Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Luna

Tantra masérka Luna

Luna je nádherná bytost, která vás uhrane už svým pohledem. Jemná ženská krása se v ní pojí s klidem, jistotou a pochopením. Můžete se spolehnout na to, že vám ukáže zákoutí, které jste neznali a otevře dveře, které jste mysleli, že jsou možná navždy zavřené. Její citlivé a pevné vedení vám pomůže nastoupit na cestu, na kterou byste se možná nikdy neodvážili. Pojďte prožít nové dobrodružství.

Co má ráda:

Obdivuji kreativitu lidské mysli, miluji příběhy, sny a tvorbu. Čtení, poslouchání i kreslení, občas ztracení se v uličkách staré Prahy, koukání na hvězdy či zaposlouchání se do hudby.

Proč dělá tantra masáže:

Z tantrické filosofie si každý vezme to, co právě potřebuje. Já k ní šla pro pomoc. Tantra vás naučí, jak správně dýchat, jak naplno prožívat každý okamžik a pomůže vám zjistit, že ve vás je stále něco nového k objevování. Tantra mi ukázala cestu, když jsem se cítila ztracená v životě a měla pocit, že vše co dělám, je beze smyslu. Byla jsem vedena, nikam nedotlačena a nikým nepřesvědčována – tantra se stala úlevou a regenerací. Je to dobrodružství s duší druhého, jsou to léčivé vědomé doteky, je to učení o empatii a vzájemné úctě a respektu. Chybí vám energie? Bude mi ctí být vaší průvodkyní na cestě k uvolnění pramenů vaší síly.

Oblíbené tantra masáže:

Nejvíce mě těší, když mohu pomoci člověku naplno relaxovat a zapomenout na všechno, čím je v běžném živote. Lidské tělo je pro mě chrámem, jehož jedinečností jsem neustále fascinována a okouzlována. Nejraději mám tantra masáže Deluxe, partnerské tantrické masáže a luxusní masáže pro ženy.

Galerie

Reference

Dekuji Vam za prijemnou relaxaci. Vse probehlo bezproblemove, pocinaje rezervaci, kdy se nijak zvlast neresila expirace meho voucheru kvuli covidu, az po uvitani u Vas a masaz samotnou. Masaz celeho tela byla prijemne uvolnujici a s Lunou jsem se citil velmi prijemne. Pocatecni napeti se rychle vytratilo. Vase zazemi je pekne a ciste a urcite Vas rad doporucim.
Tomas
Dobrý den, ještě jednou děkujeme za úžasnou iniciační masáž pro páry dvěma masérkám - dámám Luně a Aleně. Byl to pro nás oba velice hluboký zážitek, vlastně svým způsobem více duchovní než tělesný, rozhodně velice nový a přínosný. Rádi se zase vrátíme!
B.L.
Chtěl bych především poděkovat panu recepčnímu Matyášovi za urychlenou výměnu masérek, která mně mile překvapila. Ještě jednou vřelé díky. Masérka Luna je velice milá a pohledná dívka, masáž proběhla podle mých představ a byl jsem velice spokojen s masáží. Masáž byla velmi jemná a citlivá a byl jsem maximálně spokojen. Děkuji Vám Luno za skvělou a nezapomenutelnou masáž. Byla to s Vámi příjemná 1.5 hodinová masáž.
Pavel
Wow, wow, wow! To co sem zažil jsem ani v nejmenším nečekal, byl jsem velmi příjemně překvapen! Luna je super masérka a krásně se s ni povídá, už teď se těším na další návštěvu!
Jan, 27 let
Tantrická masáž s Lunou mě nejen mile překvapila a nebojím se říci, že mě i naprosto nadchla! Byla to má první zkušenost, kterou jsem navíc dostal jako dárek a nebyl jsem si přesně jistý, co bych měl od tantry vlastně čekat. V mé mysli byla tantra tak trochu mystická, převážně erotická masáž těla, čekal jsem masérku v sexy červeném prádle, která mě uvítá sklenkou sektu, za svitu svíček. Čekal jsem, že se trochu seznámíme a půjdeme rovnou na to. Luna však úplně změnila všechna moje očekávání a předem vytvořené scénáře! Nejprve mě překvapila hlubokou a zajímavou konverzací o tantře. Její opravdový zájem, inteligence i charisma mě zaujaly a probudily touhu dozvědět se víc o tom, co tato krásná a tajemná kněžka vlastně nabízí. Luna mě naučila, jak mám správně dýchat a jak k rituálu a masáži vlastně přistupovat. Bylo to něco úplně jiného, než jsem čekal, ale řekl jsem si, že nemám co ztratit, a tak to vyzkouším. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí za poslední dva roky! Její magické doteky, něha i vášeň mě úplně pohltily. Bylo to neskutečně nádherné, mystické, vzrušující, zajímavé a úplně jiné. Pár dní po masáži stále cítím její doteky na celém těle a vnímám energii proudící mým tělem. Děkuji ti, Luno, za překrásné zasvěcení do tantry, i když teď už vím, že to byl teprve začátek a nemohu se dočkat, až se znovu odevzdám tvým dotekům.
Michal, 38
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!