Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Lívia

Tantra masérka Lívia

Lívia vás okouzlí svou nespoutanou šamanskou krásou. Tato charismatická a vřelá žena vám bude trpělivým a inspirativním průvodcem. Její neobyčejná intuice pomáhá naplnit přání a potřeby, o kterých jste dosud ani netušili. Blízkost a spojení, které probouzí, dává pocit jistoty, ale také otevírá jiný svět plný extatických momentů.

Co má ráda:

Inspiraci, sílu a klid v duši hledám především v přírodě, která mě obklopuje, a jejíž bytostnou součástí se cítím. Mám ráda umění a vše, co nás dělá vnímavějšími a citlivějšími bytostmi. Můj barevný vnitřní svět se zrcadlí i v uměleckém šperku, jeho výroba je pro mě radost a uvolnění. K žití potřebuji pocit svobody, proto často vyrážím na dobrodružné cesty, za krásami přírody, za objevováním světa a poznáváním lidí.

Proč dělá tantra masáže:

Miluji doteky, spontánnost a přirozenou rozdílnost mezi lidmi, které považuji za jednu z mnoha cest k uzdravení těla i duše, a k získání zdravé sebelásky. Prostřednictvím tantrické masáže se učíme, jak být přítomni ve vlastním těle, uvědomit si jeho krásu, zbavit se nechtěných bloků, shodit masky a opět rozproudit životní sílu, která nám tak často chybí. Pokud se dokážeme zcela otevřít, zpřítomnit a přistupovat k tantrické masáži vědomě, s vážností, pokorou a láskou, léčebný efekt se dostaví. Tantrickou masáž vnímám jako cestu poznávání sebe sama, svých hranic a možností, ale i jako rituál, při kterém je mi umožněno projevit vlastní kreativitu, což je pro mě jako pro ženu, pro kterou je tvoření nedílnou součástí života, opravdu důležité. Právě nadšení z tvůrčího procesu a zpětná vazba, je pro mě motivací, se kterou přichází pocit naplnění a uspokojení vlastních potřeb, z nichž největší je potřeba dávat.

Oblíbené tantra masáže:

Mám ráda dostatek prostoru pro tvůrčí výměnu, vzájemné naladění, vnímání jeden druhého i otevřené plynutí energií. Aby se tělo dokonale uvolnilo a poddalo, je třeba mu dopřát dostatek pozornosti, lásky a péče. Proto upřednostňují delší tantrické masáže, při nichž mnohdy dochází k hlubokým zážitkům. Mezi mé oblíbené tedy patří tantrická masáž Deluxe, která nabízí tolik důležitý čas a prostor. Je mi také ctí být průvodkyní tantrickou masáží pro ženy, ráda vás budu hýčkat během smyslné tantrické masáže Pretty Woman. Oblíbené jsou také párové tantrické masáže.

Galerie

Reference

Žádná slova nemohou vyjádřit pocity, které jsem s Tebou prožil. Intenzita prožitků byla astronomická. Děkuji Ti božská Lívie.
Jakub, 38
Milá Livie,
rád bych ti tímto ještě jednou poděkoval za krásnou masáž. Jsi opravdu okouzlující, inteligentní a smyslná žena. Od prvního okamžiku jsem cítil tvé zaujetí pro tantru i umění tantrické masáže. Máš vzácnou kvalitu trpělivosti a umění naslouchat a propojit se s druhými. Pozvedla jsi mého ducha a zahřála moje srdce. Rád bych to zažil znovu …
Jiří, 45
Chci vám poděkovat za včerejší úžasný zážitek se Sabinou a Livií. Stále jsem se z toho ještě nevzpamatoval. Tantra masáž jsem vyzkoušel poprvé v životě a už vím, že to určitě nebylo naposledy. Nebylo pro mě jednoduché se napoprvé zcela uvolnit, ale celý zážitek byl přesto úžasný, zejména díky krásnému přístupu vašich nádherných a fascinujících masérek. Včera jsem nedokázal najít ta pravá slova, a nenašel bych je ani dnes, dokud mě nenapadlo anglické "heavenly". Na otázku "co byste dělal, kdyby měl být zítra konec světa" už mám odpověď: zašel bych k vám. Děkuji za velmi profesionální a zároveň vřelý přístup.
Martin, 43
Dobrý den,

v pátek jsem byla u Vás v salonu na tantrické masáži pro ženy. Ráda bych Vám poděkovala za krásný a mimořádný zážitek. Prostředí je u Vás velice příjemné a diskrétní. Masérka, která se mi věnovala, je milá, citlivá a empatická. Ve všech ohledech jsem byla spokojená a mohu Vaše služby vřele doporučit.
Marie
Dobrý den,

v neděli to bude dva týdny, co jsme Vás navštívili s manželkou naposled, tedy opakovaně a určitě ne naposled. Vždy jsme byli na párové masáži spolu a žena chtěla vždy masérku, tentokrát však chtěla zkusit muže. Jelikož jsme nevěděli, jak na to budeme reagovat, rozhodli jsme se pro masáž v oddělených místnostech. Já byl přidělen k Livii a ženě přijel Martin. To co jsme oba zažili, se dá popisovat jen v superlativech. Na tantra masáži jsem byl mnohokrát sám, i se ženou, ale to co jsme si odnesli od Livie a Martina bylo úžasné, dokonalé! Nikdy jsem nevěřil, že se dá zažít něco takového. Žena byla nadšena stejně jako já. Děkujeme moc, drží nám to do dnes a při našich hezkých chvílích si na Váš masérský pár, naše průvodce rájem, rádi vzpomeneme a vyprávíme si naše zážitky znovu a znovu. Rádi se k Vám opět vrátíme, to oba dobře víme a moc se těšíme. Já za sebe i na ty krásné oči!
Ivan
Jednalo se o mou první tantrickou masáž, tak nemám srovnání, ale nemohu napsat než, že se jednalo o něco výjimečného. Od úvodního rozhovoru a rituálu, kdy mě Lívie bezděčně zato bezpečně připravila o nervozitu, přes lásky plnou pečlivost každého dotyku, po konečný rozhovor a rozloučení, kdy jsem měl pocit, že ji z toho všeho naplňuje podobná radost jako mne. Příjemné pocity z této nádherné zkušenosti ve mně přetrvávají již řadu dní. Jsem šťastný, že jsem se k návštěvě konečně odhodlal a vím, že budu muset přijít znovu. Absolvování této první zkušenosti právě s Lívií bylo nepopsatelně krásné. Moc děkuji za každý okamžik Livie!
Karel
Vážený týme Tantra masáže Praha,

rád bych vám tímto sdělil zpětnou vazbu na mou poslední tantra masáž Deluxe s masérkou Livií. Dosud každá tantra masáž ve vašem centru byla nádherná, masáž s Livií však překonala všechny mé dosavadní zážitky. Byla to překrásná, ohromující cesta plná vzrušení, něhy a vřelých doteků. Neváhám říci, že Livie je Anděl poslaný Bohem a její výjimečné umění je cestou do ráje. Livia vzala mou duši a ducha do nikdy neobjevených míst, daleko za hranice Nirvány. Cítil jsem tolik blaženosti, štěstí a dojetí, že jsem je skoro nebyl schopen pojmout. Chvíle strávené v její péči se mi navždy vyryly do paměti. Livie, chtěl bych vám ještě jednou vyjádřit svou vděčnost a úctu. Jste úžasná, krásná, mladá žena a já se nemohu dočkat příští masáže u vás! Toto centrum mohu jen doporučit všem, kdo touží po opravdové tantrické zkušenosti a skvělé zákaznické péči!
Michal, 39
K mé první tantrické masáži, a zároveň teprve druhé zkušenosti s masážemi obecně, mě přilákala zvědavost, chuť se inspirovat, zájem o prožití něčeho nového, touha nechat se hýčkat, povznést se nad to, že člověk v životě raději dává, než bere - nechat se "obdarovat", a touha po poznání nových aspektů své vlastní osobnosti, překonání strachů, o kterých člověk vědomě ani neví, ale někde je v sobě má ukryté... a to vše se zakomponovalo do balíčku příjemné nervozity, se kterou mé kroky směřovaly ke slečně Lívii, zcela intuitivně, zřejmě díky pohledu, ve kterém se zrcadlí hloubka, což je mi nesmírně blízké. Nervozita se záhy kdes rozplynula a následovaly příjemné momenty navozované nejrůznějšími technikami. Ač zpočátku uzavřen ve své hlavě, přišlo najednou zjištění, že hranice těla a hlavy se stírají, že vše splývá v jedno, že tělo relaxuje a postupně v něm dochází k uvolňování myriád energie, o nichž člověk neměl dosud tušení, příjemné, elektrizující, vzrušující energie rozváděné do celého těla s něžností a přístupem, který si zaslouží úctu. Jako průvodkyně nastavující zrcadlo mé osobnosti dokázala Lívia zprostředkovat éterický první zážitek, který díky hlubokému prožitku otevírá prostor novému poznání, a člověk si jej rád ponechá blízko u srdce. Prožitku si nesmírně vážím, Lívie!
Ondřej, 28
Vážené Tantra masáže Praha,

Náš čtyřdenní pobyt v Praze začal večerem ve vašem krásném salonu, který nás hned po příchodu překvapil svou krásou a atmosférou. Užili jsme si doslova každou chvíli! Bylo to neuvěřitelně romantické a příjemné. Všichni lidé, se kterými jsme se setkali, byli velmi milý a zdvořilí. Vše bylo perfektně zorganizováno. Navíc je snadné a rychlé se k vám dostat taxíkem z centra města. Hned po příchodu jsme se cítili dobře a vítání.

Pro Lidušku: Agn?s byla z vaší tantrické masáže naprosto unešená. Řekla mi, že to byla nejlepší masáž, kterou kdy měla! Cítila se dobře a uvolněně nejen po celou dobu masáže a pobytu ve vašem centru, ale ještě dlouho poté.

Pro Livii: tantrická masáž od vás byla nádherná! Byl jsem zcela odevzdaný a pod vaší kontrolou. Vaše talentované prsty a vášnivá masáž byly zážitkem, na který budu ještě dlouho vzpomínat, ale bylo to víc než to. Cítil jsem opravdovou a úžasnou výměnu a energetické propojení. Jste skvělá a jedinečná žena. Děkuji!
Agnes a Andreas
Ještě jednou děkuji Lívii za dnešní tantrickou masáž - zážitek, který je těžké popsat slovy a tím je ještě krásnější. Příjemné pocity ještě doznívají, tiše jim budu naslouchat. Jsem rád, že jsem se odhodlal Vás navštívit, myslím, že ne naposledy.
Dan
Dobrý den,
minulý týden jsem absolvoval tantra masáž s Livií. Celá masáž probíhala ve velice příjemné náladě a byl to pro mě výjimečný zážitek, který určitě zase zopakuji. Moc děkuji.
Jiří
Vážené Tantra masáže Praha,

Náš čtyřdenní pobyt v Praze začal večerem ve vašem krásném salonu, který nás hned po příchodu překvapil svou krásou a atmosférou. Užili jsme si doslova každou chvíli! Bylo to neuvěřitelně romantické a příjemné. Všichni lidé, se kterými jsme se setkali, byli velmi milý a zdvořilí. Vše bylo perfektně zorganizováno. Navíc je snadné a rychlé se k vám dostat taxíkem z centra města. Hned po příchodu jsme se cítili dobře a vítání.
Pro Sabinu: Agn?s byla z vaší tantrické masáže naprosto unešená. Řekla mi, že to byla nejlepší masáž, kterou kdy měla! Cítila se dobře a uvolněně nejen po celou dobu masáže a pobytu ve vašem centru, ale ještě dlouho po té.
Pro Livii: tantrická masáž od vás byla nádherná! Byl jsem zcela odevzdaný a pod vaší kontrolou. Vaše talentované prsty a vášnivá masáž byly zážitkem, na který budu ještě dlouho vzpomínat, ale bylo to víc než to. Cítil jsem opravdovou a úžasnou výměnu a energetické propojení. Jste skvělá a jedinečná žena. Děkuji!
Agnes a Andreas
Masážní centrum Tantra masáže Praha je úžasné místo. Centrum je velmi hezké, perfektně čisté a krásně zdobené. Moc se mi líbila také vůně esenciálních olejů, které dávaly centru skvělou atmosféru a klid. Prožil jsem masáž Deluxe s masérkou Lívií a musím říct, že je opravdu skvělá masérka! Byla to moje druhá tantra masáž v životě a opravdu moc jsem si užil přítomnost této jemné a krásné bohyně, jež má pevný dotek a magické ruce. Lívie je výjimečná. I přesto, že už jsou to dva dny od mého zážitku s Lívií, stále cítím energii proudící v mém těle. Děkuji ti za tento neuvěřitelný zážitek!
Rick
Moje poslední dva tantrické zážitky s Lívií bych popsal jako cestu do nebe. Lívie je mistryní tantry, ještě jsem nepoznal nikoho jako ona. Dejte šanci masáži s ní a budete překvapen sílou a hloubkou prožitku. Nechte Livii držet Vaše ruce a otevře se Vám nová dimenze skrze čas a prostor, kde všechny Vaše smysly budou probuzeny, podněcovány a léčeny. Pokud máte pochybnosti o tom, zda existují andělé, tak počkejte, až ji poznáte. Mohl bych tak pokračovat dál a dál, podstatné však je, abyste vyzkoušeli jakoukoli masáž Deluxe alespoň na 2,5hodiny. Dodnes sám sobě říkám, jak bych doteď byl schopen žít, kdybych neprožil tantrickou masáž? Je to více než jen relaxační a smyslný rituál, je to filosofie, cesta ke štěstí, cesta k uzdravení a nejvíce však úžasný dar, který je jedinečný a opravdový. Ještě jednou Ti děkuji za všechny krásné okamžiky a opatruj se Lívie. Jsem také velmi vděčný milým a přátelským recepčním, které mi vždy rády pomohly či mi poradily. Doufám, že mnoho dalších klientů z celého světa navštíví Vaše centrum, jelikož je skutečně jedinečné!
Andrej, 38
Studio Tantra masáže Praha ve mně zanechalo hluboký dojem a jsem rád, že jsem se pro něj rozhodl. Prostředí mělo krásný design, všechno bylo velmi dobře zorganizované a bylo zkrátka vidět, že studio klade velký důraz na péči o klienta. Ihned jsem se cítil pozitivně a vítaný. Mimo to, je velmi rychlé a snadné se do studia dostat taxíkem z centra města, což přispívá k hladkému průběhu návštěvy. Moje tantrická masáž byla masáž Deluxe na tři hodiny a mou průvodkyní byla úžasná masérka Lívia. Masáž sama o sobě byla také úžasná! Lívia je skvělá, půvabná, nadšená a zkušená mladá žena s opravdu magickým dotekem. Cítil jsem s ní neuvěřitelné napojení a sdílení. Je očividné, že Lívia miluje svojí práci a dělá ji opravdu skvěle. Po ukončení tantrického rituálu jsem se ještě dlouho cítil šťastně a plný energie. Toto studio mohu velmi doporučit komukoliv, kdo touží po skutečném tantrickém prožitku.
Daniel
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!