rozhovorem.

Luna umí a rozumí skvěly pracovat s energiemi a mým tělem. Ona je podle mě jedna z nejzkušenějších a nejlepších Tantra masérek, které znám. Tentokrát jsem si užíval už pošesté masáž ve Vašem centru a tato s Lunou byla určitě špičková. Ačkoliv je těžko říct, která masáž ta nejlepší byla. Každá byla jiná, každá čekala na mě s řadou moc příjemných a pozitivních překvapení, pokaždé jsem objevil něco nového. A právě to se mi moc líbí, že se nejedná o rutinu, ale o individuální proces plný nečekaných překvapení a radostí. V tom centru se celebruje Tantra jako slavnostní ceremonie plná respektu a uctění těla, duše a mysli. Prostě nádherně.
Michael
Při vstupu do centra mě uvítala sama Luna, usadila mě na recepci a připravila mi občerstvení. Očekávání jsem měla, přeci jen webové stránky, recenze klientů a samotný profil masérky Luny sliboval opravdu hodně.
A Luna má očekávání předčila úplně ve všem, byla velmi vnímavá, citlivá a měla hluboké pochopení. Mám pocit, že někde mezi obkládáním horkými ručníky a samotnou olejovou masáží jsem tu na chvíli nechala tělo a oblétla jsem celý svět.
Děkuji Ti, milá Luno, za takovou zkušenost. Namasté.
An
Rád bych chtěl ještě jednou poděkovat masérce Luně za úžasnou masáž. Masérku Lunu mohu doporučit komukoliv, krásně se s ní povídá a odpoví vám na vše, co budete chtít vědět a ráda vám vše vysvětlí. A co se týče masáže, tak má kouzelné ruce, pod kterými se budete cítit jako v jiném světě. Už teď se těším, až znovu budu moci navštívit Vaše centrum.
Dominik
Děkuji za příjemný prožitek z Tantrické masáže i celkového času tráveného ve vašem salonu. Slečna Luna byla naprosto úžasná. Milá, komunikativní, ochotná probrat detaily, vše vysvětlit a následná provedená masáž byla skvostná. Odcházel jsem s velice uvolněným pocitem a plánuji se v dohledné době určitě vrátit. Rád bych jí tímto ještě jedno za vše poděkoval.
Jakub
Dekuji Vam za prijemnou relaxaci. Vse probehlo bezproblemove, pocinaje rezervaci, kdy se nijak zvlast neresila expirace meho voucheru kvuli covidu, az po uvitani u Vas a masaz samotnou. Masaz celeho tela byla prijemne uvolnujici a s Lunou jsem se citil velmi prijemne. Pocatecni napeti se rychle vytratilo. Vase zazemi je pekne a ciste a urcite Vas rad doporucim.
Tomas
Dobrý den, ještě jednou děkujeme za úžasnou iniciační masáž pro páry dvěma masérkám - dámám Luně a Aleně. Byl to pro nás oba velice hluboký zážitek, vlastně svým způsobem více duchovní než tělesný, rozhodně velice nový a přínosný. Rádi se zase vrátíme!
B.L.
Chtěl bych především poděkovat panu recepčnímu Matyášovi za urychlenou výměnu masérek, která mně mile překvapila. Ještě jednou vřelé díky. Masérka Luna je velice milá a pohledná dívka, masáž proběhla podle mých představ a byl jsem velice spokojen s masáží. Masáž byla velmi jemná a citlivá a byl jsem maximálně spokojen. Děkuji Vám Luno za skvělou a nezapomenutelnou masáž. Byla to s Vámi příjemná 1.5 hodinová masáž.
Pavel
Wow, wow, wow! To co sem zažil jsem ani v nejmenším nečekal, byl jsem velmi příjemně překvapen! Luna je super masérka a krásně se s ni povídá, už teď se těším na další návštěvu!
Jan, 27 let
Tantrická masáž s Lunou mě nejen mile překvapila a nebojím se říci, že mě i naprosto nadchla! Byla to má první zkušenost, kterou jsem navíc dostal jako dárek a nebyl jsem si přesně jistý, co bych měl od tantry vlastně čekat. V mé mysli byla tantra tak trochu mystická, převážně erotická masáž těla, čekal jsem masérku v sexy červeném prádle, která mě uvítá sklenkou sektu, za svitu svíček. Čekal jsem, že se trochu seznámíme a půjdeme rovnou na to. Luna však úplně změnila všechna moje očekávání a předem vytvořené scénáře! Nejprve mě překvapila hlubokou a zajímavou konverzací o tantře. Její opravdový zájem, inteligence i charisma mě zaujaly a probudily touhu dozvědět se víc o tom, co tato krásná a tajemná kněžka vlastně nabízí. Luna mě naučila, jak mám správně dýchat a jak k rituálu a masáži vlastně přistupovat. Bylo to něco úplně jiného, než jsem čekal, ale řekl jsem si, že nemám co ztratit, a tak to vyzkouším. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí za poslední dva roky! Její magické doteky, něha i vášeň mě úplně pohltily. Bylo to neskutečně nádherné, mystické, vzrušující, zajímavé a úplně jiné. Pár dní po masáži stále cítím její doteky na celém těle a vnímám energii proudící mým tělem. Děkuji ti, Luno, za překrásné zasvěcení do tantry, i když teď už vím, že to byl teprve začátek a nemohu se dočkat, až se znovu odevzdám tvým dotekům.
Michal, 38
The studio is very nicely set up and has relaxing atmosphere right from the entrance. I had Andrea for Venus massage. She talked to me at the beginning to create connection, explain more about the massage and to also find out my expectations. I really enjoyed the whole experience, it was relaxing and Andrea was amazing. My husband had Luna and his experience was also great. I recommend this studio very much. It is great atmosphere, their employees always make sure you are comfortable and relaxed and the massage is an amazing experience.
Tereza and Shawn
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!