Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Lucie

Tantra masérka Lucie

Pokud toužíte po přímosti a hravosti bude pro vás Lucka tím nejlepším průvodcem. Její úsměv vás uvolní a připraví na začátek hluboké duchovní cesty plné sebepoznání a radosti. Její bezprostřednost vám pomůže zbavit se všech zábran a plně se položit do jejích něžných a trpělivých rukou. Nečekejte ale jen klidný vánek, s touhle ženou můžete zažít i největší bouři svého života.

Co má ráda:

K životu přistupuji jednoduše a mám ráda jednoduché věci. Miluji přírodu a nikdy nekončící dobrodružství, která nabízí. Ráda překonávám sebe sama při přechodech hor, nebo jen tak sedím pod palmovým stromem, jím papáju a užívám si okouzlující pohled na moře. Miluji atmosféru farmářských trhů plných čerstvého ovoce a šťastných lidí. Úžasné jsou také procházky lesem nebo výlety na kole či na motorce. Baví mě tvořit zajímavé projekty, sdílet radost a zážitky s přáteli, potkávat nové inspirativní lidi a poznávat nové kultury. Mojí životní vášní je cestování, a to hlavně proto, že z každé své cesty vycházím silnější, vědomější, vděčnější a šťastnější. Prostě miluji život, jaký je a užívám si vše, s čím mě překvapí.

Proč dělá tantra masáže:

Celý život mě fascinovalo objevování různých způsobů, jak více porozumět lidem, světu i sobě samotné. U tantry mě překvapila její komplexnost, hloubka, síla a zároveň jemnost. Fascinuje mě její léčivý dopad na tělo i duši. Tantra mi umožňuje prohlubovat mé dosavadní znalosti a zkušenosti a jsem vděčná, že její poselství mohu předávat pomocí tantrických masáží dál.

Oblíbené tantra masáže:

Miluji hravou a smyslnou jednoduchost klasické tantrické masáže, i dlouhé tantrické masáže Deluxe, které nabízejí čas a prostor pro navázání hlubšího spojení, i pro práci s uvolněním těla a probuzením životní energie, která vás přivede do stavů hluboké vnitřní extáze. Tantrická masáž nabízí mnoho možností, jak hladit a hýčkat každý kousek vašeho těla, jak prožít napojení, intimitu i hluboké vzájemné odevzdání.

Galerie

Reference

Setkání s Lucií bylo úžasnou životní zkušeností. Poprvé v životě jsem doopravdy zažil, co to tantra znamená a jak hlubokou duchovní zkušenost může přinést. Bylo to pro mě veliké zasvěcení a další skvělé světlo na životní cestě. Těším se na další masáže a všem doporučuji!
Matěj, 25 let
Lucie se o mě postarala tak, že se z toho vzpamatovávám ještě druhý den poté.
Čas přestal existovat. BTW je Lucie taky dost vtipná, takže i dojezd po zážitku se nesl v žertovném tónu. Moc děkuji a nemyslím si, že jsem tu byl naposled.
Papaforte
Byl jsem u masérky Lucie na klasické tantrické masáži. Lucii jsem si předem nevybral, ale byla mi přiřazena, řekl jsem, že se rád nechám překvapit. Byla to velice dobrá volba, protože Lucie mě prováděla od počátku až do konce opravdu skvělým způsobem a odvažuji se říct, že to, co jsem zažil, bylo skutečné zasvěcení do tantry. Byl to hluboký, transformativní zážitek, který mi moc pomohl na mojí cestě, která je někdy nelehká. Už jsem byl jednou – zhruba před rokem na tantrické masáži a zážitek zdaleka nedosahoval takové hloubky a intenzity.

Takže Lucii i Vašemu centru patří ode mě velký dík. Domluvili jsme se s Lucií, že budeme na započaté práci pokračovat. Děkuji ze srdce za to, co děláte a přeji hezké adventní dny.
Matěj
Lucie je především usměvavá krásna mladá žena. Zažijete s ni krásné povídaní a ještě krásnější masáž. Nečekejte masáž jemným pírkem. Umí se do toho opřít, ale je to velmi příjemné. Při intimní masáži umí energii nechat pěkné vygradovat. Určitě se těším na další masáž s Lucií.
David
Vždycky, když vstoupím do masérny, promění se toto místo v začarovanou zemi plnou podmanivých hlasů, vůní a kouzelných doteků. Má osmi ruční masáž s Bárou, Evou, Luckou a Ivankou byl nejen koncert osmi rukou, ale i čtyř nebesky krásných hlasů: něžné hlásky Báry a Ivanky se krásně doplňovaly s podmanivými hlasy Evičky a Lucky. Bára je krásná, inteligentní, srší spoustou nápadů, byla pro mě radost s tebou být. Evička je krásná, moudrá a vznešená, na mě působí jako královna. Nikdy v životě jsem si s královnou nepovídal, natož abych ji hladil po vlasech. Děkuji ti, Evičko. Lucinka bylo pro mě velmi milé překvapení. V týmu Tantra masáže Praha je zatím jen krátce, ale skutečnost předčila má očekávání. Dostala jsi mě na vrchol, a já jsem si ani neuvědomoval, že tam vlastně jdu hrozně rád. Navíc jsi velmi empatická, děkuju. Ivanka je mazlík, ale má i spoustu neočekávané síly. Bylo mi s tebou moc krásně. Závěrem řeknu už jen to, že si masáž u vás vždy rád zopakuji, ať již s masérkami, které znám, nebo s těmi, které jsem ještě neměl tu čest potkat, protože vím, že u vás vždy dostanu opravdu kvalitní služby a že to bude zase radost se potkat.
Vláďa
Wow! What a life and perception changing experience with Lucie. I had entered with my prejudged opinions which were turned on its head with the unique time I had with Lucie last evening. Lucie's massage therapy opened up my inner self and relieved me of my internal trauma and gave me the bliss I was missing in my life. I am anxious to be with her once again. Stay blessed ever.
Saka
Good morning,

Please say big thanks to masseuse Lucy from me. She made me the happiest person alive yesterday. She is a great person with great personality and great attitude. She is funny, respectful and kind-hearted. She is a pure soul. She is the greatest. I am happy met her yesterday. Kindly pass my thanks and hugs to Lucy. It would mean a lot to me. Hope to see her again soon.
H.
Lucy, you surfaced my feelings. Thank you, Lucy and I love you.
Sota Sama, 33
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!